رفتن به مطلب

راضی ترین دانشجویان کانادا کجا درس می خوانند?

ارسال های توصیه شده

برای نهمین سال متوالی دانشگاه وسترن اونتاریو کانادا ، بهترین دانشگاه از لحاظ رضایت دانشجویان شناخته شد.

universenews_image1.jpg

در یک نظرسنجی از بیش از سی وپنج هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ، وسترن اونتاریو در جمع شاخصه ها حائز رتبه A در بین همه دانشگاههای دارای بیش از 22 هزار دانشجو شد.

در بخشی از این گزارش که در روزنامه گلوب اند میل کانادا منتشر شده است آمده است که از میان 17 شاخصه اصلی این دانشگاه در 9 شاخصه از جمله کیفیت آموزش پرورش و تدریس حائز رتبه اول شده است.

این دانشگاه همچنین در دو شاخصه حائز رتبه دوم و در دو شاخصه دیگر حائز رتبه سوم شده است.

رئیس این دانشگاه آمیت چاکما در این باره گفت :باید از دانشجویان تشکر کرد که نشان دادند دانشگاه ما محلی برای کسب بهترین تجریه دانشجوئی است. همچنین باید از کارکنان و اساتید هم تشکر کرد که موجبات این ارتقای کیفی را فراهم آوردند. بدون شک این رتبه بندی دارای تاثیرات جهانی خواهد بود.

این گزارش می افزاید که بهترین و موفق ترین تجار و فارغ التحصیلان دیگر رشته های اقتصادی و علوم انسانی موفقیت خود را مدیون فارغ التحصیلی از این دانشگاه میدانند و دانشجویان خارجی فراوانی در این دانشگاه به تحصیل مشغولند

لینک به دیدگاه
دانشگاه ما خيلي خوبه اما:banel_smiley_4:

كلي چيزاي خوب يادمون ميدن همشم بحث ميكنيم با استادا

كلي چيز ياد ميگيريم:icon_redface:

دانشگاه مام خیلی خوبه اما...:banel_smiley_4:

وختی توش هستم حس می کنم از ایران خارج شدم سطح همه چیزش بالاست :icon_redface:

لینک به دیدگاه
دانشگاه مام خیلی خوبه اما...:banel_smiley_4:

وختی توش هستم حس می کنم از ایران خارج شدم سطح همه چیزش بالاست :icon_redface:

اون قسمت سياه امضات خيلي بد رو مغزمه

لینک به دیدگاه

ما امروز 8 صب کلاس داشتیم هفتو نیم از خواب پاشدم با سرعتی در حد چیتا تلپ شدم دانشگاه دیدم استاد مقاومت فخیمه ما حال کرده نیاد امروز ....رفتیم کتابخونه مسخره بازی :دی....10 رفتیم دانشکده دیدم استاد مبانی هم نمیاد امروز .....:دی.....زهر مار........رفتیم بوفه و بازم کما فی الساعت الماضی مسخره بازی .....خلاصه رفتیم سلف و گوشت خر را به جای کباب نوش جانمان کردن:icon_pf (34): .....2 رفتیم کلاس یونیورسال استاد زنگید بهم گفت به بچه ها بوگو نتونستم برسم:banel_smiley_4: ....برید خونتون .......این بود انشای من خوش بود دکتر جاسبی من

الهی قوربونش برم

لینک به دیدگاه

همه چیز بستگی به دانشجو داره...دانشجوه که رنکینگ دانشگاه رو می بره بالا. :w16: و وقتی شرط معدل بذارن برای همه چیز دانشجو ناخداگاه درس می خونه....

کالج ما پارسال تو امریکا دوم شد....همش رو هم مدیون دانشجوها شه....البته اساتید هم بی تاثیر نیستن.

خیلی جالبه که بدونید استادا خیلیاشون تو رشته ی مرتبط درس نخوندن.

به طور مثال: استاد درس تاریخ معماری پرستاری خونده!!!!!!!!!!:jawdrop:

اکثر استادای زبان علوم اجتماعی و از این مدل رشته ها خوندن و چون نوشتنشون قویه اومدن تدریس می کنن.:banel_smiley_4:

البته این رو هم نادیده نگریم که امکانات کالج یا دانشگاه ها خیلی خوبه که اون هم از شهریه ی وحشتناکیه که از دانشجو می گیرن.

80% دانشجو های خارج از کشور برای تحصیل وام می گیرن!!!!! ( قابل توجه اونایی که می گن این پولا که برای خارجیا پولی نیست!)

لینک به دیدگاه
ما امروز 8 صب کلاس داشتیم هفتو نیم از خواب پاشدم با سرعتی در حد چیتا تلپ شدم دانشگاه دیدم استاد مقاومت فخیمه ما حال کرده نیاد امروز ....رفتیم کتابخونه مسخره بازی :دی....10 رفتیم دانشکده دیدم استاد مبانی هم نمیاد امروز .....:دی.....زهر مار........رفتیم بوفه و بازم کما فی الساعت الماضی مسخره بازی .....خلاصه رفتیم سلف و گوشت خر را به جای کباب نوش جانمان کردن:icon_pf (34): .....2 رفتیم کلاس یونیورسال استاد زنگید بهم گفت به بچه ها بوگو نتونستم برسم:banel_smiley_4: ....برید خونتون .......این بود انشای من خوش بود دکتر جاسبی من

الهی قوربونش برم

:w58::w58::w58:

استاداتون چه تفاهمی باهم دارن :smiley (18):

--------------------

دانشگاه مام خیلیییییییییی خوبه

ما یه استادی داریم که از تهران میاد و پنج شنبه ها بعد از ظهر باهش دو تا کلاس داریم و یه روز صبح که پنج شنبه ام بود رفتیم یونی و بچه ها گفتن ظهر کلاس تشکیل نمیشه گفتیم چرا؟گفتن چون دانشگاه واسه این استاد دیر ماشین فرستاده ایشونم ناراحت شدن و گفتن نمیام و خلاصه مام برگشتیم رفتیم خونه که یهو دوستم زنگید گفت بدو که استاد اومد منم فُکَم افتاد که استاده چه زود خودشو رسونده همدان و خلاصه بدو بدو حاضر شدمو رفتم دانشگاه دیدم بعــــــله دانشگاه با این استادمون لج کرده و یه استاده دیگه بجاش اورده تا ما از علم عقب نمونیم....دیدین دانشگامون چقد خوبه و به فکر ماست :ws43::4chsmu1:

لینک به دیدگاه
راست یا چپ؟راستشو بگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مستقییییییم که بری می رسی به یه میدون. بعد باز مستقیم می ری...چراغ قرمز اولو رد کن بپیچ سمت چپ. اولین خیابون رو باز ببیچ سمت چپ...در قرمز.

تشریف بیارید با خانوم بچه ها...خوشحال می شیم :ws3:

لینک به دیدگاه
خوش بحالشون که دانشگاهای خوب دارن همش تئوری تو مغز بچه ها نمیکنن

آخه عزیز من همه درسا رو که نمیشه عملی یاد داد مث این میمونه که تنظیم و عملی یاد بدن:w58::banel_smiley_4::icon_redface::ws43:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...