رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

The Fault in Our Stars (بخت پریشان)

محصول :2014

jwof5cag5bkme7huovcs.jpg

فیلم خوبی بود...

خلاصه داستان: هایزل گریس ( شایلین وودلی) دختری نوجوونه که مبتلا به سرطان هس... اون دیگه منتظر مرگه که به توصیه مادر و پزشک معالجش به یه کمپین بیماران سرطانی ملحق میشه و در اونجا با یه پسری به اسم آگاستس آشنا میشه و توسط آگاستس به آمستردام سفر میکنه تا نویسنده کتاب محبوبش رو ملاقات کنه و آشنایی با اون باعث میشه زندگیش به نوعی جور دیگه رقم بخوره...

نوع مکالماتشون رو دوست داشتم... وودلی حس و حال یه فرد مبتلا به سرطان رو خوب نشون میداد

کلا من راضی بودم ازش:ws37:

لینک به دیدگاه

the bigeyes

براساس داستان واقعی ساخته شده بود و پیچیدگی خاصی نداشت.روایت زندگی یک خانم نقاش و سواستفاده ازعنوان شخص

نکته جالبش نگاهی بود که شخص به تابلوهای خودش داشت...و چشمها رو بزرگ وعجیب میکشید و کل حس زندگی رو درچشمهامیدید.

اونم به واسطه ی یک اتفاق درزندگیش...

.

.

.

خوب بود.(:

لینک به دیدگاه

1b6ahcamov8dlb4yi5mr.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کارگردان خوب ایتالیایی Giuseppe Tornatore که چند فیلم مشهور دیگه نیز داره ... نظیر Cinema Paradiso و The Legend of 1900 و The Unknown Woman .

از فیلمهای ایشون فیلم Everybody's Fine به سال 2009 رو هم دیدم (البته نویسنده ش بوده نه کارگردانش) که خیلی این فیلمو دوست داشتم...

که سال 1990 ساخته شده، دوست داشتم ببینم گیرش نیاوردم ...

اما راستش از این فیلمش یعنی مالنا زیاد خوشم نیومد.

داستان : در اثنای جنگ جهانی دوم و دیکتاتوری موسولینی در ایتالیا، یک خانم (مالنا / مونیکا بلوچی) به همراه پدرش که یک معلم هستش به یک شهر کوچک اومدند... اون خانم با سایر خانوما و مردم اون شهر فرق میکنه ... چشمای مردای اون شهر دنبال اونه و زناشون هم حسادت و عقده ی شدیدی نسبت به خانومه دارند... و در این گیر و دار یک پسر نوجوان که بحران بلوغ رو هم داره پشت سر میزاره عاشق ایشون میشه ... عشقی که اگرچه هوس و شهوت در اون موج میزنه اما در پس اون یه معصومیت و یه کودکی هم هست و این پسر هم البته دستی از پا خطا نمیکنه و به رسم عاشقی سهمی هم نمیبره از شیدایی و دلدادگی...

چرا رفتار این مردم شبیه مردم کشورای جهان سومی و عقب مونده بودش ؟! مگه ایتالیایی ها هم اینجوری ایند ؟!

لینک به دیدگاه

قاعده تصادف

کارگردان: بهنام بهزادی

بازیگران: اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان و امیر جعفری

به نظرم فیلم خوبی بود. با جزییات نوشته بود. واسه من یه مشکل داشت شخصیت اصلی داستان خیلی بد بازی میکرد !!! انگار دیالوگ تو دهنش ماسیده بود.

لینک به دیدگاه

فیلم boyhood نزدیک ۱۱سال ساختش طول کشید. خود بازیگران اصلی مثلا از ۷-۸سالگی تا ۱۹سالگیشونو بازی کردن. کلا تمام شخصیتها مثل پدرومادرو......

فیلم حدود ۲.۵ ساعت بود. من فیلم های روایتی دوست دارم. اولش یا بهتره بگم تا اواخر فیلم خوب خو گرفتم با فیلم ولی آخرش ضدحال بود. :5c6ipag2mnshmsf5ju3

اصلا معلوم نشد به کجا رسید.... بالاخره پسره راهشو یافت نیافت... چی شد اصلا؟؟؟

کلیت فیلم بنظر من داشت تاثیر انتخاب صحیح در ازدواج رو بر فرزندان و ایندشون نشون میداد. دوران کودکی و بلوغ و جوانی رو در دختر و پسر به تصویر کشید. تغییرات و حواشی و انگیزه ها و غرایزشون و ....

بنظرم فیلمیه که یکبار ارزش دیدن داره. خصوصا پدر و مادرها! :ws3:

لینک به دیدگاه

راستی 6big hero موسیقیش معرکه بود!!!!!

آهنگ تیتراژ پایانیشو میذارم واستون :a030:

لینک به دیدگاه

Murder, she said

1961

کارگردان: جورج پولاک

بازیگران: مارگارت رودرفورد

اما از سری فیلمهای خانم مارپل بود. خیلی فیلم جالبی بود. خانم مارپل تو قطار نشسته که تو قطار روبرو میبینه یکی داره یه زن رو خفه میکنه. جریان رو واسه پلیس تعریف میکنه.

بعدش همه میگن حتما خواب دیدی. اونم بهش برمیخوره و خودش میره دنبال قاتل ..............

لینک به دیدگاه

مرد پرنده ای

حیف وقت :ws3: درسته اسکار گرفت. ی سری حرفهایی هم داشت ولی اگ اسکار رو همیشه ب فیلم معناگرا می دادن باز قابل درک تر بود.

چند تا نقدشم خوندم ولی بازم میگم. دیدن ی فیلمی مثل her یا وکیل مدافع شیطان بهتر از اینه

لینک به دیدگاه
مرد پرنده ای

حیف وقت :ws3: درسته اسکار گرفت. ی سری حرفهایی هم داشت ولی اگ اسکار رو همیشه ب فیلم معناگرا می دادن باز قابل درک تر بود.

چند تا نقدشم خوندم ولی بازم میگم. دیدن ی فیلمی مثل her یا وکیل مدافع شیطان بهتر از اینه

معناگرا یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

Lucy 2014

لوسی (به انگلیسی: Lucy) یک فیلم علمی تخیلی و اکشن فرانسوی محصول سال ۲۰۱۴، به نویسندگی و کارگردانی لوک بسون، که در ۲۵ ژوئیه ۲۰۱۴ اکران شده‌است.[۱] اسکارلت جوهانسون به عنوان شخصیت اصلی فیلم و مورگان فریمن نقش پروفسور نورمن را ایفا می‌کند.

لینک به دیدگاه

خانوم : فیلم ایرانی بود. بد نبود.

مستانه: ایرانی بود. درباره تجاوز ب ی بازیگر خانم ایرانی. بد نبود. ولی یکم فیلم هندی بود.

اشباح: افتضاح بود.

بردمن خر است :ws3:.نه خداییش بازیگری ش خوب بود. ولی فیلم نامه اش، خدایی هیچی نداشت در حد همین مستانه بود :ws3:

لینک به دیدگاه
معنا گرا از لحاظ علم سینما ک نمدونم یعنی چی:ws3: ولی منظورم این بود ک دیدی ازغدی حرف می زنه.قهمشه ای رو هم دیدی؟ هر دو حرف می زنن. هر دو هم طرفدارا خودشون رو دارن. ولی ب نظر من گوش کردن اولی وقت هدر دادن.

اصولا گستت بین معنا و هیولا :w58: مانند گست های کنونی مابین معنا و صورت عشق، مردانگی، و غیره این روزها خیلی زیاد شده.

ب هر صورت. قصدم از معناگرا، فیلم هایی ک پشت دیالوگ ها معنا (واقعی) نه (سطحی) نهان باشه.

مثلا معنای اصیل زندگی، یا انسانیت و غیره و نه معنای بازیگر حرفه ای بودن و غیره :icon_redface:

ههه. هیچ کس تنها نیست :w02:

اعتراف میکنم که نفهمیدم منظورت چیه.

وقتی از فیلمی خوشت نیومد بگو خوشم نیومد دیگه چرا دیگه از معنا و قمشه ای میگی که ارتباطی بهم ندارن.

سینمای معناگرا رو یک دهه پیش فارابی درست کرد اصلا هم نتونستند تعریفش کنند بعد از چند سال از مد افتاد

اما فیلمی که دیدم

خوب بد و زشت

کارگردان: لئونه

بازیگران: ایستوود- لی ون کلیف

تاحالا فیلم رو به زبون اصلی ندیده بودم

انصافا دوبله ی خیلی خوبی داره. نسخه دوبله فیلم رو بیشتر دوست داشتم به خصوص شخصیت زشت.

یادمه تو دانشگاه یکی از رفیقامو با لحن شخصیت زشت "بلوندی" صدا میکردیم مثل آخر فیلم!!!

هی بلوندی تو یه .......

لینک به دیدگاه
خانوم : فیلم ایرانی بود. بد نبود.

مستانه: ایرانی بود. درباره تجاوز ب ی بازیگر خانم ایرانی. بد نبود. ولی یکم فیلم هندی بود.

اشباح: افتضاح بود.

بردمن خر است :ws3:.نه خداییش بازیگری ش خوب بود. ولی فیلم نامه اش، خدایی هیچی نداشت در حد همین مستانه بود :ws3:

آقا چرا میکنی با قلب من بازی؟! با سر برم تو مانیتور؟:ws3:

فیلمنامه ی اون آشغال محض( مستانه ) رو میزنید به بردمن!!:icon_redface:

من اتفاقن چند وقت پیش مستانه رو دیدم. تا یه هفته احساس میکردم به شخصیت و شعورم توهین شده! فیلم نبود که. حدیث نفس جناب فرح بخش بود به آماتورترین شکل ممکن:84eb3ampc0vsywihe0i

چرا؟ واقعا چرا انقد بدید با ایم فیلم

:ws3:

اینکه از فیلم خوشتون بیاد یا نه کاملا یه چیز سلیقه ایه ولی کوبیدنش دیگه خدایی دور از انصاف است

ایناریتو ناراحت میشه ها

:w02:

لینک به دیدگاه
اعتراف میکنم که نفهمیدم منظورت چیه.

وقتی از فیلمی خوشت نیومد بگو خوشم نیومد دیگه چرا دیگه از معنا و قمشه ای میگی که ارتباطی بهم ندارن.

سینمای معناگرا رو یک دهه پیش فارابی درست کرد اصلا هم نتونستند تعریفش کنند بعد از چند سال از مد افتاد

اما فیلمی که دیدم

خوب بد و زشت

کارگردان: لئونه

بازیگران: ایستوود- لی ون کلیف

تاحالا فیلم رو به زبون اصلی ندیده بودم

انصافا دوبله ی خیلی خوبی داره. نسخه دوبله فیلم رو بیشتر دوست داشتم به خصوص شخصیت زشت.

یادمه تو دانشگاه یکی از رفیقامو با لحن شخصیت زشت "بلوندی" صدا میکردیم مثل آخر فیلم!!!

هی بلوندی تو یه .......

خیلی ها ازین اعتراف ها کردن. مشکل از فرستنده من ه ب گیرنده خود دست نزنید :ws3:

بگذریم از معنا و امثال هم ک بی ربطه :ws3:

ب سبک ده هفتادی ها میگم، چرا کوبیدمش " د و س ت داشتم " :w02: شوخی بود.

خوب راستش، خیلییییییییییییی رفته بود تو فاز حرفه ای. چجوری بگم، ب درد بیننده عام " مث من " نمخورد. شاید برا کلاس بازیگری و این مسائل اکادمیک خوب باشه. نمیدونم.

آقا چرا میکنی با قلب من بازی؟! با سر برم تو مانیتور؟:ws3:

فیلمنامه ی اون آشغال محض( مستانه ) رو میزنید به بردمن!!:icon_redface:

من اتفاقن چند وقت پیش مستانه رو دیدم. تا یه هفته احساس میکردم به شخصیت و شعورم توهین شده! فیلم نبود که. حدیث نفس جناب فرح بخش بود به آماتورترین شکل ممکن:84eb3ampc0vsywihe0i

چرا؟ واقعا چرا انقد بدید با ایم فیلم

:ws3:

اینکه از فیلم خوشتون بیاد یا نه کاملا یه چیز سلیقه ایه ولی کوبیدنش دیگه خدایی دور از انصاف است

ایناریتو ناراحت میشه ها

:w02:

مانیتور حیف ه :ws3: نکوب :ws3:

بابا حالا ما ی چیزی گفتیم ها. این همه این اخوندا تو تی وی همه چی میگن. هیچکی هیچی نمگه ب ما ک رسید واماسید :ws3:

لینک به دیدگاه

پنگوئن های ماداگاسکار

2014

انیمیشن جالبی بود

فقط فانتزی آخرشو دوست نداشتم

شخصیت منفی انیمیشن هم یه خورده به لحاظ چهره ترسناک بود با بچه های کوچیک که دیدم اینو فهمیدم :ws3:

لینک به دیدگاه

از شکلات شما متشکرم

کارگردان: کلود شابرول

بازیگران: ایزابل هوپر

من از طرفداری شابرول و دی پالما هستند. به خصوص شابرول که یه جور خبائثت فردی رو ربط میده به مسائل اجتماعی. مثل این فیلم و فیلم شاهکارش "تشرفات ساده".

لینک به دیدگاه

the theory of every thing

داستان زندگی استیوهاوکینگ ...

یک روال آرام و روایت گونه اززندگی هاوکینگ جدا از دغدغه های مختلف...

سعی فیلم هم بیشتردرنشون دادن خود هاوکینگ و حالاتش بود تا زیرکی و جهت دهی فکری و ...

درکل پس ازدیدن فیلم ،یک کلیت روراجع به هاوکینگ میشه متوجه شد.

بازی بازیگرایفای نقش هاوکینگ بینظیربود بنظرم.

(:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...