رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

MV5BMTM5NDM3NDc1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzE1MzcyMQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg

فیلم خوبی بود. از بازی ناتالی پورتمن خوشم اومد.فیلم در مورد ماجرای خیانت به همدیگه اس. بعضی جاهاش یه تلنگری به کره خر درون آدم میزنه.

تلخی حقیقت و اینکه آیا همیشه دروغ بد است ؟

لینک به دیدگاه
MV5BMTM5NDM3NDc1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzE1MzcyMQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg

فیلم خوبی بود.

از بازی ناتالی پورتمن خوشم اومد.

فیلم در مورد ماجرای خیانت به همدیگه اس. بعضی جاهاش یه تلنگری به کره خر درون آدم میزنه.

تلخی حقیقت و اینکه آیا همیشه دروغ بد است ؟

اسم فیلم رو نگفتی ، عکسشم باز نمیشه .

ولی فک میکنم منظورت black swan باشه :ws37:

موافقم ، فیلم خیلی خوبی بود :a030:

لینک به دیدگاه
اسم فیلم رو نگفتی ، عکسشم باز نمیشه .

ولی فک میکنم منظورت black swan باشه :ws37:

موافقم ، فیلم خیلی خوبی بود :a030:

Closer

با بازی

جولیا رابرزتر

ناتالی پورتمن

جودی لاو

کلیو اون

اینم لینکش تو Imbd

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
Closer

با بازی

جولیا رابرزتر

ناتالی پورتمن

جودی لاو

کلیو اون

اینم لینکش تو Imbd

:icon_gol:

آها ، اینو میگی :ws3:

من از صحنه ای پسره اسم آلیس رو روی اون سنگ قبر دید خیلی خوشم اومد :ws37:

لینک به دیدگاه
آها ، اینو میگی :ws3:

من از صحنه ای پسره اسم آلیس رو روی اون سنگ قبر دید خیلی خوشم اومد :ws37:

من همون اول از چشمای دختره فهمیدم اسمشو خالی بست واسه یارو :ws3:

لینک به دیدگاه

آخرین فیلم ، red dragon بود.... از نظر داستانی قبل از فیلم سکوت بره ها (silence of the lambs) هستش اما از نظر ترتیب فیلم بعد از هانیبال (hannibal) هستش که سال 2004 ساختنش. اگه هانیبال رو دیدین این از اون داستانش خیلی قشنگتره. بازیگر ولدمورت تو هری پاتر هم توش بازی می کنه.:hapydancsmil:

من که کلا از ابن یارو هانیبال لکتر خوشم میاد . با این فیلمش هم خیلی حال کردم....:icon_redface:

بازيگران عمده: آنتوني هاپکينز:ws37:، ادوارد نورتن:TAEL_SmileyCente:، رالف فاينز، هاروي کايتل، اميلي واتسن، مري لوييز پارکر، فيليپ سيمور هافمن و لالو شيفرين.

کارگردان: برت راتنر.

خلاصه ي داستان: مأمور بازنشسته ي FBI، «ويل گراهام» (نورتن) فرا خوانده مي شود تا قاتل بي رحمي معروف به «توث فيري» را پيدا کند. «توث فيري» به طور هم زمان تمامي اعضاي خانواده ها را مي کشد و چشم هاي قربانيانش را با تکه هاي شکسته ي آينه مي پوشاند. اما «گراهام» براي انجام اين مأموريت نياز به کمک قاتل زنجيره اي سرشناس، دکتر «هانيبال لکتر» (هاپکينز) دارد...

لینک به دیدگاه
Eurotrip :ws28:

Scott hasent know!!! :ws28:

واااااااااااي من اين فيلمو چند سال پيش ديدم اونقد خنديدم كه داشتم ميمردم اون يارو فرانسويه تو قطار،كوپر تو آمستردام،اسكات تو جشن فارغ التحصيلي...:ws28:

خيلي باحال بود :ws28:

لینک به دیدگاه

The%20Man%20from%20Earth.jpg

The Man From Earth 2007

[TABLE]

[TR]

[TH]ژانــر فیلم:

[/TH]

[TD]

[/TD]

[TD=width: 400] درام|علمی تخیلی

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

خلاصه فیلم:

پروفسور جان الدمن، با بازی “دیوید لی اسمیت” به طور ناگهانی از تدریس در دانشگاه خود را بازنشسته می‌کند. دانشجویانش برای جویا شدن علت به خانه اش می روند. آنها با شنیدن علت بازنشستگی پروفسور شوکه می شوند. او برایشان فاش می کند که یک انسان “کرو-ماگنون” (انسان بدوی متعلق به 14000 سال پیش) است که بر سن‌ش افزوده نمی شود…

حواشی فیلم:

“مردی از زمین” فیلمی است از سینمای مستقل امریکا. فیلم در سال 2007 به کارگردانی “ریچارد شنکمن” ساخته شده است. اریک ویلکینسون، تهیه کننده‌ی فیلم معتقد است که “مردی از زمین” فراتر از انتظارات بازخورد داشته است. او به طور رسمی از تمامی کاربران نرم افزار BitTorrent که با دانلودهای خود، باعث گسترش فیلم و مطرح شدن آن شده اند تشکر کرده است و فروش فیلم را بالاتر از پیش بینی های سرمایه گذاران فیلم عنوان کرده است.

داستان فیلم بر اساس نوشته ای از Jerome Bixby است. بیکسبی در سال ۱۹۹۸ وقتی در بستر مرگ بود، داستان را تمام کرد تا بعدا این داستان به شنکمن سپرده شود و با بودجه‌ای ۲۰۰ هزار دلاری فیلم “مردی از زمین” ساخته شود.

این فیلم دارای امتیاز 8.0 در IMDB میباشد.

لینک به دیدگاه

the social network

جالب بود :ws37:

The-Social-Network-movie-review.jpg

آن كسی كه 500 میلیون دوست دارد چند تا دشمن هم دارد!

فیلم در مورد پیدایش فیس بوک است. سایتی که همگی در مورد آن میدانیم. سایتی که در سال 2004 توسط یک دانشجو از دانشگاه هاروارد به نام "مارک زوکربرگ" بنا شد و دلیل بنا فقط و فقط ارتباط دانشجویان هاروارد با یکدیگر بود. اما بعد از گذشت تنها 6 هفته این سایت تبدیل شد به بزرگترین سایت دانشگاه هاروارد و اکثر دانشجویان در این سایت عضو بودند و شاید حتی سازنده این سایت این تصور را نمیکرد که بعد از حدود 6 سال از افتتاح آن بیش از 500 میلیون نفر در آن عضو شوند و با یکدیگر در ارتباط باشند.

لینک به دیدگاه

این چه فیلمی بود دانلود کردم از هر چی فیلم بود زده شدم :banel_smiley_4:

حیف 600 مگی که دانلود کردم :banel_smiley_4:

Sleeping Beauty 2011

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...