رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

یه نرم افزار ایرانی هست، خودش یوزر و پس رو آپدیت می کنه، البته من از همون آنتی ویروس ماکروسافت استفاده می کنم، کرک و اینا نمی خواد:ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مال سایت های ایرانی قابل اعتماد نیس بیشترشون الکی آپدیت می کنه

آقا ایمان این چطوره

کار شما رو راه میندازه ؟

لینک به دیدگاه
مال سایت های ایرانی قابل اعتماد نیس بیشترشون الکی آپدیت می کنه

آقا ایمان این چطوره

کار شما رو راه میندازه ؟

آنتی ویروس ماکروسافت؟

من بیشتر از یه ساله که ازش استفاده می کنم، یه خورده آپدیت اولش ممکنه طول بکشه یا fail بشه، که اگه از ویندوز آپدیت اینکار رو انجام بدین این حالت ها پیش نمیاد، البته یه خورده حجمش زیاده.

برای نصب هم فقط نیازه که ویندوز اکتیو باشه.:a030:

نمی دونم من که از نود خوشم نمیاد، قبلش هم بیشتر Norton یا avast استفاده می کردم، به نظرم بهتر از نود هست.

لینک به دیدگاه
یعنی چی الگی آپدیت میکنن؟:ws52:

یعنی اینا واقعا اون فایل به روز شده رو باید بگیرن بعد بدن به ما تا ما به صورت آفلاین دیتا بیس آنتی ویروس خودمون رو به روز کنیم نمیدن

مثلا اگه دقت کنید یکی از سایتهایی که این کارو انجام میده سایت softgozar هستش که خودش کلا مشکوکه یعنی من هروقت خواستم برم سایتش فوری آنتی ویروسم صفحات ااونو بلاک کرد و بهم آلارم داد :ws3:

لینک به دیدگاه
یعنی اینا واقعا اون فایل به روز شده رو باید بگیرن بعد بدن به ما تا ما به صورت آفلاین دیتا بیس آنتی ویروس خودمون رو به روز کنیم نمیدن

مثلا اگه دقت کنید یکی از سایتهایی که این کارو انجام میده سایت softgozar هستش که خودش کلا مشکوکه یعنی من هروقت خواستم برم سایتش فوری آنتی ویروسم صفحات ااونو بلاک کرد و بهم آلارم داد :ws3:

آره واسه منم Softgozar رو بلاک میکنه ولی سایت userpassnod32 خوبه هاااااااا!:ws3:

لینک به دیدگاه

خب این بلاک کردن واسه اینه که این نرم افزار رو برای دانلود قرار میدن، یا مثلا یوزر و پس و کرکش رو میذارن رو سایتشون، نود چند سالی اینکار رو می کنه.

ولی یادمه مثلا ایران ستاپ میومد فایلها رو سرور خودشون قرار میداد (ip ایران تحریم شده بود)، بعد اون کرک هم در واقع یه پروکسی به آنتی ویروس میداد، تا برای آپدیت مستقیم به سرور خودشون وصل بشه، شاید الانم بعضی نسخه های پولی از این روش استفاده کنن.

البته از موقعی که پولی شدن استفاده نکردم.:ws3:

لینک به دیدگاه
خب این بلاک کردن واسه اینه که این نرم افزار رو برای دانلود قرار میدن، یا مثلا یوزر و پس و کرکش رو میذارن رو سایتشون، نود چند سالی اینکار رو می کنه.

ولی یادمه مثلا ایران ستاپ میومد فایلها رو سرور خودشون قرار میداد (ip ایران تحریم شده بود)، بعد اون کرک هم در واقع یه پروکسی به آنتی ویروس میداد، تا برای آپدیت مستقیم به سرور خودشون وصل بشه، شاید الانم بعضی نسخه های پولی از این روش استفاده کنن.

البته از موقعی که پولی شدن استفاده نکردم.:ws3:

درسته این حرفتون

الان اون فایل راهنمای یکی از این سایتها رو خوندم گرفتم

این به روز شدن آنتی ویروس ما میتونه توسط یه سرور واسط انجام بشه که تا جایی که من شندیم بیشترشون سرورهای چینی هستن

یعنی آنتی ویروس به روز میشه ولی مشکلات امنیتی دیگه بروز می کنه

که اونم اهل فن و مسایل امنیتی باید بیان بگن چطوری این اتفاق می افته

لینک به دیدگاه
سلام

ظاهرا اینطور که موتجه شدم به نسخه نرم افزار ربطی نداره و نمیدونم چرا دمای سی پی یو رو تو سیستم من نشون نمیده

نسخه نرم افزار 1.27.703 هست که تو سیستم های دیگه امتحان کردم دمای سی پی یو رو نشون میده و لی تو سیستم من نه!

شاید چون دماش خیلی ناپایداره و یا شایدم زیاده

خلاصه خیلی تلاش کردم اینم مشخصا عکس از مشخصات سی پی یوی سیستم من (البته بدون دما)

firqgnckg8adfgu1y2lt.jpg

راستش دیگه خسته شدم

میخوام این کارا رو انجام بدم:

1-فن سی پی یو رو باز کنم و آی سی سی پو یو رو جدا کنم و خمیر یا چسب سیلیکانش رو عوض کنم(البته اگر حال این کارا رو داشته باشم والا باید بدم مغازه تعمیر کامپیوتر نزدیک منزل)

2- کارت گرافیکم خیلی خاک گرفته یه بار با اسپری بشورم و چک کنم. اگر نشد بایه کارت گرافیک دیگه تعویض کنم اگر سالم بود که هیچ.... والاعوضش کنم

این موارد به ذهنم من رسید اگر توصیه ای دیگه ای دارید بفرمائید استفاده میکنم...ولی تقریبا از نمایش دمای سی پی یو ناامید شدم

ضمنا اینم عکس ازمانیتورم و خط عمودی(زرد رنگ)

p7t8rsymb3b3gse6blc6.jpg

باتشکر

بله ارتباطی به نسخه ی برنامه نداره، بنده هم شبیه یکی از این پردازنده ها دارم که دماش رو نمیتونم با برنامه هایی مثل این ببینم!

شما میتونید دمای idle پردازنده تون رو از داخل بایوس هم بخونید!

احتمالا بشه بالا بودن دما رو از idle هم تشخیص داد!

فقط نکته ای که وجود داره کارت گرافیک هست! اگر 5450 هستش دماش خیلی بالاست!

الان چندتا نکته ی دیگه یادم افتاد که شاید ربطی به دما نداشته باشه کرش سیستم

خمیر های stock پس از 8-9 ماه رسانایی رو به شکل قابل توجهی از دست میده

یک شات هم از وضعیت هارد توسط HD SENTINEL قرار بدید../

راستش اون خط عمودی رو نمیدونم چیه مشکل، تا حالا من به همچین چیزی برنخوردم :ws3:

./

سلام

این چند وقت اینقدر کامپیوترم هنگ میکرد که نشد کاری براش بکنم..یکم هم گرفتار بودم

تادیشب که یه حرکتی زدم و یه اتفاقایی افتاد

اول رفتم یه خمیر سیلیکون خریدم..متاسفانه فروشنده فقط از این سرنگی ها داشت و هر چند دنبال جنس بهتربودم ولی فقط همون رو داشت قیمتش هم دو تومن بیشتر نبود

خلاصه مجبوری همون رو خریدم،اومدم اول فن و هیت سینک رو باز کردم..هیت سینک که کرمه بسته بود از کثیفی با آب کامل شستم و خشکش کردم

فن رو هم تمیز کردم و بعد سطح هیت سینک و سی پی رو تمیز کردم و چون الکل نداشتم با سرکه تمیز کردم

خلاصه خمیر سیلیکون رو هم اندازه یه نخود بین دو سطح ریختم و کاملا چخش کردم رو دو تا سطحی که بناست بهم متصل بشن

راستش از بس گفته بودن که خمیر نباید زیادبشه منم به همین مقدا ر اکتفا کردم

خلاصه هیت سنک و فن رو بستم...و سیستم رو بستم

بار اول که روشن کردم دو سه بار کامپیوترری استارت شد که فکر میکنم هنوز کاملا چسبندگی بین سی پی یو و هیت سنک ایجاد نشده بود

ولی بعدش دیگه کامپیوترم هنگ نکرد! از دیشب شکر خدا داره درست کار میکنه و چیزی به اسم هنگ تو این مدت نداشتم

ولی چیزی که برام عجیبه دمای سی پی یو و کارت گرافیک بنظرم هنوز بالاست......

rlp8n7maehkefgafkzqw.jpg

درسته مشکلم تا الان حل شده ولی راستش هنوز برام سئواله که چرا دمای اجزای سیستم اینقدر بالاست، حتی از زمانی که هنگ میکرد بیشتر!!!!!

جالبه این پست و عکسش در زمان هنگ سیستمم بوده!

http://www.noandishaan.com/upload/images/6t25enhjq8bqqm2pcgi.jpg

http://www.noandishaan.com/forums/thread1538-582.html#post1492303

حالا یا نرم افزار speccy مشکل داره، یا راستشو به ما نمیگه یا خلاصه اصلا داستان چیز دیگه ای هست!

بنظرم دیگه باید برم سراغ بایوس..ضمن اینکه این HD SENTINEL که گفتید یعنی چه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:sad0:

من یه هفته س دارم تلاش میکنم نرم افزار اینستاگرامو دان کنم که توی کامپیوتر ازش استفاده کنم نه گوشی:4564:

هرکاری میکنم نمیشه

هیچ جا لینک خوب نمیذارن واسه انجام کارای نصبش

اشکم در اومد امرووووووز:sad0:دستم به دامنتوووون:4564:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان:sad0:

من یه هفته س دارم تلاش میکنم نرم افزار اینستاگرامو دان کنم که توی کامپیوتر ازش استفاده کنم نه گوشی:4564:

هرکاری میکنم نمیشه

هیچ جا لینک خوب نمیذارن واسه انجام کارای نصبش

اشکم در اومد امرووووووز:sad0:دستم به دامنتوووون:4564:

سلام

نرم افزارش اندروید هست؟

از bluestacks برای نصب نرم افزارهای اندروید روی ویندوز استفاده میشه دیگه، امتحان کردین؟

توی انجمن هم چند تا تاپیک آموزشی در موردش هست، خواستین لینکاش رو بذارم.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

این چند وقت اینقدر کامپیوترم هنگ میکرد که نشد کاری براش بکنم..یکم هم گرفتار بودم

اول رفتم یه خمیر سیلیکون خریدم..متاسفانه فروشنده فقط از این سرنگی ها داشت و هر چند دنبال جنس بهتربودم ولی فقط همون رو داشت قیمتش هم دو تومن بیشتر نبود

خلاصه مجبوری همون رو خریدم،اومدم اول فن و هیت سینک رو باز کردم..هیت سینک که کرمه بسته بود از کثیفی با آب کامل شستم و خشکش کردم

فن رو هم تمیز کردم و بعد سطح هیت سینک و سی پی رو تمیز کردم و چون الکل نداشتم با سرکه تمیز کردم

خلاصه خمیر سیلیکون رو هم اندازه یه نخود بین دو سطح ریختم و کاملا چخش کردم رو دو تا سطحی که بناست بهم متصل بشن

بار اول که روشن کردم دو سه بار کامپیوترری استارت شد که فکر میکنم هنوز کاملا چسبندگی بین سی پی یو و هیت سنک ایجاد نشده بود

ولی بعدش دیگه کامپیوترم هنگ نکرد! از دیشب شکر خدا داره درست کار میکنه و چیزی به اسم هنگ تو این مدت نداشتم

rlp8n7maehkefgafkzqw.jpg

درسته مشکلم تا الان حل شده ولی راستش هنوز برام سئواله که چرا دمای اجزای سیستم اینقدر بالاست، حتی از زمانی که هنگ میکرد بیشتر!!!!!

حالا یا نرم افزار speccy مشکل داره، یا راستشو به ما نمیگه یا خلاصه اصلا داستان چیز دیگه ای هست!

سلام

آقا مشکل من هنوز پابرجاست و حل نشده ...دوباره سیستم هم هنگ میکنه و هم بعضی وقتها خودش ری استارت میشه

از بایوس رفتم دمای سی پی یو رو 60 درجه میزنه

تنها چیزی که احتمال میدم کارت گرافیکه که همونطور که قبلا گفتم کارتم رو تقریبا یکساله خریدم

واقعا دیگه خسته شدم..موندم چکار کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

از این نرم افزار تا حالا استفاده نکردم، شاید ورژن جدید تر یا قدیمی تر (یا حتی مثلا 32 یا 64 بیتی) از اونی که cdتون پشتیبانی می کنه رو نصب کردین، می خواین ورژن های دیگه این نرم افزار رو هم امتحان کنین، شاید حل بشه.:a030:

سلام . تما ورژن های نرم افزار رو نصب کردم ولی باز هم فایده ای نداره ؟

نظر شما چیه ؟ چکار میشه کرد؟

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام

نرم افزارش اندروید هست؟

از bluestacks برای نصب نرم افزارهای اندروید روی ویندوز استفاده میشه دیگه، امتحان کردین؟

توی انجمن هم چند تا تاپیک آموزشی در موردش هست، خواستین لینکاش رو بذارم.:a030:

بله اندرویده..ممنون میشم لینک تاپیکارو بذارید:icon_gol:

چندوقت پیش ویندوزمو عوض کردم..ویندوزم 7 بود..بخاطر یه سری نرم افزارای دولتی و مهم تبدیلش کردم به xp:|

حالا هرچی میخوام نصب و دانلود کنم اذیت میشم

دیشب سه بار bluestack دانلود کردم ولی لحظه ی اخر ارور میداد که فک کنم بخاطر ویندوزمه:sigh:

نرم افزار اینستاگرام مناسبم پیدا نمیکنم

آیا راهی هست؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام . تما ورژن های نرم افزار رو نصب کردم ولی باز هم فایده ای نداره ؟

نظر شما چیه ؟ چکار میشه کرد؟

ممنون

توی ارورش نمیگه که از چه ورژنی استفاده کنین؟ جایی توضیح نداده که برای استفاده ازش به چه نرم افزارهایی نیاز هست؟

cd رو با راست کلیک نمی تونین باز کنین، محتویاتش رو ببینین؟

لینک به دیدگاه
بله اندرویده..ممنون میشم لینک تاپیکارو بذارید:icon_gol:

چندوقت پیش ویندوزمو عوض کردم..ویندوزم 7 بود..بخاطر یه سری نرم افزارای دولتی و مهم تبدیلش کردم به xp:|

حالا هرچی میخوام نصب و دانلود کنم اذیت میشم

دیشب سه بار bluestack دانلود کردم ولی لحظه ی اخر ارور میداد که فک کنم بخاطر ویندوزمه:sigh:

نرم افزار اینستاگرام مناسبم پیدا نمیکنم

آیا راهی هست؟:hanghead:

خب bluestacks که باید روی xp هم نصب بشه، از سایت خودش آخرین ورژن رو دانلود کنین، اینستاگرام هم می تونین از سایتش دانلود کنین.

خواهش می کنم، این لینکا رو ببینین:

[h=3]آموزش: نصب و اجرای APP های Android بر روی کامپیوتر...[/h]

[h=3]آموزش: چگونه اندروید 4.4 کیت‌کت با پلی‌استور را در رایانه خود (ویندوز ایکس‌پی، ۷ و ۸) نصب کنیم؟ (آموزش تصویری)[/h]

لینک به دیدگاه
خب bluestacks که باید روی xp هم نصب بشه، از سایت خودش آخرین ورژن رو دانلود کنین، اینستاگرام هم می تونین از سایتش دانلود کنین.

خواهش می کنم، این لینکا رو ببینین:

آموزش: نصب و اجرای APP های Android بر روی کامپیوتر...

آموزش: چگونه اندروید 4.4 کیت‌کت با پلی‌استور را در رایانه خود (ویندوز ایکس‌پی، ۷ و ۸) نصب کنیم؟ (آموزش تصویری)

ممنونم خیلی لطف کردید..:icon_gol:

باز به مشکل خوردم مزاحمتون میشم

لینک به دیدگاه
سلام

rlp8n7maehkefgafkzqw.jpg

Hard Disk Sentinel برای تست سلامتی هارددیسک به کار میرود. ترجیهاً با نرم افزار HWMonitor و core temp دمای سیستم را گزارش کنید.

اول اینکه توصیه میشه تا حد امکان به سطح پردازنده دست هم زده نشه. بهتر بود سرکه به هیت سینک و پردازنده نمی زدید چون با گلپر بهتر میشه!!

از شوخی گذشته (این طوری گفتم که کمی سرحال بیاید 1.gif ) سرکه هایی که در بازار هست در واقع تولید صنعتی/کارخانه ای هستن و رنگ و طعم دهنده و اسید سیتریک، البته قاعدتا PHش جوریه که در حدی نیست که به فلز آسیبی بزنه.

اینکه خمیر حرارتی رو خودتون پخش کردید ممکنه حباب های هوا ایجاد شده باشه و برای همین توانایی خنک کنندگی پایین اومده باشه.

در ضمن خمیر های حرارتی با کیفیت قیمت های بیشتری دارند و خمیر دو هزار تومنی قطعا کیفیت چندان مطلوبی نداره.

اون خمیرهای 2-3 تومنی به هیچ وجه رسانایی مناسبی ندارد( کمتر از 2-3 وات) و از المینیوم و نقره در اینها استفاده نشده

طریقه پخش خمیر خیلی مهم نیست در خصوص وضعیت شما. حتی اگر حباب هم بگیره بازهم تفاوت خیلی کم هست

دمای کارت گرافیک شما ربطی به طریقه زدن خمیر نداره و خیلی بالا هم نیست با توجه به شرایط کارت

در ضمن می تونید از نرم افزارهای دیگه هم برای بررسی دمای سنسور های پردازنده و سیستم استفاده کنید. بنده Core Temp و HWiNFO رو پیشنهاد می کنم. رایگان هستند و معمولا عملکرد مناسبی دارند.

در ضمن دما رو کنترل کن و اگر با قبل از اعمال خمیر جدید در حد مثلا 3-4 درجه در حالت بیکاری و لود فرق می کنه مشکلی نیست مخصوصا اگر سیستم رو اورکلاک نمی کنی. حواست به دما باشه و بعدا بعد از چند ماه می تونی خمیر بهتر بگیری و عوض کنی.

اگر تفاوت دما خیلی زیاده بهتره خمیر بهتری تهیه کنید و دوباره اعمال کنید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد.

لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol:

یه مشکلی دارم، یه فایل zip دارم که باز نمیشه و خطای زیرو میده:

! The archive is either in unknown format or damaged

خیلی نیازش دارم، چیکارش کنم، :4564:

لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol:

یه مشکلی دارم، یه فایل zip دارم که باز نمیشه و خطای زیرو میده:

! The archive is either in unknown format or damaged

خیلی نیازش دارم، چیکارش کنم، :4564:

مرسی از جوابهای کاملتون :ws3:

خودم یافتم، جوابشو میذارم اگه کس دیگه ایی این مشکل واسش پیش اومد بتونه استفاده کنه :w02:

راه حل:

۱- فایل زیپ دانلود شده را توسط برنامه winrar باز کنید

۲- به منوی tools رفته و گزینه repair archive را بزنید یا می توانید از کلید میانبر Alt+R نیز استفاده کنید

۳- در این مرحله باید محلی را که می خواهید فایل تعمیر شده در آنجا ذخیره شود را مشخص کنید، بعد از مشخص کردن دکمه ok را بزنید، حال می توانید از فایل به خوبی استفاه نمایید.

• این اتفاق مواقعی رخ می دهد که اشکالی در دانلود پیش آمده باشد، مثلا در هنگام دانلود لحضه ای اینترنت قطع شود یا مسائلی دیگر …

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...