رفتن به مطلب

آمادگی برای مرحله اول کارشناسی ارشد طراحی شهری

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 167
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه سوال دیگه هم داشتم:icon_redface: البته با عرض پوزش فراوان :girl_blush2:

تاریخ دقیق شروع دوباره طرح هادی شهری؟؟؟

راستش دقیق نمیدونم. فکر کنم از سال 90 مجدداً مطرح شده :ws38: که نمونه قرارداد و شرح خدماتش هم تو لینک زیر گذاشتم:

http://www.noandishaan.com/forums/thread137239.html

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

من ترم 4 شهرسازیم میشه بگید برااامادگی در کنکور از کجا باید شروع کنم؟البته میخام وارد بازار کار هم بشم و ازون لحاظم میشه راهنماییم کنید؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
من ترم 4 شهرسازیم میشه بگید برااامادگی در کنکور از کجا باید شروع کنم؟البته میخام وارد بازار کار هم بشم و ازون لحاظم میشه راهنماییم کنید؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سعی کنید کتابای مرجعی که واسه کنکور ارشد هست رو از الان به مرور شروع کنید به خوندن. تو ترمایی که تاریخ شهرسازی جهان و تاریخ شهرسازی ایران رو دارین سعی کنید غیر از کتاب و جزوه ای که استاد معرفی میکنه، همه کتابای مرجع مربوط به اونا که واسه کنکور هست هم بخونید :w16: البته نه خوندن به سبک حفظی. چون تا کنکور زیاد مونده و فراموش میشه. به سبکی که درک کنید و بفهمید کامل مطالب رو. به خصوص تو زمینه های مباحث عمومی شهرسازی. خلاصه برداری هم بکنید که چه بهتر :a030:

در مورد ورود به بازار کار هم اگه تهران هستین به شرکت های مشاوره سر بزنید و درخواست کار بدین (حتی شده بدون حقوق) کار رو به عنوان برداشت گر شروع کنید. اغلب واسه برداشت از دانشجوها استفاده میکنن که میتونه شروع خوبی باشه :a030:

لینک به دیدگاه

یعنی سوالا مث امسال باشه اشتباه نکن اصلا نخون برا کنکور دو سه ماه مونده سقت بخون رتبه بیار!!! از الان سطح معلواتتو و نرم افزارتو قوی کن حیفه از ترم 4 وقتتو برا این بزاری که فلانی چی گف نگف یا نظریه یالغوزستان از کیس یا نظریه نان در شهر اثر کدوم یک از اندیشمندانه به اصطلاح شهرسازیه

لینک به دیدگاه

یعنی سوالا مث امسال باشه اشتباه نکن اصلا نخون برا کنکور دو سه ماه مونده سقت بخون رتبه بیار!!! از الان سطح معلواتتو و نرم افزارتو قوی کن حیفه از ترم 4 وقتتو برا این بزاری که فلانی چی گف نگف یا نظریه یالغوزستان از کیس یا نظریه نان در شهر اثر کدوم یک از اندیشمندانه به اصطلاح شهرسازیه

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

اینم منابع ارشد طراحی شهری 96 به پیشنهاد موسسه کیمیا فکر بزرگ که از فایل pdf پیوست می تونید دانلود کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...