رفتن به مطلب

فرق کاربر ویژه با من و ما چیه؟

ارسال های توصیه شده

خدا همه رو به یه چشم میبینه . مگه نه؟ میگم راستی فرق کاربر ویژه با بقیه چیه؟ یعنی اونا خط ویژه برای فعالیت دارن؟ :ws28:

ویژه ها بیان بگن فرقشون با ما فقیر بیچاره ها چیه؟:ws44:

کاربر فعال هم داریم اون چیه؟

نگین فلانی حسودی میکنه ها؟ در دنیای دمکراسی این چیزا معنی نداره. مگه اینکه تو ارتش و سازمانها. اما اینکه محافل معنوی و آکادمیک هم چنین تبعیضاتی داشته باشند بنظرم کمی بعید اومد . به همین خاطر سئوال کردم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من از شوکولاتای خودم بهش دادم ... :ws3:

دنیای آکادمیک و نگاه به انسان در این فضا با آنچه که میبینیم باید فرق داشته باشه. .

حالا یکی شوکولات نداشته باشه باید چیکار کنه؟:ws28:

لینک به دیدگاه
دنیای آکادمیک و نگاه به انسان در این فضا با آنچه که میبینیم باید فرق داشته باشه. .

حالا یکی شوکولات نداشته باشه باید چیکار کنه؟:ws28:

جدای از شوخی من تاپیکای شما رو دوست دارم :icon_gol:

مدیرا هم قطعا میبینن و احتمالا اگه همینجوری ادامه بدین به ذهنشون میرسه که میتونین کاربر ویژه بخش مرتبط با تاپیکهاتون (مثلا علوم تربیتی) باشین

لینک به دیدگاه

مدیرا هم قطعا میبینن و احتمالا اگه همینجوری ادامه بدین به ذهنشون میرسه که میتونین کاربر ویژه بخش مرتبط با تاپیکهاتون (مثلا علوم تربیتی) باشین

به به . به این میگن متخصص. الحق که این عنوان برازنده شماست. مرسی:icon_gol:

اونا تا به ذهنشون برسه من هفت تا کفن پوسوندم. جدا من اینو واسه خودم نمیگم. چون حتی لیاقت یه کاربر ساده رو هم ندارم ولی جدای از شوخی این کار باعث شده که یاد اون مدالهای ژنرالهای روسی بیفتم. هر کاربری رو میبینم یه قطار عنوان داره. محیط هم که کاملآ علمی و آکادمیک هست و به نظرم یکم ناجور میاد. اگه یه ناآشنا بیاد این اوضاع رو ببینه همین فکر رو میکنه که ما شب و روز کارمون شده عنوان دادن به هم و دریغ از چند تا کاربر ساده. مثه اینه که تو یه مدرسه ای 300 تا مدیر و ناظم و معلم و 30 تا هم شاگرد داشته باشیم. این برام یکم بر عکس میاد. تو سایت های خارجی هم عضو هستم و فعالیت میکنم. انجا ها این کار ها منسوخ شده و هر انسانی فقط یه اسم داره و بس. این تضاد رو به این دلیل متوجه میشم. سایت های هندی هم تا این حد به کاربرانشون درجه و عنوان نمیدن. :ws28:

لینک به دیدگاه
نسبت ما با اونا مثله نسبت پرسپولیسیا به استقلالی است

یکی بیاد مارو بشماره:ws3:

سلام آرش جان. حدس میزدم بیای . ولی نمیدونستم تا این حد استادی که بزنی وسط خال. دمت گرم:icon_gol::ws28:

لینک به دیدگاه

به نظرت منم کاربر ویژه چی میشم؟ :shad:

:ws3:

لینک به دیدگاه
کاربر ویژه نظر کرده معظم له انجمن نواندیشان است.

ما افتخار غلامی مدیران را داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:w58:

لینک به دیدگاه
کاربر ویژه نظر کرده معظم له انجمن نواندیشان است.

ما افتخار غلامی مدیران را داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هم افتخار نوکری کاربران ویژه رو دارم. البته اگه کاربر فعال بشم اونوقت میتونم با خیال راحت ازدواج کنم. دیگه خانواده عروس نمیتونن بگن من تنبلم. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من هم افتخار نوکری کاربران ویژه رو دارم. البته اگه کاربر فعال بشم اونوقت میتونم با خیال راحت ازدواج کنم. دیگه خانواده عروس نمیتونن بگن من تنبلم. :icon_pf (34):

میدونم،بیا دم خانه امان،خاک پایم را بدهم تا توتیای چشمانت کنی.

من هم با اطاعت از ولایت،به این مرحله رسیدم.......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...