رفتن به مطلب

تاپیک طنز مهندسی مواد

ارسال های توصیه شده

شبکه bcc : مخفف British connection channel شبکه ماهواره ای انگلیسی زبان و وابسته به کشور های معلوم الحال غربی

شبکه fcc : مخفف France connection channel شبکه ماهواره ای فرانسوی زبان و وابسته به گروه های نژاد پرست غربی

روش لاوه : روش عشقولانه / اصولاً هر روشی که در رابطه تنگاتنگی با سوسول بازی باشد .

سلول واحد : زندان هایی است مخصوص کارکنان متخلف شرکت واحد اتوبوس رانی .

شبکه sc : مخفف Sahar channel شبکه ماهواره ای عربی زبان که خیلی هم خوبه .

فاکتورچیده شدن : روشی است نوین که استادان در فصل امتحاتات برای چیدن دانشجویان برای جلوگیری از تقلب های احتمالی استفاده می کنند .

پلی مورف : چند شکلی / هر چیز که چند شکل داشته باشد / در جوامع رو به زوال غربی به انسان های بوقلمون صفت اطلاق می شود .

آمورف: در واقع شکل تلویحی و عامیانه آقای مورف از شخصیت های محبوب کارتونی می باشد .

عدد همسایگی: به تعداد بچه خرخون هایی که سر جلسه امتحان دور و بر شما نشسته اند اطلاق می شود .

رمبو هدرال: جدید ترین فیلم از سری فیلم های محبوب رمبو با بازی سیلوستر استالونه .

استریو گرافیک: جدید ترین دستگاه پخش کننده موسیقی محصول شرکت ال جی مخصوص طبقه مرفه جامعه .

جهش اتمی: حرکتی است انتحاری به هنگام کشف تقلب دانشجو توسط مراقب جلسه امنحان .

نانو تکنولوژی : جدید ترین روش پخت نان که اغلب در نانوایی های بالا شهر مورد استفاده قرار می گیرد .

لبه جذب: روشی است مربوط به فرهنگ رو به زوال و منحط غرب که با شئونات اسلامی در تضاد قرار دارد .

فیل تراسیون: فیل ترینگ / روشی برای جلوگیری از دسترسی به سایت های غیر اخلاقی غربی . مشخصات یک فیل تر مناسب : مشخصات آن دقیقاً مانند مشخصات یک همسر مناسب می باشد : 1- بساز باشد 2- مأخوذ به حیا باشد 3- اهل خانه و خانواده باشد 4- تا حد امکان از فرهنگ تذویری و رو به انحطاط غرب بیزار و مبرهن باشد .

تفرق اشعه ایکس: از عوامل تفرقه برانگیز بین آحاد مختلف مردم که توسط اشعه ایکس و با دیگر اشعه های توطئه گر معلوم الحال .

فاکتور ساختمانی : فاکتوری است که به هنگام خرید و فروش یک ملک فروشنده به خریدار می دهد .

روش انعکاس به عقب: از سنتی ترین روش های تقلب که در آن فرد تقلب کننده با صلاح دید تقلب دهنده به عقب بر می گردد و تقلب می گیرد .

عملیات حرارتی : به هرگونه عملیات توطئه گرانه و مخرب دشمنان که در فصل تابستان انجام شود اطلاق می شود .

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اهل دانشگاهم

روزگارم خوش نيست

ژتوني دارم

خرده عقلی

سر سوزن شوقي

اهل دانشگاهم پيشه ام گپ زدن است

گاه گاهي مي نويسم تكليف

مي سپارم به شما

تا به يك نمره ناقابل بيست

كه در آن زندانيست

دلتان زنده شود

چه خيالي چه خيالي ميدانم

گپ زدن بيهوده است

خوب ميدانم دانشم بيهوده است

اوستاد از من پرسيد

چقدر نمره ز من مي خواهي

من از او پرسيدم

دل خوش سيري چند

اهل دانشگاهم

قبله ام آموزش

جانمازم جزوه

مشق از پنجره ها ميگيرم

همه ذرات وجودم متبلور شده است

درسهايم را وقتي مي خوانم

که خروس مي كشد خميازه

مرغ و ماهي خواب است

خوب يادم هست

مدرسه باغ آزادي بود

درس بي كرنش مي خوانديم

نمره بي خواهش مي آورديم

تا معلم پارازيت مي انداخت

همه غش مي كرديم

كلاس چقدر زيبا بودو معلم چقدر حوصله داشت

درس خواندن آنروز

مثل يك بازي بود

كم كمك دور شدم از آنجا

بار خود را بستم

عاقبت رفتم در دانشگاه

به محيط خشن آموزش

و به دانشكده علوم سرايت كردم

رفتم از پله كامپيوتر بالا

چيزها ديدم در دانشگاه

من گدايي ديدم در آخر ترم

در به در مي گشت

يك نمره قبولي مي خواست

من كسي را ديدم

از ديدن يك نمره ده

دم دانشگاه پشتك مي زد

شاعري ديدم

هنگام خطابه

به خرچنگ مي گفت ستاره

و اسيد نيتريك را جاي مي مي نوشيد

همه جا پيدا بود

همه جا را ديدم

بارش اشك از نمره تك

جنگ آموزش با دانشجو

حذف يك درس به فرماندهي كامپيوتر

فتح يك ترم به دست ترميم

قتل يك لبخند در آخر ترم

همه را من ديدم

من در اين دانشگاه در به در و ويرانم

من به يك نمره نا قابل ده خشنودم

من به ليسانس قناعت دارم

من نمي خندم اگر دوست من مي افتد

من نمي خندم اگر نرخ ژتون را دو برابر بكنند

و نمي خندم اگر موي سرم مي ريزد

من در اين دانشگاه

در سراشيب كسالت هستم

خوب مي دانم استاد

كي كوئيز مي گيرد

برگه حذف كجاست

سايت و رايانه آن مال من است

تريا،نقليه،دانشكده از آن من است

ما بدانيم اگر سلف نباشد

همگي مي ميريم

و اگر حذف نباشد

همگي مشروطيم

نپرسيم كه در قيمه چرا گوشت نبود

كار ما نيست شناسايي مسئول غذا

كار ما نيست شناسايي بي نظمي ها

كار ما شايد اينست كه در مركز پانچ

پي اصلاح خطا ها برويم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
شبکه bcc : مخفف British connection channel شبکه ماهواره ای انگلیسی زبان و وابسته به کشور های معلوم الحال غربی

شبکه fcc : مخفف France connection channel شبکه ماهواره ای فرانسوی زبان و وابسته به گروه های نژاد پرست غربی

روش لاوه : روش عشقولانه / اصولاً هر روشی که در رابطه تنگاتنگی با سوسول بازی باشد .

سلول واحد : زندان هایی است مخصوص کارکنان متخلف شرکت واحد اتوبوس رانی .

شبکه sc : مخفف Sahar channel شبکه ماهواره ای عربی زبان که خیلی هم خوبه .

فاکتورچیده شدن : روشی است نوین که استادان در فصل امتحاتات برای چیدن دانشجویان برای جلوگیری از تقلب های احتمالی استفاده می کنند .

پلی مورف : چند شکلی / هر چیز که چند شکل داشته باشد / در جوامع رو به زوال غربی به انسان های بوقلمون صفت اطلاق می شود .

آمورف: در واقع شکل تلویحی و عامیانه آقای مورف از شخصیت های محبوب کارتونی می باشد .

عدد همسایگی: به تعداد بچه خرخون هایی که سر جلسه امتحان دور و بر شما نشسته اند اطلاق می شود .

رمبو هدرال: جدید ترین فیلم از سری فیلم های محبوب رمبو با بازی سیلوستر استالونه .

استریو گرافیک: جدید ترین دستگاه پخش کننده موسیقی محصول شرکت ال جی مخصوص طبقه مرفه جامعه .

جهش اتمی: حرکتی است انتحاری به هنگام کشف تقلب دانشجو توسط مراقب جلسه امنحان .

نانو تکنولوژی : جدید ترین روش پخت نان که اغلب در نانوایی های بالا شهر مورد استفاده قرار می گیرد .

لبه جذب: روشی است مربوط به فرهنگ رو به زوال و منحط غرب که با شئونات اسلامی در تضاد قرار دارد .

فیل تراسیون: فیل ترینگ / روشی برای جلوگیری از دسترسی به سایت های غیر اخلاقی غربی . مشخصات یک فیل تر مناسب : مشخصات آن دقیقاً مانند مشخصات یک همسر مناسب می باشد : 1- بساز باشد 2- مأخوذ به حیا باشد 3- اهل خانه و خانواده باشد 4- تا حد امکان از فرهنگ تذویری و رو به انحطاط غرب بیزار و مبرهن باشد .

تفرق اشعه ایکس: از عوامل تفرقه برانگیز بین آحاد مختلف مردم که توسط اشعه ایکس و با دیگر اشعه های توطئه گر معلوم الحال .

فاکتور ساختمانی : فاکتوری است که به هنگام خرید و فروش یک ملک فروشنده به خریدار می دهد .

روش انعکاس به عقب: از سنتی ترین روش های تقلب که در آن فرد تقلب کننده با صلاح دید تقلب دهنده به عقب بر می گردد و تقلب می گیرد .

عملیات حرارتی : به هرگونه عملیات توطئه گرانه و مخرب دشمنان که در فصل تابستان انجام شود اطلاق می شود .

ايول

پيمان اينارو خودت درست كردي؟؟؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

اولین باریه که به سایتتون اومدم، فک نمیکردم اینقدر جذاب باشه... خدایی دمتون گرم. راستی یادتون نره راهنماییم کنیدها..................

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

توجه : این نوشته صرفا طنز هست، همانطور که از نام تاپیک بر می آید !

جمشید پژویان، رئیس شورای رقابت در همایش «طرح‌ هدفمند کردن یارانه‌ها با ابعاد هزینه‌های ناشی از طرح (تورم و بیکاری‌) و ارائه راهکارهایی به منظور جبران آن» که از سوی بسیج دانشجویی در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه برگزار شد، سخنرانی کرد.

1- خیلی دوست دارم پوستر این همایش را ببینم تا بفهمم اسم همایش را چطوری داخل یک پوستر جای داده‌اند: «همایش طرح هدفمند کردن یارانه‌ها با ابعاد هزینه‌های ناشی از طرح (تورم و بیکاری) و ارائه راهکارهایی به منظور جبران آن» آخه اینم شد اسم؟!

2- با این حساب اصلاً چرا این همایش برگزار شده؟ دوستان که در همین نامگذاری تحلیل ونتیجه‌گیری و الباقی قضایا را یکجا انجام داده‌اند.

3- یکی از دوستان بنده اخیراً اولاددار شده و خیلی برای نامگذاری بچه‌اش وسواس دارد، اگر دوستان بسیج دانشجویی وقت دارند یک تُک پا تشریف بیاورند اسمی برای بچه بگذارند، ممنون می‌شوم.

4- البته احتمالاً نام کودک مزبور، چنین خواهد بود: «جمشید کوچولوی تپل‌مپل پسر آقا‌ مجید و ثریا خانوم که 4 سال پیش ازدواج کردن ولی بچه‌دار نمی‌شدند و سرانجام با تلاش متخصصان داخلی در پژوهشکده رویان بچه‌دار شدند و چه پیرهن آبی گلدار قشنگی هم تن این دسته گل کرده‌اند.»

جمشید پژویان، رئیس شورای رقابت در این همایش در‌خصوص عدم اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: «چنانچه این طرح اجرا نشود ترجیح می‌دهم خودکشی کنم و ادامه این راه را نبینم.» سپس رو به دانشجویان کرد و گفت: «حتی باید دسته‌جمعی خودکشی کنیم.‌»

فرض می‌کنیم طرح مذکور اجرا نشود. حالا ببینیم در مراسم خودکشی دسته‌جمعی در دانشگاه علامه چه می‌گذرد.

جمشید پژویان در حالی که کاسه‌ای به دست گرفته روی سن ایستاده. مشـابه این کاسه دست همه دانشجویان حاضر در سالن هم هست، منتها کمی کوچکتر.

پژویان: در این لحظه تاریخی همگی از جهان‌ فانی رفته و به جهان باقی می‌شتابیم.

یکی از دانشجویان: اجازه استاد! اونایی که توی جلسه نیستن چی؟

پژویان: اونام بالاخره به همین راهی که ما می‌رویم می‌روند. حالا کاسه‌ها بالا!

یکی دیگر از دانشجویان: استاد بوی اینکه توی کاسه‌اس خیلی بده. نکنه مسموم بشیم؟ چیه؟ شوکرانه؟

پژویان: نه. متأسفانه چون طرح اجرا نشده،‌ شوکران به قدر کافی پیدا نمی‌شه. فقط آقایان اگر سبیل دارن مواظب باشن محتویات کاسه به ریش و سبیلشون مالیده نشه. ریش و سبیلتون بریزه جنازه‌تون بدشکل می‌شه‌ها.

همان دانشجو: اجازه آقا مگه چی توشه؟

پژویان: اکسیر پاکیزگی تن و جان. دارو. داروی سفر از این دنیایی که دیگه تاب و تحمل ما رو نداره. حالا همه با هم به سلامتی تا ته برین بالا. کسی هم تقلب نکنه. خداحافظ ای جهان بدون طرح هدفمند کردن یارانه‌ها. یک. دو. سه.

لینک به دیدگاه

دوران قبل از دانشگاه = حسرت

قبول شدن در دانشگاه = صعود

كنكور = گذرگاه كاماندارا

دوران دانشجویی = سالهای دور از خانه

خوابگاه دانشجویی = آپارتمان شماره 13

بی نصیبان از خوابگاه = اجاره نشین ها

امتحان ریاضی = كشتار بیوجرسی

امتحان میان ترم = زنگ خطر

امتحان پایان ترم = آوار

لیست نمرات دانشجویی = دیدنیها

نمره امتحان = پرنده كوچك خوشبختی

مسئولین دانشگاه = گرگها

استادان = این گروه خشن

اشپزخانه = خانه عنكبوت

رستوران دانشگاه = پایگاه جهنمی

پاسخ مسئولین = شاید وقتی دیگر

دانشجوی اخراجی = مردی كه به زانو در امد

دانشجوی فارغ التحصیل = دیوانه از قفس پرید

دانشجوی سال اولی = هالوی خوش شانس

واحد گرفتن = جدال بر سرهیچ

مدرك گرفتن = پرواز بر فراز آشیانه فاخته

پاس كردن واحدها = آرزوهای بزرگ

مرگ استادها = جلادها هم میمیرند

محوطه چمن دانشگاه =حریم مهرورزی

استاد راهنما = مرد نامرئی

كمك هزینه = بر باد رفته

درخواست دانشجویان = بگذار زندگی كنم

دانشجوی دانشگاه صنعتی = بینوایان

برخورد استادان = زن بابا

اتاق رئیس دانشگاه = كلبه وحشت

شب امتحان = امشب اشكی میریزم

تقلب در امتحان = راز بقا

یادگیری = قله قاف

دانشجوی معترض = پسر شجاع

دكتر بهداری = گله بان

تربیت بدنی1 = راكی

تربیت بدنی2 = راكی

خاطرات استادها = اعترافات یك خلافكار

انصراف = فرار از كولاك

تصییح ورقه امتحان = انتقام

نمره گرفتن از استاد = دوئل مرگ

شاگرد اول = مرد 6مبلیون دلاری

آرزوی دانشجویان = زلزله بزرگ

هیئت علمی = سامورا یی ها

رئیس دانشگاه = دیكتاتور بزرگ

رفتن به خوابگاه دختران = عبور از میدان مین

رئیس اموزش = هزاردستان

معاون اموزش = دزد دریایی

برخورد مسئولین = كمیسر متهم میكند

از دانشگاه تا خوابگاه = از كرخه تا راین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...