رفتن به مطلب

گندم از گندم بروید جو ز جو!!!

ارسال های توصیه شده

حتما این شعرو همتون شنیدید....

از مکافات عمل غافل نشو

شما چی فک میکنید؟فک میکنید ادما تاوان تمام کاراشونو تو این دنیا پس میدن؟!!!!!

آیا واقعا مکافات عملی وجود داره؟!!!

اونی که دروغ میگه زیر اب دیگری رو میزنی ....زندگی یه عده رو خراب میکنه...انواع شرارت ها رو انجام میده آیا واقعا تاوانی هم پس میده؟

با دنیای دیگه و اینا خیلی کار ندارم تویه همین دنیا.....

آیا قانونه کارما واقعا وجود داره؟!یا آدما اومدن بر طبق زرنگیاشون یه زندگی ای رو برای خودشون میشازن....از شونه های دیگران بالا میرن و آخرم هیچی به هیچی؟!!!!

لینک به دیدگاه

به نظر من ما همه یه جوری تاوان کارهای بدمون رو تو این دنیا میدیم بدون اینکه حتی متوجه بشیم

همچنین جواب نیکیهامون رو هم میگیریم

من که به این خیلی معتقدم

حتی اگر هم طول بکشه بالاخره جواب کارهامون رو به نحوی میگیریم

لینک به دیدگاه
حتما این شعرو همتون شنیدید....

از مکافات عمل غافل نشو

شما چی فک میکنید؟فک میکنید ادما تاوان تمام کاراشونو تو این دنیا پس میدن؟!!!!!

آیا واقعا مکافات عملی وجود داره؟!!!

اونی که دروغ میگه زیر اب دیگری رو میزنی ....زندگی یه عده رو خراب میکنه...انواع شرارت ها رو انجام میده آیا واقعا تاوانی هم پس میده؟

با دنیای دیگه و اینا خیلی کار ندارم تویه همین دنیا.....

آیا قانونه کارما واقعا وجود داره؟!یا آدما اومدن بر طبق زرنگیاشون یه زندگی ای رو برای خودشون میشازن....از شونه های دیگران بالا میرن و آخرم هیچی به هیچی؟!!!!

من با این مخالف هستم.

یعنی اتفاقا خیلی ها هستند که بدی میکنند و با خوبی و خوشی از دنیا میرند.

البته توش هست کسانی که بد بودند و به بدبختی رسیدند ولی این دلیل نمیشه که دلیل بدبختیشون این ها بود.شاید یکی بدتر از خودش بهش بدی کردی و اون الان داره راحت زندگی میکنه.

اصلا یکی از دلایلی که بشر جهان اخرت و بهشت و جهنم را بوجود اورد .این بود که دستش در این دنیا کوتاه بود.

لینک به دیدگاه

ولی من فک میکنم بالاخره یه جای کار باید بلنگه....درمورد اون دنیا و اینا چیزی نمیدونم ولی فک میکنم تو همین زندگی انرژی های منفی فرستاده شده حتما یه روز به شخص برمیگرده!

لینک به دیدگاه

اینکه دنبال ساختن یه دنیای خیالی دیگه باشیم فقط از ضعف و درمندگی میاد

بهتر هر گلی می خوایم به سرمون بزنیم همین جا باشه و به هیچ دل نبندیم

رعایت عدالت باید تو واقعیت باشه نه خیال

لینک به دیدگاه
اینکه دنبال ساختن یه دنیای خیالی دیگه باشیم فقط از ضعف و درمندگی میاد

بهتر هر گلی می خوایم به سرمون بزنیم همین جا باشه و به هیچ دل نبندیم

رعایت عدالت باید تو واقعیت باشه نه خیال

خوب یه سری نظر شمارو ندارن

اون دنیای خیالی قبول ندارن میگن همین جارو بچسب پس بیایم خوش باشیم به بقیه برای خوشی خودمون ظلم کنیم

لینک به دیدگاه
خوب یه سری نظر شمارو ندارن

اون دنیای خیالی قبول ندارن میگن همین جارو بچسب پس بیایم خوش باشیم به بقیه برای خوشی خودمون ظلم کنیم

نه کی گفته

من دارم میگم تو خیال که نمیشه پاداش داد و مجازات کرد اون دنیا هم خیالیه واقعیت اینجاس

حالا خیلیا اینو قبول ندارن یا میگن اون دنیا هست خوب باشه هر جور راحتن وایسن تا معشر به پاشه به حق حقوقشون برسن ..بخیل نیستیم که:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...