رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

خسته نباشید

بنده مشغول نوشتن پایان نامه ام

هدینگ و مولتی لول لیست و ... همه رو اوکی کردم

تنها مشکلی که هست اینه که وقتی با caption شماره عکس میخوام بذارم شماره مربوط به فصل تمام عکس ها رو 0 میذاره! مثلا عکس 5ام فصل 1 رو مینویسه 0-5. یا عکس هفتم فصل دوم رو مینویسه 0-7

مثل عکس زیر

9rr889rtuhuvc8sxm8c.jpg

توی خود caption که هستم شماره رو درست نشون میده ولی وقتی ok میکنم که توی متن ثبت بشه این مشکل به وجود میاد

ممنون میشم راهنمایی کنین:ws37:

سلام

از تمپلیت های که وجود داره چرا استفاده نمی کنین، برای دانشگاه علم و صنعت یادمه رو سایتش بود، پیداش کرد:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

توی گوگل سرچ کردم برای دانشگاه های دیگه هم مثل اینکه هستش، توی خود ورد هم نگاه کردم میشه استایل ها رو import/export کرد:

ikyoygcksxr4x7v0hzl.png

این زیر نویس شکل رو داخل این فایل قرار دادم، ببینین به کارتون میاد.

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون دوست عزیز، خودم هم احتمال دادم از رم باشه بخاطر همین رم کامپیوتر خودم رو با رم کامپیوتر محل کار که هر دوشون DDR II 800 بودن عوض کردم و با رم محل کار هم همین مشکل بود...رم خودم رو بردم محل کار مشکلی نبود...لذا مطمئن شدم که مشکل از رم نیست

سلام بر شما

اتفاقا میخواستم همین کار رو بکنم..ممنون که یادآوری کردید- همونطور که ملاحظه میفرمائید ایراد از دمای جریان هوا ست که احتمالا فن سی پی یو باشه

q3g70knvlgfk7o92ed2d.jpg

(البته با سه نرم افزار HD Tune Pro, SiSoftware Sandra , AIDA64 کار کردم هر سه رو نصب کردم ولی بنظرم نرم افزار آخر بهتر بود هر چند با اون دو نرم افزار دیگه نتونستم بخوبی کار کنم)

حالا چه کار باید کرد؟

بهترین نرم افزار برای چک کردن لحظه ای دمای سیستم Speccy هستش شما با اون تو قسمت Summary یه عکس بذار بهتر میشه متوجه مشکل شد..

یه سوال : شما چند تا هارد داری؟ اگه دوتا داری بین اونا فاصله بده تا هوا بهتر جریان پیدا کنه . بعد دومین نکته هم که دوستمون اشاره کرد اینه که شما خمیر CPU رو چک کن آخرین بار کی بود عوض کردی؟ البته اول با اون برنامه ای که گفتم دما رو چک کن ببین کدوم قطعه دماش بالاست../

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من مانیتورم دچار لرزش تصویر شدیدی شده طوری که از دور هم به مانیتور نگاه میکنم کاملا تصویر تکان میخوره بیشتر هم در جاهای سفید معلومه.مانیتورم هم از این قدیمی ها هست.میخواستم بدونم علتش چیه؟؟؟ و راه حلش چیه؟؟؟.ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من مانیتورم دچار لرزش تصویر شدیدی شده طوری که از دور هم به مانیتور نگاه میکنم کاملا تصویر تکان میخوره بیشتر هم در جاهای سفید معلومه.مانیتورم هم از این قدیمی ها هست.میخواستم بدونم علتش چیه؟؟؟ و راه حلش چیه؟؟؟.ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

چند ساله داری استفاده میکنی ؟ من خودم هم از این مانیتورهای crt داشتم ولی بعد از مدتی فاتحش خونده شد احتمالا واسه تو هم عمرش رو کرده .../

لینک به دیدگاه
سلام

از تمپلیت های که وجود داره چرا استفاده نمی کنین، برای دانشگاه علم و صنعت یادمه رو سایتش بود، پیداش کرد:

توی گوگل سرچ کردم برای دانشگاه های دیگه هم مثل اینکه هستش، توی خود ورد هم نگاه کردم میشه استایل ها رو import/export کرد:

ikyoygcksxr4x7v0hzl.png

اقا منم همین مشکل رو پیدا کردم....از این راه حلی هم که گفتین رفتم ولی اتفاقی نیافتاد......یکی به داااااااادموووووووووووووووووووووووووووون برسه...آی هواااااااااااااااار

لینک به دیدگاه
اقا منم همین مشکل رو پیدا کردم....از این راه حلی هم که گفتین رفتم ولی اتفاقی نیافتاد......یکی به داااااااادموووووووووووووووووووووووووووون برسه...آی هواااااااااااااااار

خب وقتی از استایل استفاده می کنی، دیگه نمی خواد که راست کلیک کنی و Caption بزنی، زیر شکل زیر نویسش رو می نویسی، بعد انتخابش می کنی و استایل زیر نویس شکل رو می زنی، خودش فونت و شماره و اینا رو درست می کنه، یا جایی که می خوای زیر نویس شکل رو بنویسی کلیک می کنی، استایل زیر نویس شکل از اون پنجره سمت چپ که توی پست بالا نشون دادم استفاده می کنی، شماره و فونت درست میشه، می تونی متن زیر نویس رو بعدش بیاری.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. یه مشکلی دارم. موقع باز کردن فایل Word با ارور There is not enough memory space...مواجه میشم و نمیتونم بازش کنم. در حالی که مموری کافی هم دارم. مشکل از کجاست؟ چیکار باید بکنم؟ لطفا کمکم کنید.مرسی

لینک به دیدگاه
سلام دوستان. یه مشکلی دارم. موقع باز کردن فایل Word با ارور There is not enough memory space...مواجه میشم و نمیتونم بازش کنم. در حالی که مموری کافی هم دارم. مشکل از کجاست؟ چیکار باید بکنم؟ لطفا کمکم کنید.مرسی

سلام نازنین خانوم

این توی چه وسیله ای هست؟

کامپیوتر که نیست، درسته؟

لینک به دیدگاه
هیچکس نمیدونه؟:sigh:

سلام

توی این

پیشنهاد داده که رجیستری را تغییر باید بدین. میخوای یه امتحان کن، اگه مشکل رفع نشد دوباره برگردون به حالت اول.

Quit all Windows programs.

Click Start, and then click Run.

In the Open box, type regedit, and then click OK.

Locate and then click the following registry key:HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\9.0\Word\Options

On the Edit menu, click Rename.

Type a new name for the Options registry key (for example, OldOptions), and then press ENTER.

To close Registry Editor, click Exit on the File menu.

Start Word the way that you typically do (without using the /a switch).

لینک به دیدگاه
سلام

توی این

پیشنهاد داده که رجیستری را تغییر باید بدین. میخوای یه امتحان کن، اگه مشکل رفع نشد دوباره برگردون به حالت اول.

Quit all Windows programs.

Click Start, and then click Run.

In the Open box, type regedit, and then click OK.

Locate and then click the following registry key:HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\9.0\Word\Options

On the Edit menu, click Rename.

Type a new name for the Options registry key (for example, OldOptions), and then press ENTER.

To close Registry Editor, click Exit on the File menu.

Start Word the way that you typically do (without using the /a switch).

قبلا امتحانش کردم. متاسفانه فایده نداشت.

لینک به دیدگاه
منظورم پورت رم روی مادربوردتون بود

نه خود رم

با توجه به این اسکرین شاتی هم که گذاشتین میشه گفت میتونه به خاطر فن سی پی یو و یا چسب سی پی یو هم باشه:ws38:

ضمن تشکر از شما، منظورتون از پورت رم، اسلات رم هست؟ مگر اسلات هم مشکل پیدا میکنه؟

ضمنا فن سی پی یو خیلی سروصدا میکرد...برچسب روی فن رو کندم و دو سه قطره روغن چرخ خیاطی ریختم کاملا صدا افتاد و الان براحتی فن کار میکنه

البته بنا دارم اگر فن و سی پی یو رو باز کردم خود فن رو با اسپری بشورم

ضمنا من هم الان به همین نتیجه رسیدم که ممکنه از چسب سی پی یو باشه.. البته تا قبل از اینکه نرم افزار speccy رو نصب کنم ....

راستش تا حالا عوض نکردم چسب سی پی یو رو...

بهترین نرم افزار برای چک کردن لحظه ای دمای سیستم Speccy هستش شما با اون تو قسمت Summary یه عکس بذار بهتر میشه متوجه مشکل شد..

یه سوال : شما چند تا هارد داری؟ اگه دوتا داری بین اونا فاصله بده تا هوا بهتر جریان پیدا کنه . بعد دومین نکته هم که دوستمون اشاره کرد اینه که شما خمیر CPU رو چک کن آخرین بار کی بود عوض کردی؟ البته اول با اون برنامه ای که گفتم دما رو چک کن ببین کدوم قطعه دماش بالاست../

خیلی ممنون دوست عزیز، اتفاقا این نرم افزار رو خیلی وقت پیش نصب کرده بودم..منم موافقم با شما..نرم افزار خوبیه.. اینم عکس از Summary:

6t25enhjq8bqqm2pcgi.jpg

اما در مورد سئوالات شما:

- من یه هارد بیشتر ندارم اونم 150 گیگ

- خمیر سی پی یور رو چطور چک کنم که لازم به تعویض هست یا نه؟؟ راستش همونطور که عرض کردم تا حالا چسب یا خمیر سی پی یو این سیستم رو عوض نکردم...حدود شاید 8-9 سالی هست سیستم رو دارم...اما جالبه نرم افزار، دمای کارت گرافیک رو خیلی بالا نشون میده

جالبه من کارت گرافیک رو یکی دو سال بیشتر نیست خریدم

الان گیج شدم که سی پی یو مشکل داره یا کارت گرافیک؟؟ خمیر سیلیکون رو عوض کنم یا برم سراغ فن کارت گرافیک یا اصلا خود کارت گرافیک مشکل داره؟

خلاصه امانم رو بریده..کامپیوتر هر چند دقیقه یکبار فریز میشه و من مجبور به ری استارت دستی هستم!!!!!:icon_pf (34):

یه مشکل دیگه هم که دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم، خط عمودی وسط صفحه مانیتورم هست...:icon_pf (34):

البته مانیتور رو چندین بار بخاطر تغذیه اش دادم برای تعمیر به نمایندگی ال جی.ولی هر بار یه چند ماه کار میکنه و یه ایراد جدید یا همون ایراد قبلی!! منم فعلا قصد و امکان خرید مانیتور رو ندارم..این یکیو نمیدونم چکار کنم؟

خلاصه مشکلات زیاده!!! :icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
چند ساله داری استفاده میکنی ؟ من خودم هم از این مانیتورهای crt داشتم ولی بعد از مدتی فاتحش خونده شد احتمالا واسه تو هم عمرش رو کرده .../

سلام.مانیتورم دست دومه از ساله ۲۰۱۲ دارمش ولی صاحب قبلیش فکر کنم از ۲۰۰۷ خریدش.پس ربطی به گرافیگ و... نداره؟؟؟ واسه مانیتوره؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام

ikyoygcksxr4x7v0hzl.png

والا بیشتر هدف این بود که 0 تا 100 ورد رو یاد بگیرم خودم واسه این کارا

ضمنا حول و حوش 100 صفحه اش هم تایپ کردم. دیگه کپی کردنش سخت تره

مچکر از لطفت:)

من هدینگ 1 و عنوان فصل ها رو کلا پاک کردم دوباره تعریف کردم اکی شد.

البته لازم ب ذکره ک همین کارو قبلش کرده بودم ولی جواب نداده بود:|

لینک به دیدگاه
والا بیشتر هدف این بود که 0 تا 100 ورد رو یاد بگیرم خودم واسه این کارا

ضمنا حول و حوش 100 صفحه اش هم تایپ کردم. دیگه کپی کردنش سخت تره

مچکر از لطفت:)

گفتم نیاز نیست که حتما داخل فایل دیگه بریزین، می تونین استایل ها رو داخل فایلتون import کنین.

خواهش می کنم:a030:

لینک به دیدگاه
ضمن تشکر از شما، منظورتون از پورت رم، اسلات رم هست؟ مگر اسلات هم مشکل پیدا میکنه؟

ضمنا فن سی پی یو خیلی سروصدا میکرد...برچسب روی فن رو کندم و دو سه قطره روغن چرخ خیاطی ریختم کاملا صدا افتاد و الان براحتی فن کار میکنه

البته بنا دارم اگر فن و سی پی یو رو باز کردم خود فن رو با اسپری بشورم

ضمنا من هم الان به همین نتیجه رسیدم که ممکنه از چسب سی پی یو باشه.. البته تا قبل از اینکه نرم افزار speccy رو نصب کنم ....

راستش تا حالا عوض نکردم چسب سی پی یو رو...

خیلی ممنون دوست عزیز، اتفاقا این نرم افزار رو خیلی وقت پیش نصب کرده بودم..منم موافقم با شما..نرم افزار خوبیه.. اینم عکس از Summary:

اما در مورد سئوالات شما:

- من یه هارد بیشتر ندارم اونم 150 گیگ

- خمیر سی پی یور رو چطور چک کنم که لازم به تعویض هست یا نه؟؟ راستش همونطور که عرض کردم تا حالا چسب یا خمیر سی پی یو این سیستم رو عوض نکردم...حدود شاید 8-9 سالی هست سیستم رو دارم...اما جالبه نرم افزار، دمای کارت گرافیک رو خیلی بالا نشون میده

جالبه من کارت گرافیک رو یکی دو سال بیشتر نیست خریدم

الان گیج شدم که سی پی یو مشکل داره یا کارت گرافیک؟؟ خمیر سیلیکون رو عوض کنم یا برم سراغ فن کارت گرافیک یا اصلا خود کارت گرافیک مشکل داره؟

خلاصه امانم رو بریده..کامپیوتر هر چند دقیقه یکبار فریز میشه و من مجبور به ری استارت دستی هستم!!!!!:icon_pf (34):

یه مشکل دیگه هم که دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم، خط عمودی وسط صفحه مانیتورم هست...:icon_pf (34):

البته مانیتور رو چندین بار بخاطر تغذیه اش دادم برای تعمیر به نمایندگی ال جی.ولی هر بار یه چند ماه کار میکنه و یه ایراد جدید یا همون ایراد قبلی!! منم فعلا قصد و امکان خرید مانیتور رو ندارم..این یکیو نمیدونم چکار کنم؟

خلاصه مشکلات زیاده!!! :icon_pf (34)::icon_pf (34):

دوست من برای مانیتور یه عکس بگذارید تا ببینیم مشکل چی هست ، مدل و مارک هم رو ذکر کنید.

در عکس دمای cpu رو نزده.یک شات از دمای cpu بگذارید.سیستم قدیمی هست متاسفانه میتونه علت های زیادی داشته باشه.

سلام.مانیتورم دست دومه از ساله ۲۰۱۲ دارمش ولی صاحب قبلیش فکر کنم از ۲۰۰۷ خریدش.پس ربطی به گرافیگ و... نداره؟؟؟ واسه مانیتوره؟؟؟

آره دیگه دیگه بیچاره بیش از حد کار کرده :ws3:پیشنهاد من اینه که یه مانیتور جدید تهیه کنید چون به چشم هاتون هم آسیب میزنه ../

لینک به دیدگاه
دوست من برای مانیتور یه عکس بگذارید تا ببینیم مشکل چی هست ، مدل و مارک هم رو ذکر کنید.

در عکس دمای cpu رو نزده.یک شات از دمای cpu بگذارید.سیستم قدیمی هست متاسفانه میتونه علت های زیادی داشته باشه.

ظاهرا نسخه قدیمی تر نرم افزار رو نصب کردم...که دمای سی پی یو رو نمیدونم چرا نشون نمیده..شب رفتم منزل نسخه جدیدتر رو نصب میکنم و دمای سی پی یو رو خدمت شما میگم

مانیتور هم که ال جی 1730 هست..تو همون شکل پست قبلی قسمت گرافیک، مدل مانیتور رو گذاشته..اتفاقا دیشب خیلی تلاش کردم عکسی از خط وسط مانیتور بذارم اما هر عکسی رو که دیشب خواستم بذارم با پرینت اسکرین که میزدم اون خط تو عکس ظاهر نمیشد..دیگه نمیدونم چطور عکس بذارم مگر اینکه با دوربین عکس بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...