رفتن به مطلب

تصاویر تأسف بار عاشورا در گوگل ایمیج

ارسال های توصیه شده

نتیجه جستجوی واژه های محرم، عاشورا و امام حسین(ع) به زبان های فارسی و انگلیسی، در گوگل ایمیج، تنها تصاویر وحشتناک و خون آلود از قمه زنی هیأت های عزاداری در کشورهای پاکستان، عراق ، لبنان و … را نشان می دهد و جستجوگر خارجی که مایل به آشنایی با فلسفه این رویداد تاریخی و شخصیت امام حسین (ع) باشد، با چنین صحنه های تأسف باری روبرو می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، ادامه سنت ناشایست قمه زنی در سایر کشورها و پر رنگ کردن صحنه های قمه زنی، به عنوان آئین ویژه محرم در سایت های ضد اسلامی از یک سو و بی دفاع بودن سایت ها و کاربران ایرانی در مقابل چنین حملاتی، باعث ارائه چهره خشن و وحشتناک از شیعیان، در جهان شده است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بویژه عکس های مربوط به قمه زنی کودکان توسط والدین آنها که از نگاه یک ناظر خارجی، نهایت شقاوت و بی رحمی را را نشان می دهد.

البته نباید شیطنت گوگل را نیز در این زمینه نادیده گرفت. چرا که صرف قرار گرفتن چنین عکسهایی در چند سایت خاص، نمی تواند موجب حذف صدها عکس مربوط به عزاداری عادی در اینترنت گردد.

لینک به دیدگاه

بابا تو ایران هم علیرغم ممنوعیتش هنوز قمه زنی ادامه داره

جوری این غلیان احساسات مذهبی به بازی گرفته شده که طرف تو هرمناسبتی که مرتبط با عزاداری باشه میره یه قمه میاره میزنه وسط سرش

ایکاش!

لینک به دیدگاه

تو شهر ما هم هست.تو خيلي از شهر ها هنوز قمه ميزنن.پس اين گوگل بيچاره نيست كه داره عاشورا رو اينجوري به ديگران نشون ميده بلكه خودمونيم.به قول يه بنده خدايي از ماست كه برماست

لینک به دیدگاه
بابا تو ایران هم علیرغم ممنوعیتش هنوز قمه زنی ادامه داره

جوری این غلیان احساسات مذهبی به بازی گرفته شده که طرف تو هرمناسبتی که مرتبط با عزاداری باشه میره یه قمه میاره میزنه وسط سرش

ایکاش!

]چند سال پیش من صبح عاشورا تو مراغه میهمان یه همکار بودم . رفتیم قمه رنها رو ببینیم.به یکیش گفتم این کاررو نکن. گفت به تو چه سر خودمه هر کاری خواستم باهاش میکنم. منم دیگه هیچی نگفتم. شکلک تاسف

لینک به دیدگاه

تو ایران هم تو بعضی شهر ها اجرا میشه ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم تو خونه هایی که برای این کار اختصاص دادن اینکار رو میکنن نه در ملاء عام

لینک به دیدگاه
تو ایران هم تو بعضی شهر ها اجرا میشه ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم تو خونه هایی که برای این کار اختصاص دادن اینکار رو میکنن نه در ملاء عام

نه تو ملا عام که جراتشو ندارن ولی خب با تمام احترام به دلبستگیها وعلایقشون متاسفانه سردمداران این کارها که خودشونو تو دهه محرم بچه مثبت های ته خوبی نشون میدن همون اراذل واوباشی هستند اکثرا که مردم تمام سال از دستشون اسایش ندارن

لینک به دیدگاه
نه تو ملا عام که جراتشو ندارن ولی خب با تمام احترام به دلبستگیها وعلایقشون متاسفانه سردمداران این کارها که خودشونو تو دهه محرم بچه مثبت های ته خوبی نشون میدن همون اراذل واوباشی هستند اکثرا که مردم تمام سال از دستشون اسایش ندارن

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

والا منم چند روز پیش این خبرو خوندم..

ولی یه سرچ انجام دادم با اسامی گفته شده... عاشورا و امام حسین و ...

اصلا این عکسا نیومد... نقاشی و یه سری تصاویر زیبا اومد...

خدارو شکر تو شهر ما با اینکه خیلی جدی اجرا میشه و همه هم شرکت میکنن از این خبرا نیست

لینک به دیدگاه

آره اینجوری هست ولی این فقط یه طرف قضیس...

میدونی بازی بسکتبال چطور اختراع شد؟

به یه نفر که تو رشته تربیت بدنی فعالیت میکرد یه هفته مهلت دادن تا یه ورزشی اختراع کنه که این جوونای شر آمریکایی-خصوصا آفریقایی تبارهارو- که به هیچ صراطی مستقیم نبودن سرگرم کنه...

اگر همچین کسایی به این محافل راه داده نشن دقیقا مثل همون اشتباه اوائل انقلابه... یعنی همون دیگه که یه آدم خوب که میتونست مسجد بره کسی بود که یه ته ریش داشت با یه ظاهر نامرتب...

لینک به دیدگاه

ashura رو سرچ کردم چه تصاویر وحشتناکی میاد :banel_smiley_52:

تو شهر ما که از این خبرها نیست ...نمی دونم شاید هم باشه ولی در ملا عام نباشه...

تصاویر عاشورا 89 شیراز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...