رفتن به مطلب

دفتر مدیر تالار مهندسی کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

• 3 هفته بعد...
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ..

یه درخواستی داشتم ازتون ....

فکر کنم اگه یه بخش به اسم هوش مصنوعی تو این تالار اضافه کنین خیلی عالی میشه ....:icon_gol: :ws37:

این امکان پذیر هست ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

سلام به هیچکس عزیز.......... :icon_pf (44):

ممنون از پیشنهاد شما ...... :a030:

عرض شود که پیشنهاد خوبی هستش ولی باید با مدیر گرامی تالار مهندسی کامپیوتر :icon_gol: و ادمین گرامی سایت :icon_gol: در میان گذاشته بشه...... :icon_gol:

شما فعلاً‌ اگه مطلبی دارید توی ترفندها و مطالب آموزشی و موضوعات متفرقه مهندسی کامپیوتر قرار بدین تا موضوع بررسی بشه ان شاء الله......... :a030:

موفق و سربلند باشید........ :a030:

لینک به دیدگاه

سلام به هیچکس عزیز.......... :icon_pf (44):

ممنون از پیشنهاد شما ...... :a030:

عرض شود که پیشنهاد خوبی هستش ولی باید با مدیر گرامی تالار مهندسی کامپیوتر :icon_gol: و ادمین گرامی سایت :icon_gol: در میان گذاشته بشه...... :icon_gol:

شما فعلاً‌ اگه مطلبی دارید توی ترفندها و مطالب آموزشی و موضوعات متفرقه مهندسی کامپیوتر قرار بدین تا موضوع بررسی بشه ان شاء الله......... :a030:

موفق و سربلند باشید........ :a030:

:w71::4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه

راستی بچه ها یه بخش

رباتیک و هوش مصنوعی توی بخش فنی مهندسی و مهندسی برق داریم. :w16:

میتونید مطالب هوش مصنوعی رو اونجا بزنید.......... :a030:

خب این قسمت که همش مربوط به رباتیکه ... مفاهیم اصلی هوش مصنوعیش پس کجاست ؟؟؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام به همه...........:icon_pf (44):

عرض شود که مشکلی در تالار مهندسی کامپیوتر ایجاد شده و تقریباً تمام تاپیک ها و پست ها به اشتباه به قسمتی از تالار منتقل شدند که تا حدودی توسط ادمین گرامی سایت :icon_gol: ، عافای عزیز :icon_gol: و بنده که مسبب این مشکل بودم :icon_pf (34): موارد تصحیح شده ولی هنوز بعضی مشکلاتی باقی است.

از عزیزان خواهش میکنم که موارد جدید خود را در بخش های مربوطه ایجاد کنند و برای یافتن موارد مورد نظرتان هم حتماً از ابزار جستجو استفاده کنید تا ان شاء الله مشکلات برطرف شود.

از همه عزیزان عذرخواهی می کنم.:icon_redface: :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

مدیران محترم

قرار بود یه قسمت برای کتاب ها و مطالب زبان اصلی قرار بدین

با سلام........

:a030:

شما میتونید موارد خودتون رو توی بخش کتاب ها و E-Book های زبان اصلی مهندسی کامپیوتر مشاهده و موارد جدید خودتون رو هم در همون تاپیک قرار بدین........ :icon_gol:

موفق و سربلند باشید........ :a030: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام........

شما میتونید موارد خودتون رو توی بخش کتاب ها و E-Book های زبان اصلی مهندسی کامپیوتر مشاهده و موارد جدید خودتون رو هم در همون تاپیک قرار بدین........ :icon_gol:

موفق و سربلند باشید........ :a030: :icon_gol:

سلام رضا جان

ممنون

منظورم یک بخش جدا مثل این بود

http://www.noandishaan.com/forums/forumdisplay.php?f=878

که همه کتاب ها و مقالات زبان اصلی اینجا جمع بشن

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

من یه پوشنهاد دارم.

یه تاپیک زده بشه واسه ارسال دعوتنامه پرشین گیگ یا پارسا اسپیس و اینا که واسه ثبت نام شدن نیاز به دعوت نامه دارن.

پوشنهاد دوم: یه بخش مجزا واسه سخت افزارها در نظر گرفته بشه با زیربخش های مثلاً لپ تاپ و قطعات کامپیوتری

پوشنهاد سوم: بخش مدارک بین المللی ICDL زیر مجموعه IT و فناوری اطلاعات بشه.

پوشنهاد آخر: بخش ویندوز و رجیستری که تو ترفندها و مطالب آموزشی هست فکر کنم احتیاج نیست. چون یه بخش آموزشی تو بخش سیستم عامل هست. اگه سخت افزار هم جدا بشه بخش سخت افزار تو همونجا دیگه بهش احتیاج نیست. بخش وب و اینترنتش هم بره تو زیرمجموعه شبکه و اینترنت و بخش ترجمه ی مقالات جدید هم تو کتاب و جزوه بره. بخش نرم افزار هم بره تو بخش نرم افزار.

یعنی کلاً اون بخش ترفندها مطالب آموزشی برداشته بشه و هر کدوم تو زیربخش تخصصی خودش بره. :ws38:

لینک به دیدگاه
من یه پوشنهاد دارم.

یه تاپیک زده بشه واسه ارسال دعوتنامه پرشین گیگ یا پارسا اسپیس و اینا که واسه ثبت نام شدن نیاز به دعوت نامه دارن.

پوشنهاد دوم: یه بخش مجزا واسه سخت افزارها در نظر گرفته بشه با زیربخش های مثلاً لپ تاپ و قطعات کامپیوتری

پوشنهاد آخر: بخش ویندوز و رجیستری که تو ترفندها و مطالب آموزشی هست فکر کنم احتیاج نیست. چون یه بخش آموزشی تو بخش سیستم عامل هست. اگه سخت افزار هم جدا بشه بخش سخت افزار تو همونجا دیگه بهش احتیاج نیست. بخش وب و اینترنتش هم بره تو زیرمجموعه شبکه و اینترنت و بخش ترجمه ی مقالات جدید هم تو کتاب و جزوه بره. بخش نرم افزار هم بره تو بخش نرم افزار.

یعنی کلاً اون بخش ترفندها مطالب آموزشی برداشته بشه و هر کدوم تو زیربخش تخصصی خودش بره. :ws38:

درود و دو صد بدرود.........

مشعوف شدیم حضرت والا چون شتابان همی اندر محفل خویش محاسبه گران تعجیل کننده حضور یافتید.....

لیک کیست که ملال خلف مطلبت داشته باشد....

به زبان بیگانگان همی سخن راندید حضرت والا که حقیر از درک آن در تنگدستی ماندم. ازیرا تا رجعت ( سرکار علیه ملیسا ) همکاره گرام بدین محفل همی صبر اندر کار نمایید. چون ایشان همی چیره دست میباشندی در این خود محاسبه گری....... :icon_gol: :icon_redface: :w16: :icon_pf (44): :icon_gol:

تا بینیم چون شود عاقبت این مسئلت و پوشنهاد؟؟!! :ws3:

لینک به دیدگاه
من یه پوشنهاد دارم.

سلام دوست خوبم . خوبید ؟

قربان شما که دیگه همه ی کارها را انجام دادید . بنده هم کاملا موافقم . :a030:

درود و دو صد بدرود.........

مشعوف شدیم حضرت والا چون شتابان همی اندر محفل خویش محاسبه گران تعجیل کننده حضور یافتید.....

لیک کیست که ملال خلف مطلبت داشته باشد....

به زبان بیگانگان همی سخن راندید حضرت والا که حقیر از درک آن در تنگدستی ماندم. ازیرا تا رجعت ( سرکار علیه ملیسا ) همکاره گرام بدین محفل همی صبر اندر کار نمایید. چون ایشان همی چیره دست میباشندی در این خود محاسبه گری....... :icon_gol: :icon_redface: :w16: :icon_pf (44): :icon_gol:

تا بینیم چون شود عاقبت این مسئلت و پوشنهاد؟؟!! :ws3:

سلام بر همکار عزیز .

میسی که اطلاع دادید به من .

قربان شما پیشکسوت هستید ، نفرمایید خواهش میکنم . هرچه شما صلاح بدونید .

لینک به دیدگاه
سلام دوست خوبم . خوبید ؟

قربان شما که دیگه همه ی کارها را انجام دادید . بنده هم کاملا موافقم . :a030:

سلام بر همکار عزیز .

میسی که اطلاع دادید به من .

قربان شما پیشکسوت هستید ، نفرمایید خواهش میکنم . هرچه شما صلاح بدونید .

سلام به آبجی همکار عزیز و گرامی........... :icon_pf (44):

وظیفه است........ :icon_redface:

نه آبجی گل اختیار دارید..... :icon_redface:

این چه حرفیه. شما رشته تخصصی خودتون مهندسی کامپیوتر هستش. بنده هم با نظر شما موافقم....... :w16: :icon_gol::icon_gol:

ولی آبجی میدونی چیه؟ :w16:

بیا همین جا که خودمون هستیم یه ناهاری چیزی از محمد بگیریم...... :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به آبجی همکار عزیز و گرامی........... :icon_pf (44):

وظیفه است........ :icon_redface:

نه آبجی گل اختیار دارید..... :icon_redface:

این چه حرفیه. شما رشته تخصصی خودتون مهندسی کامپیوتر هستش. بنده هم با نظر شما موافقم....... :w16: :icon_gol::icon_gol:

ولی آبجی میدونی چیه؟ :w16:

بیا همین جا که خودمون هستیم یه ناهاری چیزی از محمد بگیریم...... :ws3:

باوووووووووووشه داداشی . بریم ناهار رو بگیریم که دیگه خبری نیست ها . :ws3:

لینک به دیدگاه

از اسپم حذر کنید که همانا پاک شدنی سخت در انتظار است. :167:

من الان نفهمیدم یعنی همه اونکارا انجام بشه؟ :w58:

چه جالبه آدم به عنوان ادمین بیاد پوشنهاد بده. دیگه نگاه نمیکنن چی گفته. :ws3:

من گفتم بررسی کنید مثل همه پوشنهادایی که بقیه میدن اگه خوب بود انجام بشه. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من یه پوشنهاد دارم.

با سلام و تشکر از محمد عزیز:icon_gol::a030:

تقسیم بندی بجا و خوبیه ، فقط فک نمیکنم نیازی باشه بخش ICDL جزء بخش IT باشه ......:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام به آبجی عافایی گل...........

ببخشید در حضور اساتید کامپیوتر آبجی afa و آبجی ملیساا اظهار نظر میکنم.....

ولی محمد جان ICDL شامل مهارت های هفت گانه میشه که شامل:

1- ICDL درجه 2:

مفاهیم پایه فناوری اطلاعات - IT

مدیریت فایل ها و پوشه ها و کاربری سیستم عامل - Microsoft Windows

اطلاعات و ارتباطات - Internet & E-mail

2- ICDL درجه 1:

واژه پردازی - Microsoft Office Word

صفحات گسترده - Microsoft Office Excel

بانک های اطلاعاتی - Microsoft Office Access

ارائه مطلب - Microsoft Office PowerPoint

همونطوری که می بینید IT یه بخش از مهارت های ICDL هستش. اگر چه محدود به همین مطالب بیان شده در ICDL درجه 2 نمیشه ولی خوب دیگه...........

البته اساتید خودشون بهتر میدونند...........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...