رفتن به مطلب

قرتی خانم احمق.........!

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

پسر جوان آدامس بزرگی را می جوید و مرتب پشت فرمان سرش را به سمت آینه کج می کرد و موهای غرق در ژل و سیخ سیخی اش را وارسی می کرد!

. صدای آهنگ تند و تیز سیستم با کلاس ماشینش تا یک کیلومتری قابل شنیدن بود

. پشت سرش دختر جوانی پشت فرمان بود

. دختری زیبا با آرایشی جذاب .

پسر برای مخ زدن دختر یک لحظه چراغ های پلیسی ماشین را روشن کرد .

ولی فایده ای نداشت .

دختر می خواست سبقت بگیرد ،

اما پسر اجازه ی این کار را به او نمی داد .

او می خواست به هر صورت یا دختر را به دست آورد یا او را اذیت کند .

ناگهان در یک لحظه بر اثر بی ملاحظه گی پسر ،

دخترک نتوانست کنترل ماشینش را حفظ کند و از عقب محکم به ماشین پسر زد.

پسر دیوانه که موقعیت را مناسب می دید برای گرفتن ماهی از آب گل آلود با دادن فحش های رکیک از ماشین پیاده شد و به سمت دختر رفت .

قرتی خانم احمق ، بی شعور عوضی تو که رانندگی بلد نیستی بهتره پشت همون میز توالت بشینی .

دختر بیچاره نگاهی به پسر و مردمی که دور و بر ماشینش جمع شده بودن انداخت و گفت:

آقای محترم شما یک ساعته داری منو اذیت می کنی... شما داری بد رانندگی می کنی....

- بی خود حرف نزن بیا پایین ببین چه بلایی سر ماشین من آوردی....

- خوب خسارتشو می دم ....

- زحمت نکش ... گفتم بیا پایین .....

دخترک دو عدد عصا از روی صندلی عقب برداشت و به زحمت پیاده شد.

دختری معلول با دو پای قطع شده از زانو و اتومبیلی مخصوص معلولین .

چشم های پسر نزدیک بود از حدقه بیرون بزند. نگاهی از روی شرمندگی به دختر انداخت. سرش را پایین گرفت و رفت.

دیگر نه صدای ضبط ماشینش به گوش می رسید و نه موهایش را مرتب می کرد.

دختر لبخند تلخی زد و به راهش ادامه داد

لینک به دیدگاه

یه بنده خدایی میگفت هر وقت دلم میگیره و یه جورایی از خودم بدم میاد یه گشتی تو شهر میزنم و به دور و برم خوب نگاه میکنم.چیزایی تو شهر هست که آدم با دیدنشون یه خورده به خودش امیدوار میشه.

نمیدونم باید شکرگزار چنین جامعه ای بود یا...............

لینک به دیدگاه
یه بنده خدایی میگفت هر وقت دلم میگیره و یه جورایی از خودم بدم میاد یه گشتی تو شهر میزنم و به دور و برم خوب نگاه میکنم.چیزایی تو شهر هست که آدم با دیدنشون یه خورده به خودش امیدوار میشه.

نمیدونم باید شکرگزار چنین جامعه ای بود یا...............

خوب همه جا هست... فقط اینجا که نیست...

لینک به دیدگاه
وای اینو خوندم یاد یکی از کارای خودم افتادم:banel_smiley_52: آخه منم یچی تو این مایه ها انجام دادم الان 3 سال عذاب وجدان دارم:icon_pf (34):

:icon_pf (34):

امان از شما بچه های قزوین.

لینک به دیدگاه

یه روز با بچه رفتیم بیرون که گشتی تو شهر بزنیم.....خلاصه بگم رفتیم شام بیرون....جاتون خالی پیتزا زدیم تو رگ:ws3:.............چند تیکه از پیتزا مو گذاشتم تو جعبه که اگه نصفه شب گرسنم شد بخورم:w16:....آخه من همیشه نصف شب بلند میشم عذا میخورم:ws3:.......خلاصه داشتم به سمت خونه روانه میشدم که یه گدایی تقریبا خل و چل جلومه گرفت یه دستشو واسه کمک جلو اورد....از یه طرفی یه چشش به جعبه پیتزا بود(تقریبا 17 تا 18 سالش بود) ...منم یه نگاهی به پیتزا کردم بش گفتم پیتزا میخوای؟............ یه طوری نگام کرد بعد گفت:...........(لال بود):ws44:

وقتی بش دادم شروع کرد به رقصیدن تو خیابون........همینطوری که می رقصید و پیتزا میخورد.................همونجا نشتم سیر دلم گریه کردم:icon_pf (34):

عجب دنیای داریم ماااااااااااا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...