رفتن به مطلب

این نوشته ها عجیب بوی حال هوا ی ، این روزای وطنو میده

ارسال های توصیه شده

امروز بی اختیار چشم رفت سمت نوشته های خط زذه شده دیوار توالت که به زحمت میشد خوند میکروب خودتی !!! این شد که حدینی الان نقل میکنم باشد که ایمان بیاورید:

اگر توالیتی در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت و بر دیوار های ان شعار و فوش خواهند نوشت .

.

.

.

.

ادم هر جای کشور عزیزمون بره یه نقطه مشترک میبنه اونم نوشته هایی که از روی استیصال و درماندگی و برای خالی کردن فشار های روانی ناشی از مشکلات رایج به درست یا اشتباه بر در دیوار سرویس های بهداشتی عمومی دیده میشه که گاهی هم از دایره اخلاقی خارج میشن و تایید نمیشه اکیدا

مطمئن باشد هیچ جای دنیا اینجوری نیس اگه باشه هم صددرصد کار یه ایرانیه

این نوشته ها عجیب بوی حال هوا ی این روزای وطنو میده

لینک به دیدگاه

باز هوای وطنم ، وطنم آرزوست

تکیه به کنعان زدنم ، زدنم آرزوست.

هجرت گل را چه کنم ، چه کنم ای صبا

برگ گلی زان چمنم ، چمنم آرزوست

لینک به دیدگاه

باز هوای وطنم ، وطنم آرزوست

تکیه به کنعان زدنم ، زدنم آرزوست.

هجرت گل را چه کنم ، چه کنم ای صبا

برگ گلی زان چمنم ، چمنم آرزوست

قشنگه اما چه ربطی داشت ؟

لینک به دیدگاه
دستشویی خواهران

من پسرم اینم شماره منه 0936 حتما تماس بگیری پشیمون نمیشی :banel_smiley_4:

نه منظورم اینا نبود منظورم خواسته ها و حرف های از مردمه که هیچ حایی برای بیانشون نیست

وقتی همه مطبوعات ازاد و مردمی تعطیل شه و وبلاگ ها ***** نتیجه این خواهد شد که خیلی از حرف های مردم به صورت تفاله گونه ای اونم تو این جور جا ها یا اسانسورها یا خط واحد بیان میشه که گاها زشت هم هست

لینک به دیدگاه
نه منظورم اینا نبود منظورم خواسته ها و حرف های از مردمه که هیچ حایی برای بیانشون نیست

وقتی همه مطبوعات ازاد و مردمی تعطیل شه و وبلاگ ها ***** نتیجه این خواهد شد که خیلی از حرف های مردم به صورت تفاله گونه ای اونم تو این جور جا ها یا اسانسورها یا خط واحد بیان میشه که گاها زشت هم هست

اتفاقا گرفتم چی گفتی

اما اینی هم که گفتم یه جور نشون از عقده های درون خفته یه ملته

جداسازی دو جنس از هم و نادیده گرفتن نیازهای طبیعی و حق مسلم افراد یه جامعه و ...

لینک به دیدگاه
ربطش را کسی میفهمه که با چشم بی بصیرت بره دستشویی،و با چشم با بصیرت بیاد بیرون !!

بازم رفتی جاه خاکی که؟؟ ،دیدی ربطشو نمی دونی اگه میدونستی میگفتی

چشم بصیرت یه اصطلاح من دراوردی اخونداس برا کلاه گذاشتن سر من و تو من که به همون چش بی بصیرت خودم رازیم چشم برزخی و با بصیرت برا خودت

در ضمن می گن نوشته ادما به شخصیتشون ربط داره پس بهتره دورنگ ننویسی که هیچی بهتر از یه رنگی نیس

لینک به دیدگاه
اتفاقا گرفتم چی گفتی

اما اینی هم که گفتم یه جور نشون از عقده های درون خفته یه ملته

جداسازی دو جنس از هم و نادیده گرفتن نیازهای طبیعی و حق مسلم افراد یه جامعه و ...

آره درسته

ادم دیونه میشه خب... وقتی جای نباشه اینجوری میشه دیگه

نیک بنگری بیشتر دانشگاه سرگرم همین چیزاس..... بهله

لینک به دیدگاه
چن روز پیش استادمون میگفت اگه برین موزه لوور اگه یه ایرانی باشین حتما یه خطی به عنوان یادگاری رو تابلوهاش میکشین

یعنی میخوای بگی

همه جا بوی وطنو میده؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
ایششششش آره دستشویی های ما هم پره

اونجا تازه بسیجی ها هم میان مینویسند

جواب میدند

اینا فحش میدند اونا بد ترشو میگند

یه جورایی ادم یاد باشگاه و کمیم اینجا میفته

لینک به دیدگاه
ایششششش آره دستشویی های ما هم پره

اونجا تازه بسیجی ها هم میان مینویسند

جواب میدند

اینا فحش میدند اونا بد ترشو میگند

:w58::w58::w58:

واااا....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...