رفتن به مطلب

تا حالا کدوم یکی از هنرمندان و هنرپیشه ها یا خواننده ها رو دیدین؟

ارسال های توصیه شده

تا حالا کدوم یکی از هنرمندان و هنرپیشه ها یا خواننده ها رو دیدین؟

دامنه تعریف:

مجاز تا غیر مجاز

ایرانی تا فرنگی!

داخل تا خارج

زیر زمینی تا روی زمینی! :wht:فرق نمی کنه

این تاپیک رو زدم تا از اون لحظه ای که اون هنرمند رو دیدین و حس خودتون رو نسبت بهش بگین و خاطره تون رو از اینکه اون لحظه چیکار کردین تا هم از هنرمندا بیشتر بدونیم هم بخندیم!

راستش من دیشب عروسی یکی از هنرپیشه های معروف تئاتر بودم.

اونجا خواننده های زیر زمینی مثال حمید اصغری و علی پیشتاز و دی جی رامین و سعید عرب رو دیدیم:jawdrop:

راستش رو بخواین از حمیداصغری خیلی خوشم اومد خیلی نسبت به بقیه متین تر و آقاتر و سنگین بود

علی پیشتاز هم جالب بود

جای همتون خالی خیلی خوش گذشت.....

:w330:

اما از کسای دیگه که دیدم جالبترینش بهرام رادان بود!!:4chsmu1:

در ادامه تعریف می کنم

وکلی بازیگر دیگه

حالا شما ها هم یکم تعریف کنید تا ببینیم مال کی از همه جالبتر بوده؟

لینک به دیدگاه

خانوم فریال بهزاد

شاید کسی نشناسه کارگردان فیلمهای کودک بود

منو بغل کرده بود:icon_redface:

وختی که سه-چهار سالم بود برا یکی از فیلماش میخواست بازی کنم اما مامانم قبول نکرد :pichak29:

لینک به دیدگاه

من خمسه،رامتین خداپناهی،رضا کیانیان،ایرج راد،محمد علی کشاورز،محمد صالح علا،لیلی و داوود رشیدی،مرضیه برومند،هنگامه مفید،عادل بزدوده،برزو ارجمند،سیاوش تهمورث،شبنم قلی خانی،امین زندگانی ،سروش صحت،زنده یاد خسرو شکیبایی،ابراهیم آبادی،الناز شاکردوست و چند نفر دیگه رو از نزدیک دیدم و باهاشون آشنا هستم ...وقتیم دیدمشون عکس العمل خاصی نشون ندادم :ws3:

از همشون بهتر ومهربون تر و مودب تر و نازترکشاورز وکیانیان وایرج راد هستن البته بقیه هم خوبن ولی اینا بهترن از همه هم مغرور ترو پروتر و به درد نخور تر رامتین خداپناهیه...

لینک به دیدگاه
من هیچ کس رو ندیدم:sigh:

بچه بودم نعمت الله گرجی رو دیدم......تو بیمارستان....5 روز بعد مردش :w58:

قلقلی رو هم دیدم:ws3:

احمدی نژاد رو هم دیدم:4chsmu1:

حالا زیاد غصه نخور ...حالا مثلا ما که دیدیم چه تحفه هایی رو دیدیم مگه؟:ws3:

لینک به دیدگاه
خانوم فریال بهزاد

وختی که سه-چهار سالم بود برا یکی از فیلماش میخواست بازی کنم اما مامانم قبول نکرد :pichak29:

من خمسه،رامتین خداپناهی،رضا کیانیان،ایرج راد،محمد علی کشاورز،محمد صالح علا،لیلی و داوود رشیدی،مرضیه برومند،هنگامه مفید،عادل بزدوده،برزو ارجمند،سیاوش تهمورث،شبنم قلی خانی،امین زندگانی ،سروش صحت،زنده یاد خسرو شکیبایی،ابراهیم آبادی،الناز شاکردوست و چند نفر دیگه رو از نزدیک دیدم و باهاشون آشنا هستم ...وقتیم دیدمشون عکس العمل خاصی نشون ندادم :ws3:

از همشون بهتر ومهربون تر و مودب تر و نازترکشاورز وکیانیان وایرج راد هستن البته بقیه هم خوبن ولی اینا بهترن از همه هم مغرور ترو پروتر و به درد نخور تر رامتین خداپناهیه...

:jawdrop:

از شما باید پرسید کیو ندیدی؟

چه قدر کنترل هیجانی ات زیاده من هر بار یکی رو دیدم نیشم تا پشت سرم باز میشه:4chsmu1:

می دونی نفس ترینشون کیه؟

پرویز پرستوییه

وقتی دیدمش اشک تو چشام جمع شد

با زن و دختر بزرگش دیدمش خیلی خیلی افتاده بود اینقدر که دلم می خواست برم ماچش کنم:icon_redface:

راستی خمسه همسایه ما بود تا پارسال یه دختر کوچولوی مو فر فری م داشت که هر روز باهاش میره پارک!

لینک به دیدگاه
خانوم فریال بهزاد

:there::there:

پس

اگه اجازه داده بود الان تو هم واسه خودت یه پا هانیه توسلی بودی!:a030:

لینک به دیدگاه

من جمشید مشایخی رو 2 سال پیش تو نمایشگاه صنعت و ساختمان دیدمو امضا گرفتم.

تو مراسم 7 ام احمد شاملو رفته بودم خونش و آیدا....خانوم شاملو رو دیدم و صحبت کردم...

لینک به دیدگاه
من هیچ کس رو ندیدم:sigh:

بچه بودم نعمت الله گرجی رو دیدم......تو بیمارستان....5 روز بعد مردش :w58:

قلقلی رو هم دیدم:ws3:

احمدی نژاد رو هم دیدم:4chsmu1:

:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

یادم اومد رضا بابک رو هم دیدم اخه خاله ام اینا یه مدت خونه مامانش تو حسن اباد مستاجر بودن

یه مامان خیلی عصبانی داشت اصلا نمی زاشت من تو حیاط توپ بازی کنم :w58:

افسانه رایگان رو هم البته با عینک دودی تو یه مجتمع تجاری چن سال پیش دیدم از دور

لینک به دیدگاه

من عمو پوررنگ و امیر محمد دیدم....کلی ام ذوق کرده بودم....میخواستم برم باهاش عکس بندازم روم نشد.... خواهرزادمو داد بغلش از اونا عکس انداختم....:ws37:

رضابابک م دیدم.....یه چن نفر دیگه ام دیدم .....ولی یادم نمیاد.....:ws3:

خو فقط عمو پورنگو دیدم ذوق کردم!!!!

لینک به دیدگاه
من عمو پوررنگ و امیر محمد دیدم....کلی ام ذوق کرده بودم....میخواستم برم باهاش عکس بندازم روم نشد.... خواهرزادمو داد بغلش از اونا عکس انداختم....:ws37:

رضابابک م دیدم.....یه چن نفر دیگه ام دیدم .....ولی یادم نمیاد.....:ws3:

خو فقط عمو پورنگو دیدم ذوق کردم!!!!

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:خوش عمو پورنگ باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...