رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام. وقتتون بخیر. من روی لپ تاپم win8 نصب کردم و واسه نصب فقط درایو مربوط به ویندوز قبلی رو حذف کردم. الان که ویندوزم نصب شده پوشه عکس هام که توی یه فولدر دیگه بوده خالی شده. تا حالا هیچ وقت این اتفاق واسم نیفتاده بود که پوشه های دیگه با نصب ویندوز پاک شه. میشه بگید چرا این اتفاق افتاده و آیا میشه محتویات پوشه پاک شده رو برگردوند؟

لینک به دیدگاه

آقا این هات اسپات چرا اینطوری شده :ws3:؟؟ وقتی که باهاش میخوام سایتی رو باز کنم یا دانلود کنم سرعتم میرسه به بایت ،خیلی افتضاح شده! درصورتی که وقتی خاموشش میکنم سرعت درست میشه..!!

مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

لطفا هر کی بلده جواب بده :sad0:

رو صفحه لپ تاپم یه خط صاف به صورت نقطه چین پیدا شده صفحه رو از طول به دو قسمت تبدیل کرده

خیلی ناراحتم :4564:

ممنون:icon_gol:

عکسشو تو پست پایین آوردم

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

لطفا هر کی بلده جواب بده :sad0:

رو صفحه لپ تاپم یه خط صاف به صورت نقطه چین پیدا شده صفحه رو از طول به دو قسمت تبدیل کرده

خیلی ناراحتم :4564:

ممنون:icon_gol:

عکسشو تو پست پایین آوردم

سلام

تو عکس که خطی نیس یا من نمی بینم :ws52:

شاید سخت افزاری مشکل پیدا کرده

لینک به دیدگاه
سلام

تو عکس که خطی نیس یا من نمی بینم :ws52:

شاید سخت افزاری مشکل پیدا کرده

واقعا نمیبینین؟

از تنه اون درخت که از همه جلوتره تا پایین عکس

لینک به دیدگاه
یه پس زمینه مشکی بذار حداقل مشخص باشه!

به پس زمینه مربوط نیست. الان فهمیدم که این خط مثه اینه که با یه نخ از روی صفحه گذشته باشه

برا همین خودم فقط رو عکسا میبینمش.

نمیدونم تونستم مشکل رو توضیح بدم؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
به پس زمینه مربوط نیست. الان فهمیدم که این خط مثه اینه که با یه نخ از روی صفحه گذشته باشه

برا همین خودم فقط رو عکسا میبینمش.

نمیدونم تونستم مشکل رو توضیح بدم؟:hanghead:

سلام

به احتمال زیاد سخت افزاری هست، یه خورده LCD رو تغییر وضعیت بده، ممکنه که درست بشه، ممکنه از کابل اتصالش باشه، عوضش می کنن.

واسه منم بعضی موقع ها نویز میندازه رو LCD، ولی چون با تکون کوچیک درست میشه، تا حالا نبردم درستش کنن.:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

به احتمال زیاد سخت افزاری هست، یه خورده LCD رو تغییر وضعیت بده، ممکنه که درست بشه، ممکنه از کابل اتصالش باشه، عوضش می کنن.

واسه منم بعضی موقع ها نویز میندازه رو LCD، ولی چون با تکون کوچیک درست میشه، تا حالا نبردم درستش کنن.:ws3:

نشد:icon_pf (34)::sad0:

ولی بازم خیلی ممنون که وقت گذاشتین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام. وقتتون بخیر. من روی لپ تاپم win8 نصب کردم و واسه نصب فقط درایو مربوط به ویندوز قبلی رو حذف کردم. الان که ویندوزم نصب شده پوشه عکس هام که توی یه فولدر دیگه بوده خالی شده. تا حالا هیچ وقت این اتفاق واسم نیفتاده بود که پوشه های دیگه با نصب ویندوز پاک شه. میشه بگید چرا این اتفاق افتاده و آیا میشه محتویات پوشه پاک شده رو برگردوند؟

سلام

این فولدری که میگی توی یه درایو دیگه بوده؟

اگه چیزی جایگزینش نشده باشه، میشه یه کارایی کرد، البته ریکاوری هم یه خورده دردسر داره، حوصله می خواد.

آقا این هات اسپات چرا اینطوری شده :ws3:؟؟ وقتی که باهاش میخوام سایتی رو باز کنم یا دانلود کنم سرعتم میرسه به بایت ،خیلی افتضاح شده! درصورتی که وقتی خاموشش میکنم سرعت درست میشه..!!

مشکل از کجاست؟

من الان تست کردم بد نیست سرعت دانلودش، تا 80 - 90 هم میره ولی ثابت نیست.

لینک به دیدگاه

از خود مانیتور یه عکس بذار لطفا ..

اون عکس قبلی( منظره) از خود مانیتور بود:hanghead:

ولی همونجوری که بالا هم گفتم انگار یه نخ روی صفحه کشیدن یعنی یه جوری که فقط رو صفحه من دیده میشه

نمیدونم مشکلش چیه؟:4564:

لینک به دیدگاه
اون عکس قبلی( منظره) از خود مانیتور بود:hanghead:

ولی همونجوری که بالا هم گفتم انگار یه نخ روی صفحه کشیدن یعنی یه جوری که فقط رو صفحه من دیده میشه

نمیدونم مشکلش چیه؟:4564:

مانیتورتون LCD هه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...