رفتن به مطلب

هر کسی حاضره دستاشو بیاره بالا!!! (قول مردونه)

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

خوب همونطور که میدونید تالار مکانیک تو این انجمن واقعا نسبت به تالارهای دیگه فعالیت نسبتا خوبی داشته و طرحها و ایده های زیادی هم توسط کاربران مطرح شده که گاها بعضی از اونها عملی شده و برخی هم فقط در حد همون حرف بوده

امروز یه نگاه کلی به تالار مکانیک انداختم و دیدم تاپیکهای خیلی خوبی رو شروع کردیم ولی متاسفانه اکثرشون بعد از مدتی افت کردن و راحت تر بگم کسی دنبال کار رو نگرفته و تاپیک به حال خودش رها شده

همونطور که از عنوان این تاپیک مشخصه من میخوام دوستانی که مایل هستن و تجربه کافی دارن بیان اینجا و آمادگیشون رو برای زنده نگه داشتن تالار اعلام بکنن

حالا منظورم رو واضح تر میگم:

ببینید من تو تالار مکانیک یه گشتی زدم و چند تا تاپیک که انصافا خیلی پیشرفت خوبی داشتند رو انتخاب کردم ، برنامه من این هست که این تاپیکها رو همیشه و هر روز بالا نگه داریم و توشون فعالیت بکنیم یعنی باید اینجا قول مردونه :w16: بدیم که هر روز که وارد انجمن میشیم سری به این تاپیکها بزنیم و در حد و توان خودمون توشون فعالیت داشته باشیم

تاپیکهایی که من انتخابشون کردم (دوستان میتونن به این لیست اضافه بکنن)

مجموعه لغتنامه تخصصی مهندسی ساخت و تولید

روشهای تولید قطعات مختلف در صنعت ساخت و تولید

بیا تو بپرس جواب بده ،یادبگیر یاد بده

سوال و جواب در مورد نرم افزار کتیا

حل المسائل آنلاین نواندیشان...

منتظر نظرت شما دوستان هستم... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

قول زنونه میدم تو این تالار اسپم نکنم:whistle:

اومدم بگم من مکانیک نیستم ولی مکانیکها را دوست دارم (شقی مدزله العالی و دامه برکاته):ws43:

موفخ باشید:4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
هر کسی حاضره دستاشو بیاره بالا!!!

:mrsbeasley:

آخه مشکل اینجاست...من خیلی سر میزنم به اون تاپیکا...ولی اکثر مواقع حرفی ندارم بزنم

نه کسی حرفی زده نه سوالی نه جوابی

لینک به دیدگاه
قول زنونه میدم تو این تالار اسپم نکنم:whistle:

اومدم بگم من مکانیک نیستم ولی مکانیکها را دوست دارم (شقی مدزله العالی و دامه برکاته):ws43:

موفخ باشید:4uboxsmiley:

مرسی آبجی لطف کردی ما هم شما رو دوست داریم :icon_gol:

آخه مشکل اینجاست...من خیلی سر میزنم به اون تاپیکا...ولی اکثر مواقع حرفی ندارم بزنم

خب ببین شاید اینجوری بنظر بیاد ولی کافیه بری و تو جزوه های درسیت یه نگاهی بندازی مطمئن باش حداقل هر دفعه 1 سوال برات پیش میاد که بپرسی

1سوال در مورد ماشینکاری....

1سوال در مورد نرم افزار ....

1سوال تحلیل و محاسباتی...

و سوالات متفرقه ای که ممکنه برای هر مهندس مکانیک یپیش باید میتونی اینجا مطرحش کنی و در موردش صحبت کنیم :w16:

اینطور نیست؟؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

با عرض سلام به دوستان عزیز و تشکر بی پایان به دوست عزیز و موسس این تاپیک

پیشنهاد شما بسیار منطقی و حرکتیست رو به جلو ...

منهم با پیشنهاد شما موافقم

البته اینکه بتونم پا به پی شما بیام 100 % نیست ولی سعی خودمو میکنم

لازم به ذکره که به حول و قوه ی الهی " ائین نامه ی اجرایی تالار " هم در حال تدوین شدنه .

بخش اول اون ارائه شد

لینک به دیدگاه

با عرض سلام به دوستان عزیز و تشکر بی پایان به دوست عزیز و موسس این تاپیک

پیشنهاد شما بسیار منطقی و حرکتیست رو به جلو ...

منهم با پیشنهاد شما موافقم

البته اینکه بتونم پا به پی شما بیام 100 % نیست ولی سعی خودمو میکنم

لازم به ذکره که به حول و قوه ی الهی " ائین نامه ی اجرایی تالار " هم در حال تدوین شدنه .

بخش اول اون ارائه شد

مرسی رفیق منتظر باقی دوستان هم هستیم

راستی اینم خودم... :mrsbeasley:

لینک به دیدگاه

راستش حس و حالش نیست.

من خودم دوست داشتم در رابطه با مکانیک شکست مطلب بنویسم و مقالات جدید در این زمینه را معرفی کنم.

اما دیدم،انگیزه لازم وجود نداره،من هم بیخیال شدم.

البته عامل کمبود وقت را هم نباید نادیده گرفت.

لینک به دیدگاه
راستش حس و حالش نیست.

من خودم دوست داشتم در رابطه با مکانیک شکست مطلب بنویسم و مقالات جدید در این زمینه را معرفی کنم.

ممنون که به این تاپیک سر زدی اسی جان

میدونم که سرت خیلی شلوغه و احتمالا نرسی بخوای مطالبی رو ارائه بدی ولی یادمه تو یکی از این تاپیکها سوالی داشتم جوابش رو خودت دادی و مشخصه تجربه کافی رو داری فقط گاهی با تالار و تاپیکها سر بزن و تجربیاتت رو به دوستان انتقال بده

تشکر... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون که به این تاپیک سر زدی اسی جان

میدونم که سرت خیلی شلوغه و احتمالا نرسی بخوای مطالبی رو ارائه بدی ولی یادمه تو یکی از این تاپیکها سوالی داشتم جوابش رو خودت دادی و مشخصه تجربه کافی رو داری فقط گاهی با تالار و تاپیکها سر بزن و تجربیاتت رو به دوستان انتقال بده

تشکر... :icon_gol:

باشه،حتما سعی میکنم.

راستش در طول روز اکثرا مشغول خواندن درس و تکلیف و پروژه و..... هستم،بیشتر میام اینترنت تا کمی از فضای درس فاصله بگیرم،اما حتما سعی میکنم به تاپیک های تخصصی هم سر بزنم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:icon_gol:

خيلي كار خوبي داريد انجام ميديد.

منم علاقه مندم اگه اجازه بدين تا جايي كه وقت و سوادم ميذارن بيام و توي بحثاتون شركت كنم. :hanghead:

موفق باشيد :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان:icon_gol:

خيلي كار خوبي داريد انجام ميديد.

منم علاقه مندم اگه اجازه بدين تا جايي كه وقت و سوادم ميذارن بيام و توي بحثاتون شركت كنم. :hanghead:

موفق باشيد :icon_gol::icon_gol:

حتما رفیق

خوشحال میشیم با ما همراه بشی امیدوارم بتونیم از تجربیات مفیدت استفاده کنیم و با هم تیم خوبی رو تشگیل بدیم... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

علاوه بر این اگر هم اونجاها که گفتی بخوایم صحبت کنیم و سوال و جواب فقط تعداد پستها زیاد میشه و اگر کسی بخواد استفاده کنه مشکل میشه براش. از اونجایی که این تالار قرار علمی باشه و کار علمی هم زیاد با جارو جنجال سنخیتی نداره من فکر نمکنم نیازی باشه این تاپیکهای بسیار عالی که خیلی هم براشون زحمت کشیده شده رو بالا نگه داریم. تبلیغات میتونه به صورتهای دیگه باشه

راستش حس و حالش نیست.

چرا دوست عزیز خود به خود انگیزه ایجاد میشه. یعنی فرض کن شما در این مورد مطلب بنویسی یه دانشجوی دیگه هم که کارش همینه تو نت سرچ میکنه و کم کم میاد اینجا و رفقای ناباب و ...:ws3:

همونطور که من اولین بار باشگاه رفتم

اتفاقا ناگفته نماد شاید کار منم به این موضوع ربط پیدا کرد. سر فرصت باشما صحبت خواهم کرد

لینک به دیدگاه
علاوه بر این اگر هم اونجاها که گفتی بخوایم صحبت کنیم و سوال و جواب فقط تعداد پستها زیاد میشه و اگر کسی بخواد استفاده کنه مشکل میشه براش. از اونجایی که این تالار قرار علمی باشه و کار علمی هم زیاد با جارو جنجال سنخیتی نداره من فکر نمکنم نیازی باشه این تاپیکهای بسیار عالی که خیلی هم براشون زحمت کشیده شده رو بالا نگه داریم. تبلیغات میتونه به صورتهای دیگه باشه

چرا دوست عزیز خود به خود انگیزه ایجاد میشه. یعنی فرض کن شما در این مورد مطلب بنویسی یه دانشجوی دیگه هم که کارش همینه تو نت سرچ میکنه و کم کم میاد اینجا و رفقای ناباب و ...:ws3:

همونطور که من اولین بار باشگاه رفتم

اتفاقا ناگفته نماد شاید کار منم به این موضوع ربط پیدا کرد. سر فرصت باشما صحبت خواهم کرد

فقط به این نکته اشاره کنم که منظور من از طرح این تاپیک صرفا تبلیغات نبوده شاید من نتونستم منظور خودم رو درست بیان کنم ولی به هر حال نظر شما هم محترمه

ممنون

لینک به دیدگاه
فقط به این نکته اشاره کنم که منظور من از طرح این تاپیک صرفا تبلیغات نبوده شاید من نتونستم منظور خودم رو درست بیان کنم ولی به هر حال نظر شما هم محترمه

ممنون

نه اتفاقا کاملا هم معلومه نظر شما چی بوده

شما میخواین این تاپیکها فعال باشن

ولی خوب به نظر من بهتره اینارو مثل مرجع نگاه کنیم

و سوال و جواب رو جاهای دیگه برقرار کنیم

لینک به دیدگاه

1- شرمنده که دیر اومدم . دیروز تشکر هام تموم شد . گفتم امروز بیام . بهتره .

2- عالیه پایه ام .

3- با وحید موافقم . مشابهشو توی تاپیک لغتنامه پیاده کردم . که پست ها هر چند وقت یکبار پاک بشن و جمع بندی بشن . توی یه پست .

لینک به دیدگاه

نه اتفاقا کاملا هم معلومه نظر شما چی بوده

شما میخواین این تاپیکها فعال باشن

ولی خوب به نظر من بهتره اینارو مثل مرجع نگاه کنیم

و سوال و جواب رو جاهای دیگه برقرار کنیم

این یعنی چی ؟

یعنی پست ها دسته بندی شون توی یه تاپیک دیگه باشه . وبحث ها توی یه تاپیک .

اینهم یه طرحیه .

اما .

اون هم هست که پست ها سر جمع بشن توی همون تاپیک .

نظر کدوم بهتره ؟ چه کنیم ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام رفیق مدیر ارشد شمایی

شما ایده بده ما اطاعت میکنیم... :w16:

ایده بدم؟

رو دوتا تخم چشام

دی:

بفرمایید درحیطه مرتبط با رشتتون درمورد یاتاقانها یک تاپیک مرجع راه بندازید وبحث بگذارید

ازهمه دوستان مکانیکی هم دعوت کنید تا شرکت داشته باشن

تاپیک الایمنت رو زدم ولی هنوز منتظرم بجز بابک کس دیگه ای تو این زمینه شراکت کنه

خب این تخصص نمیخواد که

باید یاد بگیری الایمنت چیه وچطوری میشه الایم کرد

دوتا ساعت اندیکاتور

ولی یه تجربه فوق العاده ارزشمند

بابک یه جزوه فوق العاده دراین زمینه خودش گذاشته

درخدمتیم حامد جان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...