رفتن به مطلب

عکس هایی از اتومبیل فوق مدرن از کمپانی لکسوز (Lexus)

Ali.Akbar

ارسال های توصیه شده

مرسی .

ایرودینامیک جالب و کاملی داره .

اسمه کاملشو اگه می زاشتی بهتر بود .

دقت کردم اگزوزی نداری که ؟

راستی شیشه عقب هم برف پاک کن نداره ؟

باید یه توضیحاتی داشته باشه .:ws52:

لینک به دیدگاه

اره خوی این یه نمای نرم افزاری .

ولی نکات ریز حتی توی طرح های نرم افزاری که هنوز فاصله بسیار زیادی با تولید دارن باید رعایت بشه .

درباره سیکل کاری که یه طرح خام خام به ماشین که دست مصرف ککنده می رسه . توی همین فروم نوشتم یادم نمیاد کجا اگه یافتم لینک می کنم .

لینک به دیدگاه

یافتمش .

تمام اتومبیل هایی که به بازار می یان هم اول یه طرح کاملا گرافیکی و ذهنی دارن و بعد از چند تا حلیل و مشورت گروه یه یک یا چند مدل علمی طراحی می شه که تست های تحلیلی وساخت تولیدی نرم افزاری رو می گذرونه و بعد یه مدک کوچک درست می کنن تا نکات ضریف رو متوجه بشن و بعد اگه لازم باشه توی مدل علمی ویرایش هایی انجام می دن .وبعد یه مدل در اندازه واقعی به کمک انسان نه ربات ها (حتی برای رنگ امیزی ) درست می کنن و بعد از گذروندن هزاران تست اگه ok شد اون رو تولید چند تایی و اگه استقبال شد تولید انبوه می کنن ( من این ها رو از یه فیلم دیدم .خیلی خلاصش کردم ولی بازم طولانی شد دیگه . ببخشید )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...