رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

پست های پیشنهاد شده

بااواتار من چیکار داری؟:banel_smiley_4:

من با آواتار تو كار ندارم آواتارت خيلي وقت پيش قبل از اينكه بذاريش تو آواتار با ميناي ما كار داشت :1111:

:w58:

همیشه کوچیک بودم احساس میکردم باید یه خواهر دوقلو داشته باشم، رویام به حقیقت پیوست :sad0:

من باید ببینمشششش:4564:آخه چرا اسمامون یکی شده:4564:حتما برا اینکه همو بعدها پیدا کنیییییییم:4564:

:w58::w58::w58::w58:

:4564:

چيه ؟:4564:

.............................................................................................................................................................................................

وااااااااااااااااااااااي خدااااااااااااااااااااااااااااااااا من رواني شدم از دست اينااااااااااااا من فردا دارم ميرم نمك آبرود روحيم عوض شه اينا منو كشتن:4564:

لینک ارسال
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• RAPUNZEL

1540

• VINA

1171

• میلاد68

879

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من با آواتار تو كار ندارم آواتارت خيلي وقت پيش قبل از اينكه بذاريش تو آواتار با ميناي ما كار داشت :1111:

.............................................................................................................................................................................................

وااااااااااااااااااااااي خدااااااااااااااااااااااااااااااااا من رواني شدم از دست اينااااااااااااا من فردا دارم ميرم نمك آبرود روحيم عوض شه اينا منو كشتن:4564:

افسرده ام از دست شما دختر هاااا

از بی وفایی شما دختر هاااا:4564:

از دنبال شوهر بودن دخترررر هاااااااااااااااااااااااا:4564:

لینک ارسال
کیه؟

چی خبرز؟

لالا دارمممممم

فقط بدون :ws53:

اصغر كه مال ونوس بود يادت نمياد مينا هي ميومد ميخوند اسمال آقا سيبيل سيا اين اسماله ديگه:ws28:

اگه بگم وروديه ما هست بعد 68 تيه باورت ميشه:w58:البته خودمم يادم رفته بود 68تيه الان يادم اومد !!انقدر شباهت:4564:

هيشكي نيس آروم باش چيز خاصي نيست :w58:

لا لا بكن بچه پيش پيش پيشكهههloudlaff.gif

انقدر تعداد بالاست که اسماشون جابجا میشه دیگهtexc5lhcbtrocnmvtp8.gif

w58.gif

همیشه کوچیک بودم احساس میکردم باید یه خواهر دوقلو داشته باشم، رویام به حقیقت پیوست :sad0:

من باید ببینمششششTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifآخه چرا اسمامون یکی شدهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifحتما برا اینکه همو بعدها پیدا کنیییییییمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

:banel_smiley_4:

ولی جدا منم یکی میشناختم که کپ تو بود وقتی باسه اولین بار دیدمت خشکم زدydm47612zsesgift969k.gif گفتم فلانی اینجا چیکار میکنه:w02:

اونجا رو کثیف نکنی منم 2یا 3 روز دیگه میرمicon_pf%20%2895%29.gif

برو یَره :ws3:

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

لینک ارسال
عروسيه كيه؟:ws3:

مينااااااا نكنه عروسيه خودته

مينا عروسي كردي؟ مينا راستشو به من بگو:ws3:

میناااااااااااا, مبااااااااااااااااااااااااااااااااارکههههههhapydancsmil.gif

دست دست؛hapydancsmil.gif

سمیرااااااااااا بدو تاپیک عروسی رو بزن ؛ بدووووووووووووووووووhapydancsmil.gif

مینا مخ کیو خوردی کدوم بنده خدایی رو فریب دادی

:whistles:خیلی هم دختر خوبیم

:4564:

:ws52:

افسرده ام از دست شما دختر هاااا

از بی وفایی شما دختر هاااا:4564:

از دنبال شوهر بودن دخترررر هاااااااااااااااااااااااا:4564:

:whistles:

امید میزنم لهت میکنمااا

لینک ارسال
خب ابن ناراحتی داره؟:w58:رفت که رفت

کسی که بره ارزش فکر کردنم نداره :banel_smiley_4:

اره اما اگر ادم رو وابسطه کنه ......................:hanghead:

ادم با هر سازش برقصه

اخرش هم باز بره:hanghead:

هی روزگار

دلمون پره ازت :hanghead:

لینک ارسال
* v e n o o s * مهمان

:w58::w58::w58:

نموک آبرود خوش گذشت؟:whistle:

:banel_smiley_4:

ولی جدا منم یکی میشناختم که کپ تو بود وقتی باسه اولین بار دیدمت خشکم زد:ydm47612zsesgift969 گفتم فلانی اینجا چیکار میکنه:w02:

هاااان؟:banel_smiley_4:

عهههه, یادمه خشک زدنتو ؛پس واسه این بوووود:sad0:

حالاااا اسمش چی بود؟ کجااایی بود؟ چند سالش بوووود؟:sad0:

یعنی ما سه قلو بودیییییییمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

الان امین هم میاد میگه یکی مثل منو دیده و... w58.gif

:icon_gol:

:w02: + vahidrk.gif+icon_razz.gif

لینک ارسال
کی من؟ همه شاهههدن که از من آرومتر تو این انجمن وجود نداره, خیلی هم خجالتی ام, شدییییییییییییییید :icon_redface:

دیگه نگو، جیگرم کباب شد sigh.gif

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...