رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 582
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروز از ساعت 15 دو تيم تراكتورسازي و سايپا در ورزشگاه انقلاب كرج به مصاف هم رفتند.

در اين ديدار كه به قضاوت احمد صالحي برگزار شد، ابتدا در دقيقه 28 توسط مسعود ابراهيم زاده تراكتور يك بر صفر پيش افتاد و در دقيقه 78 سايپا از روي ضربه ايستگاهي ابراهيم صادقي بازي را تساوي كشاند. در اين ديدار داور بازي به آندرانيك تيموريان و علي عليزاده كارت زرد نشان داد

لینک به دیدگاه

باشگاه تراكتورسازي تبريز خواهان جذب صابر ميرقرباني مهاجم تيم فوتبال پيكان است.

تراكتوري‌ها با ارسال نامه‌اي به باشگاه پيكان به صورت رسمي خواهان جذب ميرقرباني شده‌اند. نكته جالب توجه اين است كه ميرقرباني فصل گذشته در تمرينات تراكتور شركت كرد و حتي تا آستانه عقد قرارداد با اين تيم پيش رفت ولي به يكباره طرفين با يكديگر اختلاف پيدا كردند و حضور او در تراكتور منتفي شد. حالا بايد منتظر ماند و ديد كه آيا ميرقرباني به تراكتور مي‌رود يا خير؟

لینک به دیدگاه

فراز كمالوند سرمربي تيم تراكتورسازي، پس از تساوي در ديدار با سايپاي كرج، در كنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي حضور يافت و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

كمالوند به شدت از برنامه نود اتقاد كرد و اعتقاد داشت، برنامه نود با دعوت از كارشناسان داوري، داوران را بر عليه تيم تراكتورسازي تحريك ميكند و باعث ميشود حق ما خورده شود. وي گفت، آقاي محمد فنايي، در برنامه نود ميگويد، كرار فقط تمارض ميكند و اين حرف ايشان باعث ميشود پنالتي هاي روي كرار گرفته نشود، من مطمئنم حركت روي كرار 100% پنالتي بود و داور آن را نديد!

به گزارش خبرنگار كلوب هواداران تراكتورسازي، كمالوند در مورد بازي تدافعي تيمش، پس از به ثمر رساندن گل، تصريح كرد،من نميدانم چرا بازيكنان پس از گل عقب كشيدند، در حالي كه ما تاكيد كرده بوديم كه تيم رو به عقب بازي نكند و آرايش تهاجمي خود را حفظ كند.

وي سپس از آقاي شريفي درخواست كرد كه نيم نگاهي هم به داوران داشته باشند تا حق تيم تراكتورسازي پايمال نشود.

كمالوند همچنين در مورد عماد رضا افزود، اين بازيكن 700 ميليون تومان ميخواست و باشگاه تراكتورسازي قادر به پرداخت اين مبلغ نبود، به همين دليل از انتقال وي منصرف شديم و هم اكنون به دنبال يك مهاجم شش دانگ هستيم. و در مورد انتقال آنرانيك تيموريان به انگليس هم گفت، همچنين مساله اي صحت ندارد و آندو تا آخر فصل بازيكن ماست و با ما خواهد ماند.

لینک به دیدگاه

محمد احمد پوري مهاجم تيم شاهين بوشهر به تيم تراكتورسازي تبريز پيوست.

احمدپوري سال گذشته در ليگ برتر درخشش خوبي داشت امروز با مديران تراكتور به توافق رسيد و اين تيم را براي ادامه كار انتخاب كرد.

احمدپوري به همراه ميرقرباني و صغيري سه بازيكني بودند كه تراكتور براي اضافه كردن به خط حمله روي آنها نظر داشت تا سرانجام با وي به توافق رسيد. اين بازيكن يكي از مهره هاي سرشناس شاهين در فصل گذشته بود كه با به ثمر رساندن 9 گل، بهترين گلزن شاهين بود.

لینک به دیدگاه

تيم تراكتورسازي، امروز، 13 آذر، موفق شد تيم نفت آبادان را شكست دهد.

از سري مسابقات ليگ برتر، هفته هفدهم، امروز تيم تراكتورسازيميزبان تيم صنعت نفت آبادان بود. در ديدار، براي تيم تراكتورسازي، عباس محمدي، مجتبي ترشيز، محمد نصرتي، مرتضي اسدي، مصطفي اكرامي، مهدي كياني، كرار جاسم("88 عرفان الروم)، علي عليزاده("74 محمد احمد پوري)، مسعود ابراهيم زاده("43 لئوناردو پيمنتا) و محمد ابراهيمي به ميدان رفتند.

تيم تراكتورسازي، ابتدا در دقيقه 57 بازي، روي ضربه زيباي علي عليزاده، يك بر صفر از حريف آباداني خود پيش افتاد و 15 دقيقه بعد، محمد نصرتي، بازي را دو بر صفر به سود تراكتورسازي كرد.

در اين دقايق، بازيكنان تراكتورسازي، بازي را تمام شده قلمداد كردند و روي يك اشتباه، روح الله امين عرب، بازي را دو بر يك كرد. سپس محمد ابراهيمي، در دقيقه اول وقت اضافه، يك گل زيبا به ثمر رساند تا تراكتورسازي موفق شود، ميهمان خود، نفت آبادان را با شكست بدرقه كند.

قضاوت اين ديدار بر عهده احمد رفيعي بود كه در اين ديدار به مهدي كياني و حمدي كارت زرد نشان داد.

از نكات جالب اين ديدار، حضور عرفان الروم بود كه بازي خوبي در چند دقيقه حضور خود به نمايش گذاشت و همچنين محمد احمد پوري، مهاجمي خطرناكي نشان داد و چندين موقعيت براي تيم تراكتورسازي، در چند دقيقه حضور خود در ميدان، ايجاد كرد.

در اين ديدار، دو موقعيت مشكوك به پنالتي براي تيم تراكتورسازي به وجود آمد كه داور بازي را ادامه داد و همچنين گل صنعت نفت هم در موقعيت مشكوك به آفسايد به ثمر رسيد.

تراكتورسازي با اين پيروزي و كسب هر سه امتياز، نيم فصل را در رتبه ششم جدول به پايان رساند. شاگردان فراز كمالوند، روز پنجشنبه در ديداري حساس ميزبان پيروزي تهراني خواهند بود كه امروز در قزوين، با سه گل برابر پيكان اين شهر شكست خورده است.

لینک به دیدگاه

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: نفتی‌ها به جای تشکر بابت پذیرایی که از آنها کردیم با طرح مسائل کذب به دنبال توجیه شکست خود هستند.

فراز کمالوند در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما در طول زمان مسابقه بر توپ و میدان مسلط بودیم و استحقاق پیروزی با بیش از سه گل را داشتیم. البته صنعت نفت آبادان هم تیم خوبی است که امسال با هواداران پرشورش لیگ را جذاب‌تر کرده است اما ما از هر نظر سرتر از این تیم بودیم و توانستیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم.

وی در ادامه مدعی شد تیمش در مصاف با حریف آبادانی بین 8 تا 9 موقعیت گلزنی داشته است و در خصوص اظهارات مدیرروابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان که گفته بود، فراز کمالوند به کاسمیرو، سرمربی این تیم در جریان نشست خبری دیدار عصر شنبه توهین کرده است، گفت: اینکه من در جریان نشست خبری به کاسمیرو توهین کردم، کذب محض است و اصلا چنین مسائلی صحت ندارد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید براینکه داور بر جریان بازی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان تاثیری نداشت، خاطرنشان کرد: متاسفانه تیم‌ها زمانی که می بازند به هر چیزی چنگ می زنند تا شکست خود را توجیه کنند. ما در دیدار روز گذشته 9 شانس مسلم گلزنی داشتیم و شایسته پیروزی بودیم با این شرایط نمی دانم چرا و به چه دلیل نفتی‌ها می خواهند باخت خود را توجیه کنند.

کمالوند یادآور شد: تیم صنعت نفت آبادان از روز پنجشنبه هفته گذشته به تبریز آمد. ما به خوبی از این تیم پذیرایی کردیم. تیم نفت در زمینی تمرین که ما تمرین می کنیم، دو جلسه تمرین کرد و حتی به خاطر تمرینات این تیم زمان تمرین خود را تغییر دادیم و حالا به جای تشکر این مسائل کذب را مطرح می کنند. انگار خوبی به بعضی‌ها نیامده است. البته من به خاطر مردم خوب آبادان، خودم رگ و ریشه ام به این شهر بازمی گردد و آقای عیسی زاده، مدیرعامل باشگاه نفت کمال همکاری را با این تیم در تبریز داشتم.

وی افزود: آدم باید معرفت داشته باشد. تیم نفت به زمین ما آمد و باخت، بعد شکست را انداختند گردن داور! روز شنبه کار تیم داوری دیدار تراکتورسازی - صنعت نفت آبادان فقط یک ایراد داشت و آنهم درست اعلام کردن گل تیم صنعت نفت بود که در موقعیتی آفساید به ثمر رسید. در طول 90 دقیقه بازی حتی در یک صحنه وسط زمین هم داور به سود تیم ما سوت نزد، اگر نفتی‌ها ثابت کنند که داور فقط در یک مورد به سود تیم تراکتورسازی سوت زده است، من کار مربیگری را کنار می گذارم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خطاب به مدیرروابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: من به کی گفتم چرت و پرت می گوید؟ یقینا شخصی که عنوان کرده من به کاسمیرو گفته ام، چرت و پرت می گوید، این حرف را از خودش درآورده است. من قطعا با آقای عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان تماس می گیرم که گوش این آقا را بگیرد تا دیگر مطالب کذب عنوان نکند. آقایان اگر باختند، بهتر است شهامت داشته و باخت را بپذیرند نه اینکه با طرح مسائل کذب دنبال توجیه باشند.

کمالوند به وجود افرادی در فوتبال تبریز اشاره کرد که او را اذیت کرده و قصد نابودی تیم تراکتورسازی را دارند و افزود: در تبریز یکسری افراد هستند که با من مشکل دارند و مرا به هر نحو ممکن اذیت می کنند. آنها سه سال است که برای تیم ما ایجاد مشکل می کنند چرا که می خواهند تراکتورسازی مانند ماشین سازی نابود شود.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با پیروزی 3 بریک مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفدهم لیگ برتر 25 امتیازی شد و به سکوی ششم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

لینک به دیدگاه

علي مولايي مهاجم چپ پاي تراكتورسازي، به گسترش فولاد پيوست.

اين بازيكن كه ابتداي اين فصل، از تيم سپاهان به تراكتورسازي آمده بود و فرصت چنداني براي حضور در ميدان پيدا نركد، به تيم گسترش فولاد تبريز پيوست تا در خدمت اين تيم باشد. مولايي، مولايي پس از رسول خطيبي، دومين بازيكني است كه در نيم فصل به گسترش فولاد پيوسته است. اين انتقال در پي درخواست رسمي باشگاه گسترش فولاد تبريز انجام شد.

براي اين بازيكن در تيم گسترش فولاد، آرزوي موفقيت داريم و اميدواريم، اين تيم با درخشش بازيكنان خود، سال ديگر، آذربايجان را صاحب سومين تيم خود در ليگ برتر كند.

لینک به دیدگاه

تيموريان: دايي نقشي در خداحافظي باقري نداشت/ هواداران تراكتور عليه پرسپوليس و دايي شعار ندهند

من فكر نميكنم دايي در خداحافظي باقري نقشي داشته باشد و اين تصميمي بود كه آقاكريم خودش گرفت. من از هواداران تراكتور ميخواهم كه عليه دايي و پرسپوليس شعار ندهند و توهيني هم صورت نگيرد. البته طرفداران تراكتور بسيار فهيم هستند و چنين كاري انجام نخواهند داد

ديدار تراكتورسازي و پرسپوليس جذاب ترين ديدار هفته هيجدهم خواهد بود. در اين ميان تقابل چند بازيكن سرشناس تيم تبريزي از جمله آندرانيك تيموريان با پرسپوليس حساسيت هاي خاص خودش را خواهد داشت، خصوصا در شرايطي كه آندو قبل از شروع فصل يكي از گزينه هاي پرسپوليس بود.

تيموريان ابتدا در خصوص اين موضوع به خبرنگار سايت گل مي گويد:« قبل از شروع فصل آقاي كاشاني با من تماس گرفت و گفت كه در فهرست بازيكنان مورد نظر پرسپوليس هستم اما من وقت خواستم چون قرار بود به انگليس بروم. بعد از اينكه به ايران برگشتم پرسپوليس بازيكنانش را جذب كرده بود و در پستي كه من بازي مي كنم احتياجي به بازيكن نداشت و در نهايت حضورم در اين تيم منتفي شد.»

تيموريان در پاسخ به اين سوال كه آيا قبل از شروع مسابقه به سمت دايي خواهي رفت. تأكيد مي كند:« بله، خواهم رفت. من در تيم ملي با دايي هم بازي بودم و به نظر من او شناسنامه فوتبال ايران است. من احترام خاصي براي دايي قائم و از تجربيات او استفاده كردم.»

به دليل اتفاقاتي كه در مورد كريم باقري و خداحافظي او از فوتبال افتاد، شايد حالا هواداران تراكتور در اين بازي به شدت عليه دايي شعار بدهند. تيموريان در اين مورد مي گويد:« من فكر نميكنم دايي در خداحافظي باقري نقشي داشته باشد و اين تصميمي بود كه آقاكريم خودش گرفت. من از هواداران تراكتور مي خواهم كه عليه دايي و پرسپوليس شعار ندهند و توهيني هم صورت نگيرد. البته طرفداران تراكتور بسيار فهيم هستند و چنين كاري انجام نخواهند داد.»

آندو در مورد بازي با پرسپوليس هم حرف مي زند:« همه چيز براي انجام يك بازي خوب از طرف تيم ما مهياست. اين درست پرسپوليس در بازي هاي اخير شكست هاي سنگيني خورده است ولي اين دليل نمي شود كه مقابل ما عقب نشيني كرده و محتاط بازي كند. اين بازي بسيار سختي است و نتيجه اش قابل پيش بيني نيست ولي ما به امتياز بازي هاي خانگي احتياج داريم و براي گرفتن سهميه آسيا پرسپوليس را بايد شكست بدهيم.»

لینک به دیدگاه

طرفداران تيفوسي تراكتور سازي، در آستانه ديدار حساس با پيروزي، طي بيانيه اي، خواستار حضور هواداران و حمايت هر چه بيشتر از تيم شدند.

بیانیه طرفداران تیفوسی تیم تراکتور در آستانه دیدار با تیم پیروزی تهران:

1. یک ساعت قبل از بازی در استادیوم حضور پیدا خواهیم کرد تا بتوانیم بازیکنان تیم را به نحو احسن تشویق کنیم.

2. قرمزتر از همیشه به استادیوم خواهیم آمد تا نشان دهیم قرمز واقعی برای تراختور میباشد.

3. قبل از آمدن به استادیوم بلیط خود را شارژ خواهیم کرد تا مشکلی پیش نیاید.

4. حتما با خوردن صبحانه و ناهار مناسب پر انرژی تر از همیشه به تشویق تیم خواهیم پرداخت

5. بازیکنان را به محض ورود به استادیوم با القابشان خطاب كرده، به شدت تشويق خواهيم كرد.

6. توهین و اهانت به بازیکنان تیم حریف، به دور از فرهنگ اصيل ماست.

7. قبل از به صدا آمدن سوت بازی با سه بار فریاد زدن نام مقدس امام حسین(ع)، براي پيروزي به ايشان توسل خواهيم كرد.

8. همانطور که در بازی با صنعت نفت تجربه کردیم، تشویق مداوم تیم، روحیه بازیکنان را بسیار افزایش داده و تیم حریف را از پای در می آورد در این بازی هم سعی خواهیم کرد تا هر شعار را، حداقل 10 دقیقه به صورت پیوسته سر دهیم. روز پنج شنبه یک ثانیه سکوت هم جایز نیست!

9. تمامی رسانه های نوشتاری و تصویری به دنبال سوژه ای برای بزرگنمایی و بد جلوه دادن هواداران تراکتور میباشند. برنامه نود ، روزنامه های وابسته به پیروزی، همه و همه میخواهند طرفداران تراکتور را تخریب کنند با هوشیاری خود هیچ بهانه ای را دست این افراد نخواهیم داد.

10. تیم پیروزی با سه باخت پی در پی، روز پنج شنبه در مقابل تراكتور، کاملا انتحاری بازی خواهد کرد و برای برد دست به هر کاری خواهند زد.

ممکن است این بازی با برد ما همراه نشود لذا از همه هواداران تقاضا میشود به هیچ وجه تیم را به حاشیه نبرند و با تشویق بازیکنان، آنها را به آینده امیدوار کنند.

به امید موفقیت تیم محبوبمان...

وعده دیدار: پنجشنبه ساعت 15 میعادگاه عاشقان تراختور، استادیوم یادگار امام(ره).

لینک به دیدگاه

بهترين پاسخ، بردن تيم پيروزيست ليگ برتر ايران، در حالي آغاز شد كه هفته اول، تيم تراكتورسازي، ميهمان تيم پيروزي تهران بود.

اين ديدار كه در استاديوم آزادي انجام شد، حواشي زيادي داشت كه باعث ناراحتي هواداران تراكتورسازي شد. هفته ها گذشت و روز موعود نزديك است. بازي برگشت تراكتور، با پيروزي.

قبل از اين ديدار حساس، بر آن شديم كه تا نظر هواداران را،به نكاتي مهم، جلب كنيم.

تيم تراكتورسازي، در نيم فصل اول، به دليل راي كميته انضباطي، از دو بازي با تماشاگر، محروم شد. اين محروميت، باعث از دست رفتن 5 امتياز حساس، مقابل پاس و شهرداري، شد. اگر اين محروميت گريبانگير تيم تراكتورسازي نشده بود، اكنون اين تيم با كسب 30 امتياز، به همراه مس، در رتبه سوم جدول جاي داشت. پس كاري كنيم كه بعد از اين ديدار، محروميتي در انتظارمان نباشد و امتيازهاي حساس را از دست ندهيم.

تجربه هاي قبلي نشان داده، وقتي هواداران تمركز خود را از دست ميدهند و وارد حاشيه ميشوند، تيم نيز، نميتواند نتيجه مطلوبي كسب كند، نمونه بارز اين حرف، بازي فصل گذشته مقابل فجرسپاسي شيراز است كه با حضور بيش از يكصد هزار هوادار تراكتور انجام شد، ولي به دليل حاشيه هاي پيش آمده(در برنامه نود)، تيم موفق به پيروزي، در برابر حريف نه چندان قدر خود نشد. پس به دور از حاشيه، فقط تيم محبوب خود را تشويق كنيم.

آذربايجان، مهد تمدن و انسانهاي با فرهنگ است. فرهنگ غني آذربايجاني، توهين كردن را هميشه نكوهيده است. هواداران تراكتور نيز بايد براي نشان دادن فرهنگ غني آذربايجان، از هرگونه توهين به اعضاي تيم پيروزي بپرهيزند. از ياد نبريم، هواداران تراكتورسازي، پديده و الگوي هواداران كل ايران هستند و به اميد خودا، با كسب امتياز از اين ديدار، اين فرهنگ را در آسيا نيز، به نمايش خواهيم گذاشت.

در هر بازي، تعدادي از عوامل فريب خورده، در جمع تماشاگران بازي حاضر ميشوند، تا با تحريك هواداران، جو ورزشگاه را به سمت و سويي سوق دهند تا، كميته انضباطي وارد عمل شود و محروميتهايي براي تيم، در نظر بگيرد و با اين روش به تراكتور، ضربه بزنند. بايد مراقب باشيم تا آلت دست اين افراد نشويم و به طور غير مستقيم به تيم خود لطمه نزنيم.

آقاي شريفي، رئيس كميته انضباطي، روز پنجشنبه، ميهمان هواداران تراكتورسازي، در ورزشگاه يادگار امام، خواهد بود. بياييد فقط با تشويق تيم محبوبمان، بهانه اي دست كميته انضباطي ندهيم.

از تمام كساني كه با شخص خاصي از تيم پيروزي مشكل يا ناراحتي دارند، خواهش ميكنيم، با آرامش به تشويق تيم تراكتور بپردازند و همه ما بايد بدانيم، در صورت حمايت همه جانبه، موفق خواهيم بود و برد ما بهترين جواب به شخص خاص! در باشگاه پيروزيست.

لینک به دیدگاه

تراکتور تراکتور است بستوده ترین کلام است دوست داشتن.

رذل آزار ناتوان را دوست می دارد!

لئیم پشیز را و بزدل قدرت و پیروزی را.

آن نابستوده را که بر زبان ماست کجا آموخته ایم؟

حکایت تیم تراکتور و هوادارانش حکایت عشق است. عشق به یک پدیده، پدیده ای که تاریخ انقضا ندارد، پیر نخواهد شد و هیچگاه زیبایی هایش را از دست نخواهد داد.

در کل فوتبال پدیده ای عجیب است، چون در آن مقوله ای به نام تکرار را هیچ گاه نمی توان دید. فوتبال ورزش امید است و با این او،صاف تراکتور امید مردم آذربایجان.

حال بیایید با یک نظر عمیق تر به تیم تراکتور و هوادارانش بنگریم. نگاهی که بیشتر با منطق اجتماعی درگیر است نه کلیشه های تکراری که دیگر نه لذت اولیه را دارند و نه ارزش اولیه را.

تراکتور یک پدیده اجتماعی است. پدیده ای که در همه جای دنیا وجود دارد و ماهیتش با شرایط محیطی خود گره خورده است. تفاوتها از همین شرایط محیطی سرچشمه می گیرند: همه جا تیمهایی هستند که طرفداران زیادی دارند و

تیمهایی هستند که اهمیتی، حتی برای همسایه دیوار به دیوارشان، ندارند؛ عامل محبوبیت تیمها در عوامل مختلفی ریشه دارد، که بحث و تحلیل آن از عهده این مقال خارج است. فکر می کنم تا اینجا همه با هم موافقیم که تراکتور یک پدیده ی بسیار محبوب در بین مردم آذربایجان است. آنقدر محبوب که حتی گاهی برای مردم شهر از نان شب هم واجبتر می شود.

با نگاهی به تاریخ ورزش شهر تبریز این محبوبیت را در شکلهای مختلف و آمار گوناگون خواهیم دید. حتما شما هم افرادی را دیده اید که از عشق 40 ساله تراکتور در قلبش سخن می گویند و این عشق همچنان مانند خون در رگانشان جاری است. می توانیم سری به آنها بزنیم و از آنان بپرسیم که آیا نتایج کسب شده توسط تراختور در میزان عشق آنان تأثیر گذاشته است؟ (البته کتمان نمی کنیم که مبارزه برای برد است و ایمان داریم که هیچ کس از باخت خوشحال نمی شود. کسی هم نمی تواند بگوید ورزش تنها به خاطر تندرستی انجام می شود. مسابقه حتی در سطحی ترین لایه ها، تلاش برای پیروزی را در خود مستتر کرده است. « این را می توانیم در لذت پیروزی یک کودک خردسال در مسابقه ی گل کوچک، بر همسن و سالانش به وضوح مشاهده کنیم. »)

هدفمان چیز دیگری است. بعد از این مقدمه می خواهیم همگی این احساس مشترک را بیدار کنیم که تراکتور را دوست داریم. تراکتور یک کل است که دارای اجزاء مختلف است. تراکتور یک کل است که تاریخ انقضا ندارد و دارای اجزایی است که تاریخ انقضا ندارند ولی جایگزین می شوند. این واقعیت را در تاریخ تیم می توان به وضوح مشاهده کرد: تراکتور بازیکنان و مربیان بسیار محبوبی

به خود دیده است. آنها را تمام ما می شناسیم، یا حداقل اسمشان را شنیده ایم و ندیده حس احترامی در ما نسبت به ایشان ایجاد شده است.

یک مثال می زنم و به همین بسنده می کنم: محبوبترین مربی تاریخ تراکتور، واسیلی گوجا. او بسیار با دانش و زحمتکش بود و نتایج بسیار خوبی هم کسب کرد. اما مردم واسیلی را به خاطر دانش و یا نتایجش دوست نداشتند، آنها واسیلی را دوست داشتند چون جزوی از کلیت تراکتور بود برای این کل زحمت کشید و بسیار سودمند بود. این احترام و عشق به واسیلی در قلب هواداران تراکتور آنقدر زیاد است که با اسم او ناخودآگاه به پا می خیزیم و در دل، همیشه ممنون او هستیم. امروز واسیلی در تبریز نیست و نمی دانیم که در کجای دنیا زندگی می کند، اما تراکتور هنوز هم اینجاست، هنوز هم می جنگد وما را به هیجان و شور وا میدارد.

ما تراکتور را دوست داریم و اجزا آن را، چون تراکتوری هستند. چون برای آن کلی که ما دیوانه وار دوستش میداریم، تلاش می کنند و به آن تعلق دارند.

باید یاد بگیریم که تیم را دوست داشته باشیم نه فرد را. باید عاشق کل بود نه جزء: (به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست، یا به قولی دیگر: چون که صد آمد نود هم پیش ماست)

ما تیممان را دوست می داریم به خاطر همین از اجزاء آن حمایت می کنیم، هر کس که باشد، به هر زبانی که مکالمه کند و اهل هر کجا که باشد.

ما باید صبور باشیم، چون زندگی ادامه دارد، به پایان راه بیاندیشیم و به خاطر سربلندی فرداهایمان امروز را بسیار آگاه، دقیق و منطقی سپری کنیم.

در فوتبال همه خواهند رفت تنها دو چیز می ماند: ما و تراکتور…

وعده ما: پنجشنبه و تمام روزهای تمام سالها... تنها برای تراختور

یئل یاتار ...

نويسنده: امين

لینک به دیدگاه

امروز و از ساعت 15 ديدار حساس دو تيم تراكتورسازي و پيروزي تهران، با سوت خداداد افشاريان آغاز شد.

به گزارش كلوب هواداران تراكتورسازي، در اين ديدار براي تيم تراكتورسازي، عباس محمدي، محمد نصرتي، مجتبي ترشيز، مرتضي اسدي، مصطفي اكرامي، مهدي كياني، علي جليلي("41 آندرانيك تيموريان)، مسعودذ ابراهيم زاده("56 لئوناردو پيمنتا)، محمد ابراهيمي("90+4 علو ترائوره) و علي عليزاده و براي پيروزي تهران، عليرضا حقيقي، مازيار زارع، اميرحسين فشنگچي، شيث رضايي، محمد نوري، عليرضا نور محمدي، حميدرضا علي عسگر، مجتبي شيري، حسين بادامكي("74 مجتبي زارع)، هادي نوروزي("79 نوروزي) و غلامرضا رضايي به ميدان رفتند.

در اين ديدار، تراكتورسازي موفق شد، با تك گل جاسم كرار محمد در دقيقه 27، از روي نقطه پنالتي، تيم پيروزي را شكست دهد و با كسب 28 امتياز، به رتبه پنجم جدول صعود كند. در دقيقه 65 ديدار، جاسم كرار، از تيم تراكتورسازي، با كارت قرمز مستقيم از سوي داور، اخراج شد و اين تيم، 35 دقيقه ده نفره، مقابل تيم سرخ پوش پايتخت بازي كرد. تراكتورسازي با اين پيروزي، چهارمين شكست پياپي تيم پيروزي را رقم زد

لینک به دیدگاه

پرسپوليس باز هم باخت/ تراکتورسازي طلسم 17 ساله را شکست

تيم فوتبال پرسپوليس هفتمين شکست خود در فصل جاري را متحمل شد و به سکوي ششم جدول رده بندي ليگ برتر سقوط کرد.

00023033.jpg

در یکی از دیدارهای آغازین هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 15 امروز پنجشنبه تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مقابل هم صف‌آرایی کردند.

این بازی که برای تماشای آن ورزشگاه یادگار امام (ره) مملو از تماشاگر شده بود، در پایان به شکست یک برصفر تیم پرسپولیس انجامید.

پرسپولیس در مصاف با تراکتورسازی بازهم همان تیم سردرگم و بی برنامه هفته‌های گذشته بود و فقط تا پیش از گل دقیقه 27 کرار جاسم که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، خوب بازی کرد. پس از این گل تیم دایی بازهم روی به نمایشی احساسی آورد و درست همانطور بازی کرد که تیم میزبان می خواست. حتی 10 نفره شدن تیم تراکتورسازی و فرصت 27 دقیقه‌ای پرسپولیسی‌ها برای تغییر نتیجه به آنها کمک نکرد که گل مساوی را به ثمر برسانند و در پایان با نتیجه یک برصفر شکست خوردند.

پرسپولیس هفتمین شکست خود در فصل جاری که چهارمین شکست پی در پی آنها بود را متحمل شد. با این شکست طلسم 17 سال بدون باخت بودن پرسپولیس مقابل تراکتورسازی شکسته شد و شاگردان فراز کمالوند با 28 امتیاز جای سرخپوشان تهرانی را در رده پنجم جدول گرفتند.

قضاوت دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز - پرسپولیس تهران برعهده خداداد افشاریان بود. او در این بازی به مجتبی شیری، حسین بادامکی و امیرحسین فشنگچی از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد و در دقیقه 64 جاسم کرار مهاجم عراقی تراکتورسازان را از زمین اخراج کرد.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فراز کمالوند با حضور در کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخگو شد، وی ابتدا با ابراز خوشحالی از برد تیمش عنوان کرد" بسیار خوشحالم که توانستیم چهارمین برد متولی خود را کسب کنیم و یک قدم دیگر به هدفمان نزدیکتر شویم "

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه که چرا تیم تراکتورسازی در دقایقی از این دیدار رو به بازی احساسی آورده و با عجله دیدار را دنبال می کرد عنوان کرد" تیم من به علت هدفی که دارد نسبت به حالت عادی زیر فشار بیشتری است و چون این دیدار برای دور نماندن از قافله صدر نشین ها برایمان حائز اهمیت بود، از حساسیت نصف و نیمه ای برخوردار بود، بچه ها بعضی از موقعیت های مناسب را هدر دادند و این باعث شد که رفته رفته فشار بررویشان بیشتر شود، اما به هرحال خوشحالم که توانستیم در دقایق پایانی این دیدار 3 امتیاز مهمی را کسب کنیم.

خبرنگاری از ایشان در مورد تعویض مسعود ابراهیم زاده پرسید که به چه علت بازیکن تعویضی مجددا تعویض شد؟

فراز کمالوند در پاسخ به ایشان گفـت" ما زمانی که احساس می کنیم در منطقه ای از میدان دچار ضعف شده ایم و عملکرد قابل قبولی را نداریم، دست به تغییرات در نفرات و تاکتیک بازی می زنیم، مسعود ابراهیم زاده نتوانست خواسته های من را بر آورده کند لذا مجبور به تعویض یار شدم تا ضعف در آن منطقه را جبران کنم.اما نکته ی مهمی که باید توجه کنید این است که در بسیاری از تیم ها مشاهده شده است که بازیکنان به هنگام تعویض به پیراهن تیمشان بی احترامی می کنند اما این در تیم ما ابدا وجود ندارد و همه با عشق و علاقه به فکر موفقیت تیمشان هستند.

کمالوند در مورد برنامه ی تیمش در یک ماه تعطیلات نیم فصل گفت: ما فردا تمرینات ریکاوری را خواهیم داشت و پس از آن بازیکنان به مدت یک هفته در مرخصی خواهند بود، و پس از چند جلسه تمرین در تبریز به اردوی دوبی رفته و در آنجا سعی خواهیم کرد با یکی دو تیم مسابقه دوستانه داشته باشیم. ضمن آنکه ما در این مدت 4 بازیکن ملی پوش خود را در اختیار نخواهیم داشت و برای تک تک آنها آرزوی موفقیت در تیم های ملیشان دارم و امیدوارم با آمادگی کامل به تیم برگردند و مشکلی برای ما از این لحاظ ایجاد نشود،

کمالوند در مورد حریفان احتمالی دیدارهای تدارکاتی گفت، فعلا این تیم ها قطعی نشده است اما یکی از تیم های مد نظر تیم امید النصر امارات خواهد بود.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

3 طرح گرافیكی دسكتاپی تراكتوری((Design grapic.ir

لینک به دیدگاه

جمعی از هموطنانمان عزیزمان در کشور های خارج از ایران همچون آلمان، انگلستان و ... زندگی می نمایند، اما این دوری از وطن باعث نشده است که آنها زادگاه مادری و هویت خویش را فراموش نمایند، عده ای از هموطنان عزیزمان در شهر لیدز انگلستان با تشکیل تیمی به نام تراکتور و شرکت در برخی از مسابقات توانسته اند کاپ ها و مقام هایی را بدست آورند، در ادامه ی مطلب شما می توانید عکس هایی از این عزیزان را مشاهده نمایید.

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_01.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_12.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_09.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_10.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_11.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_02.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_03.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_04.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_05.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_06.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_07.jpg

Traxtorchi.ir_Leeds_Of_England_IMG_08.jpg

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• عنوانوضعیت دوستان

layer_close.gif

تراکتور و هوادارانش در همه جای گیتی پهناور

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

طی چند روزگذشته مدیر عامل باشگاه سردار جعفری با رایزنی های خود بلخره توانست با مساعدت استاندار ورزشدوست موانع موجود را برطرف واین اردو طبق برنامه ریزقبلی عملی شود....

تیم تراکتور سازی با پروازمستقیم ساعت 9 صبح امروز تبریز را به مقصد کشور امارات ترک کرد .

در ارتباط با این اردوی 10روزه حرف وحدیث های زیادی طی روز های اخیر مطرح شد که از لغو این اردو به دلیل مشکلات مالی حکایت می کرد ، طی چند روزگذشته مدیر عامل باشگاه سردار جعفری با رایزنی های خود بلخره توانست با مساعدت استاندار ورزشدوست موانع موجود را برطرف واین اردو طبق برنامه ریزقبلی عملی شود.

در مورد پرداختی های مر حله دوم که قراربوددرپایان نیم فصل اول به همه بازیکنان واعضای کادر فنی پرداخت شود و فراز کمالوند هم از این بابت شاکی بود ، مدیر عامل باشگاه قولهایی رابه بازیکنان داده که طبق اظهارخودشان امیدوارند که تا بعد از برگشتن تیم از دوبی وآغاز مسابقات عملی شود . تراکتوریها در شرایطی تبریز را به مقصد دوبی ترک کردند که بعد ازپایان استراحت یک هفته ای تمرینات خود را از اول هفته جاری آغازودر غیاب 4ملی پوش خود ادامه دادند .

البته در مورد مهدی کیانی که بدلیل حضور در اردوی تیم ملی در قطر از مرخصی واستراحت لازم برخوردار نشده بود بعد از خط خوردن از لیست نهایی از طرف باشگاه خود از فرصت 5روزه استفاده ودیروز به جمع تراکتوریها پیوست تا در سفر امروز جا نماند ، همچنین میثم منیعی که نیم فصل اول مسابقات را بدلیل مصدومیت از ناحیه کتف وجراحی روی آن از دست داد بلخره با بهبودی کامل تمرینات گروهی خود را همراه با سایر بازیکنان شروع کرده ومی تواند در ادامه مورد استفاده قرار گیرد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...