رفتن به مطلب

موضوعات گفتگو، بحث و ... در خصوص مباحث روز مرتبط با صنعت، جامعه و ارتباط این دو

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان:

توی این تاپیک قرار هست به بحث و گفتگو بپردازیم.

این بحث و گفتگو میتونه در مورد موضوعات روز صنعت، جامعه و ... در حوزه قوانین سایت باشه.

حالا چرا این تاپیک ایجاد شده؟

هدف از ایجاد این تاپیک :

• افزایش قدرت سخن وری مهندسان عزیز
  • افزایش اعتماد به نفس
  • ایجاد تبادل اطلاعات عمومی و تخصصی در حوزه مباحث روز
  • توانایی در مجاب نمودن طرف مقابل(البته در صورت صحت مطلب)
  • توانایی جذب مخاطبان به شرکت در بحث
  • ...

حالا امیدوارم بتونیم با همدیگه این تاپیک رو جلو ببریم و در افزایش مخاطبان تالار صنایع حتی از تالارهای دیگه موفق باشیم.

بحث هفته رو هر فردی میتونه اعلام کنه اما این در صورتیه که بحث قبلی تموم شده باشه . پس از اعلام موضوع مورد علاقه دوستان، توسط هیئت مدیره تالار تصویب میشه و به بحث گذاشته میشه.

این کار هم صرفا برای این هستش که موضوعات با قوانین تالار و سایت تلاقی نداشته باشه.

خوب بحث اول رو تا چند روز آتی اعلام می کنم.

لطفا تاپیک رو پس از دیدن موضوع به دوستای خودتون پیشنهاد کنین تا با افکار بیشتر برخورد کنیم و بتونیم گفتگوی مفیدی رو رقم بزنیم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام:

خوب من یه موضوع گیر آوردم که فکر کنم بد نباشه.خصوصا برای دانشجویان عزیز

موضوع اینه:

گرایش شغلی مهندسان صنایع

این بحث گستردست و پیشنهاد می کنم اول از همه بگین گرایش شغلی شما چیه؟ دلیل انتخابتون چیه؟ مزایا و معایب اون؟

لطفا روی لینک کلیک کنید و توی تاپیک مربوط بهش به بحث بپردازین

لینک به دیدگاه

ببخشید نازی عزیز من درست متوجه نشدم ؟!!

منظورت از گرایش شغلی همون گرایش تحصیلی یا رشته هستش ؟

یا منظورت اون فیلدی هست که توش کار میکنیم؟

لینک به دیدگاه
ببخشید نازی عزیز من درست متوجه نشدم ؟!!

منظورت از گرایش شغلی همون گرایش تحصیلی یا رشته هستش ؟

یا منظورت اون فیلدی هست که توش کار میکنیم؟

خواهش میشه

همون فیلد کاریه

من اسمشو گذاشتم گرایش شغلی

چون واقعا بعضی رشته ها مثل صنایع به غیر از گرایش تحصیلی میتونه گرایش شغلی داشته باشه

مثلا ما میتونیم توی فیلد کیفیت کار کنیم یا تولید یا پروژه و ...

منظورم رو تونستم برسونم؟

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 7 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
دوستان عزیز چه موضوعی فکر شمارو میتونه مشغول کرده باشه...

عنوان کنین تا به بحث بذاریمش:icon_gol:

چگئنگی نزدیکی دانشگاه به صنعت :hanghead:تحلیل تقلب در امتحانات و شیوه های تقلب برتر :whistle:

لینک به دیدگاه
چگئنگی نزدیکی دانشگاه به صنعت :hanghead:تحلیل تقلب در امتحانات و شیوه های تقلب برتر :whistle:

سلام دخملی

خوب اولی رو یه کم واضح تر بگو...

در خصوص دومی من تخصصی ندارم!:ws28:

لینک به دیدگاه

یعنی اون چی که تو داشنگاه میخونیم تو صنعت قابل استفاده نیست چی کنیم؟دوره های کاراموزی بزاریم یا حذف تئوری زیاد کردن عملی

یا مثالای تحلیلی برای درسای تئوری بزاریم

اون دومیش بهتره مثلا کجاها بنویسیم (دخترا رو شلوار لی بنویسن بعد مانتوشون کنار بزنن مرااقبه اومد مانتو رو برگردونن رو جاش:gnugghender:

لینک به دیدگاه

من امروز به یه موضوعی توی تالار گفتگوی آزاد برخورد کردم که واسم جالب بود:

یکی از دوستان عزیز یه تاپیک زده بود و من هم نشستم به تحلیل جدی ولی متاسفانه دیدم اصلاً به موضوع اشراف نداشت و اشراف پیش کش اصلاً نمدونست چی به چیه و فقط میخواست اون حرفایی رو که همه توی ذهنا فرو کردن یبار دیگه اینم مرور کنه!

دوست دارم در خصوص آداب بحث و گفتگو و همین طور در خصوص کنترل بحث با همچین افرادی صحبت کنیم... این مساله رو شوخی فرض نکنیناااا... توی شرکت و در جلسات همیشه بهش بر میخورین و نیاز به گرداننده بودن خوب بحث واقعاً براتون حس خواهد شد.

اگر لینک تاپیک رو خواستین هم بهتون میگم...

خوب موافقین؟ یا موضوع مینا جان رو پیش بگیریم؟

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان عزیز یه تاپیک زده بود و من هم نشستم به تحلیل جدی ولی متاسفانه دیدم اصلاً به موضوع اشراف نداشت و اشراف پیش کش اصلاً نمدونست چی به چیه و فقط میخواست اون حرفایی رو که همه توی ذهنا فرو کردن یبار دیگه اینم مرور کنه!

دوست دارم در خصوص آداب بحث و گفتگو و همین طور در خصوص کنترل بحث با همچین افرادی صحبت کنیم... این مساله رو شوخی فرض نکنیناااا... توی شرکت و در جلسات همیشه بهش بر میخورین و نیاز به گرداننده بودن خوب بحث واقعاً براتون حس خواهد شد.

1-موضوع شما

2-موضوع مینا خانم

به نظرم اول بتونیم آداب بحث کردن رو یاد بگیریم خیلی مفیدتره منظورم اینه که اگه درست بحث کردن رو یاد بگیریم و بتونیم مفهوم جملات خودمون رو به درستی متقل کنیم اهمیت بیشتری داره

لینک به دیدگاه

منم با موضوع تو خیلی موافق ترم

فقط اجازه بدید میخوام یه تابیک بزنم دلنوشته های ارباب رجوع؟ بعد تهش میخوام تهش یه جمع بندی کنم کم کاستی مدیرا تو شرکت ها چی بوده

لینک به دیدگاه

به نظر من هم موضوع مینا جان خوبه هم موضوع خودت.

موضوعه مینا رو میشه از دو دیدگاه بهش نگاه کرد:

یکی :دیدگاه مبهم دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان که در آینده و در محیط کار چطور بایستی از دانسته هاشون استفاده کنن....؟

دومی: دیدگاه شاغلین که چه تصوراتی داشتن و چه اتفاقاتی افتاد و روند چه طوری طی شد و .....

موضوع خودت هم که خیلی خوبه،حتی میتونی هردوتاشونو بزنی . ولی براشون تبلیغ زیاد کنین تا بچه ها همه شرکت کنن (نظر همگیو بدونیم جالب میشه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...