رفتن به مطلب

کتاب جدید اموزش انسیس ورک بنچ به بازار امد

just work

ارسال های توصیه شده

با سلام به شما دوستان عزیز و علاقه مندان به انسیس .

چندی پیش بدنبال کتاب اموزش انسیس ورک بنچ میگشتم .

پس از تلاش فراوان کتاب دوست عزیز جناب مهندس معززی را خریدم .

این کتاب بسیار خوب بود ولی یک مشکل عمده داشت و انهم خلاصه بودن و تقریبا پیشرفته بودن ان بود .

یعنی ورک بنچ را از پایه شروع نکرده بود .

کتابهای مثلث نارنجی و جاهد مطلق هم که ورک بنچ نداشت .

چند روز قبل کتابی را دیدم و خریدم که بسیار خوب در این زمینه اموزش داده بود :

S1.jpg

S2.jpg

این حقیر بسادگی مطالب انرا که بصورت قدم به قدم بهمراه مثال است پیگیر شدم . در کمتر از یک هفته 100 صفحه از 320 صفحه ی انرا تمام نمودم .

لذا انرا به شما دوستان عزیز پیشنهاد میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

وقتی علیرضا بگه جالبه حتما همینطوره

من به تازگی انسیس طراحی اجزا و مقاومت مصالح رو تمام کردم و میخواستم ورک بنچ رو شروع کنم ولی فعلا به دلیل پاره ای مشکلات قادر به یادگیری محیط ورک بنچ نیستم ولی حتما این کتاب رو خریداری میکنم و روش کار میکنم

به نظر من هم تا به حال رفرنس خوبی برای ورک بنچ انسیس توی بازار نبوده من امیدوارم این کتاب بتونه خوب و جامع عمل کنه

لینک به دیدگاه
وقتی علیرضا بگه جالبه حتما همینطوره

من به تازگی انسیس طراحی اجزا و مقاومت مصالح رو تمام کردم و میخواستم ورک بنچ رو شروع کنم ولی فعلا به دلیل پاره ای مشکلات قادر به یادگیری محیط ورک بنچ نیستم ولی حتما این کتاب رو خریداری میکنم و روش کار میکنم

به نظر من هم تا به حال رفرنس خوبی برای ورک بنچ انسیس توی بازار نبوده من امیدوارم این کتاب بتونه خوب و جامع عمل کنه

ممنون مدیر عزیز .

بله اگر به سرفصلهای روی جلد تامل کنید میبینید که به نکات خوبی اشاره شده .

مطمئنا در میان این همه خرج و مخارج روزانه مبلغ 6900 برای یک کتاب کاملا بهینه باشد

لینک به دیدگاه

با سلام

امیدوارم یک نفر پبدا بشه کل کتاب رو اسکن کنه و با سی دی اون رو سایت قرار بده تا ما و دوستان شهرستانی هم بتونن استفاده کنند.لطفا پیگیر باشید

لینک به دیدگاه

سلام.معرفی کتاب خوب واقعا مفیده.یادمه برای متلب یا کتیا بعد از چندبار سعی و خطا یه مرجع خوب آخرش پیدا کردم.البته هنوز هم مطمئن نیستم.دوستان از این به بعد کتابهای خوب رو لطفا معرفی کنید.مثلا احتمالا پروژه پایانی من یه جورایی به فلوئنت مربوط میشه.به نظر شما چه کتابی مناسبه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
با سلام

امیدوارم یک نفر پبدا بشه کل کتاب رو اسکن کنه و با سی دی اون رو سایت قرار بده تا ما و دوستان شهرستانی هم بتونن استفاده کنند.لطفا پیگیر باشید

فکر نکنم بشه این کارو انجام داد...چون این کتاب توسط یک شرکت و ناشری به چاپ رسیده و حقوق تکثیر برای ناشر و مولف محفوظه...اگر کسی بدون اجازه ناشر دست به کپی برداری بزنه،ناشر و هیئت تالیفی اجازه اینو دارن که ازون شخص شکایت کرده و طبق قانون با اون فرد برخورد کنن.

برای این کار 2راه وجود داره....

1.مدیر و مسئولان انجمن،توی صفحه ی اصلی سایت یه فروشگاه ایجاد کنن و با گرفتن امتیاز پخش از ناشر،این کتاب ها رو به مقصد هاشون پست کنن....اینجوی انجمن نوعی واسطه میشه بین ما و ناشر.(درآمدی هم برای انجمن ایجاد میشه)

2.یکی دقیق این کتابو بخونه و بعد از تسلط کامل رو نرم افزار،شروع کنه به آموزشش و مثال های آورده شده تو اون کتاب رو با کمی تغییر تو سایت مطرح کنه...

به نظر بنده ، راه حل اول مناسبتر به نظر میاد...حالا شاید دوستان راه حلهای بهتری هم پیشنهاد کنن!:ws38:

:a030:

لینک به دیدگاه
فکر نکنم بشه این کارو انجام داد...چون این کتاب توسط یک شرکت و ناشری به چاپ رسیده و حقوق تکثیر برای ناشر و مولف محفوظه...اگر کسی بدون اجازه ناشر دست به کپی برداری بزنه،ناشر و هیئت تالیفی اجازه اینو دارن که ازون شخص شکایت کرده و طبق قانون با اون فرد برخورد کنن.

برای این کار 2راه وجود داره....

1.مدیر و مسئولان انجمن،توی صفحه ی اصلی سایت یه فروشگاه ایجاد کنن و با گرفتن امتیاز پخش از ناشر،این کتاب ها رو به مقصد هاشون پست کنن....اینجوی انجمن نوعی واسطه میشه بین ما و ناشر.(درآمدی هم برای انجمن ایجاد میشه)

2.یکی دقیق این کتابو بخونه و بعد از تسلط کامل رو نرم افزار،شروع کنه به آموزشش و مثال های آورده شده تو اون کتاب رو با کمی تغییر تو سایت مطرح کنه...

به نظر بنده ، راه حل اول مناسبتر به نظر میاد...حالا شاید دوستان راه حلهای بهتری هم پیشنهاد کنن!:ws38:

:a030:

ممنون امین جان

به نظر منم راه اول عاقلانه تر به نظر میرسه

ولی راه دوم به ارتقای سطح علمی تالار خیلی کمک میکنه فقط ممکنه شخصی که یاد گرفته زمان آموزش رو نداشته باشه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
ممنون امین جان

به نظر منم راه اول عاقلانه تر به نظر میرسه

ولی راه دوم به ارتقای سطح علمی تالار خیلی کمک میکنه فقط ممکنه شخصی که یاد گرفته زمان آموزش رو نداشته باشه

آره حاجی...مخصوصاً نرمافزاری مثل انسیس...ولی هیچ چیزی نشد نداره...هر چیزی ممکنه!:a030:

لینک به دیدگاه

دوستان ارجمند یه کار دیگه میشه انجام داد .

البته به اعتماد شما بستگی داره .

مبلغ کتاب + هزینه پست رو بپردازید تا بخرم و واستون ارسال کنم .

میل شماست ...

لینک به دیدگاه

میل شماست ...

این شد حرف حساب

ممنون علی جان

دوستان اگه این کتاب رو میخوان به شماره حساب علی آقا مبلغ کتاب رو بفرستن البته به اضافه هزینه پست تا ایشون برای ارسال این منبع سودمند اقدام نمایند

لینک به دیدگاه
این شد حرف حساب

ممنون علی جان

دوستان اگه این کتاب رو میخوان به شماره حساب علی آقا مبلغ کتاب رو بفرستن البته به اضافه هزینه پست تا ایشون برای ارسال این منبع سودمند اقدام نمایند

با تشکر برای دریافت شماره حساب پی ام خصوصی بگذارید

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

میل شماست ...

اینکارم میشه انجام داد...ولی این کار به نظرمن اصولی نیست...چون زحمت زیادی رو به گردن شما میاندازه....

من هم شور و ذوق زیادی برای خرید این کتاب دارم و برای شما پ.خ هم میزنم...ولی باید یه فکری به آینده این نوع حرکات کرد....این فروشگاه انجمن تا کی می خواد آک بمونه؟!:banel_smiley_4:

یه پیشنهاد دیگه هم دارم....شما یک لیست از افرادی که برای کتاب درخواست دادن تهیه کنید...

تعداد هر لیست حدوداً 20-30 باشه.

برای خردیتونم ضرب العجل تعیین کنید....مثلاً 1ماه...و در طی این یک ماه مدیران باید زحمت تیلیغ این تاپیکو بر عهده بگیرن.:ws38:

وقتی ظرفیت به حد کافی رسید،میتونید برید پیش کتاب فروشی،و خرید خودتونو ارائه بدید.

بعد بعلت اینکه خرید شما عمده حساب میشه،کتاب فروشی موظفه 10-20 درصد تو هزینه کل تخفیف بده...البته اگر طرف حسابتون خود ناشر باشه،این درصد تخفیف تا 35 درصد هم افزایش پیدا میکنه...اون هم میشه پولسانت این عمل نیک!:ws3:

فکر کنم اینطوری بهتر باشه....هم برای شما زحمت کمتری ایجاد میشه(رفت و آمد کم) و وقتتون کمتر هدر میره و هم عجر این عمل خیرتون حدی جبران میشه.....:a030:

(ما این شگردو تو دوران دبیراستان موقع خرید کتابای کنکور بکار میبردیم!)

پیشاپیش از این عمل خیرتون تشکر میکنم....:w139:

باز هم هرچی بزرگان اندیشند ما آن کنیم....12.gif

لینک به دیدگاه
اینکارم میشه انجام داد...ولی این کار به نظرمن اصولی نیست...چون زحمت زیادی رو به گردن شما میاندازه....

من هم شور و ذوق زیادی برای خرید این کتاب دارم و برای شما پ.خ هم میزنم...ولی باید یه فکری به آینده این نوع حرکات کرد....این فروشگاه انجمن تا کی می خواد آک بمونه؟!:banel_smiley_4:

یه پیشنهاد دیگه هم دارم....شما یک لیست از افرادی که برای کتاب درخواست دادن تهیه کنید...

تعداد هر لیست حدوداً 20-30 باشه.

برای خردیتونم ضرب العجل تعیین کنید....مثلاً 1ماه...و در طی این یک ماه مدیران باید زحمت تیلیغ این تاپیکو بر عهده بگیرن.:ws38:

وقتی ظرفیت به حد کافی رسید،میتونید برید پیش کتاب فروشی،و خرید خودتونو ارائه بدید.

بعد بعلت اینکه خرید شما عمده حساب میشه،کتاب فروشی موظفه 10-20 درصد تو هزینه کل تخفیف بده...البته اگر طرف حسابتون خود ناشر باشه،این درصد تخفیف تا 35 درصد هم افزایش پیدا میکنه...اون هم میشه پولسانت این عمل نیک!:ws3:

فکر کنم اینطوری بهتر باشه....هم برای شما زحمت کمتری ایجاد میشه(رفت و آمد کم) و وقتتون کمتر هدر میره و هم عجر این عمل خیرتون حدی جبران میشه.....:a030:

(ما این شگردو تو دوران دبیراستان موقع خرید کتابای کنکور بکار میبردیم!)

پیشاپیش از این عمل خیرتون تشکر میکنم....:w139:

باز هم هرچی بزرگان اندیشند ما آن کنیم....12.gif

با سلام دوباره .

پیشنهاد شما بسیار نیک و هوشمندانه است .

نه بخاطر تخفیف بلکه بخاطر تاسیس تاپیکی پیرامون تهیه کتاب تا زمان راه اندازی فروشگاه انجمن .

این حقیر این پیشنهاد شما را با مدیریت محترم و اعضای هیئت علمی تالار در میان خواهم گذاشت تا به نتیجه ی مدون برسیم .

اما در مورد پی ام نیاز به مراجعه به وبلاگ نیست زیرا مسائل وبلاگ کاملا مجزا از مسائل انجمن است و محتوای ایندو و تفاوتهای ان بیانگر این مطلب است .

بلکه پ.خ بزنید . همینجا .

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
با سلام دوباره .

نه بخاطر تخفیف بلکه بخاطر تاسیس تاپیکی پیرامون تهیه کتاب تا زمان راه اندازی فروشگاه انجمن .

این حقیر این پیشنهاد شما را با مدیریت محترم و اعضای هیئت علمی تالار در میان خواهم گذاشت تا به نتیجه ی مدون برسیم .

اما در مورد پی ام نیاز به مراجعه به وبلاگ نیست زیرا مسائل وبلاگ کاملا مجزا از مسائل انجمن است و محتوای ایندو و تفاوتهای ان بیانگر این مطلب است .

خواهش میشه استاد....:w139:

ولی من نمیتونم بهتون پیام خصوصی بدم....شاید از توی تنظیماتتون این کار فقط برای دوستانتون وجود داشته باشه...:ws38:

لینک به دیدگاه
با سلام دوباره .

در مورد تاپیک پیرامون تهیه کتاب من موافقم چون پیشنهاد خیلی عالیه

من از مهندس ورپشتی عزیز خواهش میکنم که خود ایشان تاسیس این تاپیک رو به عنوان یکی از اعضای ارشد هیئت علمی تالار بر عهده بگیرند

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
با سلام.یکی از دوستانم میخواد بخش سیالات انسیس رو یاد بگیره.شما چه کتابی را به ایشون توصیه میکنید.

راستش من سیالاتشو کار نکردم ولی کتابای جاهد مطلق و مثلث نارنجی فکر کنم بهتر باشه

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...