رفتن به مطلب

تحویل پروژه در دقیقه ی 90!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

معمارا این جا خاطراتشونو میگن یاد خودم میوفتم.پرکارترین طرح ،طرح 5 بود .تو 72 ساعت فقط 4ساعت خوابیدم.با این حال 2 تا از شیتامو 5مین قبل تحویل پلات گرفتم:sigh:چه روزی بود

لینک به دیدگاه
منم که فردا تحویل دارم ,:imoksmiley:

از 6 تا بلوک؛1 بلوک کوچیکم مونده ؛ ماکت حجمیم مونده ، 3 تا پرسپکتیو مونده :putertired:

خسته نباشی گلم ، ایشالله که به موقع تمومش میکنی :hapydancsmil::flowerysmile::w14:

لینک به دیدگاه
منم که فردا تحویل دارم ,:imoksmiley:

از 6 تا بلوک؛1 بلوک کوچیکم مونده ؛ ماکت حجمیم مونده ، 3 تا پرسپکتیو مونده :putertired:

ای جونم ونوسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ایشاالله نمرت خووب بشهههههههههههههههههhapydancsmil.gif

فردا چندمه؟:ws38:

لینک به دیدگاه
چی شده ؟:hanghead:

7 مرداد یه تحویل دارم که قرار بود اخره شهریور باشه یهو استادمون اومده میگه دارم میرم کانادا کاراتون و بیارین تحویل بدین!!!

نه سر کلاس کرکسیون کرده

نه طرحامون درست حسابی در اومده اومده خوش و بش کرده و رفته هر نیم ساعت یه بارم که ریست میشه یادش میره ما چه کلاسی هستیم!!!!

فک کنم با این وضع کار و داره نزدیک دوماهم زودتر تحویل میگیره:sad0: نمیدونم چی بهش تحویل بدم!

داخل یه مجموعه تاریخی باید یه مجموعه تقریبا مدرن طراحی کنم که شامل کافه رستوران،بوفه و نمایشگاه صنایع دستی باشه:4564:

لینک به دیدگاه
7 مرداد یه تحویل دارم که قرار بود اخره شهریور باشه یهو استادمون اومده میگه دارم میرم کانادا کاراتون و بیارین تحویل بدین!!!

نه سر کلاس کرکسیون کرده

نه طرحامون درست حسابی در اومده اومده خوش و بش کرده و رفته هر نیم ساعت یه بارم که ریست میشه یادش میره ما چه کلاسی هستیم!!!!

فک کنم با این وضع کار و داره نزدیک دوماهم زودتر تحویل میگیره:sad0: نمیدونم چی بهش تحویل بدم!

داخل یه مجموعه تاریخی باید یه مجموعه تقریبا مدرن طراحی کنم که شامل کافه رستوران،بوفه و نمایشگاه صنایع دستی باشه:4564:

عجب استادی :banel_smiley_4:

به خودت استرس وارد نکن عزیزم , از همین امروز شروع کن به کار کردن تا وقتی زمان دقیق تحویل مشخص بشه بهت فشار نیاد .

به خودت هم تلقین نکن که نمیتونی , مطمئن باش اگر اراده کنی حتما حتما تموم میشه :w16:

انشالله که استادتون همون شهریور کار رو تحویل بگیره :ws21::ws21:

لینک به دیدگاه
عجب استادی :banel_smiley_4:

به خودت استرس وارد نکن عزیزم , از همین امروز شروع کن به کار کردن تا وقتی زمان دقیق تحویل مشخص بشه بهت فشار نیاد .

به خودت هم تلقین نکن که نمیتونی , مطمئن باش اگر اراده کنی حتما حتما تموم میشه :w16:

انشالله که استادتون همون شهریور کار رو تحویل بگیره :ws21::ws21:

مدیر گروه بهش زنگ زده گفته بچه ها نمیرسن کارو تحویل بدن یه کم بهشون وقت بیشتر بدین

قبول نکرده

میگه دارم میرم دیگه هم شاید برنگردم

:icon_razz: موضوع اینه که دیروز یه تحویل دیگه داشتم تازه امروز نشستم ببینم چکار باید بکنم!:sigh:

لینک به دیدگاه
مدیر گروه بهش زنگ زده گفته بچه ها نمیرسن کارو تحویل بدن یه کم بهشون وقت بیشتر بدین

قبول نکرده

:icon_razz: موضوع اینه که دیروز یه تحویل دیگه داشتم تازه امروز نشستم ببینم چکار باید بکنم!:sigh:

انشالله که از پسش بر میای عزیزم , همیشه اول کار سخته و اینکه ببینی باید چه کار کنی ولی وقتی قدم اول رو برداری همه چیز پشت سر هم درست میشه :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
انشالله که از پسش بر میای عزیزم , همیشه اول کار سخته و اینکه ببینی باید چه کار کنی ولی وقتی قدم اول رو برداری همه چیز پشت سر هم درست میشه :a030::icon_gol:

هههمممم سعی میکنم:ws37:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
خسته نباشی گلم ، ایشالله که به موقع تمومش میکنی :hapydancsmil::flowerysmile::w14:

مرسییییییییییی عزییییییییزم :aghosh:

ای جونم ونوسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ایشاالله نمرت خووب بشههههههههههههههههه:hapydancsmil:

فردا چندمه؟:ws38:

ایشاااااااااالللهhapydancsmil.gif

فردا 4 مرداد 1391 میباشد w140.gif

قبول نکرده

ناراحتی نداره,همه همکلاسیاتم وضع کاراشون مثل توئه دیگهTAEL_SmileyCenter_Ugly%20(14).gif

لینک به دیدگاه
هههمممم سعی میکنم:ws37:

ای بابا من فکر میکردم کارشناسی اینجوریه..........

ارشد انگاری بدتره........البته به استاد برمیگرده........... w000.gif (با استاده هستم hanghead.gif )

ایشالله به خوبی تموم بشه، تا هرجا تونستی کاملش کن،امیدوارم لااقل تو نمره دادن با انصاف باشه) :w16:

موفق باشی ،الان نگی ما درکت نمیکنیم ، دقیقا واسه دوتا پروژه من اینجوری شدم،هرجور بود رسوندم،یکی طرح بود،یکی هم پروژه معماری اسلامی...........)

اما کلا کار طراحی وقت بره .............

موفق باشی........ :icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام به همه ;

دست نذار رو دلم که خونه از دست این دقیقه 90 موقع تحویل.

امیدوارم و دوست دارم که این ترم 2 روز قبل از تحویل شیت و ماکت و همه چی بسته باشه.......... ان شاالله

البته به قول دوستمون همش به خاطر اینه که منتظر ایده جدید هستیم که کارمون بهتر بسته شه........ اما دریغ از این که بهتر که نشد هیچ از استرس و بی خوابی هم مدام میگی ای کاش هیچ وقت نمیومدی رشته معماری!!!!!!!!!!! درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

من با این تاپیک با انجمن نواندیشان آشنا شدم....یادش بخیر نزدیک به دو سال پیش....:icon_redface:

و با راهنمایی های مهناز خانوم مدیر اسبق تالار معماری راه و رسم حضور در یک فروم اینترنتی رو یاد گرفتم....قبلش اصلا نمی دونستم فعالیت مجازی چیه....

بگذریم از این نوستالژی....:icon_redface:

همیشه ما یک چیزهایی تو ذهنمون هست که می خواهیم تو طرح یا کارمون اجرا بکنیم..همیشه هم تو ذهنمون یک برنامه داریم....

و جالب اینکه همه چی تو ذهنمون به صورت کامل هست و در بالاترین سطح...

وقتی می آییم به اجرا برسیم....وقتمون می ره سمت یک قسمت و رسوندن اون به اون کاملی که در ذهنمون بود...

و در نهایت با کم اومدن وقت...به نازل ترین سطح هم راضی می شیم...

و به این حد می رسیم که فقط.." کار برسه به پلات صبح"....:icon_redface:

یا خدا کنه استاد بندازه عصر تحویل پروژه رو من فقط یک پرسپکتیو خارجی هم بزنم....

بیشتر مواقع کمال گرایی زیاد ذهنی دلیلش هست...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

مـن خـودم همیـشـه سعی میکنـم کارای پـروژمو زود انجام بدم که دقیقـه 90 نشـه

امـا خـو چون دوس دارم پـروژم بی عیـب و نقـص باشـه همیـشه تا آخـرین لحظه روش کار می کنـم:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...