رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

کار دیگه؟

اگر میشه کمی توضیح بده که وی ری چه ربطی به 3دی داره،و توی این کارات کجاهارو با 3دی کشیدی و کجاهارو از وی ری کمک گرفتی!

کلاً درباره عکسات کمی بیشتر توضیح بده....مخصوصاً اولیا!:w139:

وی ری نرم افزار کمکیه تری دیه.......

دو تاشونم بیشتر برای متریال و نور به کار می رن بعضی وقتا بعضی کارارو تو تری دی هم مدل می کنن ولی همیشه بهتر این کار تو 3 بعدی اتوکد انجام بشه!

نور و متریال وی ری خیلی بهتر از تری دیه کار واقعا خوب در میاد.

تو کار اولم اصلا وی ری ندارم ببین چقد فرق داره!

توی کاری که اول گذاشتم اول از همه تو 3 بعدی اتوکد مدل کردم بعد توی تری دی کمی رو مدلش کار کردم توی وی ری بهش نور و متریال دادم و رندر گرفتم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوست عزیز خسته نباشی............

فقط یه سوال دارم.............

کلا سیستم سازه این کارتون سازه کابلی هست؟

اگه سازه کابلی هست.............یه مشکل داره.....................

واسه سازه کابلی اون کابلها باید مجدادا به زمین برسن یعنی اون کابلایی که به میل مهار میرسن مجدادا باید نیرو رو یه جایی به زمین منتقل کنن...................اما اگر فقط جنبه زیبایی داره بحثش جداست............

البته کاراتون قشنگ هست...................موفق باشی..............

اون کابلا هیچ نقشی ندارن اونجا اصلا روی سازه ش کار نکردم

این ساختمون باید متحرک باشه یعنی انگار یه قسمتش حرکت می کنه نه خودم فهمیدم سازه ش چطور می شه نه استادمون

می تونه یه بحث خوبی باشه به نظرتون یه ساختمون متحرکو چطوری می شه سازه ایش کرد؟!

لینک به دیدگاه

من اصلا کارای کامپیوتری بلت نیستم....:ws37:همش دستی شیتامو میبندم تحویل میدم....خیلی هنر کنم پلان نما هامو با کد میزنم....:icon_pf (34):

کار کامپیوتری ام عالمی داره هااااا....:ws37:

لینک به دیدگاه
اون کابلا هیچ نقشی ندارن اونجا اصلا روی سازه ش کار نکردم

این ساختمون باید متحرک باشه یعنی انگار یه قسمتش حرکت می کنه نه خودم فهمیدم سازه ش چطور می شه نه استادمون

می تونه یه بحث خوبی باشه به نظرتون یه ساختمون متحرکو چطوری می شه سازه ایش کرد؟!

مگه میشه استادتون نفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا با اتصالات مفصلی ویا سازه فضاکار.............سازش باید طوری باشه که اتصالات حالت گوه ای یا گوی مانند داشته باشه که روی هم بچرخن.............تمام اینا محاسبات داره.الان یه برنامه هست که این کارا رو انجام میده.........اما کل ساختمون که باهم نمیچرخه که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد کاری که اطلاعی در مورد سازش ندارید چطور تائید شده؟

از اونجایی که کارتون پیلوت شده پس حتما نمیتونید ستون استفاده کنید..............که میشه سازه کابلی.............که سازه کابلیتون هم درست نشون ندادید..........اگه قراره بچرخه خوب همه چیز عوض میشه...............به هر حال باید یه اولویت واسه کارتون انتخاب کنید بعد به سازش هم فکر کنید.................

لینک به دیدگاه
یاد داری انیمیشن بسازی؟

انیمیشن؟؟؟؟؟؟؟

بلد نیستم خو!

من اصلا کارای کامپیوتری بلت نیستم....:ws37:همش دستی شیتامو میبندم تحویل میدم....خیلی هنر کنم پلان نما هامو با کد میزنم....:icon_pf (34):

کار کامپیوتری ام عالمی داره هااااا....:ws37:

دستی بهتره من دستی م خوب نیست!

آره کامپیوترم عالمی داره ولی اعصاب خوردیشم زیاده.............

لینک به دیدگاه
مگه میشه استادتون نفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا با اتصالات مفصلی ویا سازه فضاکار.............سازش باید طوری باشه که اتصالات حالت گوه ای یا گوی مانند داشته باشه که روی هم بچرخن.............تمام اینا محاسبات داره.الان یه برنامه هست که این کارا رو انجام میده.........اما کل ساختمون که باهم نمیچرخه که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد کاری که اطلاعی در مورد سازش ندارید چطور تائید شده؟

از اونجایی که کارتون پیلوت شده پس حتما نمیتونید ستون استفاده کنید..............که میشه سازه کابلی.............که سازه کابلیتون هم درست نشون ندادید..........اگه قراره بچرخه خوب همه چیز عوض میشه...............به هر حال باید یه اولویت واسه کارتون انتخاب کنید بعد به سازش هم فکر کنید.................

نه کل ساختمون نمی چرخه یه طرفش به طرف دیگه حرکت می کنه و بر می گرده...........

نه ستون نیست باید کابلی باشه.........

البته استادمون می گفت استفاده کن اما جور در نیومد!

لینک به دیدگاه

نه بابا....دستی ام یه جور ادمو پیر میکنه!!!:ws37:

من تصمیم داشتم تو تابستون تری دی رو یاد بگیرم و کد و تکمیل کنم!!!! آخه کد مم لنگ میزنه!!!:ws3:

لینک به دیدگاه
نه کل ساختمون نمی چرخه یه طرفش به طرف دیگه حرکت می کنه و بر می گرده...........

نه ستون نیست باید کابلی باشه.........

البته استادمون می گفت استفاده کن اما جور در نیومد!

از طرف من به استادتون سلام برسون...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم سازه کابلی متحرک واسه جاهایی مثل پلها استفاده میشه...........مثلا پلهایی که موقع حرکت کشتیها جمع میشن............که اون کابلها تو یه مسیر حرکت میکنن.یعنی حرکت خطی دارن..........نه چرخشی................متوجه منظورم هستی؟

با توجه به این موضوع و با توجه به اینکه کارت پیلوت شده اولین گزینه واسه سازش سازه کابلی میشه...........که اگه نخوای اینکارو انجام بدی باید کانسپتتو عوض میکردی .که شکل کارت کلا عوض میشد.........پس تا اونجایی که من می دونم باید بیخیال چرخش ساختمونت بشی عزیزم............

اگه خیلی هم دوست داری ساختمونت بچرخه یه تماس با فرانک گهری بگیر ...........شاید اون بتونه کمکون کنه...........:w14:

لینک به دیدگاه
اینم دو تا داخلی

داخلیا رو هنوز کامل نخوندیم با نور محیطی رندر گرفتم هیچ نور دیگه نداره!

یه سوال کلاس داری میری؟

اگه اره کجا؟ تهرانی؟

اینا هم داخلیه تری دی همش تری دیه وی ری نداره

خیلی ضایع ستا ولی گذاشتم دیگه:دی

zubop2epci6iba8upib9.jpg

ضایعت اینه؟؟ :w127:

دوست عزیز خسته نباشی............

فقط یه سوال دارم.............

کلا سیستم سازه این کارتون سازه کابلی هست؟

اگه سازه کابلی هست.............یه مشکل داره.....................

واسه سازه کابلی اون کابلها باید مجدادا به زمین برسن یعنی اون کابلایی که به میل مهار میرسن مجدادا باید نیرو رو یه جایی به زمین منتقل کنن...................اما اگر فقط جنبه زیبایی داره بحثش جداست............

البته کاراتون قشنگ هست...................موفق باشی..............

ببخشید من متوجه نشدم چرا؟

مگه سازه کابلی وزنشو میله ی وسط تحمل نمیکنه؟ اگه قرار باشه به زمینم وصل بشه پس دیگه چه فرقی با اسکلت فلزی معمولی داره؟:ws52:

لینک به دیدگاه
از طرف من به استادتون سلام برسون...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیزم سازه کابلی متحرک واسه جاهایی مثل پلها استفاده میشه...........مثلا پلهایی که موقع حرکت کشتیها جمع میشن............که اون کابلها تو یه مسیر حرکت میکنن.یعنی حرکت خطی دارن..........نه چرخشی................متوجه منظورم هستی؟

با توجه به این موضوع و با توجه به اینکه کارت پیلوت شده اولین گزینه واسه سازش سازه کابلی میشه...........که اگه نخوای اینکارو انجام بدی باید کانسپتتو عوض میکردی .که شکل کارت کلا عوض میشد.........پس تا اونجایی که من می دونم باید بیخیال چرخش ساختمونت بشی عزیزم............

اگه خیلی هم دوست داری ساختمونت بچرخه یه تماس با فرانک گهری بگیر ...........شاید اون بتونه کمکون کنه...........:w14:

خوب منم می گم حرکت ساختمون خطیه نه چرخشی..........

شماره فرانگ گری رو داری؟ :ws3:

یه سوال کلاس داری میری؟

اگه اره کجا؟ تهرانی؟

مگه سازه کابلی وزنشو میله ی وسط تحمل نمیکنه؟ اگه قرار باشه به زمینم وصل بشه پس دیگه چه فرقی با اسکلت فلزی معمولی داره؟:ws52:

آره می رم تری دی تموم شده وی ری نه.......

فدات شم من تبریزم تهران نه :ws3:

لینک به دیدگاه
انیمیشن؟؟؟؟؟؟؟

بلد نیستم خو!

برو اون رو یاد بگیر خیلی حال میده

من دارم میرم یاد بگیرم

خیلی حال میده کلی هم در امد داره

لینک به دیدگاه
خوب منم می گم حرکت ساختمون خطیه نه چرخشی..........

شماره فرانگ گری رو داری؟ :ws3:

آره می رم تری دی تموم شده وی ری نه.......

فدات شم من تبریزم تهران نه :ws3:

منظورم از خطی بودن اینکه تو یه خط میره به سمت میل مهار.............مثلا پلها رو وقتی جمع میشن تصور کن...................اما کار شما میچرخه...........جاشو عوض میکنه...به سمت بالا یا پائین که حرکت نمیکنه؟

نه فرانک گهری شیطون شده ...شمارشو عوض کرده............:w14:

لینک به دیدگاه
یه سوال کلاس داری میری؟

اگه اره کجا؟ تهرانی؟

بهترین جا برای یاد گرفتن کد و 3d سازمان نظام مهندسی هستش

اگر بتونی بری خیلی عالی هستش

لینک به دیدگاه
منظورم از خطی بودن اینکه تو یه خط میره به سمت میل مهار.............مثلا پلها رو وقتی جمع میشن تصور کن...................اما کار شما میچرخه...........جاشو عوض میکنه...به سمت بالا یا پائین که حرکت نمیکنه؟

نه فرانک گهری شیطون شده ...شمارشو عوض کرده............:w14:

نه بالا پایین نیست راست و چپ می ره برمی گرده..........

یه تاپیک سازه کابلی بزن حتما!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...