رفتن به مطلب

ما در ایران مشروب باز نداریم!

ارسال های توصیه شده

روزنامه ی سلامت نوشته بود که مردم اروپا خوردن مشروبات الکلی را با مشروبات 3 درصد آغاز می کنند در حالی که شروع مصرف الکل در ایران، با مشروبات 40 درصد است!

خوردن مشروبات الکلی در اروپا آزاد است البته با رعایت قوانینی خاص!

خوردن مشروبات الکی در ایران ممنوع بوده، شرعا حرام و خرید و فروشش جرم محسوب می شود!

با توجه به مصرف بالای مشروبات الکی در ایران به خصوص در بین جوانان این سوال پیش می آید که ممنوعیت استفاده از مشروبات الکلی باعث کاهش مصرف این ماده شده است یا خیر؟

:w00:

عنوان بايد براتون آشنا باشه

لینک به دیدگاه
روزنامه ی سلامت نوشته بود که مردم اروپا خوردن مشروبات الکلی را با مشروبات 3 درصد آغاز می کنند در حالی که شروع مصرف الکل در ایران، با مشروبات 40 درصد است!

خوردن مشروبات الکی در ایران ممنوع بوده، شرعا حرام و خرید و فروشش جرم محسوب می شود!

با توجه به مصرف بالای مشروبات الکی در ایران به خصوص در بین جوانان این سوال پیش می آید که ممنوعیت استفاده از مشروبات الکلی باعث کاهش مصرف این ماده شده است یا خیر؟

اره زیادی هم اشنا میزنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چه میشه کرد!؟

هرچی محدودیت بیشتر باشه کشش مردم به سمت چیزی که محدودش کردن بیشتر میشه!

لینک به دیدگاه

من چرا یاد شادی افتادم؟؟؟؟؟؟؟؟

شادمهربازو میگم!!!!!

و اما در باب 40% تو ایران تا 7% حلاله

خوب وختی تا اون درصد حلاله بالاترش مشکلی نداره که!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اگر کسی در ایران بخواد با مشروب 5 درصدی شنگول بشه.

باید 4 تا ابجو بخوره که در بهترین قیمت برایش 25 میوفته.

یعنی 4 نفر میشوند 100 تومان

ولی یک چیزی هست به اسم عرق سگی درصدش از30درصد شروع میشه تا 90 درصد که بعضی موقع ها یک 1.5 لیتری 6 نفر را سیاه مست میکنه.

قضیه پول هست عزیز من.

پول

همین الان من میتونم برم از ساقی یک شراب اصل شیشه ای بگیرم که 12 درصد هست ولی باید 70 تومان پولش را بدم.

ولی من این کار را نمیکنم.میرم یک قوطی که 100 درصد تقلبی هست و در همین اسلامشهر تولید میشه و انواع اقسام قرص های خواب و دیازپام توش هست را میخرم .

فردا صبح هم سردرد را تحمل میکنم.

چون پول ندارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:icon_pf (34): که 70 تومان پول مشروب بدم

لینک به دیدگاه
اگر کسی در ایران بخواد با مشروب 5 درصدی شنگول بشه.

باید 4 تا ابجو بخوره که در بهترین قیمت برایش 25 میوفته.

یعنی 4 نفر میشوند 100 تومان

ولی یک چیزی هست به اسم عرق سگی درصدش از30درصد شروع میشه تا 90 درصد که بعضی موقع ها یک 1.5 لیتری 6 نفر را سیاه مست میکنه.

قضیه پول هست عزیز من.

پول

همین الان من میتونم برم از ساقی یک شراب اصل شیشه ای بگیرم که 12 درصد هست ولی باید 70 تومان پولش را بدم.

ولی من این کار را نمیکنم.میرم یک قوطی که 100 درصد تقلبی هست و در همین اسلامشهر تولید میشه و انواع اقسام قرص های خواب و دیازپام توش هست را میخرم .

فردا صبح هم سردرد را تحمل میکنم.

چون پول ندارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:icon_pf (34): که 70 تومان پول مشروب بدم

:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

به به چه تاپیک خوبی

پر از محتویاتو ویتامین ...........

40%؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :jawdrop:

مگه چیه؟

یارو الکل 96% میخوره 40 که خوبه

تو این چند روز مکان برای مشروب خوری نداریم.

لب دریا هم نمیتونیم بخوریم چون مامور و پلیس مثل مورو ملخ ریخته.

شما هم ما را سیخ بده :ws3:

باز که تو پیدات شد پسر:ws3:

میمیری واسه همچین تاپیکاییها

البته یکم از من بیشترا:ws17:

یکی لطف کنه درصدا رو اعلام کنه تا من یکی شروع کنم:w58:

از 0 شروع میشه

دلستر ......... 0%

آبجو توبورگ ..........8%

آبجو دست ساز هرچی دوس داری:eyepopping:

وودکا از 40% تا 52 ................:eyepopping:

ویسکی هم همون:eyepopping:

عرخ سگی که هرچی دلت بخاد بالا پایین میشه

الکل 70% و 96%

رنگ آبی در اولویت میباشد

خیلی ناراحت شدم

مگه تو ایران کسی مشروب میخوره.........استغفرالله

نگین این حرفارو

نه بابا اینجا مشروب مردمو میخوره

ایرانیا که مشروب خور نیستن.باهاش دوش میگیرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...