رفتن به مطلب

گذرایام!

spow

ارسال های توصیه شده

کلاس پنجم که بودم پسر درشت هيکلي در ته کلاس ما مي نشست که براي من مظهر تمام چيزهاي چندش آور بود ،آن هم به سه دليل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم اينکه سيگار مي کشيد و سوم - که از همه تهوع آور بود- اينکه در آن سن و سال، زن داشت. !... چند سالي گذشت يک روز که با همسرم ازخيابان مي گذشتيم ،آن پسر قوي هيکل ته کلاس را ديدم در حاليکه خودم زن داشتم ،سيگار مي کشيدم و کچل شده بودم

لینک به دیدگاه
کلاس پنجم که بودم پسر درشت هيکلي در ته کلاس ما مي نشست که براي من مظهر تمام چيزهاي چندش آور بود ،آن هم به سه دليل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم اينکه سيگار مي کشيد و سوم - که از همه تهوع آور بود- اينکه در آن سن و سال، زن داشت. !... چند سالي گذشت يک روز که با همسرم ازخيابان مي گذشتيم ،آن پسر قوي هيکل ته کلاس را ديدم در حاليکه خودم زن داشتم ،سيگار مي کشيدم و کچل شده بودم

پس چرا گذر زمان من بر عکس توههههههه :banel_smiley_4: :ws52:

من اون زمان سیگار میکشیدم الان مبصرمون داره سیگار میکشه :w00:

:ws28:

لینک به دیدگاه
پس چرا گذر زمان من بر عکس توههههههه :banel_smiley_4: :ws52:

من اون زمان سیگار میکشیدم الان مبصرمون داره سیگار میکشه :w00:

:ws28:

نمیری امید

کجاش نوشته مبصر بود اخه!:ws28:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

یه سوال شرعی؟

مطمئنی کلاس پنجم بود زن داشت؟:ws17::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یه سوال شرعی؟

خب اینو باید از شریعتی باید بپرسی ولی من خودم دوم راهنمایی که بودم یه همکلاسی داشتم زن داشت

خب پایشونو قوی کرده بودن ورسیده بودن به اون کلاس

ازاون لحاظ!

لینک به دیدگاه
خب اینو باید از شریعتی باید بپرسی ولی من خودم دوم راهنمایی که بودم یه همکلاسی داشتم زن داشت

ازاون لحاظ!

:w58::w58::w58:

ااااااااااااااااااااااااا

چقدر مردم زرنگن:whistle:

لینک به دیدگاه

یه سوال شرعی؟

کجاش شرعیه

بعدشم خلاصه همه حواب سوال ای شرعی میشه: "اگر طوری باشد که خوشش بیاید یا اماده باشد حرام است"

لینک به دیدگاه

هیییییییییییییی روزگار!

ازاون لحاظ!

:w58::w58:

لینک به دیدگاه
نمیری امید

کجاش نوشته مبصر بود اخه!:ws28:

نیدونم همین طور رفتم دوران بچه گیییییم یاد مبصر های زن و بچه دارمون افتادم :ws37:

:167:

laugh2.gif laugh2.gif laugh2.gif laugh2.gif laugh2.gif

لینک به دیدگاه
نیدونم همین طور رفتم دوران بچه گیییییم یاد مبصر های زن و بچه دارمون افتادم :ws37:

:167:

laugh2.gif laugh2.gif laugh2.gif laugh2.gif laugh2.gif

:w58:

پس چرا مبصرای ما شوهر نداشتن:w58::w58:

لینک به دیدگاه

چه قد قشنگ گفته واقعا...

کاش منم میتونستم به این رکی بگم که از چی بدم میومد و به کجا رسیدم....:ws37:

لینک به دیدگاه
:vahidrk:

حالا انگار شوور تحفس اییییشششششش:icon_razz:

نیدونم

چون هم مرد ها میگن زن مگر تحفه اس اون وخت خودشون رو برای زن میکشن

هم زن ها میگن مرد مگر تحفه اس اون وقت خودشون رو برای شوهر.................................. :ws3:

لینک به دیدگاه
نیدونم

چون هم مرد ها میگن زن مگر تحفه اس اون وخت خودشون رو برای زن میکشن

هم زن ها میگن مرد مگر تحفه اس اون وقت خودشون رو برای شوهر.................................. :ws3:

:w58::w58::w58::ws47::ws47::ws47::ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه
راست میگم والا........................ :ws3:

تو جوووون ها نیستی ببببببنی چه خبرهههه :ws28:

:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7

من هنوز خودم جوونم چشمات و باز کن درست ببین:brodkavelarg:

لینک به دیدگاه
:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7

من هنوز خودم جوونم چشمات و باز کن درست ببین:brodkavelarg:

درسته شما جونییید :ws3:

اخه 50 سال هم شد سن :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

بین جون های مجرد نیستییید شوما اون رو میگم من.................... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
درسته شما جونییید :ws3:

اخه 50 سال هم شد سن :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

بین جون های مجرد نیستییید شوما اون رو میگم من.................... :banel_smiley_4:

من مجرد نیستم ولی مجردان را دوست دارم:ws17:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...