رفتن به مطلب

تا حالا کدوم یکی از هنرمندان و هنرپیشه ها یا خواننده ها رو دیدین؟

ارسال های توصیه شده

اینم چجور بود؟خودششو میگرفت یا نه؟

والا چی بگم... روزی بود که من داشتم رانندگی میکردم ابجیم کنار دستم بود

2تا از دوستامم عقب بودن

بعد خواهرم دیدش گفت اااااااااا... جواد رضویان

منم یه نگاه معمولی کردم گفتم اره دیدم... بدون خوشحالی چیزی... خیلی عادی:ws3:

اما خواهرم با دوستام انخد نگا گردن خندیدن که خودش با دوستش سرشونو به معنای اینکه سیلام میلام تکون دادن

هی میگفتم بابا ژون انخد نگا نکنید .. مگه گوش میکردن.. منم گازشو گرفتم رفتم خوردم به ترافیک:ws3:

اونا هم تو ترافیک پشته ما بودن

اما کلا خودشونو نگرفته بودن:ws37:

لینک به دیدگاه
والا چی بگم... روزی بود که من داشتم رانندگی میکردم ابجیم کنار دستم بود

2تا از دوستامم عقب بودن

بعد خواهرم دیدش گفت اااااااااا... جواد رضویان

منم یه نگاه معمولی کردم گفتم اره دیدم... بدون خوشحالی چیزی... خیلی عادی:ws3:

اما خواهرم با دوستام انخد نگا گردن خندیدن که خودش با دوستش سرشونو به معنای اینکه سیلام میلام تکون دادن

هی میگفتم بابا ژون انخد نگا نکنید .. مگه گوش میکردن.. منم گازشو گرفتم رفتم خوردم به ترافیک:ws3:

اونا هم تو ترافیک پشته ما بودن

اما کلا خودشونو نگرفته بودن:ws37:

:ws28:

لینک به دیدگاه
!ala مهمان

من رفتم سینما فیلم خروس جنگی رو دیدم، صبش هم امتحان مصالح داشتم با جزوه رفته بودم:ws3: خیلی هم از فیلم بدم اومد ولی کلا از عطاران خوشم میاد وقتی از سالن اومدم بیرون عطاران و اون یارو رفیقش که اسمشو نمیدونم چیه( تو فیلم اسم رفیقش غلامرضایی بود) تو سنما بودن مردم داشتن باهاشون عکس میگرفتن، منم رفنتم جلو یه سوال سیاسی از رضا عطاران پرسیذم اونم یه جوابی داد که همه خندیدن:ws3:

چنتا هنرمند دیگرو هم دیدم ولی با هیچکدوم حرف نزدم.

لینک به دیدگاه
من رفتم سینما فیلم خروس جنگی رو دیدم، صبش هم امتحان مصالح داشتم با جزوه رفته بودم:ws3: خیلی هم از فیلم بدم اومد ولی کلا از عطاران خوشم میاد وقتی از سالن اومدم بیرون عطاران و اون یارو رفیقش که اسمشو نمیدونم چیه( تو فیلم اسم رفیقش غلامرضایی بود) تو سنما بودن مردم داشتن باهاشون عکس میگرفتن، منم رفنتم جلو یه سوال سیاسی از رضا عطاران پرسیذم اونم یه جوابی داد که همه خندیدن:ws3:

چنتا هنرمند دیگرو هم دیدم ولی با هیچکدوم حرف نزدم.

خب چی پرسیدی؟:ws3:

لینک به دیدگاه

اومممممم...!!

من...سروش صحت...الناز شاكردوست...هانيه توسلي...پژمان بازغي...پوريا پورسرخ...ديگه يادم نيمياد از بازيگرا كيارو ديدم!

از خواننده ها...بنيامين و محسن يگانه!

يگانه رو كه زيادي ديدمش...رفتم خونش :ws3:

قبلنا هم كه خونمون اكباتان بود منوچهر نوذري همسايمون بود!

هانيه توسلي خيلي پايه بود...ولي نيميدونم چرا منو ريز ميديد...مثل بچه ها بهم مي گفت عزيز دلم:banel_smiley_4:

شاكردوست خيلي تو جو بود...ميخواستم بزنمش...نشد:ws3:

پژمان بازغيم موجودي بسيار جدي بود...خوشمان نيامد!

پورسرخم سر به زيييييييييييييييييير...مظلووووووووم...مؤدب!:4chsmu1:

بنيامين شوت!

يگانه باحال و خرابكار!

و البته هنرمند واقعي!

نوذري هم اون موقع ها هروقت منو ميديد فكر ميكرد لپم پنير پيتزاس...ميگرفت ميكشييييييييييييييييييييييد

خيلي دردم ميومد:ws44:

لینک به دیدگاه

به جز هنرمند عزیزی که هر روز توی آینه روی ماهشو میبینم.....:ws3::w70::icon_pf (19):

یکبار توی کنسرت هنگامه اخوان که فقط مخصوص خانوما بود فاطمه معتمد آریا رو دیدم که جلوم نشسته بود و قرار بود پول جمع شده برای کنسرت و برای خیریه بدن..:girl_angel:.. چند عدد بازیگر معروف دیگرو هم دیدم که اسماشونو یادم نمیاد....

داوود مقامی هم همسایمونه.....:w02:

توی پاساژ تندیس هم زیاد بازیگر دیدم....

یک مجری هم هست به نام خانم صادقی ایشونم تو کلینیک پوست جردن دیدم.....

الناز شاکردوست رو هم توی پاساژ گلستان هروی .....:eyepopping:

و................... خیلی از بازیگرهای طنز که اسماشونو یادم نمیااااد.:w155:

لینک به دیدگاه

راستی علیرضا دبیر با برو بکس کشتیشونو دیدم:ws3:

وحید شمسایی هم دیدم .. اون اقاهه گزارشگره هم دیدم کچله... قده خیلی بلندی داشت اینجوری شدم:w58:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

یکبار رضا صادقی در پارک دولت بندرعباس اجرا داشت دیدمش...و یکبار هم مرحوم ناصر عبداللهی که در باشگاه اروند اجرا داشت:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 7 سال بعد...

سال 86 باشگاه اکسیژن خیابان پل رومی مهران مدیری رو سه ماه هر روز میدیدم و همیشه هم فندک لازم داشت ? حداقل ده تا فندک بهش دادم گذاشت جیبش و عادتش بود ، وقتی سیگارش رو روشن میکرد میذاشت جیبش و دیگه نمیداد ورزش که نمیکرد همش با قاسم خانی تو رستوران باشگاه در حال خوردن بودن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...