رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستان عزيز سلام:icon_gol:

با توجه به استقبال شديد دوستان از ساير تاپيكا :banel_smiley_4: فك كردم خوبه كه اين تاپيك زده بشه تا با هم صحبت كنيم. :4chsmu1:

اين گفت و گو ها ميتونه در اين مواردباشه:

رشتمون، دانشگاهمون، پروژه هامون، سيلابس درسامون، اينكه ما چرا بايد كنكور برق و مكانيك و مواد بديم(:w74:) ، آينده ي شغلي، تصميمي كه براي ادامه تحصيل يا كار داريم، دانشگاه ها يا كشوراي برتر تو رشته ي ما، اي تي سي... :ws3:

اگه بين اين گفتگو هامون موضوعي به نظرمون جالب، گسترده و قابل بحث باشه مي تونه يه تاپيك جدا باشه. اميدوارم از اين به بعد شاهد رونق اين تالار باشيم... :167:

پي ال زد، صحبتا به سمت اسپم نره و چيزايي باشه كه به درد هممون بخوره و بتونيم يه جورايي از تجربيات هم به خوبي استفاده كنيم. :w16:

با تشكر :icon_gol:

موفق و پيروز باشيد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 740
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان اگه نظر، پيشنهاد يا انتقادي هم دارين بفرمايين. :w16:

با كمال ميل پذيرفته ميشود. :167:

فكر خوبيه

ممنون

موافقم:icon_pf (44):

مرسي:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ســـلام

شــروع می کردی،میومدیم...:ws37:

مرسي:rose:

خب من ميخواستم هر كسي يه موضوعي پيشنهاد بده كه هر كدوم همه موافق بوديمو انتخاب كنبم. بايد بينمون مشترك باشه كه بتونيم با هم در موردش حرف بزنيم.

الآن دموكراتيك برخورد كردم مثلا.... :banel_smiley_4:

من اين چندتا رو پيشنهاد ميكنم هركدومو كه موافقين بگين كه در موردش حرف بزنيم...

ميزان رضايت از رشته و اينكه چرا انتخابش كرديم و اگه قرار بود دوباره انتخاب كنيم مهندسي پزشكي ميومديم يا نه؟
:w16:

كار...
:banel_smiley_4:

ادامه تحصيل

منتظر نظراتتون هستيم. اگه به نظرتون موضوع بهتري هست بگيد.

لینک به دیدگاه
مرسي:rose:

خب من ميخواستم هر كسي يه موضوعي پيشنهاد بده كه هر كدوم همه موافق بوديمو انتخاب كنبم. بايد بينمون مشترك باشه كه بتونيم با هم در موردش حرف بزنيم.

الآن دموكراتيك برخورد كردم مثلا.... :banel_smiley_4:

من اين چندتا رو پيشنهاد ميكنم هركدومو كه موافقين بگين كه در موردش حرف بزنيم...

ميزان رضايت از رشته و اينكه چرا انتخابش كرديم و اگه قرار بود دوباره انتخاب كنيم مهندسي پزشكي ميومديم يا نه؟

كار...

ادامه تحصيل

منتظر نظراتتون هستيم. اگه به نظرتون موضوع بهتري هست بگيد.

نمی دونم...

هر چی شما بگی.ادامه ی تحصیل خوبه. :ws37:

لینک به دیدگاه
نمی دونم...

هر چی شما بگی.ادامه ی تحصیل خوبه. :ws37:

خوبه..... يني عاليه...:rose:

مي تونيم برنامه هامونو بگيم.

من كه الآن كارشناسيم داره تمام ميشه. واسه ارشد كه همين جا ميخونم ولي براي دكترا ميخوام پذيرش بگيرم. البته اگه بشه... :w16:

چون به قلب مصنوعي هم خيلي علاقه دارم ميخوام تو اين زمينه ادامه بدم. :hanghead:

لینک به دیدگاه

O-N

کاربر ویژه مهندسی پزشکی

vip%20member.png star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif

post_top_left.pngpost_top_right.png avatar8617_1.gif

post_footer_left.pngpost_footer_right.png

مهندسی پزشکی

بيو... :ws52::ws52::ws52:

خوب بحث رو شروع میکنیم....

جای خالی را با کلمات مناسب پر کنید!!!!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
O-N

کاربر ویژه مهندسی پزشکی

vip%20member.png star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif

post_top_left.pngpost_top_right.png avatar8617_1.gif

post_footer_left.pngpost_footer_right.png

مهندسی پزشکی

بيو... :ws52::ws52::ws52:

خوب بحث رو شروع میکنیم....

جای خالی را با کلمات مناسب پر کنید!!!!!!:banel_smiley_4:

هي فقط مچ منو ميگيري:banel_smiley_4:

ميشه سنمو بگم اينو نگم؟:w127:

خب تابلوئم ديگه بيومكانيكم. :ws17:

اونو نميدونم چرا خوشم اومد اون شكلي بذارم.:4chsmu1:

ترجيح ميدم بيو دريچه ي قلب باشه... يا بيوتربولنت :ws3:

اطلاعات ديگه اي خواستين در خدمتيم...

لینک به دیدگاه

هي فقط مچ منو ميگيري:banel_smiley_4:

ميشه سنمو بگم اينو نگم؟:w127:

خب تابلوئم ديگه بيومكانيكم. :ws17:

اونو نميدونم چرا خوشم اومد اون شكلي بذارم.:4chsmu1:

ترجيح ميدم بيو دريچه ي قلب باشه... يا بيوتربولنت :ws3:

اطلاعات ديگه اي خواستين در خدمتيم...

مگه گفتم شما پر کنیییی؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

خوب همین کارارو میکنی هیشکی نمیاد دیگه..:167:

لینک به دیدگاه
مگه گفتم شما پر کنیییی؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

خوب همین کارارو میکنی هیشکی نمیاد دیگه..:167:

:ws28:

هان؟ با مني؟:ws3:

ميخواي برم پستمو پاك كنم؟

ولي آخه همه كه اينو ميدونن... :w127:

خب سواله بعدي رو مطرح كن من ديگه نميام جواب بدم.:w16:

راست ميگم:girlhi:

حداقل سعيمو ميكنم...:hanghead:

لینک به دیدگاه
دوستان عزيز سلام:icon_gol:

با توجه به استقبال شديد دوستان از ساير تاپيكا :banel_smiley_4: فك كردم خوبه كه اين تاپيك زده بشه تا با هم صحبت كنيم. :4chsmu1:

اين گفت و گو ها ميتونه در اين مواردباشه:

رشتمون، دانشگاهمون، پروژه هامون، سيلابس درسامون، اينكه ما چرا بايد كنكور برق و مكانيك و مواد بديم(:w74:) ، آينده ي شغلي، تصميمي كه براي ادامه تحصيل يا كار داريم، دانشگاه ها يا كشوراي برتر تو رشته ي ما، اي تي سي... :ws3:

با اجازه .......یه سوال داشتم

من شنیدم تو ایران این رشته فقط به درد بازار یابی می خوره و خرید تجهیزات پزشکی از خارج درسته؟

لینک به دیدگاه

:ws28:

هان؟ با مني؟:ws3:

ميخواي برم پستمو پاك كنم؟

ولي آخه همه كه اينو ميدونن... :w127:

خب سواله بعدي رو مطرح كن من ديگه نميام جواب بدم.:w16:

راست ميگم:girlhi:

حداقل سعيمو ميكنم...:hanghead:

نمیخواد پاکش کنی...:banel_smiley_4:

همه سوالارو که من نباید مطرح کنم...:whistle:

حالا شما بگو ما میجوابییم:w02:

لینک به دیدگاه

من شنیدم تو ایران این رشته فقط به درد بازار یابی می خوره و خرید تجهیزات پزشکی از خارج درسته؟

استاد بیا جواب بده...:whistle:

لینک به دیدگاه

سلام

خيلي خوش اومدين :rose:

اين تصوريه كه در مورد اين رشته هست ولي خوب كاملا درست نيست. تا حدي دليلش اينه كه كاري كه متخصصاي اين رشته بايد انجام بدن رو يا آدم هايي كه فقط پول دارن انجام ميدن يا تكنسين ها.

الآن هر بيمارستاني بسته به امكاناتش ملزمه كه يه بخش مهندسي پزشكي داشته باشه. به همين خاطر اينم جزء گزينه هايي هست كه براي كار مطرح ميشه.

يه مورد ديگه هم توي ادارات تجهيزات پزشكي هست كه وظيفه ي اين افراد نظارت و بازرسي تجهيزات و همين طور توي سطوح بالاتر تهيه ي استاندارد هاي لازم براي دستگاه هاست.

براي توليد هم بستگي داره كه تخصص فرد چي باشه كه از كفش طبي و صندلي تا دستگاه هاي مانيتورينگ و زخم بندها و .... رو در بر ميگيره.

البته بيشتر تو ايران كاراي تحقيقاتي داره صورت ميگيره. بستگي داره خودتون به چي علاقه داشته باشين.

اينا الآن توي ايران هست ولي بايد پيداشون كرد و متوجهشون كرد كه با استفاده از متخصص اين فن چقدر ميشه كارا رو بهتر پيش برد :banel_smiley_4:. اين كارم واقعا ميشه انجام داد. من خودم از نزديك نمونه شو ديدم... :w16:

لینک به دیدگاه
استاد بیا جواب بده...:whistle:

باشه شما هم سوالاي منو جواب ميدي. :gnugghender:

نمیخواد پاکش کنی...:banel_smiley_4:

همه سوالارو که من نباید مطرح کنم...:whistle:

حالا شما بگو ما میجوابییم:w02:

شما اينو جواب بده:

اول مرغ بوده يا تخم مرغ :ws17:

بعد اين:

پشه ها روزا كجا ميخوابن؟ (دقت كن رووووزا):4chsmu1:

بعدشم اينو:

اسم همه ي استاداتون رو با درسايي كه باهاشون داشتي بگو :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام .........مرسی مهندس

سال پیش با یکی که کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی خونده بود صحبت میکردم ....کارش بازار یابی برای یه دستگاه ارتعاش سنج بود وفتی پرسیدم چرا تو زمینه تخصصی خودش کار نمی کنه این جواب رو به من داد .......البته میگفت بقیه فارغ التحصیلهایی که تو بیمارستان کار می کنن کارشون استفاده از دستگاههای مثل رادیولوژی و ..... یعنی میگفت یه جور کار تکنیسن ها رو انجام میدم نه کار کارشناس یا کارشناس ارشد

لینک به دیدگاه

شما اينو جواب بده:

اول مرغ بوده يا تخم مرغ :ws17: هیش کدوم....خروس اول بوده:4chsmu1:

بعد اين:

پشه ها روزا كجا ميخوابن؟ (دقت كن رووووزا):4chsmu1: هرجا به جز جاهایی که شبا میرن:4chsmu1:

بعدشم اينو:

اسم همه ي استاداتون رو با درسايي كه باهاشون داشتي بگو :ws3:

اینو بعدا جواب میدم الان حسش نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام .........مرسی مهندس

سال پیش با یکی که کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی خونده بود صحبت میکردم ....کارش بازار یابی برای یه دستگاه ارتعاش سنج بود وفتی پرسیدم چرا تو زمینه تخصصی خودش کار نمی کنه این جواب رو به من داد .......البته میگفت بقیه فارغ التحصیلهایی که تو بیمارستان کار می کنن کارشون استفاده از دستگاههای مثل رادیولوژی و ..... یعنی میگفت یه جور کار تکنیسن ها رو انجام میدم نه کار کارشناس یا کارشناس ارشد

خب البته حرف ايشون تا حدي درست بوده منم گفتم كه علاوه بر اون كارا چيزاي ديگه اي هم هست. منتها بستگي داره كه واسه آدم چي مهم باشه.

ممكنه درآمد كار بازار يابي خيلي بيشتر از طراحي صندلي براي يه كارخونه باشه. من دومي رو انتخاب ميكنم چون كاري كه ميكنم برام از درآمدش مهم تره ولي خب براي خيليا درآمد كارشون تو اولويت اوله كه حقم دارن.

خب متاسفانه الآن تو ايران اگه كار خيلي خوبي بخواي تو اين رشته داشته باشي يا بايد پارتي داشته باشي، يا پول، يا اينكه خيلي به كارت و رشتت وارد باشي...:sigh:

با اين وجود بازم كارايي هستن كه نه خيلي پايين تر از سطح تحصيلات باشن نه به اين امكانات نياز داشته باشن.

مشكل ديگه هم اينه كه اگه هدف كاره با كارشناسي بهتره . چون همون كاري رو به يه كارشناسي ارشد ميدن كه به كسي با مدرك كارشناسي ميدن و صاحبين مشاغل محترم هم كارشناسي رو ترجيح ميدن چون پايه حقوقش پايين تره. :banel_smiley_4:

اگه هدف ادامه تحصيله بايد رفت سراغ ارشد و ... در غير اين صورت دوره هايي كه براي موارد خاص ميذارن مفيد تره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...