رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز:icon_gol:

دانلود یک نرم افزار کم حجم وبسیار جالب درزمینه انجام محاسبات پمپ ها

این نرم افزار تحت XP وویستا کارمیکنه ومیتونید با وارد کردن مشخصه های اولیه پمپ به توان خروجی پمپ دست پیدا کنید

امیدوارم این فایل کم حجم به درد دوستان عزیز بخوره

موفق باشیم:icon_gol:

پسورد:

spowpowerplant

دانلود کنید:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام من کارشناس مسئول یک شرکت حفاری هستم که جدیدا این شغل به من واگذار شده است. وظیفه من مشخص نمودن نوع پمپ آب متناسب با عمق چاه و دبی مجاز برداشت از چاه هست ،می خواستم کمکم کنید با چه نرم افزاری می تونم با دادن داده هایی مثل عمق و قطر لوله ابدهی و دبی برداشت قدرت پمپ به شکل استاندارد و با حداکثر توان وحداقل مصرف انرژی مشخص بشه . البته رشته من زمین شناسی هستش ولی کمی هیدرولیک خوندم.ممنون

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
با سلام

فایل محاسبه توان پمپ قابل دانلود شدن نیست .

سلام دوست عزیز، فایل سالم قابل دانلود است و مشکلی ندارد، میتونید عملیات دانلود رو دوباره اجرا کنید!

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

سلام من کارشناس مسئول حفاظت منابع آّ هستم. وظیفه من مشخص نمودن نوع پمپ آب متناسب با عمق چاه و دبی مجاز برداشت از چاه هست ،می خواستم کمکم کنید با چه نرم افزاری می تونم با دادن داده هایی مثل عمق و قطر لوله ابدهی و دبی برداشت قدرت پمپ به شکل استاندارد و با حداکثر توان وحداقل مصرف انرژی مشخص بشه . البته رشته من زمین شناسی هستش

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 10 ماه بعد...
سلام من کارشناس مسئول یک شرکت حفاری هستم که جدیدا این شغل به من واگذار شده است. وظیفه من مشخص نمودن نوع پمپ آب متناسب با عمق چاه و دبی مجاز برداشت از چاه هست ،می خواستم کمکم کنید با چه نرم افزاری می تونم با دادن داده هایی مثل عمق و قطر لوله ابدهی و دبی برداشت قدرت پمپ به شکل استاندارد و با حداکثر توان وحداقل مصرف انرژی مشخص بشه . البته رشته من زمین شناسی هستش ولی کمی هیدرولیک خوندم.ممنون

در مورد محاسبه پمپ جهت چاههای عمیق بهترین راه استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده پمپ می باشد گرچه داده های آزمایش پمپاژ از اساسی ترین اطلاعات خواهد بود

لینک به دیدگاه

در مورد محاسبه پمپ جهت چاههای عمیق بهترین راه استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده پمپ می باشد گرچه داده های آزمایش پمپاژ از اساسی ترین اطلاعات خواهد بود

لینک به دیدگاه
در مورد محاسبه پمپ جهت چاههای عمیق بهترین راه استفاده از کاتالوگ شرکت های سازنده پمپ می باشد گرچه داده های آزمایش پمپاژ از اساسی ترین اطلاعات خواهد بود اگر نیاز بیشتری بود باvosoqi_1335@ yahoo.com تماس بگیرید
لینک به دیدگاه
  • 4 سال بعد...
سلام

لطفا روش دانلود را برام بفرستین خیلی نیاز دارم بهش

فایل پیوست شده تو پست اول رو دانلود کنید :ws38:

اگه با گوشی دارید چک می کنید، انتهای صفحه روی مشاهده کامل سایت کلیک کنید تا سایت رو به صورت کامل ببینید و پیوست هم دیده بشه :a030:

لینک به دیدگاه
ممنون از راهنمایی شما

متاسفانه فایل را که میخواهم باز کنم خطای استخراج میده

سلام. از پسورد spowpowerplant برای باز کردن فایل استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...