رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مسابقه دوره زمستانه با موضوع برف در طبیعت براساس تقلب نکردن و کپی نکردن عکس ها از سایت....... برگزار میشود... توسط یا: nasim184 Mahdi Mahmudi اقای زارع شرمنده من دلیل نبودنمو اعلام کردم. وگرنه همین الان تاپیک رو میزدم.... این دوتا از دوستانمون هستن که میتونن. راه اندازی کنند مسابقه رو. یکی از دوستان اعلام امادگی کنن. و مطمئنن برای زدن این تاپیک .. امتیاز ویژه ای تعلق بهشون میگیره. از همکاری شما دوستان متشکرم.:a030: منتظر اعلام آمادگی از یکی از شما دوستان هستیم.:icon_gol:
سلام عزیزم مرسی از دعوتت، من عاشق زمستون هستم اما برای مسابقه به زمان احتیاج دارم!!!!!!!!!!!!! وقتی برم مسافرت میتونم با عکسهای قابل ارایه بیام نه این عکسهای قبلی!!!!!! انشالله روند مسابقه طول بکشه :) بازم مرسی عزیزم
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام عزیزم مرسی از دعوتت، من عاشق زمستون هستم اما برای مسابقه به زمان احتیاج دارم!!!!!!!!!!!!! وقتی برم مسافرت میتونم با عکسهای قابل ارایه بیام نه این عکسهای قبلی!!!!!! انشالله روند مسابقه طول بکشه :) بازم مرسی عزیزم

سلام عزیزم.

هنوز تاپیک مسابقه زده نشده. پس وقت هست عزیزم. من اعلام کردم. که دوستان برن عکساشونو بندازن. تا تاپیک رو یکی از دوستان زد.. تو مسابقه بتونید شرکت کنید. بازم متشکرم. سعی خودتونو کنید شرکت کنید من وهمه دوستان کشاورزی خوشحال میشیم.

لینک به دیدگاه
آره زیرپوستی موضوع خودت شد:ws28:

نسیم معلومه کسی نیست:icon_pf (34):خودت برگزار کن:ws28:

خیلی روش کار کردید ولی بازم سوتی دادید!!

من مسئول شم تالارتونو میترکونم:ws3:

مهدی میزنه استارتو!:whistle:

لینک به دیدگاه
مسابقه دوره زمستانه با موضوع برف در طبیعت براساس تقلب نکردن و کپی نکردن عکس ها از سایت.......

برگزار میشود...

توسط یا:

nasim184

Mahdi Mahmudi

اقای زارع شرمنده من دلیل نبودنمو اعلام کردم. وگرنه همین الان تاپیک رو میزدم....

این دوتا از دوستانمون هستن که میتونن. راه اندازی کنند مسابقه رو. یکی از دوستان اعلام امادگی کنن. و مطمئنن برای زدن این تاپیک .. امتیاز ویژه ای تعلق بهشون میگیره.

از همکاری شما دوستان متشکرم.:a030:

منتظر اعلام آمادگی از یکی از شما دوستان هستیم.:icon_gol:

خیلی روش کار کردید ولی بازم سوتی دادید!!

من مسئول شم تالارتونو میترکونم:ws3:

مهدی میزنه استارتو!:whistle:

نسیم جان با هیجان و شوقی که من از شما میبینم.. و با اجازه اقا مهدی که مطمئنن ناراحت نمیشن.. شما این استارت تاپیک رو بزنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
نسیم جان با هیجان و شوقی که من از شما میبینم.. و با اجازه اقا مهدی که مطمئنن ناراحت نمیشن.. شما این استارت تاپیک رو بزنید ممنون میشم.

نه اینا همش تظاهره!!!باور کنم...اینجا فقط شلوغ میکنم!:ws3:

من اصلا مال این تالار نیست:whistle:

من خیلی مهارت مدیریت ندارم...فقط شلوغ بازی بلدم...زیاد میام انجمن ولی زمان کوتاهی هستم!!!جواب نمیده...

من که نه ولی امیدوارم مهدی قبول کنه

منم منتظر شروع مسابقم:hanghead:

مهدیییییییییییییی

:w000:

لینک به دیدگاه
نه اینا همش تظاهره!!!باور کنم...اینجا فقط شلوغ میکنم!:ws3:

من اصلا مال این تالار نیست:whistle:

من خیلی مهارت مدیریت ندارم...فقط شلوغ بازی بلدم...زیاد میام انجمن ولی زمان کوتاهی هستم!!!جواب نمیده...

من که نه ولی امیدوارم مهدی قبول کنه

منم منتظر شروع مسابقم:hanghead:

مهدیییییییییییییی

:w000:

باشه هرجور راحتید عزیزم...

پس اقا مهدی منتظرشماییم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

باسلام من درزمینه.. درست کردن سم یا حشره کش. احتیاج به.. یه سری اطلاعات دارم. درزمینه اینکه. حتما با گیاهان دارویی باشه... کسی از دوستان هستن به من کمک کنه..

متشکرم..

لینک به دیدگاه
باسلام من درزمینه.. درست کردن سم یا حشره کش. احتیاج به.. یه سری اطلاعات دارم. درزمینه اینکه. حتما با گیاهان دارویی باشه... کسی از دوستان هستن به من کمک کنه..

متشکرم..

به این وبلاگ یه سر بزنید ببینید چیزی به دردبخوری هست که مرتبط با موضوعی باشه که دنبالشید. و بعد به من پیام بدید.. که بهتون ایمیل کنم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
مرسی معصومه جان.منم پیشاپیش تبریک میگم.

بدری جان واسه اینکه قبلا با معرفت تشریف داشتی:icon_razz:

بانو قهر نکن من که نبودم انجمن که حضور بهم برسونم:w02:

لینک به دیدگاه

الهه جون ایشالله بچه ها از سال جدید جمعشون حضورشون گرمتر و گرمتر میشه و درکنارهم این تالارسبزمونو سبزتر میکنیم و به ثمر میرسونیم.....

موفقیت از ان ماست با حضور دوستان و مدیران و مسئولین تالار کشاورزی.. پس یه دس یه جیغ یه هورااااااااااااااااااااااااااااااااا:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
بانو قهر نکن من که نبودم انجمن که حضور بهم برسونم:w02:

آها.باشه قبول:hanghead:

ایشالا بعد این حضور بهم میرسونیم:ws3:

بچه ها برام دعا کنین امروز اونقد اعصابم بهم ریخته ک الان داغونم:4564:

اومدم اینجا بلکه سرم گرم شه..ولی انگار نه انگار

لینک به دیدگاه
الهه جون ایشالله بچه ها از سال جدید جمعشون حضورشون گرمتر و گرمتر میشه و درکنارهم این تالارسبزمونو سبزتر میکنیم و به ثمر میرسونیم.....

موفقیت از ان ماست با حضور دوستان و مدیران و مسئولین تالار کشاورزی.. پس یه دس یه جیغ یه هورااااااااااااااااااااااااااااااااا:hapydancsmil:

اره عزیزم مطمئنا هستم....

تالار کشاورزی همیشه سبز بوده از این بعد هم سبز تر میشه:w16:

خوبه ک شما دو نفرین اومدین انجمن...داشتم میپوکیدم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

قبول

ولی در این شک نکن که من بی معرفتما :ws3:

حتما خانوم مدیر :icon_redface:

چرا بانو الهه نبینم اعصاب خوردیتو :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

چرا اعصابت خورده چه معنی داره.. زود شاد شو....:w16:

به نظر من نقاشی کن...

من خودم اعصابم خورده نقاشی میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...