رفتن به مطلب

باشگاه نواندیشان یا اخراج شدگان!

-----

ارسال های توصیه شده

از همه معذرت میخوام ولی حقیقت رو باید گفت . خیلی از افرادی که اینجا هستن ابتدای امر عضو باشگاههایی چون دکه مجازی ، ایرانیان باستان ، مهندسان ، دانشجویان ایرانی و ......... بودن با اِخراجشون تشریف اوردن اینجا جالبه که بعضیشون که انگار هیچی از احترام نمیدونن با یک ایمیل دیگه میان عضو باشگاهی مثل ایرانیان ، مهندسان میشن و به سایر باشگاهها توهین میکنن و نواندیشان رو برترین باشگاه میگن .اگه نواندیشان برتره خب ما نمیگیم نباشه ولی چرا میخواید رقابتها ناعادلانه باشه و میاد باشگاهاهی دیگه رو تخریب میکیند .عرضی نیس بازم میگم این افراد در جمع کثیر باشگاه شما ناچیزن ولی متاسفانه هستن و چه خوبه که اونا هی میان دم از آزادی میزنن این آزادی رو برای همه بخوان نه برای خودشون .باز هم از همه اعضای محترم این باشگاه که حقیقتا فقط به خاطر ذکر مسائل اینچنینی عضو نشدن معذرت میخوام ولی چه باید کرد آیا بایستی حقیقت رو انکار کرد .امیدوارم شاهد رقابت عادلانه در دنیای مجازی بین باشگاهها خصوصا ایرانیان باستان ، نواندیشان ، مهندسان ، دانشجویان و ......... باشیم

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شاید همه بچه های این باشگاه اخراجی باشگاهای دیگه باشن ولی خودت میتونی به هر کدوم از اون باشگاهها که نام بردی بری و ببینی تو ارسالهای جدیدشون جز یه مشت اسپم پیدا نمیشه مثل (چرا هیچکی منو دوس نداره)(دوست داری شوهر ایندت چه شکلی باشه )....

تا دلت بخواد هست ولی اگه یه تا پیک حسابی بزنی سریع اخطار میگیری یا اخراج میشی

خیلی از ما که اینجاییم میخواییم مسایلی برامون روشن بشه که تو دنیای واقعی تا میایی حرفی ازش بزنی بهت میگن هیس زشته دیگه تکرار نشه

حالا شما که میبینی جو اینجا به کارت نمیاد میتونی خیلی راحت دیگه نیای اینجا نیاز هم به اخراج نداری راحت

• Like 14
لینک به دیدگاه

شما هم يه جورايي اومدي تو جمع اينجا و داري ايراد ميگيري.......همه كه اينجا هستن خودشون اينقدر سرشون ميشه كه بفهمن چي خوبه چي بد!كجا بايد برن يا بمونن.به قول خودت اگه يكي اخراج بشه ميتونه راحت برگرده همون جا پس اينجا محل تبعيديا نيست اقاي عزيز.اگه اينجا بدتر باشه مجبور نيست بمونه.هركي فكر ميكنه اينجا كمتر از هرجاي ديگست ميتونه بره نه اظهارنظر اضافه بكنه.

• Like 6
لینک به دیدگاه
شاید همه بچه های این باشگاه اخراجی باشگاهای دیگه باشن ولی خودت میتونی به هر کدوم از اون باشگاهها که نام بردی بری و ببینی تو ارسالهای جدیدشون جز یه مشت اسپم پیدا نمیشه مثل (چرا هیچکی منو دوس نداره)(دوست داری شوهر ایندت چه شکلی باشه )....

تا دلت بخواد هست ولی اگه یه تا پیک حسابی بزنی سریع اخطار میگیری یا اخراج میشی

خیلی از ما که اینجاییم میخواییم مسایلی برامون روشن بشه که تو دنیای واقعی تا میایی حرفی ازش بزنی بهت میگن هیس زشته دیگه تکرار نشه

حالا شما که میبینی جو اینجا به کارت نمیاد میتونی خیلی راحت دیگه نیای اینجا نیاز هم به اخراج نداری راحت

میدونید جالبیه قضیه کجاس جالبیش اینجاس !

میان تو باشگاههای دیگه تایپیک سیاسی اونم چی حمایت صریح از آمریکا و به انزوا کشوندن ایران میزنن تو اینجا اینکار رو نمیکنن البته بعضیا هم میان تایپیک جنسیتی واضح میزنن از الفاظ قشنگشونم استفاده میکنن . کلا دوس دارن باشگاههای دیگه رو ***** کنن تا باشگاه خودشون باشه .

در ضمن تو همین باشگاه شما هم دوتا اطلاعیه قشنگ داده .

من چی میگم شما چی میگین . اولا گفتم با اون عده محدود هستم که میان میگن آزادی بیان ولی تحمل شنیدنشو ندارن و فقط خاک در هاون کوبیدن شده کارشون .

میان باشگاههای دیگه به عنوان تازه وارد و برای خرابکاری .

نمونش زیاد . ارسالهای جدیدم که میگید قشنگ ببینید کیا جو باشگاهاه رو با اراجیف به هم میریزن خیلی خوبه . اکثرا تازه واردن

به هر حال اون نفر بعدیتونم که کاملا اعتقاد به آزادی بیان رو نشون دادن

• Like 1
لینک به دیدگاه

میان تو باشگاههای دیگه تایپیک سیاسی اونم چی حمایت صریح از آمریکا و به انزوا کشوندن ایران میزنن تو اینجا اینکار رو نمیکنن البته بعضیا هم میان تایپیک جنسیتی واضح میزنن از الفاظ قشنگشونم استفاده میکنن . کلا دوس دارن باشگاههای دیگه رو ***** کنن تا باشگاه خودشون باشه .

من چی میگم شما چی میگین . اولا گفتم با اون عده محدود هستم که میان میگن آزادی بیان ولی تحمل شنیدنشو ندارن و فقط خاک در هاون کوبیدن شده کارشون .

نمونش زیاد . ارسالهای جدیدم که میگید قشنگ ببینید کیا جو باشگاهاه رو با اراجیف به هم میریزن خیلی خوبه . اکثرا تازه واردن

ازادي بيان بايد براي همه گروها باشه.چرا تاپيكاي اين گروها حذف ميشه ولي توي تالار گفتگوي ازاد بايد پر از تاپيك ادمين پسند اون سايت باشه.اگه ازادي بيان هست بايد براي همه باشه.چه اشكالي داره ترس از چيه واقعا كه يكي حمايتشو اعلام كنه.

• Like 5
لینک به دیدگاه

تو که میترسی حتی اسم کار بریت تو این سایت با سایت مهندسانت نباشه حتما یه ریگی بکفش داری

• Like 7
لینک به دیدگاه
تو که میترسی حتی اسم کار بریت تو این سایت با سایت مهندسانت نباشه حتما یه ریگی بکفش داری

:ws47:

:ws47:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. قبل از هرچیز ورودتون رو خوش آمد میگم.

شما انتقادتون نسبت به انجمن هستش، پس بهتر بود تو دفتر مدیریت سایت عنوان میکردین. تا اینکه تو گفتگوی آزاد با همچین عنوانی بیان بشه که این خودش نوعی توهین به همه اعضای انجمن نواندیشان هستش. اگه خودتون تجربه رو داشته باشین، می بینین که این نوع انتقادهایی که این چنین زده بشه، به دنبال گرفتن نتیجه درست نیست و هدفش انتقاد سازنده نیست و برای برهم زدن جو انجمن و با هدف تخریب سازی انجام میشه.

درحالیکه میشد خیلی منطقی و درست و با گذاشتن لینک های مربوطه تو همون دفتر مدیریت سایت، این انتقاد صورت بگیره. تا اگر بر فرض این اتفاقا میفته، از اون دوستان خواسته بشه که این توهینا انجام نشه.

ما بی احترامی ها و توهین هایی که بخواد داخل همین انجمن به انجمن های دیگه بشه، حذف میکنیم.

• Like 5
لینک به دیدگاه

از دوستان عزیز که در تاپیک مورد نظر شرکت میکنند خواهشمندم از توهین ومسخره کردن بپرهیزند.(احترام همو حفظ کنید_ایشون هم جزوه دوستانمون هستن

_ما باید منتقد باشیم.)

زمانی که ما مدیران تصمیم گرفتیم در اینجا فعالیت کنیم

تنها دلیلمون این بود یک فضای علمی به وجود بیاورم .

حالا تا چه اندازه موفق بودیم خود کاربرانمون باید قضاوت کنند.

اینکه بسیاری از بچه های انجمن وسایتای دیگه در این انجمن حضور پیدا کردنن

تا حدودی حرف شما درست باشه...........

ایا ما گفتیم بهترین هستیم؟

این جمله هارو کی گفته؟

نظر چند نفر نظرات ما هم هست؟

واقعا بی انصافیه که بگید ما همه کاربرامون اخراجی هستن.........

من هم در باشگاه

سایر فروم هایی که اشاره کردید عضو هستم.

ایا کاربر اخراجی بودم؟

یا بر ضد باشگاه حرفی زدم؟

زمانی که اومدم اینجا به این موضوع شکی نداشتم که باشگاه خوب کار کرده........

درسته ضعفایی هم وجود داشته

ولی هیچ فرومی بی عیب نیست............

اینکه یک کاربر مثلا در بخش گفتگوی ازاد در در یک فروم دیگر فعالیت میکند

ولی در فرومی دیگه در حیطه رشته مورد نظرش فعالیت میکنه

تقصیر ماست؟

اینا همه باید ریشه یابی بشه........

ماهم کاربر اخراجی داشتیم

وخیلی از اون ها هم توهین اینگونه افراد به سایر فرومها

وسایر دوستان بوده.

چند نفرو نباید با چندین بالفرض1000کاربر جمع بست.......

طرز برخورد هرکس نشانه شخصیت اون شخصه............

اشتباه چند نفرو نباید به کاربرای دیگر وصل کرد.........

باز هم از حضورتون ممنونم..........:icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام...............

قبول خیلی از بچه های اینجا از بچه های انجمن های دیگن!!!!!

اما چرا اومدن اینجا؟؟؟؟

چون اخراج شدن؟؟؟؟ نه دوست من!!!! به دلایل زیاد............. هرج و مرج!!!! آشفتگی مطالب!!!!

آموزش های نصفحه و نیمه!!!! بی سر و ته !!!!

مطالبی که هیچ مدیریتی برای منظم کردمشون نیست!!!!

و تا لار ها و اعضاهایی که 100 ها پست دارن !!!!! که همش دارن یا تولد اینو تبریک میگن!!! یا فلانی رو دوست داری؟؟؟؟

شوهر چیزه خوبیه؟؟؟؟ دوست داری امشب خواب چی ببینی و.............................

شاید خیلی از اعضای این انجمن با این امید و آ رزو ( آرزو بر جوانان عیب نیست) پس بزارین آرزو کنم!!!!

که اینجا ...از آشفتگی خبری نباشه!! از بی نظمی مطالب.....از ..........................

• Like 4
لینک به دیدگاه

و همه ی تلا شمونو میکنیم اگه کسی میاد اینجا ........دنبال مطلبی!!! می خواد وقت بگزرونه.....

خلاصه به هر هدفی میاد.....دچار آشفتگی نشه...یه نظمی داشته باشه!!!!

اما متاسفانه انجمن های خوبی (( بودن البته!!!!! گلهای که کاشته شدن با تلاش شبانه روزی یه عده اگه هفته ایی 20 تا پست میزدن مفید بود نه روزی 20 تا اسپم!!اما الان از اون گلا فقط خارشون مونده)) به علت فقدان مدیریت قوی ( البته 1000 ران کاربر مدیریت کردن کار سختیه) چیزی جز سر در گمی واسه کاربری که واقعا یه هدفی رو دنبال میکنه نداره و.........

• Like 2
لینک به دیدگاه
ازادي بيان بايد براي همه گروها باشه.چرا تاپيكاي اين گروها حذف ميشه ولي توي تالار گفتگوي ازاد بايد پر از تاپيك ادمين پسند اون سايت باشه.اگه ازادي بيان هست بايد براي همه باشه.چه اشكالي داره ترس از چيه واقعا كه يكي حمايتشو اعلام كنه.

قطعا ولی در راستای قانون اولا شما کجا رو میگی ثانیا قوانین هر باشگاه حائز اهمیته و اگه کسی نمیتونه اونو رعایت کنه بهتره همون اول ثبت نام نکنه . در ضمن اینکه کسی رو از باشگاهی اخراج کنن یا ..... فکر نمیکنم دلیلش این باشه که مدیران اون باشگاه با اون طرف پدر کشتگی داشته باشن قوانین رو نقض کرده توهین کرده یا ........ و سبب ایجاد اختلال در باشگاه شده و حتی مسبب مسدود شدن اون . به هر حال اون مدیر برای باشگاهش مدتها زحمت کشیده و نمیخواد به این سادگی ببه خاطر قانون گریزی یه عده اونو ازدس بده .

لینک به دیدگاه

چی خواهشا ترجمه کنید متوجه نشدم .فکر نمیکنم برای نام کاربریم که یه چیز شخصیه بخوام به کسی جواب بدم .چی پس شما هم تو مهندسان بودی و ........... نه من عضو این سایت دیگه نیستم مدتی بودم ولی دو سه ماه نیستم چون اونجا رو هم خراب کردن فکر کنم بالغ بر 3 -4 باری به خاطر اعمال بعضی افراد که اومدن اینجا بستنش .

لینک به دیدگاه
اسمتو بگو!!!!راست ميگه:w00:

اسم آتوسا ، مریم ، ناتاشا ، یلدا ، هادی ، کوروشبازم بگم ! یعنی هر کی تو محیط مجازی اسم و جنسیتشو بگه همونه ؟!

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز. قبل از هرچیز ورودتون رو خوش آمد میگم.

شما انتقادتون نسبت به انجمن هستش، پس بهتر بود تو دفتر مدیریت سایت عنوان میکردین. تا اینکه تو گفتگوی آزاد با همچین عنوانی بیان بشه که این خودش نوعی توهین به همه اعضای انجمن نواندیشان هستش. اگه خودتون تجربه رو داشته باشین، می بینین که این نوع انتقادهایی که این چنین زده بشه، به دنبال گرفتن نتیجه درست نیست و هدفش انتقاد سازنده نیست و برای برهم زدن جو انجمن و با هدف تخریب سازی انجام میشه.

درحالیکه میشد خیلی منطقی و درست و با گذاشتن لینک های مربوطه تو همون دفتر مدیریت سایت، این انتقاد صورت بگیره. تا اگر بر فرض این اتفاقا میفته، از اون دوستان خواسته بشه که این توهینا انجام نشه.

ما بی احترامی ها و توهین هایی که بخواد داخل همین انجمن به انجمن های دیگه بشه، حذف میکنیم.

خیلی ممنونم ازتون ولی نه من انتقادی به دفتر انجمن ندارم و انتقادم به بعضی اعضای شماست که باشگاههای دیگه رو به منظور اهدافی خاص به هم میریزن گفتید نمونه یه سرچ کوچیک تو گوگل کنید یکی از آقایونم گفت مهندسان میبینید که اونجا یکی از اعضای اینجا چه تایپیکی زدن باشگاه مهندسان یا چاله میدون و بعد تبلیغ کجا رو کردن ؟من گفتم انتقادم به مدیریت اینجا نیس به رقابت ناعادلانه ای هس که عده کمی از کاربرای شما ایجاد میکنند .

لینک به دیدگاه
از دوستان عزیز که در تاپیک مورد نظر شرکت میکنند خواهشمندم از توهین ومسخره کردن بپرهیزند.(احترام همو حفظ کنید_ایشون هم جزوه دوستانمون هستن

_ما باید منتقد باشیم.)

زمانی که ما مدیران تصمیم گرفتیم در اینجا فعالیت کنیم

تنها دلیلمون این بود یک فضای علمی به وجود بیاورم .

حالا تا چه اندازه موفق بودیم خود کاربرانمون باید قضاوت کنند.

اینکه بسیاری از بچه های انجمن وسایتای دیگه در این انجمن حضور پیدا کردنن

تا حدودی حرف شما درست باشه...........

ایا ما گفتیم بهترین هستیم؟

این جمله هارو کی گفته؟

نظر چند نفر نظرات ما هم هست؟

واقعا بی انصافیه که بگید ما همه کاربرامون اخراجی هستن.........

من هم در باشگاه

سایر فروم هایی که اشاره کردید عضو هستم.

ایا کاربر اخراجی بودم؟

یا بر ضد باشگاه حرفی زدم؟

زمانی که اومدم اینجا به این موضوع شکی نداشتم که باشگاه خوب کار کرده........

درسته ضعفایی هم وجود داشته

ولی هیچ فرومی بی عیب نیست............

اینکه یک کاربر مثلا در بخش گفتگوی ازاد در در یک فروم دیگر فعالیت میکند

ولی در فرومی دیگه در حیطه رشته مورد نظرش فعالیت میکنه

تقصیر ماست؟

اینا همه باید ریشه یابی بشه........

ماهم کاربر اخراجی داشتیم

وخیلی از اون ها هم توهین اینگونه افراد به سایر فرومها

وسایر دوستان بوده.

چند نفرو نباید با چندین بالفرض1000کاربر جمع بست.......

طرز برخورد هرکس نشانه شخصیت اون شخصه............

اشتباه چند نفرو نباید به کاربرای دیگر وصل کرد.........

باز هم از حضورتون ممنونم..........

:icon_gol::icon_gol:

ممنونم از شما و نظر لطفتونه من هرگز همچین حرفی نزدم که همه کاربرای شما این چنین اند نه قطعا خیلی از اعضای شما به دنبال محیط علمی بودن و قطعا تمامی مدیران به دنبال این هدفن که سطح علمی جامعه رو بالا برند . منم گفتم اصلا و ابدا قصد جسارت و اهانت به کسی رو ندارم ولی اومدم همینو به اون کاربرایی که خودشون میدونن چرا اخراج شدن و بعد به عنوان تازه وارد میان تو باشگاه و فضاسازی میکنند و .......... این انتقاد رو بکنم . چون اصولا اونها به آزدی بیان خیلی معتقدن البته آزادی که برای خودشون ازشمند باشه نه برای دیگران .من بازم از شما مدیر محترم تشکر میکنم و امیدوارم هیچ وقته دیگه به خاطر تخلفات آشکار بعضی کاربران شما در باشگاههای دیگه مزاحم شما نشم .صمیمانه ممنونم و امیدوارم باشگاه شما در رقابت عادلانه موفق و سربلند به خصوص در زمینه های علمی باشد

• Like 1
لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم ازتون ولی نه من انتقادی به دفتر انجمن ندارم و انتقادم به بعضی اعضای شماست که باشگاههای دیگه رو به منظور اهدافی خاص به هم میریزن گفتید نمونه یه سرچ کوچیک تو گوگل کنید یکی از آقایونم گفت مهندسان میبینید که اونجا یکی از اعضای اینجا چه تایپیکی زدن باشگاه مهندسان یا چاله میدون و بعد تبلیغ کجا رو کردن ؟من گفتم انتقادم به مدیریت اینجا نیس به رقابت ناعادلانه ای هس که عده کمی از کاربرای شما ایجاد میکنند .

سرچ تو گوگل بزنم؟ :w58: با عنوان مهندسان سرچ کنم؟ :ws52:

نمیدونم چرا معرفی لینک ها انقدر سخته :ws52:

متأسفانه مدیران همین انجمن ها که میگین، پشت سر انجمن ما میگن که مطالبشون رو عیناً کپی کردن و با پسورد انجمن خودشون گذاشتن تو انجمن، ولی وقتی یه نمونه از اون مطالب و تاپیک ها ازشون خواسته میشه سکوت میکنن.

به نظر شما این رقابت عادلانه هستش که حرف هایی در مورد انجمنی گفته بشه و مدرکی براش ارائه نشه؟

من نمیگم نسبت به این موضوعی که اشاره کردین، کسی اشتباهی رو انجام نداده، ازتون خواستم بهم معرفی کنین تا از دوستی که این کار رو انجام دادن بخواهیم که این اشتباهات رو انجام ندن. :a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...