رفتن به مطلب

توضیحات یک شوهر به زنش

Avenger

ارسال های توصیه شده

خانوم اومد خونه دید شوهرش تو رختخواب با زن زیبائی خوابیده. رنگ از روش پرید و داد زد: "مرتیکه بی* وجدان. چطور جرات میکنی* با زن نجیب و وفادار، و با مادر بچه*هات یه هم چین کاری بکنی*. من دارم میرم و دیگه نمی*خوام ببینمت. همین الانه طلاقم رو می*خوام." شوهره با التماس گفت: "عزیزم، فقط یه لحظه اجازه بده توضیح بدم که چی* شد و بعد هر کاری خواستی* بکن." خانومه گریه کنون گفت: "باشه ولی* این آخرین حرفیه که به من میزنی." شوهره گفت:" ببین عزیزم. من داشتم سوار ماشین میشدم که بیام خونه. این خانوم جوون ایستاده بود و از من خواست که برسونمش. به نظرم خیلی* افسرده و نگران اومد و دلم براش سوخت و قبول کردم. متوجه شدم که خیلی* لاغر و ژولیده است، به خصوص که گفت که مدتهاست که چیزی نخورده. از سر دلرحمی اوردمش خونه و غذای* دیشبی که برای تو درست کردم و نخوردی گرم کردم و بهش دادم، که دو لُپّه همه را خورد. دیدم که خیلی* کثیفه و لباسش پاره پوره است. پیشنهاد کردم که یه دوش بگیره، که پذیرفت. فکر کردم چند تیکه لباس بهش بدم. اون شلوار جین را که تنگت شده بود و دیگه نمیپوشیدی بهش دادم. اون شورتی را هم که برای سالگردمون خریده بودم و هیچوقت نپوشیدی و گفتی* که من اصلا سلیقه ندارم بهش دادم. اون پیرهنی که خواهرم هدیه کریسمس بهت داده بود و هیچوقت نپوشیدی که حرص اون را در بیاری بهش دادم. بعد اون پوتینی که کلی* پولش را دادی ولی* هیچوقت نپوشیدی چون یکی* از همکارات عین اونا داشت را هم دادم بپوشه." شوهره یه کم مکث کرد و گفت:" نمی*دونی چقدر خوشحال شد و چقدر تشکر کرد. بعد همینطور که داشت به طرف در میرفت گفت.میبخشید آقا، چیز دیگه*ای هست که خانومتون اصلا استفاده نمیکنه

لینک به دیدگاه
واقها که شما چقدر زجر میکین

همه خانما افسردگی میگیرن روزی هزارتا قرص میخورن مردام که عمر نوحو دارن:w00:

:ubhuekdv133q83a7yy7

با کی بودی!!!!!:w58:

لینک به دیدگاه
همه خانما افسردگی میگیرن روزی هزارتا قرص میخورن مردام که عمر نوحو دارن:w00:

با کی بودی!!!!!:w58:

معلوم نبود؟

با شما نبودم راحت باش:ws3:

مگه چشونه به این خوبی:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

:there:

:w02::hanghead:

شقییییییییی بیا ..............

سلاااااااااااام

خوبی؟

دلم برات تنگ شده بود

چه خبرا؟:icon_redface::icon_redface::4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
معلوم نبود؟

با شما نبودم راحت باش:ws3:

:there:

:w02::hanghead:

سلاااااااااااام

خوبی؟

دلم برات تنگ شده بود

چه خبرا؟:icon_redface::icon_redface::4uboxsmiley:

مرسی راستی نشناختمت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...