رفتن به مطلب

تا حالا کدوم یکی از هنرمندان و هنرپیشه ها یا خواننده ها رو دیدین؟

ارسال های توصیه شده

منم میتونم بگم 80 درصدوشن دیدم و حتی با بعضیاشون کار کردم خیلیا با شخصیتی که بنظرمیان فرق دارن . مثلا امین حیای شدیدا خاکی و مهربون بود گوهر خیرلندیش محضر محضر از مهربونی و اخلاق . مهدی فخیم راده که ممکنه بداخلاق بظربیاد هم مهربون و خوب بود رادان با شخصیت بود

لینک به دیدگاه

بازیگر ایرانی که چند ماه آقای مدیری رو میدیدم فقط ....

بازیگر خارجی ندیدم اما یک آقای پورن استار دهه نود رو تو ایتالیا دیدم و تازه عکسم باهاش انداختم و دوستان گاهی آبرو برام نمیذارن اذیت میکنن اون عکس رو شیر میکنن تو تلگرام....اونم تو رستوران دیدم .راکو بود اسمش بقیش دیگه مهم نیست :ws28:

کنسرت یاهل هم با دو تا از همکارامون رفتیم از نزدیک دیدمش اون موقع خیلی کارش درست بود

دی جی دیابلو هم تو کلن دیدم که البته از خواننده های نوستالژی دوران دبیرستان بود و با موزیک هاش خیلی خاطره داشتم الان که سالهاست فکر کنم 15 سال بیشتره نمیخونه ...

آهنگهای  Paradox ،  Supa Dupa Fly ، Salute و......کلی با موزیکاش زندگی میکردم ...به اسم 666 میشناختنش ملت دو تا شاخ هم داشت رو کلش خنده دار :ws28: یادش بخیر اما نمیدونم چرا یکی دو آلبوم سال 99 و 2000 داد دیگه رفت ....کاراش اون زمان خیلی خوب بود و هنوزم اینا رو گوش میکنم با اینکه همه میخندن میگن خزه اینا چیه ولی تو جاده یا زمان تمرین خیلی حال میده و بیشتر جنبه خاطره داره برام تا ته زیاد میکنم به یاد بچگی و نوجوونی ......ایشونو تو یک جلسه در یک شرکتی دیدم که هیچوقت نخواستم بدونم این جلسات برای چی بود و چرا برگزار میشد .......

تو روسیه یکی از خواننده های دهه هشتاد رو دیدم که مال زمان من نبود اما برادرم دوسش داشت مدام موزیکهای اون و چند تا دیگه رو گوش میکرد و منم خب بچه بودم حال میکردم چون همش با هم بودیم و الانم گوش میدم ، اسمش سی سی کچ بود و با اینکه سنش زیاده ولی هنوزم اون چشاش مثل گربه هستش ....

dieter bohlen رو تو فرانکفورت دیدم کف کردم ، یک کنسرت برای خیریه و کودکان گذاشته بود ، ایشون با توماس اندرز گروه مدرن تاکینگ رو داشتن ، همون مو بوره ...ما یک عمر فکر میکردیم مدرن تاکینگ همش توماس اندرزه و این بنده خدا نقش هویج داره اما اینجا تکی خوند با این سن دیدم اتفاقا بر عکس همه صدای ریز و جیغ مدرن تاکینگ کلا مال اینه و توماس اندرزه که فقط لب میزده نقش هویج داشته ....در حالت عادی صداش مثل لوله بخاری کلفت بود ولی یهو جیغ که میزد پرای آدم میریخت ......چند تا از موزیکهای مدرن تاکینگ رو تنهایی اجرا کرد  اصلا انگار کلا مدرن تاکینک این بوده چند روز بعد خود توماس اندرز هم اومد برای همون خیریه همون آهنگها رو اجرا کرد ده تا دختر باهاش همخونی میکردن بلکه بتونه اون صدای جیغ رو در بیاره اما صدای بزغاله میداد اصلا نمیتونست بخونه حال آدم به هم میخورد ولی اون بنده خدا با این سن یجوری خوند تنهایی انگار هنوز دهه هشتاده و همون صدای جیغ بدون کوچکترین تغییری ...... سه روز این اومد سه روز اون و کلی بچه که طفلکی ها بیماری های خاص داشتن رو شاد کرد و حس خوبی بود .....

خواننده زیاد دیدم و ورزشکار حرفه ای هم یکبار kevin Levrone رو تو یک سمینار ورزشی رفتم دیدم .از اسطوره های دهه نود و کار درست ....برای شرکت تو اون سمینار دو روز استرس بلیط داشتم ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...