رفتن به مطلب

وقتی........

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

وقتی.........................................

وقتي 5 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو از من پرسيدي "يعني چه؟"

وقتي 15 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو سرخ شدي... به پايين نگاه کردي و لبخند زدي...

وقتي 20 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... سرت را روي شانه هايم گذاشتي و دستانم را گرفتي... ميترسيدي من ناپديد شوم...

وقتي 25 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو صبحانه آماده کردي و روبروي من خوردي و پيشاني مرا بوسيدي و گفتي "بهتر است عجله کني، داره دير ميشه"

وقتي 30 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... گفتي "اگر واقعا عاشق من هستي، لطفا بعد از کار زود به خانه برگرد"

وقتي 40 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... همانطور که ميز غذاخوري را تميز ميکردي گفتي "باشه عزيزم اما الان وقت کمک کردنت به بچه مان با نظر خودش است"

وقتي 50 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو صورتت را در هم کشيدي و به من خنديدي...

وقتي 60 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو به من لبخند زدي...

وقتي *0 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... با گيلاسهاي پرمان روي صندلي گهواره اي نشستيم... من نامه هاي عاشقانه تو را که 50 سال پيش براي من فرستادي ميخوانم...

با دستهاي در دست هم...

وقتي 80 ساله بودي، گفتي دوستم داري...

من به جز گريه چيزي نگفتم...

آن روز بايد شادترين روز زندگي من باشد! چون تو به من گفتي که دوستم داري...!!!

لطفاً از کساني که دوستشان داريد قدرداني کنيد... حالا که اين شانس را داريد به آنها بگوييد که دوستشان داريد...

لینک به دیدگاه
وقتی.........................................

وقتي 5 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو از من پرسيدي "يعني چه؟"

وقتي 15 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو سرخ شدي... به پايين نگاه کردي و لبخند زدي...

وقتي 20 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... سرت را روي شانه هايم گذاشتي و دستانم را گرفتي... ميترسيدي من ناپديد شوم...

وقتي 25 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو صبحانه آماده کردي و روبروي من خوردي و پيشاني مرا بوسيدي و گفتي "بهتر است عجله کني، داره دير ميشه"

وقتي 30 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... گفتي "اگر واقعا عاشق من هستي، لطفا بعد از کار زود به خانه برگرد"

وقتي 40 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... همانطور که ميز غذاخوري را تميز ميکردي گفتي "باشه عزيزم اما الان وقت کمک کردنت به بچه مان با نظر خودش است"

وقتي 50 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو صورتت را در هم کشيدي و به من خنديدي...

وقتي 60 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... تو به من لبخند زدي...

وقتي *0 ساله بودي، گفتم دوستت دارم... با گيلاسهاي پرمان روي صندلي گهواره اي نشستيم... من نامه هاي عاشقانه تو را که 50 سال پيش براي من فرستادي ميخوانم...

با دستهاي در دست هم...

وقتي 80 ساله بودي، گفتي دوستم داري...

من به جز گريه چيزي نگفتم...

آن روز بايد شادترين روز زندگي من باشد! چون تو به من گفتي که دوستم داري...!!!

لطفاً از کساني که دوستشان داريد قدرداني کنيد... حالا که اين شانس را داريد به آنها بگوييد که دوستشان داريد...

چقدر جالب بود. هميشه اينطوره وقتي زمان از دشت ميديم ميفهميم چقدر دير شده.كلمه دوستت دارم معجزه ميكنه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست داشتن دروغه. برای رفع نیاز دوست میداریم.تنها پدر و مادر میتوانند واقعآ دوست داشته باشند. بقیه همش دروغه.

دوباره امتحان کن

لینک به دیدگاه
دوست داشتن دروغه. برای رفع نیاز دوست میداریم.تنها پدر و مادر میتوانند واقعآ دوست داشته باشند. بقیه همش دروغه.

مگه ميشه به كسي دروغي بگي دوستت دارم من كه نميتونم :ws52:

لینک به دیدگاه
مگه ميشه به كسي دروغي بگي دوستت دارم من كه نميتونم :ws52:

من نگفتم که به دروغ به کسی بگیم که دوستش داریم. من میگم اصل و پایه دوست داشتن دروغی بیش نیست بجر در مورد پدر و مادر .

لینک به دیدگاه
:girl_yes2:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

یادمه از مراسم ختم یکی از آشناها برمیگشتیم...خیلی تحت تاثیر بودم و اشک چشمم بند نمیاومد.... دختر اون مرحوم زار میزد و میگفت بابا جون دوسِت دارم........ حتما باباشم اونو دوست داشته...... ولی انگار خیلی سرش شلوغ بوده وخیلی به خانواده ش اهمیت نمیداده.....

با خودم میگفتم اگه دست منم از دنیا کوتاه شه.... یعنی عزیزانم میدونن که من چقد دوسشون داشتم و برام مهم بودن.... همون موقع این متنو برا تک تک دوستام و عزیزانم اس ام اس کردم!!

:ws37:

Delam nemikhad hich vaght baraye goftane duset daram be azizanam dir karde basham!

DUSTET DARAM AZIZE DELAM

هنوزم گاهی بعضی دوستام همین اس ام اسو دوباره برام میزنن!:ws37:

لینک به دیدگاه
یادمه از مراسم ختم یکی از آشناها برمیگشتیم...خیلی تحت تاثیر بودم و اشک چشمم بند نمیاومد.... دختر اون مرحوم زار میزد و میگفت بابا جون دوسِت دارم........ حتما باباشم اونو دوست داشته...... ولی انگار خیلی سرش شلوغ بوده وخیلی به خانواده ش اهمیت نمیداده.....

با خودم میگفتم اگه دست منم از دنیا کوتاه شه.... یعنی عزیزانم میدونن که من چقد دوسشون داشتم و برام مهم بودن.... همون موقع این متنو برا تک تک دوستام و عزیزانم اس ام اس کردم!!

delam nemikhad hich vaght baraye goftane duset daram be azizanam dir karde basham!

Dustet daram azize delam

هنوزم گاهی بعضی دوستام همین اس ام اسو دوباره برام میزنن!

مهربونی و دوست داشتن اثری روی دل می زاره که جاده عشق بهش می گن همیشه این جاده پر تردده و باز برای تمام دلهای مهربون چه این دنیا چه اون دنیا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...