رفتن به مطلب

کنترل ربات

baybak

ارسال های توصیه شده

کنترل حرکت در ربات

.1حرکت با مسافت کنترل شده

حرکت نقطه به نقطه :کنترل میتواند بوسیله یک سرو کنترل انجام شود که روبات رابه موضع داده شده هدایت میکند .

حرکت تحت کنترل مداوم :این نوع دارای یک جدول زمانی از قبل تعیین شده است و بایستی حرکات پیش بینی شده از طرق یک سرو کنترل به طور مداوم انجام شود .

2 . حرکت با نیروی کنترل شده

حرکت سرو کنترل در اینجا با یک نیروی متقابل خاصی باشد

حرکت نقطه به نقطه

برای حرکت دادن یک بازو از حالت (oوr1)به حالتنهایی( ( r0 , oحداقل Tثانیه زمان لازم است

محدودیت های حرکت نقطه به نقطه

.1محدودیت شتاب

.2محدودیت سرعت و شتاب

.3محدودیت ضربه شتاب وسرعت

.4حرکت نقطه به نقطه

1346387419.jpg

با سلام متن کامل کنترل حرکت ربات را کجا باید دید و یا اگر امکان دارد یه اینجانب ایمیل نمایی چون نیاز فوری دارم

مرسی

لینک به دیدگاه
کنترل حرکت در ربات

.1حرکت با مسافت کنترل شده

حرکت نقطه به نقطه :کنترل میتواند بوسیله یک سرو کنترل انجام شود که روبات رابه موضع داده شده هدایت میکند .

حرکت تحت کنترل مداوم :این نوع دارای یک جدول زمانی از قبل تعیین شده است و بایستی حرکات پیش بینی شده از طرق یک سرو کنترل به طور مداوم انجام شود .

2 . حرکت با نیروی کنترل شده

حرکت سرو کنترل در اینجا با یک نیروی متقابل خاصی باشد

حرکت نقطه به نقطه

برای حرکت دادن یک بازو از حالت (oوr1)به حالتنهایی( ( r0 , oحداقل Tثانیه زمان لازم است

محدودیت های حرکت نقطه به نقطه

.1محدودیت شتاب

.2محدودیت سرعت و شتاب

.3محدودیت ضربه شتاب وسرعت

.4حرکت نقطه به نقطه

1346387419.jpg

با سلام

لطفا مطالب و یا پاورپوینت مربوط به کنترل حرکت ربات ها و همچنین اگر مطلبی راجع به ربات های موازی و کنترل آنها دارید در سایت بگذارید.

چون در سایت نصفه است و نمیدانم از کجای سایت باید کل متنش را پیدا کنم نیاز خیلی فوری دارم .مرسی

دوست عزیز پست شما ویرایش شد،از گذاشتن هر گونه ایمیل خودداری فرمایید.

در صورت فعالیت در تالار این مطلب در اختیار شما قرار داده می شود.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
با سلام

لطفا مطالب و یا پاورپوینت مربوط به کنترل حرکت ربات ها و همچنین اگر مطلبی راجع به ربات های موازی و کنترل آنها دارید در سایت بگذارید.

چون در سایت نصفه است و نمیدانم از کجای سایت باید کل متنش را پیدا کنم نیاز خیلی فوری دارم .مرسی

دوست عزیز پست شما ویرایش شد،از گذاشتن هر گونه ایمیل خودداری فرمایید.

در صورت فعالیت در تالار این مطلب در اختیار شما قرار داده می شود.

در اختیار منم بذارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...