رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان سبزم خوبین؟؟ خوب رشد میکنین؟؟

سلام داداش سهند بنفش:icon_gol:

رو به رشد , پیچ و مهره محکمه ؟ :w02:

چ شده است روح خبث میخواهی نمایان کنی ی ی ی :w02:

جنگ ارواح (War Ghosts) در راه هه .....:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حداقل از بچه های کشاورزی انتظار اینو داشتم سراغی ازم بگیرن که من کجاهستم.. زنده ام یا مرده.. که قطعا زنده ام...

خیلی بامعرفتید//:icon_gol:

بگمااا دیگه احوال پرسیتون بعداز این پستم فایده نداره..

لینک به دیدگاه
حداقل از بچه های کشاورزی انتظار اینو داشتم سراغی ازم بگیرن که من کجاهستم.. زنده ام یا مرده.. که قطعا زنده ام...

خیلی بامعرفتید//:icon_gol:

بگمااا دیگه احوال پرسیتون بعداز این پستم فایده نداره..

مصی من خودم مدتی هست زیاد انجمن نیستم از احوال بچه ها بی خبرم:hanghead:

زنده باشی , شک نکن بچه های کشاورزی همه با معرفتن :w16:

لینک به دیدگاه
مصی من خودم مدتی هست زیاد انجمن نیستم از احوال بچه ها بی خبرم:hanghead:

زنده باشی , شک نکن بچه های کشاورزی همه با معرفتن :w16:

حداقلش اینه مهدی جان میام یه دقیقه هم میام برای هرکدوم شما یه گلم که شده میزارم که به فکرتونم.. به یادتونم.. بیخیال دارم عادت میکنم//

مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بااجازه مدیر کشاورزی و الهه جون.. من یه سری فعالیتها رو میخوام شروع کنم.. :icon_gol:

درمورد جایزش حرفی نمیزنم چون دوست دارم فعالیت بچه ها بدون چشمداشت جایزه و پاداش باشه....ولی خیالتون راحت پادشش به عهده خودمه نه مدیرتالارکشاورزی نه انجمن...

چون اطلاعاتی که دوستان به هر نحوی اینجا میزارن چه کپی پست یا اطلاعات خودتون این باعث میشه با خوندنش اطلاعاتمون بالابره.. معلوم نیست شاید این اطلاعات رو اصلا نتونیم با اینکه کپی هم هست جایی خونده باشیم همین که انتخاب میشه برای بالارفتن اطلاعاتمون همین کافیه.. برای من که کافیه..

بچه های کشاورزی(کسانی که اسمشون و حضورشون هنوز که هنوزه در تالار کشاورزی میدرخشه...)

Mahdi Eng

Hamid Ghobadi

soil eng

helma.b

*salamat*

تمام میزبانان عزیز نظاره گر این روند فعالیت دوستان دیگر هستید.. نظر شما و ایده شما و پشتوانه شما میتونه به بالابردن اطلاعات دوستان دیگه بیافزاید لطفا دوستان رو در این زمینه یاری کنید تا بتونن مطالب خوبی رو در تالارمون قرار بدن..

لطفا مطالب کاملا به روز و خوبی رو قرار بدید....

امروز 23/5/94

حالا میتونیم یه کاری هم کنیم. برای هر هفته یا هرماه یه موضوعی رو در انجمن انتخاب کنیم و دوستان بیان درموردش مطلب بزارن.. و یا نظر بدن.. یا ایده بدن.. یا خلاقیت کاری بدن.. یا طرح بدن.. بستگی به فعالیت خودتون داره در چه زمینه ای باشه.. (درقالب یک تاپیک و ارشیو)و در اخر ماه به هر دوستی که فعالیتش بالا بود و تلاشش واقعا عالی بود بهشون جوایزی رو اهدا میکنیم..

لینک به دیدگاه

سلام سلامت عزیزم...ممنون از دعوتت....:icon_gol:

خیلی پیشنهاد خوبیه....ب نظرم اینکه یه موضوع انتخاب بشه ک حول اون صحبت کنیم.....منظمتر میشه جلو رفت.....:w16:

فقط یه سوال موضوع ازاده؟

لینک به دیدگاه
سلام سلامت عزیزم...ممنون از دعوتت....:icon_gol:

خیلی پیشنهاد خوبیه....ب نظرم اینکه یه موضوع انتخاب بشه ک حول اون صحبت کنیم.....منظمتر میشه جلو رفت.....:w16:

فقط یه سوال موضوع ازاده؟

سلام گلم..

قربونت برم مهناز جون خواهش میکنم...

منم نظرم اینه یه موضوع انتخاب بشه دوستان لطف کنن نظر بدن اونم خصوصی بهم موضوعشونو بگن.. که از اصل پیشنهادی که دادم دورنشیم با پیام و نقل و قول گرفتن و بعد من تمام نظرات رو میزارم اینجا یا اینکه نظردهی میکنیم درمورد اون موضوع و استارت میزنیم...

بله گلم ازاده منتهی درقال موضوعات کشاورزی و زیرمجموعه رشته های کشاورزی باشه.. ممنونم گلم از شرکت و سوالت گلم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام گلم..

قربونت برم مهناز جون خواهش میکنم...

منم نظرم اینه یه موضوع انتخاب بشه دوستان لطف کنن نظر بدن اونم خصوصی بهم موضوعشونو بگن.. که از اصل پیشنهادی که دادم دورنشیم با پیام و نقل و قول گرفتن و بعد من تمام نظرات رو میزارم اینجا یا اینکه نظردهی میکنیم درمورد اون موضوع و استارت میزنیم...

بله گلم ازاده منتهی درقال موضوعات کشاورزی و زیرمجموعه رشته های کشاورزی باشه.. ممنونم گلم از شرکت و سوالت گلم.:icon_gol:

خواهش میکنم عزیزم....:icon_gol:

ممنونم از توضیحات کاملی ک دادی....من خودم ب کشاورزی علاقه دارم.....حتما شرکت میکنم....:w16:

موضوعم رو برات پ.خ میکنم....سلامت جان....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از دعوت :icon_gol:

یه نظر کوچولو داشتم.... بنظرم موضوع رو طبق اوضاع روز و مباحث و وقایع انتخاب کنیم بهتره.

از اخبار و تقویم هم میشه کمک گرفت.

:a030:

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از دعوت :icon_gol:

یه نظر کوچولو داشتم.... بنظرم موضوع رو طبق اوضاع روز و مباحث و وقایع انتخاب کنیم بهتره.

از اخبار و تقویم هم میشه کمک گرفت.

سلام.. ممنونم از شما که دعوتمونو پذیرفتید...

اینم نظر خوبیه موافقم...

ممنون از دعوت عزیزم....

مثل همیشه عالی عالی عالی

سلام عزیزم...

شمالطف دارید گلم.. ممنونم از اینکه دعوتمونو پذیرفتید و تشریف اوردید.. مرسی گلم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام مهدی جان

الهه جون

حلمای عزیز

اقای قبادیان.. اقا رضای گل..

و همه دوستان کشاورزی

مهدی جان من پنج دقیقه دیگه به کل از انجمن خارج میشم.. و رمزم توس یکی از دوستانم عوض میشه.. که حتی دلمم تنگ شد وارد انجمن نشم..

مواظب خودتون باشید.. ممنونم بابت همه چیز..

دیگه درخدمت تالار و انجمن نیستم..

موفقیت و سلامتیتونو از خدای منان خواستارم..

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...