رفتن به مطلب

توصیه ها و اطلاعات غذایی 2 (شیر کاکائو)

ارسال های توصیه شده

طالبیشم اخه بدمزس وای توت فرنگی که اصن دوس ندارم........

نه مرجان بخور حتما.. پس فردا که من پوکی استخون گرفتم تو بعد میگی خب شد من شیر سویا میخوردماااااا...:ws54:

به این خوشمزه ایی:w00:خو فک کن دواس به زول بخول:ws3:

من شیر دوس دالم چه با طعم چه بدون اون:w16:

لینک به دیدگاه

من از شیر خیلی بدم میاد اما چون مجبورم بخورمش که تو پیری 10000 تا مرض نگیرم از نی شیر با طعم های مختلف استفاده می کنم.... :hanghead: یا سعی می کنم با بیسکوییت و از این چیزا بخورمش که طعمش رو خیلی حس نکنم... :hanghead:

تازه شیر کاکائو رو هم با این کاکائو های نِستِله که جعبه ی زرد دارن درست می کنم! :hanghead:

لینک به دیدگاه
ولی من شیر سویا با طعم طالبی و توت فرنگی خیلی دوس دالم

یهنی دیگه نخولم:ws44:

به هر حال هر چيزه طعم داري اسانس داره عزيز..... زياده روي نكن .. نميگم اصلن نخور .. چون نميتوني اينكارو كني .. ميتووني !!!

لینک به دیدگاه
به این خوشمزه ایی:w00:خو فک کن دواس به زول بخول:ws3:

من شیر دوس دالم چه با طعم چه بدون اون:w16:

من شیر دوس ندارم از بچگی نمیخوردم همینه که اوچیک موندم انقده ریزه پیزم.. یه مدت تو خوابگاه عقلم رسید شیر بخورم به زور میخوردم شیر ساده پرچرب... دوباره عقلم رفت...:ws27:

خوش به حالت:ws37:

من از شیر خیلی بدم میاد اما چون مجبورم بخورمش که تو پیری 10000 تا مرض نگیرم از نی شیر با طعم های مختلف استفاده می کنم.... :hanghead: یا سعی می کنم با بیسکوییت و از این چیزا بخورمش که طعمش رو خیلی حس نکنم... :hanghead:

تازه شیر کاکائو رو هم با این کاکائو های نِستِله که جعبه ی زرد دارن درست می کنم! :hanghead:

:w127:همون که عسک خرگوش روشه...(نستله..!)

با بیسکویت نخور من چند سال پیش یه گزارش دیدم که دانشمندا کشفیده بودن شیرو با هرچی بخوری بخصوص نون بیسکویت اینا ... خواصش جذب نمیشه...:brodkavelarg:

لینک به دیدگاه

پري شيره طعم دار سعي كن نخوري ... اگر ميخوري هم زياده روي نكن .. اينم بگم جذبه كلسيم در شير كاكائو كمتره پس اگه شير نميخوري از ماست يا پنير استفاده كن ...

لینک به دیدگاه
من شیر دوس ندارم از بچگی نمیخوردم همینه که اوچیک موندم انقده ریزه پیزم.. یه مدت تو خوابگاه عقلم رسید شیر بخورم به زور میخوردم شیر ساده پرچرب... دوباره عقلم رفت...:ws27:

منم زیادی بزلگ شدم:ws28:

کجا لفته بگو بلگلده خوووووووو:ws3:

لینک به دیدگاه

با بیسکویت نخور من چند سال پیش یه گزارش دیدم که دانشمندا کشفیده بودن شیرو با هرچی بخوری بخصوص نون بیسکویت اینا ... خواصش جذب نمیشه...:brodkavelarg:

نه اينجوورا نيست .. نون بيسكويت اينا باشير مشكلي نداره ...

شما هم لطف كن از بقيه ي فراورده ها استفاده كن... پنير صيح و ماست در ظهر و شب ... يه پيشنهاده .... سعي كن عمل كني

لینک به دیدگاه

اوهوم همون که عسک خرگوش داره... :ws3:

پري شيره طعم دار سعي كن نخوري ... اگر ميخوري هم زياده روي نكن .. اينم بگم جذبه كلسيم در شير كاكائو كمتره پس اگه شير نميخوري از ماست يا پنير استفاده كن ...

ماست خیلی میخورم...

روزی یه کاسه ماست می خورم... :ws3:

لینک به دیدگاه
اوهوم همون که عسک خرگوش داره... :ws3:

ماست خیلی میخورم...

روزی یه کاسه ماست می خورم... :ws3:

عزيزم كمه بايد در كنار پنير صيحانه كه ايشالا با گردو ميخوري... ظهر ماست و شب هم يه محصوله لبني بخوري ... تا با اندازه كلسيم مصرف كرده باشيييييي

لینک به دیدگاه
نه اينجوورا نيست .. نون بيسكويت اينا باشير مشكلي نداره ...

شما هم لطف كن از بقيه ي فراورده ها استفاده كن... پنير صيح و ماست در ظهر و شب ... يه پيشنهاده .... سعي كن عمل كني

خب من اگه .. معمولا ماست وپنیر میخورم... :w72:

ولی شیر نه..

:banel_smiley_52:خب پری من گولت زدم .. با بیسکیت بخور ایشکال نداره..).. من با بیسکویت همه چی دوس دارم شاید باش شیر خوردم...

لینک به دیدگاه
انگالی من خیلی شکمو ام:persiana__hahaha:

من شیر گاهی وقتا یه پارچم میخولم:ws3:

ماست حداقل 2 کاسه

پنیرم میخورم با گردو

:ws28::ws28:

آفرين دخملم ..:icon_gol: فقط اينو بدون كه كالريه شير تقريبن بالاست و اينم خووب نيست كه يه پارچ رووزي بخوولي

لینک به دیدگاه
آفرين دخملم ..:icon_gol: فقط اينو بدون كه كالريه شير تقريبن بالاست و اينم خووب نيست كه يه پارچ رووزي بخوولي

فهلا که چاق نشدم:ws28:

اخه من غذا خور نیستم:banel_smiley_4:

تنهای؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws37:

اوهوم:ws3:

صبا 2 لیوانو میخولم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...