رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب من نتيجه ي جلسه رو ميذارم اينجا تا به صورت منسجم ببينيم چه مسائلي بررسي شد.

:w16:

1. مسئوليت هر فردي دقيق مشخص بشه و زمان انجام كاملا تعيين شه تا كارها دقيق و به موقع انجام شه.

2. بحث هاي علمي بيشتر پيگيري شه و بار تالار رو فقط تاپيك هاي مسابقه بر دوش نكشن.

3. برچسب هاي تاپيك ها رو تاجايي كه ميتونيم زياد بذاريم.

4. بهترين تاپيك هاي تالار ماهيانه اعلام ميشن تا تو صفحه ي اول سايت قرار داده بشن.

مسعود بهترين تاپيكاي بخش بيوالكتريك رو معرفي مي كنه و فرانه بهترين هاي بخش تجهيزات پزشكي رو.

منم بيومكانيك و مواد و ...

5. تاپيك هاي مفيد و جذاب براي دوستان مهندسي پزشكي كه ثبت نام كردن ولي فعال نيستن از طريق ايميل ارسال شه.

6. براي ترجمه به صورت هفتگي تقسيم بندي صورت بگيره. به اين صورت كه مقاله، خبر يا آموزش هايي انتخاب ميشه و توي مدت خاصي انجام داده ميشه. هر كسي كه زود تر اين كار رو انجام بده امتياز دريافت مي كنه :ws17: و اگه كسي توي مدت گفته شده كارشو به انجام نرسونه ازش امتياز كسر ميشه. :gnugghender:

به زودي تاپيك هاي مربوط به بهترين تاپيك ها و ترجمه ايجاد ميشه.

اگه موردي از قلم افتاد بگيد.

ممنون از همكاريتون

موفق و پيروز باشيد :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
خب من نتيجه ي جلسه رو ميذارم اينجا تا به صورت منسجم ببينيم چه مسائلي بررسي شد.

:w16:

1. مسئوليت هر فردي دقيق مشخص بشه و زمان انجام كاملا تعيين شه تا كارها دقيق و به موقع انجام شه.

2. بحث هاي علمي بيشتر پيگيري شه و بار تالار رو فقط تاپيك هاي مسابقه بر دوش نكشن.

3. برچسب هاي تاپيك ها رو تاجايي كه ميتونيم زياد بذاريم.

4. بهترين تاپيك هاي تالار ماهيانه اعلام ميشن تا تو صفحه ي اول سايت قرار داده بشن.

مسعود بهترين تاپيكاي بخش بيوالكتريك رو معرفي مي كنه و فرانه بهترين هاي بخش تجهيزات پزشكي رو.

منم بيومكانيك و مواد و ...

5. تاپيك هاي مفيد و جذاب براي دوستان مهندسي پزشكي كه ثبت نام كردن ولي فعال نيستن از طريق ايميل ارسال شه.

6. براي ترجمه به صورت هفتگي تقسيم بندي صورت بگيره. به اين صورت كه مقاله، خبر يا آموزش هايي انتخاب ميشه و توي مدت خاصي انجام داده ميشه. هر كسي كه زود تر اين كار رو انجام بده امتياز دريافت مي كنه :ws17: و اگه كسي توي مدت گفته شده كارشو به انجام نرسونه ازش امتياز كسر ميشه. :gnugghender:

به زودي تاپيك هاي مربوط به بهترين تاپيك ها و ترجمه ايجاد ميشه.

اگه موردي از قلم افتاد بگيد.

ممنون از همكاريتون

موفق و پيروز باشيد :icon_gol:

جدي؟

چه جالب :persiana__hahaha:

من به دليل كارهايي كه بايد انجام مي شد و نشد عذر مي خوام. :icon_gol:

من تلاشم رو كردم!

لینک به دیدگاه

جدي؟

چه جالب :persiana__hahaha:

من به دليل كارهايي كه بايد انجام مي شد و نشد عذر مي خوام. :icon_gol:

من تلاشم رو كردم!

در نامیدی بسی امیدست پایان شب سیه سپیدست:ws3:

با توانایی که شما داری حتما میتونی انجامشون بدی:w16:

من همیشه گفتم تالار مهندسی پزشکی جزو بهترین تالارای این انجمنه

اگر کمکی از دست منم بر میاد در خدمتم:dancegirl2:

:Ghelyon:

لینک به دیدگاه
در نامیدی بسی امیدست پایان شب سیه سپیدست:ws3:

با توانایی که شما داری حتما میتونی انجامشون بدی:w16:

من همیشه گفتم تالار مهندسی پزشکی جزو بهترین تالارای این انجمنه

اگر کمکی از دست منم بر میاد در خدمتم:dancegirl2:

:Ghelyon:

نه بابا نا اميدي چيه؟

من خودم اميدم :ws17:

اين مدت به خاطر مشغله اي كه واسم پيش اومد نتونستم اون جهتي كه بايد رو به روند اين فعاليت ها بدم. :hanghead:

درست ميشه به زودي :ws3:

در مورد اون قسمت بولد: :w58: :w58: :w58: بيخياااااااااااااال. هندونه با اين وسعت؟! :w58: :w58: :w58:

مرسي. همين حضور شما مايه دلگرميست. نظرات و پيشنهادات دوستان را بيسيار پذيرا مي باشيم. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزيز :icon_gol:

حتما توجه كردين كه بخش اعضاي طلايي هم راه اندازي شده. :w16:

مديران تالارها كاربراي فعال تالارشون رو قراره معرفي كنن.

من هنوز كسي رو معرفي نكردم و انتخاب رو مشروط به فعاليت خوبتون توي اين مدت ميذارم.

همونطور كه توجه كردين ماه گذشته هم به كسي مدال داده نشد! به خاطر كم كاري هامون...

از طرفي فك مي كنم وقتشه كه براي تالار همكار مدير هم تعريف بشه. البته در صورتي كه اين فعاليت ها به حد مطلوبي برسن.

در همه ي اين موارد فرقي نمي كنه كه چند وقت از عضويتتون گذشته باشه.

ملاك صرفا فعاليت مفيد توي تالار هست.

بي صبرانه منتظر فعاليت هاي خوبتون هستيم :ws17:

با تشكر

اوريون :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب با توجه به اینکه دیگه ماه رمضون تموم شده و دیگه تنبلی بسه من فکر نمیکنم از هفته اینده بتونم فعالیت خوبی داشته باشم.

خواهش میکنم عذر من بپذیرید و منو از این مقوله معاف کنید

البته در حد توانم هر کمکی که از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد .

چه متن با کلاسی نوشتم :w16: :ws3:

لینک به دیدگاه
خب با توجه به اینکه دیگه ماه رمضون تموم شده و دیگه تنبلی بسه من فکر نمیکنم از هفته اینده بتونم فعالیت خوبی داشته باشم.

ایضا همینایی که مسعود گفت

منو مسعود کنکور داریم میخوایم امسال بترکونیم:ws43:

تازه من که میخوام سیستممو جمع کنم:ws37:

لینک به دیدگاه

ایضا همینایی که مسعود گفت

منو مسعود کنکور داریم میخوایم امسال بترکونیم:ws43:

تازه من که میخوام سیستممو جمع کنم:ws37:

توجه كردين كه از اول تابستون تا آخر ماه رمضان كه قرار بود همكاري ها بيشتر شه، چقد فعاليت ها كم بود؟

به نظرتون تاثير ماكزيمم روزي يك ساعت چقدره توي زندگي شما؟

اگه برنامه ريزي درست باشه توي هر شرايطي جواب ميده.

از نظر من فعاليت اينجا چون به رشته خودتون مرتبط ميشه و ميتونه به طور اختصاصي به كنكورتون هم مرتبط شه كمك خوبيه.

البته هر كسي خودش بهتر ميتونه برنامه ي مناسب رو تشخيص بده و اينجا هم قصد اجباري شدن كارها رو نداريم.

موفق باشيد :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

دوستان عزيزم سلام :icon_gol:

خب فك ميكنم بد نباشه كه يه خونه تكوني توي تالار داشته باشيم. :w16:

ميدونم كه وقت داريم همگي. :w02:

به اندازه ي روزي چند دقيقه فقط.

خب هدف اينه كه به تالار نظم بديم. براي اين كار هم چنتا كارو انجام ميديم.

اول اينكه هر كدوم از زير بخش‌هاي تالار رو چك ميكنيم كه :

تاپيكاي تكراري يا مشابه در صورت لزوم حذف يا ادغام بشن.

تاپيكايي كه عكساشون پاك شده ليست بشن كه در صورت امكان عكس‌هاي درستشون برگردونده بشه.

تاپيكاي مفيد براي ايميل شدن به اعضاي جديد و قرار گرفتن توي صفحه‌ي اصلي سايت ليست بشن.

تاپيكايي كه حس ميكنيم جاي خاليشون حس ميشه رو هم معرفي كنيم كه مورد بحث قرار بگيرن.

دومين كار هم اينه كه هر كدوم از اين تاپيكا رو كه چك ميكنيم، برچسب‌هاش رو هم تا جايي كه امكان داره زياد ميكنيم. برچسبا هر چي بيشتر باشه بهتره. yesssmileyf.gif

اين تالار توي رشته‌ي مهندسي پزشكي از خيلي جاها جامع تر هست و همه‌ي گرايشا رو با هم داره. پس بهتره با معرفي بهترش توي موتور‌هاي جستجو، بتونه به جايگاهي كه شايسته شه برسه pokal.gif

با توجه به كوچيك بودن تالار، اين كارا با روزي چند دقيقه وقت گذاشتن و همكاري توي 2 هفته ميتونه انجام بشه ولي چون هر كدوممون ممكنه سرمون شلوغ باشه، يه زمان 1 ماهه رو تعيين ميكنيم.

فرانه مسئول بخش تجهيزات پزشكي هست.

مسعود و زينا بخش بيو الكتريك

سيندخت بخش بيومواد

منم بقيه بخشا...

اگه هر كدوم كمكي نياز داشتين من همراهيتون ميكنم. فقط حضور داشته باشين...!

اينكه هر كدوم رو مسئول يه بخش كردم به خاطر تخصصتون هست. كارايي كه براش دسترسي ندارين رو بگين من انجام ميدم. :icon_gol:

اين نيازمند همكاري منسجم همه‌ي ما با همه پس...

دست در دست هم دهيم به مهر ...:hapydancsmil:

hi5.gif

لینک به دیدگاه

سلام اوری :icon_gol:

تو که میدونی چقدر درگیرم الان وقتی میگی بیا یعنی باید بیام دیگه ! hanghead.gif

زینا که نیست کلا ! منم تا اول بهمن هستم فکر کنم

چشم ، تا اون موقع هرچی امر بفرمایید در خدمتم

لینک به دیدگاه
سلام اوری :icon_gol:

تو که میدونی چقدر درگیرم الان وقتی میگی بیا یعنی باید بیام دیگه ! hanghead.gif

زینا که نیست کلا ! منم تا اول بهمن هستم فکر کنم

چشم ، تا اون موقع هرچی امر بفرمایید در خدمتم

سلام مسعود

تو وقتي كه مياي اينجا به اين معنيه كه ميتوني اينقدر وقت بذاري. ميدونم براي تفريح مياي.

حالا اگه يه درصدي از وقتتو بذاري واسه تالار چه بسا كه در دنيا و آخرت رستگار شوي. روزي چند مين بيشتر وقتتو نميگيره. :icon_gol:

اينجا امر فرمودني نيست.

اساس بر همكاريه :w16:

بازم ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام مسعود

تو وقتي كه مياي اينجا به اين معنيه كه ميتوني اينقدر وقت بذاري. ميدونم براي تفريح مياي.

حالا اگه يه درصدي از وقتتو بذاري واسه تالار چه بسا كه در دنيا و آخرت رستگار شوي. روزي چند مين بيشتر وقتتو نميگيره. :icon_gol:

اينجا امر فرمودني نيست.

اساس بر همكاريه :w16:

بازم ممنون:icon_gol:

اخه من که بیرون نمیرم ، اینجا اومدن تنها راهمه برای کمی دور شدن از درس

باشه شما از من جون بخواه ، همکاری که عددی نیست :ws3:

لینک به دیدگاه

آدم وقتی این همه حس ایثار و همکاری رو میبینه اشک تو چشاش جمع میشه:sad0:

یاد اوشین افتادم:ws3:

ماسوای شوخی اگه در زمینه ساخت تجهیزات به کار برده در مهندسی پزشکی تبادل اطلاعات داشته باشیم موجب مسرت خواهد بود

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خب همينطور كه ميبينيد يه تغييراتي توي تالار داشتيم :w02:

من يه تعدادي از تاپيكاي مرتبط رو سعي كردم تا جايي كه وقتم اجازه ميده پخش كنم توي زيرتالاراي جديد.

اگه نظر، پيشنهاد يا انتقادي دارين حتما حتما بگين. :w16:

در مورد زيرتالار بيومكانيكم سعي شده منظم شه و تقريبا ميشه گفت فقط برچسباي چنتا تاپيك مونده كه بايد تكميل شن. :hapydancsmil:

مريم جان نظرات شما رو توي تاپيك صندوق نظرات، پيشنهادات و انتقادات ميذارم كه بقيه‌ي دوستان هم همچين روندي رو پيش بگيرن. :icon_gol:

با اين اميد كه هرچه زود تر بتونيم اين طرح ضربتي كه براي منظم كردن تالار داشتيم رو به انجام برسونيم و بريم مراحل بعد :hapydancsmil:

شاد و موفق باشيد. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزيز اگه تاپيكاي تصوير، فيلم يا خبر توي هر زيرتالار رو براي انتقال معرفي كنن ممنون ميشم :w16:

لینک به دیدگاه

درود دوستان :icon_gol:

طي اين مدت قراره خيلي از تاپيكا به صفحه‌ي اصلي سايت منتقل بشن تا معرفي بهتري صورت بگيره.

پس اگه ممكنه، تاپيكايي كه فك ميكنيد ميتونن مخاطب جذب كنن و مطالب خوبي توشون هست رو به من بگيد تا بذارم تو صفحه اصلي.

بازم ممنون :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام282320_girl_wink.gif

از صفحه اصلی تالار و بیومواد اینها نظرم رو جلب کردن

اصطلاحات فنی رشته مهندسی پزشکی (تاپیک جالبه اگه ادامه پیدا کنه جالب ترم میشه !)

سرامیک ها در بیولوژی و پزشکی

مهندسي بافت

[h=3]مواد دندان سازی[/h]

(تجهیزات رو نزاشتم ...الان نشد نگاه کنم)

یه سوال :

کتابای این تاپیک کلیه؟ یا جریانش چی جوریاست؟

[h=3]کتابخانه مهندسی پزشکی[/h]

در مورد پست 91 که نقل قول نگرفتم که طولانی نشه ویرایش برچسب فکر کنم فقط به عهده استارتر و کسایی که دسترسی دارن358519_rollingf.gif

در مورد برچسب گذاری بعضی وقتا که 3 خط برچسب میذارن از کجا میارن؟ یه راهنمایی بشه بد نیست......مشکل بزرگیه به نوبه خودش:w127:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام282320_girl_wink.gif

از صفحه اصلی تالار و بیومواد اینها نظرم رو جلب کردن

اصطلاحات فنی رشته مهندسی پزشکی (تاپیک جالبه اگه ادامه پیدا کنه جالب ترم میشه !)

سرامیک ها در بیولوژی و پزشکی

مهندسي بافت

مواد دندان سازی

(تجهیزات رو نزاشتم ...الان نشد نگاه کنم)

یه سوال :

کتابای این تاپیک کلیه؟ یا جریانش چی جوریاست؟

کتابخانه مهندسی پزشکی

در مورد پست 91 که نقل قول نگرفتم که طولانی نشه ویرایش برچسب فکر کنم فقط به عهده استارتر و کسایی که دسترسی دارن358519_rollingf.gif

در مورد برچسب گذاری بعضی وقتا که 3 خط برچسب میذارن از کجا میارن؟ یه راهنمایی بشه بد نیست......مشکل بزرگیه به نوبه خودش:w127:

:icon_gol:

درود به مريم عزيز :icon_gol:

در مورد اون تاپيكا ممنون. در اسرع وقت ميذارم صفحه اصلي

در مورد تاپيك اصطلاحات، زمان زيادي هم نميبره گذاشتنشون ولي تنهايي انگيزه نداره آدم :ws3:

اگه همه با هم اين كارو بكنيم و در حد همون چند خط توضيح و عكس، خيلي تاپيك جامعي ميتونه باشه :w16:

اولش فقط كتابخانه مهندسي پزشكي بود. بعد كه زيرتالارا ايجاد شدن كتاباي تخصصي رو برديم توي زير تالارا و كتابايي كه يه مقدار عمومي تر هستن يا به درد همه‌ي گرايشا ميخورن توي اين تاپيك گذاشته ميشن.

آره برچسب رو استارتر و مدير بخش ميتونن ويرايش كنن.

براي حالات ديگه، اگه برچسبا رو با "," مشخص كنيم و يه جا جمع كنيم، ميشه ازشون در موقعيت‌هاي مختلف استفاده كرد.

مثلا براي هر گرايش يا هر زير تالاري يه سري برچسبا هميشه صادق هستن:دي

ميشه توي فايل تكست اينا رو داشت.

براي هر تاپيكم ميشه از توي خود تاپيك بقيه‌ي برچسبا رو پيدا كرد. در واقع هر چيزي كه فك ميكنيد به اين تاپيك ميتونه مربوط باشه يا هر كسي در هر سطح سوادي از اون لغات براي سرچ در مورد اين موضوع استفاده ميكنه.

مثلا من يه فوضولي كردم و براي تاپيك ايمپلنت دنداني شما يه تعداد برچسب گذاشتم و بردم گذاشتم تو صفحه اصلي :ws3:

اينا هستن:

به همين سادگي به همين خوشمزگي :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...