رفتن به مطلب

بنظرتون روند این تاپیک ادامه پیدا کند یا نه؟؟؟  

42 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بنظرتون روند این تاپیک ادامه پیدا کند یا نه؟؟؟

• 35
    • 7

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب اگه بحث ادامه دادن روال کار هست میشه یه نفر مسئولیت تاپیک رو برعهده داشته باشه وهرکسی سوالی داشت که از دایره ادب واخلاق خارج نشه ومشکلی رو متوجه سایت نکنه فقط یک نفر پاسخگو باشه

یعنی هرکسی سوالی داشت فرضا از پاشا به صورت خصوصی یا درپروفایل بپرسه وپاشا با نقل قول اینجا جواب لازم رو بده

ولی ریسک همچین تاپیکایی بالاست درهرصورت وجای مطالب منطقی بسیار خالی

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

میشه این تاپیک قفل بشه و بچه به صورت خصوصی از شخص مسئول سوالات را بپرسن و دوستان جواب را همانطور که سجاد گفت با نقل قول اینجا بگذارند و مجدد قفل کنن .

اینطوری از بحث های خارج از ادب و ... جلوگیری میشود .

لینک به دیدگاه
به نظر من هم به صورت PDF باشه خیلی بهتره .:a030:

منم با دلنواز به این نتیجه رسیدیم که مشکلمون با pdf تا حدودی رفع میشه.

میشه این تاپیک قفل بشه و بچه به صورت خصوصی از شخص مسئول سوالات را بپرسن و دوستان جواب را همانطور که سجاد گفت با نقل قول اینجا بگذارند و مجدد قفل کنن .

اینطوری از بحث های خارج از ادب و ... جلوگیری میشود .

قفل کردن سایت خوبه ولی عواقبی هم بدنبالش داره اونم اینکه بچه ها علاقه خودشونو به بحث و شرکت در اون از دست میدن.ولی اگه بشه توافقی روی سلامت نوشته های بچه ها با خودشون بکنیم و خود دوستان حرمت شکنی و ایجاد مشکل نکنن بهتره:w16:

خب اگه بحث ادامه دادن روال کار هست میشه یه نفر مسئولیت تاپیک رو برعهده داشته باشه وهرکسی سوالی داشت که از دایره ادب واخلاق خارج نشه ومشکلی رو متوجه سایت نکنه فقط یک نفر پاسخگو باشه

یعنی هرکسی سوالی داشت فرضا از پاشا به صورت خصوصی یا درپروفایل بپرسه وپاشا با نقل قول اینجا جواب لازم رو بده

ولی ریسک همچین تاپیکایی بالاست درهرصورت وجای مطالب منطقی بسیار خالی

ممنون:icon_gol:

سجاد جان موافقم با نظراتت ولی این بحث تا حدودی به علم پزشکی و روانشناسیم بر میگرده و تنهایی نمیشه از پس بعضی سوالات تخصصی و فنی دوستان بر اومد ولی قالب کلی حرفتونو باهاش موافقم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

امیدوارم همه بتونن درست بحث کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده نشه و این تاپیک به تاپیک "زن و شوهر یابی " ختم نشه.

متاسفانه اخیرا" خیلی از تاپیکای خوب به راحتی به اسپم کشیده شده و این درست نیست.:ws46:

می خواید اسپم کنید لطفا" برید تو تاپیکهای دیگه.

لینک به دیدگاه

سجاد جان موافقم با نظراتت ولی این بحث تا حدودی به علم پزشکی و روانشناسیم بر میگرده و تنهایی نمیشه از پس بعضی سوالات تخصصی و فنی دوستان بر اومد ولی قالب کلی حرفتونو باهاش موافقم:icon_gol:

داداش سجاد میدونه در این مورد باید چیکار کنه. مطمئنم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
امیدوارم همه بتونن درست بحث کنن و بحث اصلی به انحراف کشیده نشه و این تاپیک به تاپیک "زن و شوهر یابی " ختم نشه.

متاسفانه اخیرا" خیلی از تاپیکای خوب به راحتی به اسپم کشیده شده و این درست نیست.:ws46:

حتما.اینجا قراره بخش سلامت جنسی بشه نه قسمت زن و شوهریابی مطمئن باشید.:w16:

لینک به دیدگاه

:ws21: ایشالا که همینطور میشه و به اسپم کشیده نمیشه...

به نظر منم اگه بصورت pdf باشه بهتره!

اما گاهی واسه بالا بردن سرعت متنم به درد میخوره!:w16:

و از طرفی واسه اینکه بحث و پرسش و پاسخ به حاشیه نکشه کسایی که سوال دارن میتونن بصورت خصوصی سوالشون رو از کسی که پاسخگو بپرسن و فقط جواب بصورت

کامل تو این بخش گذاشته شه!(البته این فقط نظر من بود!)

لینک به دیدگاه
:ws21: ایشالا که همینطور میشه و به اسپم کشیده نمیشه...

به نظر منم اگه بصورت pdf باشه بهتره!

اما گاهی واسه بالا بردن سرعت متنم به درد میخوره!:w16:

و از طرفی واسه اینکه بحث و پرسش و پاسخ به حاشیه نکشه کسایی که سوال دارن میتونن بصورت خصوصی سوالشون رو از کسی که پاسخگو بپرسن و فقط جواب بصورت

کامل تو این بخش گذاشته شه!(البته این فقط نظر من بود!)

ممنون الهه عزیز :icon_gol:دوستان دارن تقریبا به اتفاق نظر میرسن در بعضی موارد خوبه:w16:

لینک به دیدگاه

خب هدایت تاپیک کار خیلی سختی هستش.

منم با pdf بودن مطالب موافقم. و در مورد ارسال مطلب هم به نظرم، مطلب قبل از تأیید مدیر یا اون یکی دو نفری که مسئول هستن نشون داده نشه. که البته لازمه اینکار این هستش که مطلب تو یه قسمتی از تالار باشه که کل اون قسمت این حالت رو داشته باشه که مطالبش قبل از تأیید نمایش داده نشه.

چون این قابلیت واسه یه تاپیک امکان پذیر نیست و واسه یه بخش میشه این امکان رو به وجود آورد.

منم سعی میکنم آمارشو در بیارم تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.

لینک به دیدگاه
خب هدایت تاپیک کار خیلی سختی هستش.

منم با pdf بودن مطالب موافقم. و در مورد ارسال مطلب هم به نظرم، مطلب قبل از تأیید مدیر یا اون یکی دو نفری که مسئول هستن نشون داده نشه. که البته لازمه اینکار این هستش که مطلب تو یه قسمتی از تالار باشه که کل اون قسمت این حالت رو داشته باشه که مطالبش قبل از تأیید نمایش داده نشه.

چون این قابلیت واسه یه تاپیک امکان پذیر نیست و واسه یه بخش میشه این امکان رو به وجود آورد.

منم سعی میکنم آمارشو در بیارم تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.

منم موافقم که اول همه چیز خوب بررسی بشه بعد ویرایش در صورت نیاز بصورت علنی ظاهر بشه.البته اگه محمد بتونه توی بخش کلی تالار پزشکی یه زیر تالار دیگم به او 6 تا اضافه کنه مختص این مطالب هم بهتره هم منسجم تر و اینجوری تمام مطالب هم زیر نظر خودمونه و میتونیم بادقت بررسیشون کنیم و خدایی نکرده بدلیل پخش شدگی مطالب مشکلیم برامون پیش نمیاد.:w16:

و انگار ارایه مطالب بصورت فایل pdf تایید کامل شد بین دوستان و مدیران:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اما یه سئوال...

کی قراره به پیغام خصوصیا جواب بده؟ :ws52:

تا اونجاییی که بتونم من البته با کمک دوستان و تخصصیا رو از دوستانی که توی سایت روی مسایل جنسی کار کردن و آشناییت خاصی با این مسایل دارن،از قبیل پزشکان و روانشناسان سایت.در صورت لزوم از پزشکان حاذق خارج سایت.

البته هنوز بصورت کلی درباره این موضوع به توافق کلی نرسیدیم و این یه طرحه ولی در زمانش اعلام میکنیم:w16:

لینک به دیدگاه
من این 4 ص رو خوندم و با همه موافقم:smiley (18):

ولی در کل نظری ندارم و هر چی صلاح میدونین انجام بدین:hanghead:

این برنامه موافق زیاد داره ولی کل ماجرا بسته به تصمیم ادمین (محمد )عزیز داره که چه تصمیمی بگیره واسه این مهم:w16:

لینک به دیدگاه
این برنامه موافق زیاد داره ولی کل ماجرا بسته به تصمیم ادمین (محمد )عزیز داره که چه تصمیمی بگیره واسه این مهم:w16:

هر موقع که برنامه و متد کاری تدوین شد اطلاع بدهید تا من هم شرکت کنم. مطالب نابی دارم که خیلی میتونه مفید واقع بشه.

لینک به دیدگاه

• مطالب به صورت pdf باشه.
  • خود کاربران به شدت در مباحث کلامشان را کنترل کنند.
  • دو مدیر بعلاوۀ استارتر محترم مدیریت مباحث را بعهده بگیرند.
  • در صورت حاد شدن تاپیک به سرعت پاک بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...