رفتن به مطلب

همکاری و فعالیت در آموزشگاه شهرسازی نواندیشان ( آكادمي جاكوبز )

ارسال های توصیه شده

دعوت مجدد به همکاری میکنم از دوستان شهرساز عزیز که این بخش آموزشگاه دوباره فعال بشه

از پروژه ها یا جزوه هاتونو بذارین یا مطلبی که رو که می تونین، توضیح بدین به بقیه یا آموزش بدین :a030: درس زیاده. هرکی داوطلبه اعلام کنه و شروع کنه. یا درس جدیدی رو شروع کنه یا همون درسای قدیمی رو تکمیل تر کنه :w16:

لینک درسایی هم که تا حالا آموزششون گذاشته شده تو پست اول اضافه شد.

سلام من در اکثر درس ها تماسیل به همکاری دارم

خب یه درسو که بیشتر علاقه داری به اختیار خودت شروع کن :w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه شهرسازان انجمن نوانديشان :wavesmile:

بعد از يه وقفه كوتاه كه در بخش آموزشگاه داشتيم و با توجه به شروع ترم جديد، از همه دوستان شهرساز دعوت ميكنيم كه اطلاعات و دانش خودشون رو در تاپيك هاي آموزشي مرتبط، با ساير دوستان شهرساز به اشتراك بذارن. :yes:
اين كار چندين حسن داره:
_ باعث ميشه يه فضاي رقابتي بينمون به وجود بياد و همين حس رقابت، عامل پيشرفت ميشه! :ws50:
_ از اين طريق ميتونيم نحوه و سطح تدريس دروس رشته مون رو تو دانشگاه هاي مختلف مقايسه كنيم و به يه ارزيابي خوبي درباره دانشگاه ها برسيم :w16:
_ همچنين به پربار تر شدن بخش هاي آموزشگاه كمك ميكنيم و اين آموزش ها ميتونه به خصوص براي بچه هاي سال پاييني كه هنوز اول اين راه هستن؛ كمك شاياني بكنه :icon_redface:
و صدها مورد ديگر :ws3:

تاپيك هاي موجود در بخش آموزشگاه به شرح زير هست و دوستان ميتونن با توجه به علايق و توانايي هاشون در هر يك از اين بخش ها فعاليت خودشون رو آغاز يا پر رنگ تر كنن :w16::
طرح شهرسازي ١
طرح شهرسازی 2
طرح شهرسازی 3
طرح شهرسازی 4
طرح شهرسازی 5
پروژه پایانی: طرح 6

مباني مهندسي معماري و ساختمان

آموزش بیان تصویری در طراحی شهری

روش تحقیق در طراحی شهری

حقوق و قوانین شهری

شناخت و تحلیل فضای شهری

مدیریت شهری

مبانی مهندسی حمل و نقل شهری

مدل ها و روش های برنامه ریزی شهری

تاریخ شهر و شهرسازی جهان

طراحی شبکه های حمل و نقل شهری

مبانی طراحی 2

آمار

آموزش نرم افزارهاي شهرسازي

كاربرد نقشه برداري در شهرسازي( جديد)

همچنين دوستاني كه مايل به شروع آموزش مبحث جديدي هستن، ميتونن توي همين تاپيك اعلام آمادگي كنن :w16:

دوستان توجه كنن كه استارت زدن يه تاپيك آموزشي به اين معنا نيست كه اون فرد به تنهايي اون مبحث رو پيش ببره! همه مون ميدونيم كه شهرسازي يه كار گروهيه و همه به كمك هم مباحث رو پيش ميبريم و اطلاعاتمون رو در اختيار دوستامون قرار ميديم :girl_yes2:

خوشحال ميشم اگر انتقاد، پيشنهاد يا نظري درباره تاپيك هاي آموزشگاه شهرسازي داريد، توي همين تاپيك بيان كنيد يا به صورت پيام خصوصي به من اطلاع بديد :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

به اطلاع دوستان عزيز شهرساز ميرسانم كه تاپيك آموزش جديدي با عنوان كاربرد نقشه برداري در شهرسازي زده شد :a030:

كاربرد نقشه برداري در شهرسازي

از همه شهرسازان دعوت ميكنيم تا اطلاعات خوب و مفيد خودشون رو با ساير دوستان به اشتراك بذارن :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلام نمیدونم این تاپیک هنوز فعاله یا نه... منم همه جوره هستم. فارغ التحصیل شدم تیر 92

سلام :wavesmile:
بله فعاله دوست عزيز :w16:
خيلي خوشحال ميشيم اگه موضوعاتي رو كه علاقه منديد توش فعاليت داشته باشيد، اعلام كنيد...
ميتونيد تاپيك هاي موجود رو كاملتر كنيد يا اينكه مبحث جديدي رو شروع كنيد :a030:
اگه ميخوايد تو بخشهاي آموزشگاه فعاليت داشته باشيد، ميتونيد به پست 88 رجوع كنيد :a030:

لینک به دیدگاه

سلام :wavesmile:

بله فعاله دوست عزيز :w16:
خيلي خوشحال ميشيم اگه موضوعاتي رو كه علاقه منديد توش فعاليت داشته باشيد، اعلام كنيد...
ميتونيد تاپيك هاي موجود رو كاملتر كنيد يا اينكه مبحث جديدي رو شروع كنيد :a030:
اگه ميخوايد تو بخشهاي آموزشگاه فعاليت داشته باشيد، ميتونيد به پست 88 رجوع كنيد :a030:

بله مهندس حتما! از هر مطلبی یچیزی دارم توی تاپیکا میذارم! تمرکز یافته نیست اطلاعاتم:icon_redface::a030:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...