رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 227
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

به به درود به اساتید :a030:

داره تیم تشکیل میشه اینجا:w02: کارآموز نمی خواین

درود.....

اگر میخوای از این بحث بهره ببری پیشنهاد میدم یه جدول تناوبی یا روح مندلیف بزرگوار کنار دستت باشه:ws28:

لینک به دیدگاه
استاد اینارو زیر سیکل بگو من سوادم نمیکشه :ws3: همیشه با این عناصر جدول تناوبی و خصوصیاتشون مشکل داشتم با اونایی هم که کار داریم همشونم یجورایی خطرناک و ناپایدارن :ws28: خیرسرش گازنجیب هم هس دست کم مث اسمت نجیب باش:ws28:

:ws28:

کوروش جان ، میری یهو شیش ماه بعد میای میگی واضح تر بگو من باید بر گردم سه صفحه قبلو بخونم ببینم اصلا در مورد چی حرف میزدیم :ws28: البته حقم داریا همه کار داریم بی کار نیستیم هی بیایم پست بذاریم اینجا که:icon_gol:

خب چجوری واضح بگم آخه ؟ ببین کل انروزی مورد نیاز طی واکنش شیمیایی بین چند فلز انجام میشه و بعد از تبدیل دوباره برمیگرده و مجدد واکنش و........

این وسط فقط باید محیط ایزوله و خالی از هوا، و هیدروکربنها و گازهایی به جز اون چند تا باشه وگرنه انفجار و آلودگی زیادی ایجاد میشه

چیزی که الان من موندم چیکار کنم ، طرح پلنته که سلیس برسونه و مثل آبگوشت نشه بحث...

اتفاقا خوب شد دیدمت (هر چند شیش ماه بعد جواب میدی :ws3:) خارج از این بحث یک بورد دارم طراحی میکنم و نیاز دارم کمکم کنی تا ستاپش کنم ....

اگر وقتت آزاد بود تو صندوقم خبر بده یک شماره ردو بدل کنیم ببینیم چیکار میکنیم

توضیح همین بحثم کلامی بگم شاید بهتر باشه تایپ میکنم طولانی و قصه میشه یکی رد میشه میخونه سر در نمیاره فکر میکنه پرتو پلا نوشتم معلوم نیست با کی کار دارم

مانا باشی استاد :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

کوروش جان ، میری یهو شیش ماه بعد میای میگی واضح تر بگو من باید بر گردم سه صفحه قبلو بخونم ببینم اصلا در مورد چی حرف میزدیم :ws28: البته حقم داریا همه کار داریم بی کار نیستیم هی بیایم پست بذاریم اینجا که:icon_gol:

خب چجوری واضح بگم آخه ؟ ببین کل انروزی مورد نیاز طی واکنش شیمیایی بین چند فلز انجام میشه و بعد از تبدیل دوباره برمیگرده و مجدد واکنش و........

این وسط فقط باید محیط ایزوله و خالی از هوا، و هیدروکربنها و گازهایی به جز اون چند تا باشه وگرنه انفجار و آلودگی زیادی ایجاد میشه

چیزی که الان من موندم چیکار کنم ، طرح پلنته که سلیس برسونه و مثل آبگوشت نشه بحث...

اتفاقا خوب شد دیدمت (هر چند شیش ماه بعد جواب میدی :ws3:) خارج از این بحث یک بورد دارم طراحی میکنم و نیاز دارم کمکم کنی تا ستاپش کنم ....

اگر وقتت آزاد بود تو صندوقم خبر بده یک شماره ردو بدل کنیم ببینیم چیکار میکنیم

توضیح همین بحثم کلامی بگم شاید بهتر باشه تایپ میکنم طولانی و قصه میشه یکی رد میشه میخونه سر در نمیاره فکر میکنه پرتو پلا نوشتم معلوم نیست با کی کار دارم

مانا باشی استاد :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

انجمن از وقتی تلگرام و اینستاگرام رواج یافت نابود شد اما من سعی کردم یکم ارتباطمو حفظ کنم هرچند همون 6ماه 6ماه:ws28:

تلگرامم نمیرم زیاد چون قندشکن باید استفاده کنی حسش نیس زیاد بیشتر اینستاگرام هستم اونجا فعالم :w02:

آقا پس کل بحث همون مندلیف خودمونه پس :ws3: من تو منفجر کردن تبحر خاصی دارم شک ندارم برم سراغ این داستان نه تنها خودم بلکه ساختمون رو منفجر میکنم با این گاز نجیب :ws28:

کار که فعلا دوسال بیکارم یعنی از پایان خدمت تا الان....... اونایی که خودم از ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان بهشون ریاضی یاد میدادم یا تو هر زمینه دیگه که آویزون من بودن الان سرکار مشغولن ولی من نشستم توخونه :icon_pf (34): البته شایدم روحیه من جوریه که دوس ندارم زیردست کسی برم کارکنم و سمت هرکاری هم نمیرم کار غیرمرتبط زیاد بود نرفتم .........دنبال اینم بزنم برم چیزی تو این مملکت نمیبینم دلم خوش باشه :icon_pf (34):

طرحت چی هست خلاصه وار میتونی بگی؟:ws38:

لینک به دیدگاه
انجمن از وقتی تلگرام و اینستاگرام رواج یافت نابود شد اما من سعی کردم یکم ارتباطمو حفظ کنم هرچند همون 6ماه 6ماه:ws28:

تلگرامم نمیرم زیاد چون قندشکن باید استفاده کنی حسش نیس زیاد بیشتر اینستاگرام هستم اونجا فعالم :w02:

آقا پس کل بحث همون مندلیف خودمونه پس :ws3: من تو منفجر کردن تبحر خاصی دارم شک ندارم برم سراغ این داستان نه تنها خودم بلکه ساختمون رو منفجر میکنم با این گاز نجیب :ws28:

کار که فعلا دوسال بیکارم یعنی از پایان خدمت تا الان....... اونایی که خودم از ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان بهشون ریاضی یاد میدادم یا تو هر زمینه دیگه که آویزون من بودن الان سرکار مشغولن ولی من نشستم توخونه :icon_pf (34): دنبال اینم بزنم برم چیزی تو این مملکت نمیبینم دلم خوش باشه :icon_pf (34):

طرحت چی هست خلاصه وار میتونی بگی؟:ws38:

ای بابا انگار دختر چهارده سالس میترسه شمارشو بده :ws28:

البته همون رفتن بهترین کاره ، خودمم خسته شدم با این سرگرمیا

هیچی میخواستم ترمیناتور بسازم به کمکت احتیاج داشتم :ws28: دارم روی یک برد بازی میکنم برای کوره .... من در آوردیه ولی خلاصش اینکه یک نوع اینداکشنه ..... و محدوده دمای زیادی هم نداره حدود 1800 درجه

لینک به دیدگاه
ای بابا انگار دختر چهارده سالس میترسه شمارشو بده :ws28:

البته همون رفتن بهترین کاره ، خودمم خسته شدم با این سرگرمیا

هیچی میخواستم ترمیناتور بسازم به کمکت احتیاج داشتم :ws28: دارم روی یک برد بازی میکنم برای کوره .... من در آوردیه ولی خلاصش اینکه یک نوع اینداکشنه ..... و محدوده دمای زیادی هم نداره حدود 1800 درجه

مجازی فعال ترم راسیتش من از خونه هم بهم زنگ میزنن کلا جواب نمیدم چی بشه از هر 10تماس یکیش :ws3: بازم میل خودته میفرستم برات

ولی نمیدونم چه کمکی میتونم بهت بکنم، ترمیناتور چیه مگه جنگه :ws28:

لینک به دیدگاه
مجازی فعال ترم راسیتش من از خونه هم بهم زنگ میزنن کلا جواب نمیدم چی بشه از هر 10تماس یکیش :ws3: بازم میل خودته میفرستم برات

ولی نمیدونم چه کمکی میتونم بهت بکنم، ترمیناتور چیه مگه جنگه :ws28:

شد مثل بحث قبلی که، باید بشینم ده تا شاه نامه کلی نقشه رو عکس بگیرم آپلود کنم

حس شاه نامه ندارم ، بعدا برات یک نفشه و ریز متریال میفرستم یک نگاه فرصت کردی بهش بنداز

لینک به دیدگاه

شد مثل بحث قبلی که، باید بشینم ده تا شاه نامه کلی نقشه رو عکس بگیرم آپلود کنم

حس شاه نامه ندارم ، بعدا برات یک نفشه و ریز متریال میفرستم یک نگاه فرصت کردی بهش بنداز

هدفت چیه کلا چی رو میخوای منهدم کنی اول بگو :ws3:

باشه بفرست تو خراب کاریش کمکت میکنم :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...