رفتن به مطلب

بدووو یه کمک حیاتی بکن،خدا خیرت بده !!

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان ، من یه برنامه نصب کردم هر کاری میکنم نوشته هاش خرچنگ غورباقه ای هست...

rk9zkrrz7gwogfd7xwmg.jpg

زبان ویندوز (ویندوزم 7 هست ) رو هم به persian تغییر دادم ولی بازم این مشکل هست...حالا باید چیکار کنم که درست بشه ؟ :ws44: :ws44:

pc9d7j6ktc4zfwvg5kvq.jpg

میزنم persian ولی ظاهرا عربی هست...

لینک به دیدگاه

افسانه جان شما فونت نرم افزارت نصب نیست معمولا باید روی خود نرم افزار باشه هنگام نصب ولی نمی دونم این چرا اینجوری شده

می تونی ی بار دیگه نصب کنی نرم افزار رو شاید درست بشه یا اینکه فونت فارسیش رو بگیری و جدا روی نرم افزار نصب کنی

لینک به دیدگاه
روی زبانهای عربی هم کار کردی گلم ؟

همشو امتحان کردم هیچ تغییری نکرد:ws37:

kdzoc09j6g4fjnjc26s3.jpg

افسانه جان شما فونت نرم افزارت نصب نیست معمولا باید روی خود نرم افزار باشه هنگام نصب ولی نمی دونم این چرا اینجوری شده

می تونی ی بار دیگه نصب کنی نرم افزار رو شاید درست بشه یا اینکه فونت فارسیش رو بگیری و جدا روی نرم افزار نصب کنی

قبلا رو ویندوز xp نصب كردم هیچ مشکلی نداشت.:ws44:

لینک به دیدگاه
اسم نرم افزارتو کامل بگو چیه

نرم افزار جامع بانک سوالات و برگزاری آزمونهای کارشناسی ارشد-شرکت مهندسی عصر ارتباطات نوین.

لینک به دیدگاه
والا چی بگم اکثر نرم افزار ها روی ویندوز 7 مشکل دارن من خودم ی مدت سون نصب بود ولی دوباره xp نصب کردم

يعني هیچ راهی نداره؟:ws52:

فکر کنم مشکل از اینجاست....با اینکه زبان ویندوز رو persian میذارم ولی بازم عربیه...:ws37:

nn9rmnzd1anxqc08c3co.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

برو قسمت Administrative و توو قسمت Change System Location گزینه ی Persian رو انتخاب کن ببین چی میشه. . .

اگه پرشن انتخاب شده بود ، تغییرش بده به انگلیسی و تست کن دوباره

لینک به دیدگاه
سلام

برو قسمت Administrative و توو قسمت Change System Location گزینه ی Persian رو انتخاب کن ببین چی میشه. . .

اگه پرشن انتخاب شده بود ، تغییرش بده به انگلیسی و تست کن دوباره

هوراااااا هوراااااا درست شد :shad::w42::w14:

اي ولللل مهندس:ws31:

دیگه کم کم میخواستم ویندوز xp نصب كنم،نجاتم دادی...:ws3:

b6ujtnqqih7dwmr95zmn.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...