رفتن به مطلب

کدام ازدواج را ترجیح میدهید؟

نظر دیگه ای دارم که توضیح میدم.  

94 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر دیگه ای دارم که توضیح میدم.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب نمیشه با قطعیت گفت کدوم یکی

درباره ازدواج فامیلی مثلا فامیل های نزدیک مثل پسر عمو ودختر عمو خب ریسکه بخصوص تو این دوره

مشکلات ژنتیکی زیادی پیش میاد

درباره دوستی هم خب اگر بدون اطلاع خانواده ها باشه وبا تعهد نباشه،اونم نمیشه قطعی گفت خوبه

سنتی هم نظری ندارم:ws3:

لینک به دیدگاه
من ازدواج خیلی سنتی رو دوست دارم(مدل انسان های اولیه:whistle:)

:ws28: از این حالتا که واسه ابراز علاقه پسره با چماق میزنه تو سر دختره:ws3:

خیلی هم خوبه:ws3:

لینک به دیدگاه

کلا ازدواجو ترجیح نمیدم، مگه یکی رو پیدا کنم عین خودم.

چیزی هم که الان تو جامعه ایرانی میبینم، دختراش دو دسته شدن :

یا خیلی هفت خطن، یا ته آویزونن، بشون میگی چطوری، میگن بیا مارو بگیر یا وابسته ات میشن یا هفت خط بشن فقط تیغت میزنن.

مخصوصا از دخترایی که میگن داداشی به شدت بترسین.

• w58.gif
    آدم نرمالش که فکر یه مرحله تکامل از زندگیشه پیدا کردین ازدواج کنین، نه اونیکه میخواد از تجردش فرار کنه.
    اونیکه از تجرد ناراضیه و میخواد ازدواج کنه بعد یه مدت از ازدواج هم ناراضی میشه.
    • :w16:

لینک به دیدگاه

من با ازدواج مخالف نیستم به شزطی که اگر سنتیه با اطلاع خانواده ها یه مدتی دوطرف رفت و امد داشته باشن تا با روحیات همدیگه

اشنا بشن.

اگر مدرنه بازم باید بعد از یه مدت که میگذره و رابطه مهم میشه خانواده هارو در جریان بذارن که به نظرم در جریان قرار دادن خانواده

به نفع هر دو طرفه...

ازدواج فامیلی خوبه به شرطی که یه کم دور باشه و بازم رفت و امد و اشنایی بیشتر لازمه

ولی از همه اینا بگذریم یه چیزی توی جامعه ی ما و توی خانواده های ایرانی زیاد نقل میشه اونم ابرو و حیثیته که همش نگران ریخته شدن و

رفتنش هستن !

لینک به دیدگاه

الان اونا كه ميگن سنتي ؛ چجورياس؟ يعني مامانشون بره براشون دختر انتخاب كنه؟ :ws52: ملاك مادر آدم چيه مگه؟دختره با ذكور حرف نزده باشه نجيب باشه كه الان اينقدر هر دو جنس مذكر و مونث زرنگ شدن كه طرف ميره 4 تا خيابون اونورتر دل و قلوشو ميده مياد تو محل خوش سرشو تا سينه مياره بايين كه اره خيلي نجيبم (واقعا معذرت و دور از جون :icon_pf (34):) غذا درست كردن بلد باشه.. اقاي محترم اگه ملاكت اينه خودتو زياد در گير نكن الان خدمتكار ماهي 600 تا 900 ميگيره همچين همه كاراي خونتو ميكنه كه

خونواده دخترم كه ماشالا فقط تا يكي مياد ميگن ببين تو بهونه ميگيري ببين چه مرد محترميه اصلا سرشو بالا نكرد يكي نيست بگه مادر من طرف احمق نيست بياد جلو بابام چشم تو چشم شه يا چه ميدونم ببين طرف سيگاري نيست يكي نيست بگه مطمئني طرف چهار تا چيز ديگه نميزنه

بحث شكاكي و بد بيني نيست اما اينا واقعيتاي جامعه اس ...واقعا تاهل ترسناك شده:ws38:

ازدواجاي كاملا سنتي خيلياش اشتباس..بله يه 20 سال قبل طرف با يه تست اعتياد در ميومد معتاده يا نه..الان اصلا نميشه فهميد...

الان به شخصه بعنوان يه دختر من فقط از اين ميترسم دو روز ديگه يارو زن دار از آب در نياد:banel_smiley_4:

اون مدرنم كه ميگيد 90 درصدش دروغه... يارو تو خيابون ميبينتت ميگهمن قصدم ازدواجه..آدم نبايد به عقل همچين آدمي شك كنه؟ اگه اين عقل داشت با يبار ديدنت تصميم ازدواج نميگرفت كه...

الان ميگيد تو محل كار..باشه اين اقا اونجا آدمو ببينه بعدش بگه بيا يه يه سال بگرديم بعد يه سال گفت نه نميخوريم چي؟ خود اقايونم بارها اعتراف كردن كه الكي ميگن قصدم ازدواجه چون دخترا در غير اين صورت دوست نميشن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...