رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

پنج بازيكن جوان استقلال به تيم بزرگسالان آمدند

A0699428.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، باشگاه استقلال اعلام كرد: با توجه به عملكرد قابل قبول 5 بازيكن تيم اميد استقلال كه در همين باشگاه رشد كرده و مطرح شده‌اند، با اين نفرات قرارداد حرفه‌اي امضا شد.

مجتبي‌محبوب‌مجاز، يعقوب كريمي، فردين عابديني، احسان پيرهادي و توحيد غلامي، 5 بازيكن تيم‌هاي پايه استقلال هستند كه با توجه به عملكرد قابل قبول و رضايت كادرفني بزرگسالان قرارداد آنان با تيم بزرگسالان به صورت حرفه‌اي امضا شد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

غيبت 7 استقلالی در روز بازگشت عنايتي

55362_news.jpg

تمرين تيم فوتبال استقلال در غياب 7 بازيكن در ورزشگاه دستگردي برگزار شد·

در اين تمرين كه پس از صحبت هاي صمد مرفاوي آغاز شد· ميلاد نوري، پائولو رينالدو، كيانوش رحمتي، محمد محمدي و سه ملي پوش استقلال غايب بودند و محسن يوسفي نيز به طور انفرادي به تمرين پرداخت·

در تمريني كه فقط 6 هوادار حضور داشتند بازگشت رضا عنايتي به تمرينات مهمترين اتفاق در تيم استقلال بود·

عنايتي كه صبح امروز با حكم شوراي استيناف بخشيده شد پا به پاي سياوش اكبرپور، حسين كاظمي و ديگر آبي پوشان به تمرين پرداخت· حسن روشن هم در حاشيه تمرين استقلال دقايقي با غلامحسين مظلومي و صمد مرفاوي به گفت وگو پرداخت·

لینک به دیدگاه

صالح‌نيا جانشین كرافت در استقلال

57217_news.jpg

در صورت ادامه همكاري صمدمرفاوي با باشگاه استقلال، يك مربي بدنساز ايراني به جمع آبي‌پوشان تهراني اضافه خواهد شد. منابع خبري گل در تيم استقلال خبر مي‌دهند صمدمرفاوي در صورتي كه به ادامه كار در اين تيم مطمئن شود، از ولي‌الله صالح‌نيا، چهره شناخته شده بدنسازي فوتبال كشورمان براي همكاري در تيم استقلال دعوت خواهد كرد. ولي‌الله صالح‌نيا، مربي با تجربه بدنسازي فوتبال سابقه حضور در 2 باشگاه پرسپوليس و استقلال را در كارنامه‌اش دارد.

لینک به دیدگاه

مجيد نامجو مطلق دستيار مرفاوي؟

نامجومطلق:

تمايلي به حضور در كادر فني استقلال ندارم

درگيري با قلعه‌نويي بايد زودتر پايان مي‌يافت

سرويس: ورزشي - فوتبال

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

كاپيتان اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تمايلي به حضور در كادر فني تيم استقلال ندارم.

مجيد نامجو مطلق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره شايعاتي مبني بر حضورش در جمع كادر فني تيم فوتبال استقلال تهران پس از كنار رفتن مولر و كرافت، اظهار كرد: هنوز هيچ صحبتي در اين رابطه با من انجام نشده است. البته بنده هم به دليل مشكلات شخصي به چند پيشنهاد تيم‌هاي شهرستاني پاسخ منفي دادم اما در هر حال تمايلي هم به حضور در جمع كادر فني تيم استقلال ندارم.

وي درباره شرايط اين تيم، تصريح كرد: استقلال تيم خوبي است و بازيكنان توانمندي دارد، آنها در اين فصل و پس از تساوي كه در نيم‌فصل نخست برابر پرسپوليس كسب كردند دچار مقداري استرس شده كه نتوانستند نتايج خوبي در بازي‌هاي بعدي بگيرند؛ اين وضعيت باعث وارد شدن حاشيه‌هايي هم به اين تيم شد و كم‌كم از شرايط ايده‌آل خود دور شدند. تيم‌هاي بزرگي چون استقلال و پرسپوليس تحت هر شرايطي بزرگ هستند و البته براي موفقيت نياز به آرامش دارند.

نامجو مطلق افزود: مطمئن هستم اگر اين تيم با تلاش همه عواملش به يكي دو پيروزي دست يابد، از شرايط موجود خارج شده و حتي هنوز مي‌تواند به عنوان كانديداي قهرماني ليگ امسال مطرح باشد. تماشاگران اين تيم البته حق دارند كه تنها انتظار موفقيت از قهرمان فصل پيش داشته باشند اما بايد توجه داشته باشند كه بدست آوردن جايگاه از دست رفته نيازمند زمان خواهد بود. بايد قبول كنيم كه بخش قابل توجهي از حاشيه‌هاي تيم از سكوها به استقلال وارد شد و آرامش نيمكت را برهم زد. شايد درگير شدن برخي از مسوولان تيم با امير قلعه‌نويي هم به اين وضعيت دامن زد كه اگر هرچه سريعتر جمع مي‌شد، مشكلات حاشيه‌اي تيم به سرعت پايان مي‌يافت.

نامجومطلق با اشاره به تغييرات كادر فني در تيم استقلال، گفت: درست است كه روته مولر مربي آلماني اسبق استقلال از مدرسان بزرگ فيفا و در مسايل تئوري فوتبال صاحب‌نام بود اما تاثيرات عملي او در كادر فني محدود بود؛ ضمن اينكه ارتباط كلامي كاملي هم بين او و مربيان و بازيكنان شكل نمي‌گرفت و صرفا كارش معطوف به آناليز حريفان مي‌شد. در هر صورت پس از جدايي او بهتر است كادر فني اين تيم تقويت شود چرا كه براي بازگرداندن شرايط راه دشواري در پيش خواهند داشت

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

پرونده شكايت باشگاه استقلال تهران از فدراسيون فوتبال درباره محروميت حنيف‌عمران‌زاده از مسابقات ليگ برتر، به دادسرا ارجاع داده شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به دنبال محروميت حنيف عمران‌زاده بازيكن تيم فوتبال استقلال از نيم فصل اول مسابقات ليگ برتر كه از سوي ستاد منشور اخلاقي فدراسيون فوتبال صورت گرفت، باشگاه استقلال و اين بازيكن از فدراسيون شكايت كردند كه پس از طي برخي مراحل قانوني سرانجام پرونده به دادسرا ارجاع داده شد.

باشگاه استقلال ادعاي پرداخت 130 ميليون تومان خسارت را داشته و عمران‌زاده نيز با موضوع اعاده حيثيت از فدراسيون شكايت كرده است

لینک به دیدگاه

تقدیر از ناصر حجازی در همایش فرزندان آفتاب .....

در همایش فرزندان آفتاب که هم اکنون در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما در حال برگزاری است، از ناصر حجازی، پیشکسوت باشگاه استقلال تقدیر به عمل آمد.به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با چهل و دومین سالروز درگذشت "جهان پهلوان تختی" امشب طی مراسمی تحت عنوان "همایش فرزاندان آفتاب" برترین‎های اخلاق ورزش کشورمان از میان 43 کاندیدا معرفی می‌شوند.

این مراسم از ساعت 18:30 امروز (جمعه) در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما آغاز شده و هم اکنون در حال برگزاری است.

در سومین همایش فرزندان آفتاب جمعی از مسئولان ورزش کشور، نمایندگان مجلس، روسای فدراسیون‌ها، ورزشکاران و ... حضور دارند.

تقدیر از ناصر حجازی یکی از بخش‌های مراسم امروز بود. عوامل برگزاری همایش فرزندان آفتاب با تهیه نماهنگی جالب توجه بصورت ویژه از ناصر حجازی تقدیر کردند.

حجازی که به علت بیماری توانایی شرکت در این مراسم را نداشت، بصورت تلفنی با مجری برنامه گفتگو کرد و از بذل توجه مسئولان برگزاری همایش فرزندان آفتاب تشکر کرد.

لینک به دیدگاه

با مرفاوي صحبت كرده‌ام

صالح‌نيا: آباداني‌ها موافقت كنند استقلالي مي‌شوم

خبرگزاري فارس: مربي بدنساز اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت: در صورت توافق مديران استقلال و صنعت نفت آبادان به تهران مي‌آيم.

A0775958.jpg

ولي‌الله صالح‌نيا كه هم اكنون به عنوان مربي بدنساز صنعت نفت آبادان مشغول به كار است، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص شايعه حضورش به جاي راينر كرافت در كادر مربيگري تيم استقلال عنوان كرد: صحبت‌‌هايي را با مسئولان استقلال انجام داده‌ام و هر موقع مديريت باشگاه صنعت نفت اجازه دهد به تهران مي‌آيم.

وي در خصوص اينكه در استقلال با چه كسي صحبت كرده است گفت: اول فصل هم قرار بود در كادر فني استقلال حضور داشته باشم اما اين اتفاق نيفتاد. در اين چند روزه با صمد مرفاوي صحبت كرده‌ام و اگر با ذوالفقار‌نسب به آبادان نمي‌رفتم شايد حالا هم استقلالي‌ بودم.

صالح‌نيا ادامه داد: مشكلي بابت پيوستن به استقلال ندارم و با توجه به اينكه استقلال در آسيا حضور دارد دوست دارم به اين كمك كنم. اميدوارم مديران دو تيم استقلال و صنعت نفت به توافق لازم دست پيدا كنند.

وي در خصوص ضعف‌ بدني تيم استقلال گفت: اين تيم در نيم فصل اول دچار مشكلاتي بود و با توجه به اينكه مهره‌‌هاي بسيار كارآمدي دارد در صورت كار بيشتر روي بدن بازيكنان مي‌تواند به موفقيت دست پيدا كند

لینک به دیدگاه

مرفاوي: استعفايي در كار نيست ...

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به هيچ عنوان از سمت خود استعفا نداده و همچنان به عنوان سرمربي به كارش ادامه خواهد داد.

صمد مرفاوي پيش از شروع تمرينات امروز اظهار داشت: بحث استعفاي مرا كساني مطرح كرده‌اند كه روز گذشته عليه كادر فني و مديريت باشگاه شعار دادند، به همين خاطر بدون توجه به آنان به كارم ادامه خواهم داد.

وي با اشاره به جلسه با واعظي آشتياني تاكيد كرد: صبح امروز با مديريت باشگاه جلسه‌اي برگزار كردم كه وي دراين جلسه با حمايت كامل از كادر فني، خواست بدون توجه به اين صبحت‌ها و با قدرت همچنان با استقلال ادامه دهيم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران اظهارداشت: ساليان سال دراستقلال به عنوان بازيكن براي اين تيم فوتبال بازي كرده ام، هم اكنون نيز سرمربي اين تيم هستم به همين خاطر حتي اگر حكم بركناري ام را دريافت كنم به عنوان هوادار اين تيم را تشويق خواهم كرد.

مرفاوي درخاتمه از فوتبال پاك و عقايدش دراين خصوص دفاع كرد وافزود: هيچ گاه فوتبال پاك را به دليل نتيجه گرايي زير پا نخواهم گذاشت.

لینک به دیدگاه

شعار عليه مديرعامل استقلال پس از زدن گل تساوي A0614520.jpg

حاشيه ديدار استقلال و سايپا

شعار عليه مديرعامل استقلال پس از زدن گل تساوي

طرفداران تيم فوتبال استقلال پس از زدن گل تساوي نيز خواستار جدايي مديرعامل اين باشگاه شدند.

در حالي كه استقلال تا دقيقه 95 يك بر صفر از سايپا عقب بود در ثانيه‌هاي اضافي وقت تلف شده توسط حنيف عمران‌زاده گل مساوي را به ثمر رساند. با اين حال اين گل نيز باعث كاهش خشم هواداران استقلال نشد و آنها همچنان خواستار جدايي واعظ آشتياني شدند.

تماشاگران استقلال همچنين در لحظات آخر عليه صمد مرفاوي سرمربي تيم نيز شعار دادند.

* بازيكنان سايپا در پايان مسابقه به داور معترض بودند. آنها مدعي بودند گل استقلال پس از پايان وقت‌هاي تلف شده به ثمر رسيده است.

* در آخر مسابقه برخي تماشاگران به سوي يكي از تماشاگران حاضر در جايگاه ويژه كه شباهتي با واعظ آشتياني داشت حملات كلامي انجام دادند.

لینک به دیدگاه

استقلال در دقيقه 95 از شكست فرار كرد A0749118.jpg

هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال

استقلال در دقيقه 95 از شكست فرار كرد

تيم فوتبال استقلال تهران در دقيقه 95 از شكست برابر سايپا فرار كرد.

اين ديدار از ساعت 15 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 3 هزار تماشاگر برگزار شد و با تساوي يك بر يك خاتمه يافت.

رضا خالقي فرد در دقيقه 24 براي سايپا گلزني كرد و حنيف عمران زاده در دقيقه 95 گل تساوي را به ثمر رساند.

يدا... جهانبازي داور مسابقه به سعيد يوسف زاده از سايپا و فرهاد مجيدي از استقلال كارت زرد نشان داد.

در اين ديدار تماشاگران بارها عليه واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال شعار سر دادند و خواهان جدايي او از اين باشگاه شدند. آنها راه حل پايان مشكلات اين باشگاه را جدايي واعظ آشتياني اعلام كردند.

تركيب سايپا:

ابراهيم ميرزاپور، مرتضي ابراهيمي، رضا خالقي، سعيد يوسف‌زاده، ابراهيم صادقي، سيد‌علي حسيني( از دقيقه 32 مهدي خيري 85 امين منوچهري)، علي زينالي، كريم انصاري‌فرد، اميد شريفي‌نسب، مجيد ايوبي، داريوش يزداني.

سرمربي: محمد مايلي‌كهن

بازيكنان استقلال:

وحيد طالب‌لو، اميرحسين صادقي، حنيف عمران‌زاده، پژمان منتظري، خسرو حيدري، حسين كاظمي، مهدي اميرآبادي( از دقيقه 69 هاشم بيك زاده)، فابيو جانواريو ، اميد روانخواه ( 75 مجتبي محبوب مجاز)، سيد مهدي سيد‌صالحي، آرش برهاني( از دقيقه 65 فرهاد مجيدي).

سرمربي: صمد مرفاوي

لینک به دیدگاه

مصاحبه تکان دهنده آقای کاپیتان ....

فرهاد مجیدی با صراحتی کم نظیر در مصاحبه ای درباره حاشیه های مسابقه با سایپا به حقیقت های تلخی اشاره می کند که اطلاع از آن برای هواداران ضروری است .

آقای مجیدی، در مورد بازی با سایپا صحبت کنید.

من نمی‌خواهم در مورد بازی صحبت کنم چون در استقلال اتفاقاتی در حال رخ دادن است که مهم‌تر از این بازی است. من از تماشاگران واقعی استقلال تشکر می‌کنم و از آنها معذرت می‌خواهم که نتوانسته‌ایم نتایج دلخواه آنها را به دست بیاوریم. من از آنها که تیم‌شان را دوست دارند و با ناراحتی به خانه‌هایشان رفته‌اند معذرت می‌خواهم اما در بازی با سایپا اتفاقاتی برای استقلال رقم خورد که برایم قابل باور نیست.

چه مسائلی؟

چطور می‌شود از دقیقه 15 بازی گروه اندکی از تماشاگران اختیار کل ورزشگاه را در دست بگیرند و به قول خود این گروه کاملا انگشت‌نما هستند که در روز روشن خط می‌گیرند تا استقلال را تخریب کنند. از دقیقه 15 بازیکنی که برای تیمش تلاش می‌کند باید شاهد شعارهای علیه خود باشد حرف‌هایی که برای هیچ بازیکنی قابل هضم نیست. چطور می‌شود یک تماشاگر که خودش را علاقه‌مند به استقلال می‌داند به بازیکن این تیم فحاشی کند. تماشاگران استقلال نشان داده‌اند که تماشاگران وفادار و خوبی هستند اما برخی حتی می‌توانند گروهی از این تماشاگران را هم از تعصب‌شان دور کنند تا خواسته‌های آنها را اجرا کنند. من دست روی قرآن می‌زنم که این گروه در بازی با سایپا هدایت‌ شده بودند و خط گرفتند تا علیه استقلال شعار دهند. تماشاگران استقلال نباید تحت تاثیر این گروه قرار بگیرند چون اینها به دنبال منافع شخصی دیگران هستند و برایشان تیم مهم نیست. آنها منتظر چنین روزی بودند تا بتوانند چنین سناریویی را اجرا کنند.

درباره چه کسانی حرف می‌زنید؟

کسانی که درباره‌شان حرف می‌زنم را همه می‌شناسند و نمی‌خواهم دوباره چیزی را تکرار کنم. آقایان اگر جرات و شخصیت دارند و در سفره پدر و مادرشان بزرگ شده‌اند از پرده بیرون بیایند و آشکارا با استقلال دشمنی کنند. اینکه در گوشه‌ای بنشینند و بگویند ما استقلالی هستیم و خودشان را متعصب به این تیم بدانند اما در خفا چنین سناریوهایی برای استقلال می‌نویسند نشان می‌دهند که حتی با خودشان هم صادق نیستند. از این پس اگر بخواهند حرکتی علیه تیم استقلالی بکنند جواب‌شان را به تندی می‌دهم. اگر شما برای استقلال زحمت کشیده‌اید بسیاری دیگر هم بوده‌اند که برای این تیم زحمت کشیده‌اند و محبوبیت دارند. پس خودتان را ارجح‌تر از دیگران ندانید و برای خودتان vip نزد هواداران باز نکنید. در استقلال آدم‌های بزرگی آمده‌اند و رفته‌اند و اکنون من کاپیتان این تیم هستم و شاید هم فردا من نباشم ولی استقلال همیشه محبوب تماشاگران است.استقلال ارث پدری کسی نیست و این تیم متعلق به مردم است. کسی که خودش را استقلالی می‌نامد باید برای موفقیت این تیم تلاش کند نه اینکه چوب لای چرخ استقلال بگذارد. از هم‌اکنون هم با صراحت می‌گویم اگر این تیم موفق نشود و همه در این تیم تغییر کنند باز هم استقلال به شما نمی‌رسد.

از چه شعاری ناراحت شدید که آن را خطی می‌دانید؟

تمام شعارها کاملا گویای این بود که خطی هستند. وقتی تیمی از دقیقه 15 از روی سکوها تخریب می‌شود یعنی یک اتفاقی پشت پرده است. همیشه وقتی نتیجه نمی‌گیریم به ما می‌گویند بی‌تعصب و حرف بعد از موفقیت این است که پول بازیکنان را خراب کرده اما گویا این روزها پول روی سکوها را هم خراب کرده است و برخی‌ها تعصب خود را از دست داده‌اند و به جای تعصب به تیم‌شان طرفدار برخی افراد شده‌اند که منافع شخصی‌شان را تامین می‌کنند. اما با این دوستان هم حرف دارم و می‌خواهم بگویم که شما قبل از اینکه این افراد را بشناسید به استقلال تعصب داشتید و آنها را به خاطر استقلال دوست داشتید پس به خاطر منافع آنها استقلال را خراب نکنید. این آقایان کور خوانده‌اند و پروژه‌شان شکست خورده است. ما استقلال هستیم و با همین هواداران باز هم پرافتخارترین تیم آسیا خواهیم شد. تا وقتی که هستیم اجازه نمی‌دهیم برخی‌ها به خاطر منافع شخصی‌شان استقلال را خراب کنند. روزی هم که نباشیم کسی که در این تیم مسئولیتی دارد را تشویق و حمایت می‌کنیم.

در این فصل به شما حرف‌های زیادی زده شد و اکنون هم فرهاد مجیدی را متهم به دخالت می‌کنند.

این حرف‌ها همیشه هست. پارسال می‌گفتند فوتبالش تمام شده است و امسال دیدید که من چگونه بازیکنی بودم. من نمی‌خواهم بازی بدمان را توجیه کنم اما عواملی هستند که دوست ندارند استقلال موفق شود. من هم شنیده‌ام که می‌گفتند مجیدی در استقلال دخالت می‌کند بعد از آن هم گفتند برادرش را می‌خواهد به استقلال بیاورد. من به این حرف‌ها توجه نمی‌کنم و دوست دارم بازی خوبم را برای استقلال انجام دهم. با این حرف‌ها هم نمی‌توانند ذهن مردم را خراب کنند.

این بار به واعظ آشتیانی هم حمله شد. نظرت در مورد آن چیست؟

کارنامه آقای آشتیانی کاملا مشخص است و او آینده روشنی را برای استقلال ترسیم کرده است. از مدیریت ایشان همین را بگویم که با حضور یک ساله خود در فوتبال یک جام قهرمانی آورده است و اکنون هم برای استقلال 3 جام وجود دارد که می‌تواند آنها را به دست بیاورد. خوب است برای تخریب آقای آشتیانی کمی صبر کنید چون هنوز کار استقلال در این فصل تمام نشده است و وقتی ما بتوانیم در پایان فصل به موفقیت برسیم این افراد پیش خودشان شرمنده خواهند شد. این آقایان راهش را یاد گرفته‌اند و هر کسی بخواهد سری در استقلال دربیاورد چهار نفر را جمع می‌کند و به آنها یاد می‌دهد در استقلال چه بگوید. آنها هم مردم را تحریک می‌کنند و جو استادیوم را در اختیار خود می‌گیرند. من تعجب می‌‌کنم چرا کسی جلوی آنها را نمی‌گیرد. البته ایراد از ما هم هست چون اگر نتیجه می‌گرفتیم چنین فرصتی به آنها داده نمی‌شد. اکنون ما نتیجه نگرفته‌ایم و باید از خجالت بمیریم اما فضا برای دوستان کاملا باز است تا به خوبی روی سکوها گربه‌رقصانی کنند. اما این را بگویم دوستان این تیم برای شخص شما نیست و اینجا استقلال است صاحبش هم هواداران هستند.

این اتفاقات فقط در یک فصل افتاده است؟

نه، فصل قبل هم چنین بود گویا در فوتبال ما مد شده است. به خصوص در استقلال. فصل گذشته 4 روز قبل از بازی با پیام عده‌ای سر تمرین آمدند و علیه ما شعار دادند و بازیکنان را بی‌غیرت خواندند. 3 روز بعد ما قهرمان شدیم و بازیکنان استقلال شدند باغیرت‌ترین بازیکنان دنیا. من اعتقاد دارم این گروه تحت تعلیم هستند و به آنها یاد می‌دهند چه چیزی بگویند. می‌خواهم این را بگویم که تفاوتی بین ما و پرسپولیس در این فصل نیست و شرایط کاملا مشابهی داریم اما سکوهای آنها را با سکوهای استقلال مقایسه کنید. پرسپولیس در این هفته مثل ما در خانه مساوی کرد در این بازی بزرگان این تیم روی سکو بودند یعنی از تیم حمایت می‌کردند. از علی پروین تا مجتبی محرمی و برخی از بزرگان دیگر و هیچ شعاری هم سر داده نشد. در پایان بازی هم علی پروین که اسطوره این باشگاه است از سرمربی تیم و بازیکنان حمایت می‌کند. محرمی هم به همین شکل اما در استقلال از دقیقه 15 بازیکن تیم باید مورد فحاشی برخی از تماشاگران باشد. ما همیشه با پرسپولیس رقابت داشتیم و هر وقت آنها نتیجه نمی‌گرفتند خوشحال‌ترین آدم‌های روی زمین بودیم اما این روزها برخی‌ها که خود را استقلالی می‌دانند از نتیجه نگرفتن استقلال حتی از پرسپولیسی‌ها هم خوشحال‌تر هستند.

آینده استقلال را چطور می‌بینید؟

من قول می‌دهم استقلال با حمایت تماشاگران خود به شرایط آرمانی می‌رسد و این را می‌گویم که ما بدون آنها چیزی نیستیم. جمعه می‌توانیم با اتحاد یکدیگر همه چیز را تمام کنیم و شرایط جدیدی را برای استقلال به وجود بیاوریم.

حرف آخر؟

از تماشاگران ما باز هم به خاطر نتایجی که دلخواه آنها نیست معذرت می‌خواهم اما راه بهبود شرایط شعار دادن علیه مدیریت این و آن نیست

خبرگزاری فوتبال ایران

لینک به دیدگاه

مرفاوی فرصت جبران دارد/ آنها که شعار دادند هوادار استقلال نیستند به گزارش خبرنگار مهر، امیررضا واعظ آشتیانی پس از نشست عصر امروز (دوشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران افزود: ما عموماً دوشنبه‌ها نشست هیئت مدیره برگزار می کنیم که برنامه نشست امروز هم از چهارشنبه هفته گذشته تعیین شده بود. در این نشست موضوعات مختلف از جمله وضعیت تیم فوتبال استقلال مورد بررسی قرار گرفت و هیئت مدیره هم در خصوص بهبود وضعیت این تیم پیشنهاداتی را ارائه کرد.

وی با بیان این که در این نشست اعضای هیئت مدیره اختیارتام به مدیرعامل برای مشخص کردن وضعیت کادر فنی را داده‌اند، اظهار داشت: صبح امروز (دوشنبه) در نشستی که با آقای مرفاوی داشتیم ایشان ضمن تشکر از حمایت‌های هیئت مدیره و بنده در این مدت اعلام آمادگی کرد که در نشست امروز هیئت مدیره هر تصمیمی در خصوص ادامه فعالیت ایشان گرفته شود، می پذیرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه با تاکید بر این که هیئت مدیره به این جمع بندی رسید که دو هفته دیگر به مرفاوی فرصت دهد، افزود: در این مدت مرتضی محصص به عنوان مشاور فنی و مجید نامجومطلق به عنوان دستیار اول مرفاوی انتخاب شدند که امیدواریم با کمک‌های این دو عزیز کادر فنی تقویت شود. البته در این دو بازی فرصت لازم وجود دارد که مرفاوی با توجه به زحماتی که در گذشته و حال کشیده بتواند نتایج خوبی را کسب کند.

وی ضمن تایید تلویحی خبر استعفای مرفاوی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: ایشان اعلام کردند که تابع تصمیم هیئت مدیره هستند.

واعظ آشتیانی در خصوص شعارهایی که در جریان دیدار استقلال مقابل سایپا روی سکوهای ورزشگاه عنوان می شد، اظهار داشت: این موضوع از قبل طراحی شده بود زیرا برای هر بیننده‌ای جای سئوال دارد که چرا از دقیقه دوم تماشاگران شروع به اهانت می کنند. ضمن اینکه پس از به ثمر رسیدن گل برتری سایپا این شعارها ادامه پیدا کرد. مطمئنم این قضیه هدایت شده بود و ما هم برای رسیدگی بیشتر به این اتفاق مراتب شکایت خود را به مراجع ذیصلاح ارائه کردیم.

وی در پاسخ به این سئوال که "فکر می کنید این شعارها توسط چه کسی روی سکو هدایت می شد؟"، تصریح کرد: من نیستم که باید این موضوع را مشخص کنم بلکه ما یک پازل را به مراجع ذیصلاح ارائه کردیم و آنها قطعاً با اقداماتی که انجام می دهند منشا این حرکات زشت را پیدا خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اصرارش در حمایت از کادرفنی تیم فوتبال این باشگاه خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم پس از هر اتفاقی عجولانه قضاوت کنیم نتیجه لازم به دست نمی آید. مرفاوی در هفته‌های اخیر باختی نداشته و تیمش بازی خوب و جوانمردانه‌ای ارائه می دهد و تنها بدشانسی باعث ناکامی ما می شود. البته در این شرایط به هواداران حق می دهیم که منتظر نتایج خوب تیم باشند. اما استفاده کردن از عواطف پاک هواداران برای اینکه بعضی‌ها به منافع شخصی خود برسند صحیح نیست.

وی در این خصوص اضافه کرد: قطعاً در آینده مشخص خواهد شد ریشه این شعارها که علیه مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان مطرح شده چه بوده است. البته ما باید تلاش کنیم محیط سالم و خوبی را در اماکن عمومی از جمله ورزشگاه‌ها برای جوانان به وجود آوریم. ضمن اینکه جوان ذاتش تحریک پذیر است و نباید مسایلی ایجاد شود که به صورت غیرمنصفانه هوادار تحریک شود.

آشتیانی ابراز امیدواری کرد: طرفداران واقعی استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی حضور یافته و نشان دهند چقدر تیم‌شان را دوست دارند و کسانی که در دیدار با سایپا علیه مسئولان، کادر فنی و بازیکنان این تیم شعار دادند، هوادار این تیم نیستند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران که از او پرسید "اگر بخواهید صادق باشید آیا شخص دیگری به جز مرفاوی هم بود تا این اندازه از وی حمایت می کردید؟"، تصریح کرد: اعتقادم این است که اگر بنا به جابجایی در کادر فنی تیم باشد ابتدا می بایست آسیب شناسی لازم در این خصوص صورت گیرد. شما قطعا بدانید رفتن مولر و کرافت و انتخاب محصص و نامجومطلق قدمی بود که یکی از چالش‌های پیش روی کادر فنی را برداریم تا مربی بتواند کار خود را به نحو بهتری انجام دهد.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به اینکه فصل گذشته زمانی که مدیرعامل این باشگاه شد سرمربی وقت (قلعه نویی) از پنج بازی نخست تیم تنها چهار امتیاز کسب کرده بود و حق وی ایجاد تغییرات در هرم فنی استقلال بود، تاکید کرد: من سال گذشته هم به جای تغییرات از کادر فنی حمایت کردم حتی زمانی که در روزهای میانی فصل 11 امتیازی از سایر تیم‌ها پیش بودیم کاهش یافت و در روزهایی از تیم ذوب آهن 3 امتیاز هم عقب افتادیم و اگر پیروزی در مشهد و شکست ذوب آهن در اهواز نبود حتی قهرمانی را از دست می دادیم. امروز هم عقیده دارم باید از مربیان به خوبی حمایت کرد تا نتایج لازم کسب شود.

وی در خصوص اینکه این فرصت دو هفته‌ای به مرفاوی می تواند استرس وی و بازیکنان را برای نتیجه گیری بیشتر کند، ادامه داد: بحث استرس مطرح نیست. در استقلال شاهدیم بازیکنان مرفاوی را دوست دارند و به خاطر آن در زمین مسابقه با تمام توان بازی می کنند. امیدوارم فرصت به مرفاوی باعث شود کادر فنی و بازیکنان با تلاش بیشتری در مسابقات به میدان رفته و نتایج خوبی را کسب کنند.

آشتیانی در پایان در خصوص اینکه آیا در شرایط فعلی روی گزینه دیگری فکر می کنید که در صورت ناکامی کادر فنی در این دو بازی آن را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کنید گفت: هنوز روی گزینه بعدی صحبتی نکرده‌ایم اما بعد از این دو هفته در خصوص آن بحث می کنیم البته از شما می خواهم با نگاه مثبت به این فرصت دو هفته توجه کنید تا شرایطی ایجاد شود که تیم نتایج خوبی را کسب کند.

لینک به دیدگاه

واعظ ‌آشتياني: براي برنامه 90 و مصاحبه‌هاي گزينشي‌اش متاسفم

اميررضا واعظ آشتياني پس از مراسم معارفه نامجو مطلق و محصص و در حاشيه تمرين امروز استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نشست ديروز كه با آقاي مرفاوي داشتيم، ايشان به من گفتند براي من قابل تحمل نيست كه به شما اهانت شود و اين اهانت‌ها شايسته شما نبود. من گفتم در عالم فوتبال كثيف چنين مسائلي اجتناب‌ناپذير است و شما نگران اين مسئله نباشيد.

وي ادامه داد: مرفاوي در پاسخ به من گفت حاضرم هر تصميمي كه شما و هيات مديره گرفتيد قبول كنم. اين نشان از مردانگي او دارد. نمي‌شود در مورد مرفاوي چنين مردانگي را كتمان كرد.

واعظ عنوان كرد: مردم به خوبي پاي گيرنده‌ها ديدند و انزجار خود را از عده‌اي تحريك شده كه 30 نفر بودند و هميشه در حال فريب خوردن هستند و عليه بازيكنان شعار داده و اهانت كردند؛ اعلام كردند. آنها در حقيقت خودشان پولكي هستند كه به بازيكنان استقلال مي‌گفتند پولكي. اگر پولكي نبودند كه فحاشي نمي‌كردند. البته من به آنها حق مي‌دهم چون جوان هستندو تحريك‌پذير.

مديرعامل استقلال گفت: مطمئنم اگر آن 30 نفر روز يكشنبه نام هر كسي را صدا مي‌زدند بقيه جمعيت با آنها هم‌صدا مي‌شدند. اين نشان مي‌دهد كه آنها چقدر درجه خباثت خود را افزايش دادند و بي‌دليل به مسائلي پرداختند كه دلايلش براي خودشان هم مشخص نبود. مگر استقلال بازي‌هايش را باخته يا مگر استقلال بد بازي كرده است.

واعظ تصريح كرد: براي برنامه نود متاسفم كه مصاحبه‌اي از يك طرفدار گرفته كه اين طرفداران گزينشي انتخاب شدند. اين طرفدار مي‌گويد چرا استقلال اينگونه بازي مي‌كند. من نمي‌دانم مگر استقلال چگونه بايد بازي كند. به لحاظ فني كارشناسان همه نظر دادند و بين دو نيمه هم مشخص شد معدل استقلال بيشتر از تيم حريف بود.

وي اضافه كرد: به طرفداران فهيم استقلال احترام مي‌گذاريم و از آنها درخواست مي‌كنيم روز جمعه با حضور پرشور خود در استاديوم آزادي تودهني بزرگ بزنند به دهان آنهايي كه خودشان پولكي هستند. از آنها مي‌خواهم خودشان اداره كننده خودشان باشند. براي ما اصلا ليدر معنا ندارد مخصوصا ليدري كه پول گرفته است. ليدري كه مي‌گويد از خانه تماس تلفني مي‌گيرم و سكوها را تحريك مي‌كنم نبايد جايي در اين ورزش داشته باشد.

واعظ يادآور شد: كاري به جناح اين ليدرها ندارم و در تخصص من نيست اما از متوليان ورزش مي‌خواهم پيگير اين موضوع باشند. اگر آرش برهاني در طول بازي دچار استرس مي‌شود به خاطر اهانت‌هاي تماشاگران است. ما در طول هفته زحمت مي‌كشيم تا تيم به آرامش برسد آن وقت در استاديوم افراد تعريف شده به تحريك ديگران مي‌پردازند. در كجاي فوتبال دنيا از دقيقه 2 عليه يكديگر شعار مي‌دهند. معلوم است كه اينها هماهنگ شده هستند. همين امروز و ديروز ما در باشگاه با تماس‌هاي تلفني كساني مواجه شديم كه از اين اشخاص تعريف شده اظهار تنفر مي‌كردند.

وي در پايان در خصوص وضعيت صمد مرفاوي و شرايط حضورش در تيم تاكيد كرد: آقاي مرفاوي همچنان در تيم ما خواهند ماند و مطمئن باشيد مرفاوي كسي است كه از استقلال جدا نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

عنايتي: جدايي ام از استقلال ارتباطي به اتفاقات اخير نداشت

مهاجم سابق تيم فوتبال استقلال گفت: جدايي ام از جمع آبي پوشان پايتخت ارتباطي به اتفاقات اخير و محروميتم از اين تيم نداشت.

رضا عنايتي روز شنبه در گفت وگو با ايرنا، اظهار داشت: بعد از آنكه از يك تيم اماراتي پيشنهادي به دستم رسيد، آنرا با مديرعامل باشگاه درميان گذاشته و بعد از توافق با واعظي آشتياني تصميم به جدايي از اين تيم گرفتم وي ادامه داد: صبح امروز در باشگاه استقلال حاضر شدم و رضايتنامه ام را از مديرعامل دريافت كردم تا براي حضور در امارات مشكلي نداشته باشم.

مهاجم سابق استقلال، الامارات را به عنوان تيم جديد خود معرفي كرد و تاكيد كرد: تنها از باشگاه الامارات پيشنهاد داشتم و به احتمال زياد بعد از انجام كارهاي مقدماتي روز چهارشنبه قراداد خود را با اين تيم به امضا خواهم رساند.

عنايتي در پاسخ به سئوالي مبني بر احتمال بازگشتش به استقلال براي فصل آينده يادآور شد: اين موضوع به آينده بستگي دارد و از هم اكنون نمي‌توان در خصوص آن صحبت كرد. بايد ديد شرايط در فصل آينده چگونه است و سرمربي فصل آينده چه برنامه‌هايي دارد.

عنايتي همچنين گفت: متاسفانه بازيكنان استقلال در فصل جاري ليگ برتر دچار بدشانسي شده و تاكنون نتايج خوبي كسب نكرده اند. اميدوارم اين بدشانسي ها پايان يابد تا استقلال بتواند بار ديگر عنوان قهرماني سال گذشته را تكرار كند.

لینک به دیدگاه

تشويق آبي‌ها با شعار استقلال باغيرت A0747806.jpg

تشويق آبي‌ها با شعار استقلال باغيرت

هواداران تيم فوتبال استقلال با شعار "استقلال با غيرت " تيم خود را تشويق مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران استقلال برخلاف بازي‌هاي گذشته فقط تيم خود را تشويق مي‌كنند و نام هيچ بازيكن و مربي ديگري را به زبان نمي‌آوردند. آنها با شعار «استقلال با غيرت» تيم خود را تشويق مي‌كنند.

* ترافيك سنگيني از صبح امروز در بزرگراه تهران و كرج به وجود آمده است.

* هواداران تراكتورسازي پلاكاردهاي زيادي را به زبان آذري به حمايت از تيم خود در ورزشگاه نصب كرده‌اند.

* تماشاگران استقلال بازي امروز را يادآور دربي پايتخت مي‌دانند.

* رضا عنايتي در فهرست 18 نفره نيست تا خبر جدايي وي و پيوستن به تيم الامارات قوت بگيرد.

* همچنان هواداران دو تيم به ورزشگاه مي‌‌آيند.

لینک به دیدگاه

غلامپور: بايد 8 بر 2 تراكتورسازي را شكست مي‌داديم A0776324.jpg

در گفت و گو با فارس

غلامپور: بايد 8 بر 2 تراكتورسازي را شكست مي‌داديم

مربي دروازه بانان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بايد در مسابقه امروز مقابل تراكتورسازي تبريز با نتيجه 8 بر 2 حريف خود را مغلوب مي‌كرديم.

بهزاد غلامپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، پس از تساوي تيمش مقابل تراكتورسازي اظهار داشت: به اعتقاد من بچه‌هاي ما عملكرد فوق العاده‌اي داشتند و بايد در اين مسابقه 8 بر 2 برنده مي‌شدند. فقط كمي بدشانسي باعث شد كه حريف از شكست فرار كند.

وي در خصوص بازي‌هاي آينده تيم استقلال گفت: مطمئن هستم اگر بد شانس نباشيم مي‌توانيم همه بازي‌ها را برنده شويم.

ديدار استقلال و تراكتورسازي با تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت.

لینک به دیدگاه

برهاني: حضور طرفداران تراكتورسازي در آزادي غيرقانوني بود A0765538.jpg

برهاني: حضور طرفداران تراكتورسازي در آزادي غيرقانوني بود

مهاجم تيم استقلال گفت: حضور پرتعداد هواداران تيم تراكتورسازي در بازي امروز غير قانوني بود.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص تساوي تيمش مقابل تراكتور سازي گفت: ما خوب بازي كرديم و مي‌توانستيم برنده مسابقه باشيم. ولي متاسفانه نتوانستيم از موقعيت‌هاي خود نهايت استفاده را ببريم.

وي در خصوص حضور پرشور تماشاگران تبريزي در اين ديدار گفت: به اعتقاد من اين كار آنها غيرقانوني بود چون آنها در بازي رفت تماشاگران ما را به ورزشگاه راه ندادند و رفتار زشتي داشتند؛ اما امروز ديديد كه بيشتر از 40 هزار تماشاگر تبريزي به آزادي آمدند و كسي جلوي آنها را نگرفت.

برهاني تاكيد كرد: متاسم كه تماشاگران تيم استقلال پشت در ماندند و اعتقاد دارم اين مسئله دور از انصاف بود.

ديدار استقلال و تراكتورسازي تبريز با تساوي 2 بر 2 خاتمه يافت.

لینک به دیدگاه

ملاحي خيلي خوب جواب رفتارهاي جوانمردانه‌ام را داد

قلعه‌نويي: استقلال را وقتي قهرمان كردم كه وانت، رختكن تيم ما بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: استقلال را در شرايطي قهرمان كردم كه وانت تداركات تيم، رختكن ما بود.

A0752339.jpg

امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص غيبت ابراهيم توره در بازي روز جمعه با ملوان اظهار داشت: ما يك تيم هستيم و در بسياري از بازي‌هاي ليگ برتر بدون توره بازي كرديم و هيچ مشكلي پيش نيامد.

وي درباره بازي برابر ملوان عنوان كرد: ملوان تيم خوب، ريشه‌دار، داراي مقام‌هاي مختلفي در گذشته و محبوبيت خاصي در شمال كشور است. ملوان هميشه خوب بازي مي‌كند و امسال هم همين روند را در پيش گرفته است.

سرمربي سپاهان اصفهان خاطرنشان كرد: تيم ما 2 بازي را با نتيجه تساوي به پايان رسانده است. از نتيجه‌هاي كسب شده در اين دو هفته راضي نيستم، اما از كيفيت بازي بازيكنان رضايت كامل دارم. بايد مقابل حريفان پيروز مي‌شديم، اما از موقعيت‌هاي به‌دست آمده استفاده نكرديم و بازي‌ها با نتيجه مساوي به پايان رسيد.

قلعه‌نويي درباره شرايط علي مولايي و اعتراض اين بازيكن به نيمكت نشيني گفت: بازيكنان بايد بدانند كه بازيكن هستند. برخي‌ها جايگاه‌ خود را در تيم نمي‌دانند. بازيكنان بايد مطيع كادر فني باشند و اگر كادر فني صلاح ديد براي تيم بازي كنند در غير اين صورت تيم را از روي نيمكت همراهي كنند. در شرايط كنوني و در فوتبال ايران خيلي چيزها جابجا شده است. براي رفع مشكلات موجود بايد به دنبال ريشه‌ها باشيم. پس از صحبت‌هايي كه با مولايي داشتيم وي توجيه شد و به تمرينات بازگشته است.

سرمربي سپاهان در رابطه با مسابقات آسيايي و شناخت از حريفان يادآور شد: شناخت كافي از حريفان آسيايي داريم و با دقت بازي‌هاي حريفان خود در ليگ قهرمانان را زير نظر گرفته‌ايم. در گروه ما تمام تيم‌ها خوب و به نوعي مدعي قهرماني هستند. العين يك ديدار دوستانه با وردربرمن آلمان برگزار كرده و شرايط خوبي در فوتبال امارات دارد. پاختاكور، ديگر حريف سپاهان از ازبكستان است كه نسبت به سال‌هاي گذشته جوان‌تر شده و چند بازيكن خود را تغيير داده است و در مجموع تمام تيم‌ها مدعي هستند.

وي درباره شرايط حاكم بر تيم ملي فوتبال ايران و انتقادها عليه قطبي خاطرنشان كرد: انتقادها بايد در آرامش انجام شود و اگر بخواهيم به حق انتقاد كنيم بايد در فضايي كاملاً آرام و توام با آرامش اين كار را انجام دهيم. جو ناآرام نمي‌تواند به شرايط موجود كمك كند. فوتبال ايران از نظر فني و نتيجه افت كرده و اگر قرار است انتقادي انجام شود بهتر است در محيطي باشد كه كادر فني و فدراسيون آنها را بپذيرند.

سرمربي پيشين تيم ملي افزود: روزنامه‌ها را نمي‌خوانم و خبري از حاشيه‌ها ندارم و نمي‌دانم در كميته فني فدراسيون چه مي‌گذرد؛ اما حتماً مشكلي وجود دارد كه افرادي مانند محمود ياوري و بيژن ذوالفقارنسب اينگونه اظهار نظر مي‌كنند. معتقدم افرادي با اين سابقه اگر حرفي مي‌زنند از روي دلسوزي است. تعاملات در فدراسيون فوتبال بايد دوطرفه باشد. حرف‌ها بايد رسانه‌اي شوند و اشكالي ندارد كه مباحث مطرح شده در كميته فني به رسانه‌ها انتقال پيدا كند، ‌اما همه مسايل و انتقادها بايد در فضاي آرام انجام شوند.

قلعه‌نويي در ادامه گفت‌وگو با فارس درباره اتفاقات رخ داده در پايان ديدار با پاس همدان اظهار داشت: پس از بازي از كاظم اوليايي و عليرضا منصوريان به دليل زحماتي كه براي پاس و فوتبال ايران كشيده‌اند تشكر كردم. معتقدم اين كارها در فوتبال هيچ اشكالي ندارد. وقتي براي اولين بار با استقلال قهرمان شدم، جام را به خانه منصور پورحيدري بردم چون معتقد بودم تمام تلاش‌ها توسط اين افراد انجام مي‌شود. در جام حذفي هم وقتي همراه استقلال به عنوان قهرماني رسيديم، اعلام كردم اين قهرماني براي فيروز كريمي و ناصر حجازي است و من كمترين سهم را در كسب اين عنوان دارم.

قلعه‌نويي اضافه كرد: هنگامي كه قصد مذاكره با مسئولان سپاهان را داشتم به فرهاد كاظمي زنگ زدم و از وي مشورت و اجازه گرفتم. در مصاحبه‌هايم هم گفتم از حسين چرخابي و فرهاد كاظمي كه اين تيم را آسيايي كردند تشكر مي‌كنم. آيا اين كارها اشكالي دارد؟ چرا فقط وقتي فردي فوت مي‌كند يا بيمار مي‌شود بايد از وي ياد كنيم؟

سرمربي فصل گذشته استقلال تاكيد كرد: من هر هفته با محمد دادكان و خيلي ديگر از پيشكسوتان كه در حال حاضر سمتي در فوتبال ايران ندارند صحبت مي‌كنم و جوياي احوالشان مي‌شوم و در واقع از آنها كمك فني مي‌گيرم. متاسفانه برخي‌ها براي رسيدن به عنوان و پست‌ها تمام ارزش‌ها را زير پا مي‌گذارند، حتي رفاقت‌هاي چندين ساله خود را زير سئوال مي‌برند. در كشوري مانند اسپانيا كه مسلمان نيستند در پايان بازي مسئولان تيم‌ها بدون توجه به نتيجه كسب شده با هم ارتباط خوب و سالمي دارند كه معتقدم ما هم بايد به اين سمت برويم.

اين مربي عنوان كرد: تشكر من در پايان مسابقه با پاس بازخورد منفي در پي داشت و من معتقدم ريشه‌ها در فوتبال از بين رفته است. وقتي مديري به خاطر تشكر من از فردي ديگر اين گونه ناراحت شده و برخورد مي‌كند نبايد انتظار داشته باشيم كه پيشرفت كنيم.

قلعه‌نويي گفت: از وقتي كه ريشه‌ها را گم كرده‌ايم وارد اين بحران‌ها شده‌ايم. در حال حاضر با سرعت 200 كيلومتر برخلاف جريان ارزشي در حال حركت هستيم. باشگاه سايپا يك ماه پيش تمام مديران سابق خود را جمع و از آنها تقدير كرد كه به دليل اين حركت بايد دست مديرعامل اين باشگاه كه نمي‌دانم چه كسي است را بوسيد. وقتي به مسئوليتي مي‌رسيم تمام چيزها را فراموش مي‌كنيم و برخوردمان با همه عوض مي شود. چه اشكالي دارد كه در شرايطي آرام به هم كمك كنيم؟ حتماً بايد فردي دچار مشكل شود تا از وي ياد كنيم؟

سرمربي سابق تيم ملي در ادامه به فارس گفت: تنها به فكر بالا رفتن هستيم كه اين كار نه اخلاقي است، نه اسلامي، نه ورزشي و نه پهلواني. چرا تختي پس از اين مدت همچنان در يادها زنده است؟ بايد دليل اين را كه براي همه هم آشكار است پيدا كرده و به سمت آن حركت كنيم.

وي ادامه داد: در بازي برابر پاس و در حالي كه مديرروستا از من كوچكتر است و ميزبان ما هم بود، به سمت نيمكت آنها رفتم. براي بازي با ملوان، مسئولان اين تيم زنگ زدند و گفتند ساعت 3 زمين را براي تمرين مي‌خواهيم. در حالي كه اين ساعت تمرين ما بود، اما به دليل احترامي كه براي ميهمان خود قائل بوديم زمين را در اختيار آنها قرار داديم. از اين مثال‌ها زياد است، هنگامي كه برهاني‌نژاد به باشگاه ما آمد و از ما طلب بازيكن كرد، حميد عزيززاده را در اختيار انها قرار داديم. اشكالي دارد كه براي ثبت قرارداد از كاظمي اجازه گرفتم يا بازيكني را در اختيار تيم ديگري قرار دادم؟

قلعه‌نويي تصريح كرد: معرفت و پهلواني در ورزش ايران فراموش شده، در حال من انتقادي به اين روش‌ها ندارم و همواره با رفتارهايم اين موضوع را ثابت كرده‌ام. هنگامي كه حكم تيم ملي را گرفتم به دادكان زنگ زدم در حالي كه وي در آن زمان هيچ سمتي در فوتبال ايران نداشت. در زمان مديريت قريب و هنگامي كه مي‌خواستم كار با استقلال را آغاز كنم از فتح‌الله‌زاده رخصت گفتم.

اين مربي درباره اظهارات سرپرست باشگاه پاس همدان به فارس گفت: مردم از ما جلوتر هستند. پيمبري در بازي استقلال و صبا و هنگامي كه فيروز كريمي اعلام كرده بود در اين بازي روي نيمكت نمي‌نشيند، من به عنوان شاگرد از كريمي خواستم اين كار را نكند كه ملاحي، مديرعامل وقت صبا از من تشكر كرد. در اتفاقي ديگر هنگامي كه باعث شديم ابومسلم در ليگ بماند ملاحي به من زنگ زد، تشكر كرد و گفت اين حركت جوانمردانه شما را جبران خواهم كرد و ديديم كه چگونه اين حركات ما را جبران كردند.

قلعه‌نويي يادآور شد: پيمبري گفته قلعه‌نويي در جايي مربيگري مي‌كند كه پول وجود داشته باشد. من از وي سئوال مي‌كنم كه آيا در زمان حضورم در استقلال اين باشگاه پول داشته است؟ من 4 قهرماني براي استقلال كسب كرده‌ام كه پاداش 3 قهرماني را نگرفته‌ام. در استقلال اهواز و پيش از حضور شفيع‌زاده 6 ماه بدون پول فعاليت كردم. امسال هم بودجه سپاهان نسبت به سال‌هاي گذشته 25 درصد كمتر شده است. تا سال گذشته رختكن استقلال تهران وانت مدد جباري(مسئول تداركات تيم) بود. ما ريشه‌ها و معرفت‌ها را گم كرده‌ايم و اين مشكل كنوني فوتبال ايران است.

وي در پايان گفت‌وگو با فارس تاكيد كرد: از سرپرست پاس همدان شكايت كرده‌ام و كميته انضباطي به اين پرونده رسيدگي خواهد كرد، اما بايد بگويم هرگز انتظار نداشتم باشگاه پاس و كريم ملاحي چنين رفتاري با من مي‌كردند. ملاحي با اين كار پاسخ مناسبي به رفتارهاي خوب من داد

لینک به دیدگاه

پاداش ويژه‌اي براي بازيكنان در نظر گرفته‌ام

هدايتي: ديدار با استقلال مانند يك دربي كوچك است

خبرگزاري فارس: مالك باشگاه استيل آذين ديدار با استقلال را يك دربي كوچك ناميد.

A0734545.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين هدايتي در مورد ديدار روز شنبه با استقلال گفت: بازيكنان استيل آذين نشان داده اند به راحتي و با اراده قوي مي توانند 3 امتيازهاي مسابقات را در ليگ برتر كسب كنند. ديدار با استقلال هم يك دربي كوچك محسوب مي شود و اميدوارم با تغييرات مثبتي كه در تيم شده با يكدلي به خواسته خود برسيم.

مالك باشگاه استيل آذين در مورد اينكه روز شنبه به ورزشگاه مي رود يا نه اظهار داشت: فعلا مشخص نيست اما من هميشه كنار بازيكنانم هستم. من پاداش ويژه اي براي برد در اين مسابقه در نظر گرفته ام اما به دليل اينكه حساسيتي ايجاد نشود رقم آن را اعلام نمي كنم. شب قبل از مسابقه نيز با بازيكنان ديدار خواهم كرد.

لینک به دیدگاه

قهر داور بين‌المللي به پايان رسيد

محسن تركي ديدار استقلال و استيل‌آذين را قضاوت مي‌كند

خبرگزاري فارس: اسامي داوران هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال اعلام شد و بر اين اساس محسن تركي پس از مدت‌ها دوري ديدار استقلال و استيل‌آذين را سوت مي‌زند.

A0735642.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، سرانجام قهر محسن تركي به پايان رسيد و وي در حالي كه اعلام كرده بود قصد خداحافظي دارد سرانجام با وساطت مسئولان فدراسيون بار ديگر به صحنه داوري بازگشت و حساس ترين ديدار هفته را قضاوت خواهد كرد.

اسامي داوران به شرح زير است:

جمعه: دوم بهمن - هفته بيست و چهارم-گراميداشت ولادت حضرت امام موسي بين جعفر و تكريم شهادت حضرت رقيه (ع)

ابومسلم-پيكان-ثامن الائمه-مشهد –ساعت 14:45

فرشيد افشار-رسول فروغي-بابك داوري-محمد حسين شهريار پناه

پاس-صباي قم-قدس-همدان-ساعت 14:45

يدا... جهانبازي-محمد رضا منصوري-مهدي عاليقدر-غلامرضا مستقيم

مس كرمان-شاهين بوشهر-شهيد باهنر-كرمان-ساعت 14:45

نويد مظفري-حسين طالقاني-عليرضا كتاري-عبدالحسين ايازي

سپاهان -ملوان انزلي-فولاد شهر-ساعت 15:5

سعيد مظفري زاده- مسعود فرح نيا-بهرام نقوي-پيمان فرخي مهر

استقلال اهواز-ذوب آهن-تختي-اهواز- ساعت 15:15

شاهين حاج بابايي-جواد تقي پور-حميد غمزه-اسماعيل آمري

سايپا-فولاد خوزستان-انقلاب-كرج ساعت 15:15

جمشيد دانش مهر-عليرضا يزداني-رحيم شاهيني-رسول رهبر فام

تراكتورسازي-مقاومت سپاسي-يادگار امام-تبريز ساعت 15:15

هدايت ممبيني-حميد نظري-مصطفي فراهاني-محمد دوستي

پرسپوليس-راه آهن-آزادي-تهران ساعت 15

تورج حق وردي-مرتضي كريمي-عليرضا كهوري-ايرج ساعدي

شنبه سوم بهمن- هفته بيست و چهارم-گراميداشت ولادت حضرت امام موسي بين جعفر و تكريم شهادت حضرت رقيه (ع)

استيل آذين-استقلال تهران-آزادي-تهران-ساعت 14:45

محسن تركي-محدرضا ابوالفضلي-سعيد زارع-پيروز سيف ا...پور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...