رفتن به مطلب

حسينيه تظاهر...!

ارسال های توصیه شده

امشب شب تاسوعاي حسيني است اجازه دهيد تا ...بگذريم نوشته زير گويا تر است با هم بخوانيم:

حسین «چراغ هدایت» است تا ..... حسين «كشتي نجات» است تا در اقيانوس مواج وتاريك روزگار نادانسته درگير توفان لشکر باطل نشويم و بار ديگرکربلایی برپا نکنیم.

امروز در اداره ای عمر سعد از نوکر رجوع هایش (نه ارباب رجوع)رشوه های کلان می گرفت ، در سازمانی ابن زیاد توافق نامه رانت خوری با یزید امضا می کرد و در دادگاهی شمر از جانی حق السکوت می گرفت، حرمله در بیمارستان اطفال پول زیر میزی می گرفت و سنان در روزنامه با قلمش خیمه های عفاف آتش می زد.

و امشب در «حسینه تظاهر» در «شهر نفاق» با دو چشم خود دیدم که عمر سعد مرثیه غنایی می خواند، زمانی اشک می ریخت و گاهی پایکوبی می کرد، شمر و سربازانش زیر پرچم امام حسین-ع- سینه می زندند، ابن زیاد کنار نیزه ای که دست قلم شده عباس برفرازش بود، قرآن می خواند، یزید با جام شکسته شراب بر سر خود و کودک خردسالش قمه می زدند و سنان هنگام شنیدن به آتش کشیده شدن خیمه های امام حسین-ع- واضطراب زینب برای حجابش اشک تمساح می ریخت

لینک به دیدگاه

نکته جالبش واسه من بیشتر دل رئوف و اشک ریختن کسانیست،که با مشت و لگد و باطـوم ، جوانان را در خیابان به باد کتک میگیرند.

فکر نمیکردم بازجو ها هم اینقدر دل رئوفی داشته باشند و برای یک کودک گریه بکنند!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دروغ پروری

تظاهر به دین داری

قدرت طلبی

حماقت و نادانی

و بیشتر ان چیزهای که گفته میشه امام حسین برای از بین بردنشون قیام کرد در این روزها به اوج خودش میرسه

لینک به دیدگاه

:icon_gol:

اماموشون واسه عدل شهيد شدواسش گريه ميكنن واسه جوونايي كه تازه فرياد عدل دادنو كشته شدن چرا گريه نميكنن:banel_smiley_4:مكتب حسين بايد ميموند كه بر باد رفت

لینک به دیدگاه

حسینم یه بازیچس برای اینا مثل تمام اصول اخلاقی و دینی .

پارسال عاشورا رو تا عمر دارم یادم نمیره ........

بقیش رو بیخیال سکوت کنم بهتره .

لینک به دیدگاه

همین الان امام حسین دوباره بیاد بگه من همان حسین 1400 سال پیشم و باصدای بلند بگه هل من ناصرا .... و بگه من همان حسینم که او مدم دوباره با یزیدیان زمانه شما مبارزه کنم و دین اصیل جدمو احیا کنم

هیچ کدوم از این نوحه خونا و سینه زنان و نذر دهنده ها و طبل زننده ها و گریه و شیون کننده ها و حاجی ها و .. به طرفش نخواهد رفت

حاضرم اینو امضا کنم به همراه یه خونه 5000 متری تو تجریش ضمیمه کنم روش:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بزن باران که دین را دام کردند / شکار خلق و صید خام کردند

بزن بارن خدا بازیچه ای شد / که با آن کسب ننگ و نام کردند

بزن باران "به نام هر چه خوبیست" / به زیر آوارگاه پایکوبیست

فرار تشنه جویباران پر از سنگ / بزن باران که وقت لای‌روبیست

بزن باران بهاران فصل خونست / بزن باران که صحرا لاله گون است

لینک به دیدگاه

تظاهر و تظاهر و....................

چيزي كه بعد از ديدن اكثر مراسم سوگواريها به ذهنم ميرسه همينه...........برام سواله كه چطور ميشه اين همه ادم از هر قشري تو عزاداري براي امام حسين (ع)باشن اما وضعيت جامعه ما اين باشه كه تو فساد اداري رشوه دزدي فساد اخلاقي و............داريم از ديگران سبقت ميگيريم

لینک به دیدگاه

بنظرم جالب اومد گفتم کپی پیست کنم!!

ما از هنگامی که به جای شیعه علی (ع) بودن و از هنگامی که به‌جای شیعه حسین (ع) بودن و شیعه زینب (س) بودن، یعنی «پیرو شهیدان بودن»، «زنان و مردان ما» عزادار شهیدان شده‌اند و بس، در عزای همیشگی مانده‌ایم!

علی شریعتی

لینک به دیدگاه
تظاهر و تظاهر و....................

چيزي كه بعد از ديدن اكثر مراسم سوگواريها به ذهنم ميرسه همينه...........برام سواله كه چطور ميشه اين همه ادم از هر قشري تو عزاداري براي امام حسين (ع)باشن اما وضعيت جامعه ما اين باشه كه تو فساد اداري رشوه دزدي فساد اخلاقي و............داريم از ديگران سبقت ميگيريم

درود فراوان بر شما...

باید این طور چیزهارو فریاد زد...

لینک به دیدگاه
همین الان امام حسین دوباره بیاد بگه من همان حسین 1400 سال پیشم و باصدای بلند بگه هل من ناصرا .... و بگه من همان حسینم که او مدم دوباره با یزیدیان زمانه شما مبارزه کنم و دین اصیل جدمو احیا کنم

هیچ کدوم از این نوحه خونا و سینه زنان و نذر دهنده ها و طبل زننده ها و گریه و شیون کننده ها و حاجی ها و .. به طرفش نخواهد رفت

حاضرم اینو امضا کنم به همراه یه خونه 5000 متری تو تجریش ضمیمه کنم روش:banel_smiley_4:

داشتم سایت دکتر خزعلی رو میخوندم . این مطلبش دقیقا حرف تو بود

کپی اش کنم قشنگه :

قال الحسین علیه السلام:

"النّاسُ عَبیدُ الدّنیا، وَ الدّینُ لَعِقٌ عَلى اَلسِنَتِهِم، یَحوطونَهُ مَا دَرَّتْ مَعَایِشُهُم، فَاِذا مُحِّصوا بِالْبَلاءِ قَلَّ الدَّیَّانونَ."

" مردم بندگان دنیایند و دین لقلقه زبانشان است برای امرار معاش، پس آنگاه که به سختی امتحان شوند، چه اندکند دینداران! "

آری حسین جان، امروز هم اگر نینوا تکرار شود، چه اندکند یارانت، و چه زیادند فریب خوردگان ابن زیاد!

لینک به دیدگاه

تو همین زمان هر گونه فریاد دادخواهی و عدالت خواهی در نطفه خفه میشه ولی حسین شده نمایش عدل و داد،حسین صدای آزادگیست ولی در دیاری که همه به ظاهر فریاد یا حسین سر میدهند جواب آزادی خواهی باتوم و گلوله است

لینک به دیدگاه

ببينيد دوستان تو مطلبي كه در پست اول گذاشتم هيچ اشاره اي به دولت و حكومت نكردم.................بحثي هم درباره دولت ندارم...............بيشتر منظورم جامعه ايه كه خودمون داريم مي سازيمش....اين ماييم كه ندونسته هم تو صف امام حسينيم و هم تو صف يزيد.عادتي شده برامون كه محرما بريم مسجد و سينه بزنيم............نميدونيم چيكار ميكنيم.از عزاداري امامامون فقط گريه كردنا و سر و سينه زدناشو دوس داريم..........هر جا هم كه كم مياريم مي چسبيم به دولت و جكومت...........اين ماييم كه امروز براي امام حسين سينه ميزنيم(مثلا") فردا كم فروشي ميكنيم......رشوه ميگيريم.......دروغ ميگيم.....قسم دروغ ميخوريم........به ناموس مردم چشم داريم.......چاپلوسي و هزار نيرنگ و حقه بازي ديگه در مياريم.............اين كه سريع بچسبيم به سياست و دولت و حكومت رو محكوم كنيم و به اونا بد و بيراه بگيم يه جور فرار از خود واقعيمونه...............انتقاد به حكومت هم وارده اما بحث اينجا بيشتر درباره خودمونه.............ما چرا اينجوري هستيم.....................؟

لینک به دیدگاه
داشتم سایت دکتر خزعلی رو میخوندم . این مطلبش دقیقا حرف تو بود

کپی اش کنم قشنگه :

قال الحسین علیه السلام:

"النّاسُ عَبیدُ الدّنیا، وَ الدّینُ لَعِقٌ عَلى اَلسِنَتِهِم، یَحوطونَهُ مَا دَرَّتْ مَعَایِشُهُم، فَاِذا مُحِّصوا بِالْبَلاءِ قَلَّ الدَّیَّانونَ."

" مردم بندگان دنیایند و دین لقلقه زبانشان است برای امرار معاش، پس آنگاه که به سختی امتحان شوند، چه اندکند دینداران! "

آری حسین جان، امروز هم اگر نینوا تکرار شود، چه اندکند یارانت، و چه زیادند فریب خوردگان ابن زیاد!

فريب خوردگان نيشتن كه از منو تو عاقل ترن:banel_smiley_4:

تو همین زمان هر گونه فریاد دادخواهی و عدالت خواهی در نطفه خفه میشه ولی حسین شده نمایش عدل و داد،حسین صدای آزادگیست ولی در دیاری که همه به ظاهر فریاد یا حسین سر میدهند جواب آزادی خواهی باتوم و گلوله است

دقيقا

اگه داد بزني ميگن دختره مشكل اخلاقي داره مرد باشي ميگن بي خانوادس

ببينيد دوستان تو مطلبي كه در پست اول گذاشتم هيچ اشاره اي به دولت و حكومت نكردم.................بحثي هم درباره دولت ندارم...............بيشتر منظورم جامعه ايه كه خودمون داريم مي سازيمش....اين ماييم كه ندونسته هم تو صف امام حسينيم و هم تو صف يزيد.عادتي شده برامون كه محرما بريم مسجد و سينه بزنيم............نميدونيم چيكار ميكنيم.از عزاداري امامامون فقط گريه كردنا و سر و سينه زدناشو دوس داريم..........هر جا هم كه كم مياريم مي چسبيم به دولت و جكومت...........اين ماييم كه امروز براي امام حسين سينه ميزنيم(مثلا") فردا كم فروشي ميكنيم......رشوه ميگيريم.......دروغ ميگيم.....قسم دروغ ميخوريم........به ناموس مردم چشم داريم.......چاپلوسي و هزار نيرنگ و حقه بازي ديگه در مياريم.............اين كه سريع بچسبيم به سياست و دولت و حكومت رو محكوم كنيم و به اونا بد و بيراه بگيم يه جور فرار از خود واقعيمونه...............انتقاد به حكومت هم وارده اما بحث اينجا بيشتر درباره خودمونه.............ما چرا اينجوري هستيم.....................؟

بله درسته:icon_redface::icon_gol:

ببخشین این کیهههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:jawdrop:

صورتشو ببين چه سوزونده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...