رفتن به مطلب

همکاری و فعالیت در آموزشگاه شهرسازی نواندیشان ( آكادمي جاكوبز )

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...

من در خدمتم، تاپیکا زده بشه تا جایی که بتونم توشون فعالیت میکنم :w410:

یه سری چیزا هست باید آپلود بشه، حجمشون نسبتاً بالاس. این 4shared هم الان یکی دو هفته هستش داره اذیت میکنه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

همه درسای خوشمزه رو که برداشتید دوستان:ws44:

من یه سوال داشتم می خواستم بدونم که میشه توی همه تایپیکا فضولی کرد و مسئولیت یه تایپیک یا درس مشخص رو بر عهده نگرفت؟؟؟:ws52:

آخه من دوس دارم تو همه تایپیکا فضولی کنم:ws2:

لینک به دیدگاه

همه درسای خوشمزه رو که برداشتید دوستان:ws44:

من یه سوال داشتم می خواستم بدونم که میشه توی همه تایپیکا فضولی کرد و مسئولیت یه تایپیک یا درس مشخص رو بر عهده نگرفت؟؟؟:ws52:
آخه من دوس دارم تو همه تایپیکا فضولی کنم:ws2:

اینکه یکی مسئول میشه یعنی شروع کننده تاپیک میشه، وگرنه همه ما تو همه تاپیکا شرکت می کنیم :w16:

تو هم تا بقیه نیومدن، یکی از اونایی که شروع نشده رو بردار شروع کن. :ws3:
لینک به دیدگاه

من در بخش سوانح طبیعی و سکونت گاه های انسانی و همچنین ارزیابی توان محیط زیست در خدمتم و به زودی تایپیکاش رو آغاز می کنم(قبل از اینکه حرف پیچیدن گوش شروع بشه من مسئولیتم رو آغاز می کنم البته بعد از تأیید محمد)

لینک به دیدگاه

هستی جون من حقوق و قوانین و علم هنر رو که برداشتم تازه این ترم دارم.

استادام هم 1جله اس که اومدن سر کلاس!!!یعنی جلسه به جلسه مباحث رو بذارم یا بذارم آخر ترم و همه رو یه دفعه بذارم؟

لینک به دیدگاه

بچه ها خوشحالم که این تاپیک زده شده اما امیدوارم بازخورد خوبی داشته باشه و بی نتیجه نباشه یعنی چه هایی که مسئولیت قبول کردن ....
بنده حقیر تو مسائل طراحی شهری کلا تو تعطیلات به سر می برم اما برنامه ریزی شهری رو هستم و سعی میکنم به همه کمک کنم البته اگه مشغله کاری بزاره.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام من هم هستم.

بیشتر از همه می تونم تو بخش های نرم افزاری کمک کنم، و شاید تا حدودی در کار ها و دروس عملی مثل طرح های شهرسازی.

سلام دوست عزیز. خوش اومدی :icon_gol:
با کدوم نرم افزارها بیشتر آشنایی داری؟

خوشحال میشیم با هم همکاری داشته باشیم :a030:
راستی خودتون هم تو بخش آشنایی با کاربرای شهرسازی معرفی کنین تا بیشتر با هم آشنا بشیم: :a030:
http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?goto=newpost&t=1857
لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

رفتم توکارش :w16:

من برای این ترم میتونم نظام کاربرد اطلاعات ، طرح 2، شناخت بافت فرسوده شهری رو آموزش بدم.

البته به همکار نیاز دارم برای آموزششون :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام به بروبچس شهرساز فعلا محترم..........!ازاون جایی که من فقط ترم سه هستم ..........!میتونم تو خلاصه کردن کتاب هایی که سر کلاس بهمون درس داره میشه کمک کنم.....مثلا همین کتاب پهنه بندی تو کلاس مبانی برنامه ریزی مون بود....کتا دکتر شیعه رو هم باید پاورپوینتش کنم وارایه بدم......!(اصولا کار ارایه پاورپوینت مطالب کلاس با من بد بخته)!
میتونم این پاورپوین ها وخلاصه هارو در اختیار همه بذارم....واگه هم جایی مسکلی بود با همکاری همه حلش میکنیم.....!اگر هم تونستیم تو مبحث عملی کاری بکنم وتواناییشو داشته باشم دریغ نمیکینم...................
فقط گفتهباشم.........من با همه کارنمیکنماااااا.................:ws3:

فهیمه:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام من ترم اخرم و فقط شناخت فضای شهری رو دارم این ترم پاس می کنم بیشتر درسا رو پاس کردم کمکی ازم بربیاد دریغ نمی کنم:ws37::ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

من درسم تموم شده و فعلن واسه ارشد می خونم چیزایی که مورد علاقم هستش تاریخ ایران و جهانه و آمار

خوشحال میشم بتونم به دوستان کمکی بکنم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...