رفتن به مطلب

ای کسانی که تاپیک ول میدید بدانید و اگاه باشید

ارسال های توصیه شده

:

یه تاپیک رو ده بار خوندن مطمعنا خیلی بهتر از این که ده تا تاپیک یک مرتبه در کنید و خونده نشه

کمتر کپی کنید همینطور خلاصه کپی کنید خیلی خوبه نه بخاطر وقتش نه( چیزی که مفت و فت و فراونه وقته ،طلا که سهله پشکلم نمی ارزه ) فقط برای انکه حوصله خوندنش نیس

در ضمن موقعه تاپیک زنی و خود ارائگی یه سرج کچلویی بشه بد نیست تا مطلب تکراری اونم برای دفعه n ام نذارید

اینو دیگه جدی میگم تا میتونید از رنگای مختلف استفاده کنید هفت رنگ بنویسید اخه ملت نمی فهمند سوادشون کمه قدرت خوندن تشخیص ندارن مث بچه اول دبستانیا میمون ثواب داره !!

اینم بگم هیچ دقت کردید.. بود و نبود مدیر برا تالار هیچ توفیری نداره تازه بهتره اینجا ایرانه دیگه

و در اخر اگه کسی ناراحت شده بش برخورده خیلی خوبه اصلا برا همین گفتم وگرنه چه فایده ...

لینک به دیدگاه

:

یه تاپیک رو ده بار خوندن مطمعنا خیلی بهتر از این که ده تا تاپیک یک مرتبه در کنید و خونده نشه

کمتر کپی کنید همینطور خلاصه کپی کنید خیلی خوبه نه بخاطر وقتش نه( چیزی که مفت و فت و فراونه وقته ،طلا که سهله پشکلم نمی ارزه ) فقط برای انکه حوصله خوندنش نیس

در ضمن موقعه تاپیک زنی و خود ارائگی یه سرج کچلویی بشه بد نیست تا مطلب تکراری اونم برای دفعه n ام نذارید

اینو دیگه جدی میگم تا میتونید از رنگای مختلف استفاده کنید هفت رنگ بنویسید اخه ملت نمی فهمند سوادشون کمه قدرت خوندن تشخیص ندارن مث بچه اول دبستانیا میمون ثواب داره !!

اینم بگم هیچ دقت کردید.. بود و نبود مدیر برا تالار هیچ توفیری نداره تازه بهتره اینجا ایرانه دیگه

و در اخر اگه کسی ناراحت شده بش برخورده خیلی خوبه اصلا برا همین گفتم وگرنه چه فایده ...

آرش راست میگه. اما معلوم نیست به کی میگه؟

لینک به دیدگاه

:

من کاری طرف صحبتم کسی نیست....و کاری هم به تایپیکهای تکراری ندارم....اما ببین آرش جان بعضی ها دغدغه های ذهنیشون رو تو قالب تایپیکهایی مطرح میکنن و قصدشون تبادل نظرات و افکاره.....اینها تایپیکهایی هستن که به نسبت موضوع و سطح فکریه خود کاربر شروع کننده ازش استقبال میشه

اما بعضی متاسفانه قصدشون یا مطرح کردن اسم کاربریشون بین سایر کاربرهاست یا بالا بردن امتیاز:ws37:

لینک به دیدگاه
آرش راست میگه. اما معلوم نیست به کی میگه؟

اگه قرار بود معلوم شه تو پروفش میگفتم جیگر

من کاری طرف صحبتم کسی نیست....و کاری هم به تایپیکهای تکراری ندارم....اما ببین آرش جان بعضی ها دغدغه های ذهنیشون رو تو قالب تایپیکهایی مطرح میکنن و قصدشون تبادل نظرات و افکاره.....اینها تایپیکهایی هستن که به نسبت موضوع و سطح فکریه خود کاربر شروع کننده ازش استقبال میشه

اما بعضی متاسفانه قصدشون یا مطرح کردن اسم کاربریشون بین سایر کاربرهاست یا بالا بردن امتیاز:ws37:

درست اما دغدغه ذهنی با کپی پیس مطالب ایمل و جیمل فزق میکنه

مگه کاربرا حودشون ایمل و جیمل ندارن گودر نمی خونن

اگه تبادلی هم قرار باشه بهتره از خودشون مایه بزارن وگرنه ازرشی نداره

حداقل خلاصه یه مطلب رو که خونده بنویس نه همشو زرت میزاره وسط تالار تازه اونم تکراری

مگه تاپیک هم ول میدن؟:ws52:

شرا همه چی وکه ولوهه:ws3:

اره که می دن

شرا ندن ؟

لینک به دیدگاه

اتفاقا تکرار چیزهای تکراری، خیلی ثواب داره.

مثلا جملات نماز تکراریه،شاید 20 تا جمله هم نشه،اما از صبح تا شب باید تکرارش کنی!!!

حالا اینهمه تکرار،خوشایند چه کسی است و علتش چیست ، خدا داند.

پس تکرار شاید بد هم نباشه،تکرار کنید تا از تکرار مکررات،شاید به جایی رسیدید.

لینک به دیدگاه

اوناسنس گوش میدی ....ایول....:ws3:

لینک به دیدگاه
.....ما دوم دبیرستان گوش میدادیم....منو یاد خاطراتم میندازه

الان فقط توهم زا گوش میدهیم:mornincoffee:

ما همچنان گوش میدهیم... بس زیبا میخوانندی...

(اسپم نکنید... :icon_redface:)

لینک به دیدگاه

اتفاقا واسه من بهتره اینجوری وقتی یه تاپیکو 25 بار میزنن من بار 26 که میبینم میگم حتما جالبه که همه میزنن درنتیجه میخونمش.حالا شانس کدوم استارتر باشه من امتیازش بدم! درنتیجه تکرار خوبه حرف اضافیم ممنوع:ws3:

لینک به دیدگاه

:ws52:

لینک به دیدگاه
تجربه نشون داده تاپیکی که وقت بزاری رویش اصلا بازدید نداره.

همون اسپم باز کن.40 صفحه میره جلو

بحث جلو رفتن نه رفتن تاپیک نیس

ببین danielo ما اگه هر روز نباشه حداقل هر چند روزی اونم یکی دو ساعتی اینجایم

پس بهتر جو اینجا طوری باشه که ادم زده نشه تکراری نباشه

کیفیتم مهم باشه همش به کمیت فکر نکنیم

چرا چند تاپیک با چند موضوع مختلف میزنند ؟اونم در عرض یک ساعت

این نشون میده که رسیدن به نتیجه براشون مهم نیس مهم کمیته

اینجور ادما مثل ادمای پر حرف کم فکر میمونن

یه خط فکری خاصو دنبال نمیکنند هر تاپیکشون یه حرفی میزنه ..

و این به ضرر همه کسایی که حتی 5 دقیق هم میان اینجا

لینک به دیدگاه
این روزها همه گوش میدهند... شما چطور ؟ :ws3:

ما میخوانیم...شما چطور؟

این پست اسپم محسوب شده ویه اخطار به خودم خواهم داد

با عرض پوزش از ارش عزیز

اما درمورد موضوع تاپیک

خب متاسفانه جو اینترنتی وقضای گفتگوی مجازی متاثر از فضای واقعی جامعه رو به یک بن بست عمیق هست وحتی ارتجاع هم هویت خودش رو از دست داده!

به هرحال مطلب وتذکر خوبی بود:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...