رفتن به مطلب

سوال: مادر بودن...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 391
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی حرف نابخردانه ای زدی،اگه یکبار دیگه بخونی متوجه میشی به خودت در درجه اول توهین کردی.......

درسته من خیلی جاها شوخی میکنم،اما قرار نیست،چیزی بگیم که به خودمان توهین بشه....

ولی من اصلا شوخی نکردم!

گفتم که منظوره من رابطه نامشروع نبود!

منظورم داشتن بچه بدون وجود پدر بود....اونم از راهه به قول شما مصنوعی یا حتی قبول یه نوزاد به فرزندی....

البته دومی زیاد جالب نیست چون دوره بارداری رو نمیشه تجربه کرد....

اینجا ایرانه که نمیشه اینکارو کرد چون همچین فرهنگی وجود نداره که کسی بخواد همچین چیزی رو بپذیره اول از همه خانواده شخص!

حرف منم در حده یه آرزو بود که کاش میشد بچه ای باشه ولی پدری نباشه!!!!!!بازم تاکید میکنم نبودن پدر به طور کل نه رابطه نامشروع!

لینک به دیدگاه
ولی من اصلا شوخی نکردم!

گفتم که منظوره من رابطه نامشروع نبود!

منظورم داشتن بچه بدون وجود پدر بود....اونم از راهه به قول شما مصنوعی یا حتی قبول یه نوزاد به فرزندی....

البته دومی زیاد جالب نیست چون دوره بارداری رو نمیشه تجربه کرد....

اینجا ایرانه که نمیشه اینکارو کرد چون همچین فرهنگی وجود نداره که کسی بخواد همچین چیزی رو بپذیره اول از همه خانواده شخص!

حرف منم در حده یه آرزو بود که کاش میشد بچه ای باشه ولی پدری نباشه!!!!!!بازم تاکید میکنم نبودن پدر به طور کل نه رابطه نامشروع!

من به این قسمت حرفت کاری ندارم،این به هر کسی مربوط میشه و سلیقه شخصیته.

اون قسمتی که گفتی حداقل موجودی به نام پدر وجود نداشت که سوهان روحم بشه!!!!

:ws44: :ws44:

لینک به دیدگاه
من به این قسمت حرفت کاری ندارم،این به هر کسی مربوط میشه و سلیقه شخصیته.

اون قسمتی که گفتی حداقل موجودی به نام پدر وجود نداشت که سوهان روحم بشه!!!!

:ws44: :ws44:

خب میشه دیگه:w00:

وجود مردا تویه زندگیه ادم بیشتر ازینکه فایده داشته باشه دردسر و اذیت وآزار داره:icon_razz:

باشه حرفمو عوض میکنم امیدوارم حداقل یکی پیدا بشه که لیاقت پدر بودن و همسر بودن و داشته باشه

لینک به دیدگاه
خب میشه دیگه:w00:

وجود مردا تویه زندگیه ادم بیشتر ازینکه فایده داشته باشه دردسر و اذیت وآزار داره:icon_razz:

باشه حرفمو عوض میکنم امیدوارم حداقل یکی پیدا بشه که لیاقت پدر بودن و همسر بودن و داشته باشه

ازت تشکر نمیکنم،چون خیلی حرفای عجیبی هستند صحبت هات.........

فکر نمیکردم طرز تفکرت اینجوری باشه!!!!!!!!!

همتون به بازی گرفته شدین،یکی از سوی تحجر و دیگری از سوی تفکرات پلید فمنیستی!!!!!

لینک به دیدگاه

همتون به بازی گرفته شدین،یکی از سوی تحجر و دیگری از سوی تفکرات پلید فمنیستی!!!!!

اسی گاهی وقتها ما آدما یه حرفایی میزنیم که نظر واقعیمون نیست و فقط به خاطر سنگینی شرایطیه که برامون حالا جامعه یا هرچیز دیگه ای مهیا کرده مثله ظلمی که از مردسالاری به زنها وارد شده و با گفتن این حرفها می خوایم درواقع ارزش مردی رو که عمری به زن ظلم کرده بیاریم پایین مثله وقتی تویه بحث برگردی به دوستت بگی مرده شور به بردت(با عرض معذرت)ولی درواقع اینو از رو عصبانیت گفتی و خواستی خودتو خالی کنی و واقعا اینو نمیخوای

پس این کرکری خونیا رو زیاد جدی نگیر همه ی مردها و زن ها میدونن به همدیگه احتیاج دارن

لینک به دیدگاه

نه بابا..... متعادل هم وجود داره که به بازی گرفته نشده باشه...کسایی که از اینور بوم افتادن یا اونورش کم هستن

لینک به دیدگاه
نه بابا..... متعادل هم وجود داره که به بازی گرفته نشده باشه...کسایی که از اینور بوم افتادن یا اونورش کم هستن

آخه میدونی،مرد های زیادی هستند که طرفدار تحقیر زنان هستند چه در اینجا با زورگویی و سرکوب چه عده ای در غرب که فقط به چشم کالا به آنها نگاه میکنند.

من میام هردو گروه را به شدت محکوم میکنم.

اما اینها،همه را به یک چشم میبینند،میگه پدر سوهان روحه و...... حتی استثنا هم قائل نمیشوند!!!

لینک به دیدگاه

لذت بزرگ كردن بچه توي همكاري بين زن و مرده ...:ws51:

بيخودي خودمون رو با اين مسائل مرد ستيزانه و زن ستيزانه سرگرم نكنيم...

با يه انتخاب درست همه چي لذت بخش خواهد بود...

لینک به دیدگاه
لذت بزرگ كردن بچه توي همكاري بين زن و مرده ...:ws51:

بيخودي خودمون رو با اين مسائل مرد ستيزانه و زن ستيزانه سرگرم نكنيم...

با يه انتخاب درست همه چي لذت بخش خواهد بود...

اوهوم:a030:

موقع انتخاب هول میشیم یا هول میکننمون............غلط و درستو قاطی میکنیم.

لینک به دیدگاه
ای بابا چقد همه چی فرق کرده.

بهتر شده یا بدتر نمیدونم ؟

وجود زوجات در تمام عالم هستي وجود داره حتي در جامدات بي جان! حتي در اتم مثبت و منفي هست كه اگه نباشه معني نداره!

مادر شدن يه چيز فطريه

لینک به دیدگاه
یک چیزی همیشه عجیب بوده. ما همه مادر داریم. اکثریت مردمان دنیا مادرشان را می شناسند و چیزی به اندازه همین تعداد به اندازه من و تو مادرشان را دوست دارند! اکثریت آن ها هم همین احساس قدسیت من و تو را نسبت به مادرشان دارند!

این عجیب است. یعنی این همه دنیا زن دارد و این همه مادر وجود دارد پس یعنی به همین تعداد قدیس در دنیا هست؟! عجب بهشتی بوده زمین و ما نمی دانستیم!

از خانومای انجمن یه سوال دارم:

چقدر دوست دارید مادر بشید یا اصلا دوست دارید مادر بشید؟

مادر اسم خیلی مقدسیه

برای اینکه نام مادر روی آدم باشه آدم باید وجودشو بذاره

اما افسوس که خیلیها لیاقت مادر شدن رو ندارن و مادر شدن و بالعکس

در جواب به این سوال باید بگم یا دوست ندارم اصلا مادر بشم وتمام زندگیم لذت ببرم یا اگه یه روز تصمیم گرفتم مادر بشم زندگیمو میزارم

که البته من با این اعصابم همون مادر نشم بهتره:w16:

لینک به دیدگاه
وجود زوجات در تمام عالم هستي وجود داره حتي در جامدات بي جان! حتي در اتم مثبت و منفي هست كه اگه نباشه معني نداره!

مادر شدن يه چيز فطريه

اتم از اجزای سه گانه تشکیل شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...