رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

انتی ویروس نود 32 که نصب می کنم بعد ریستارت صفحه بالا نمیاد؟ایرادش چیه؟

وقتی باز شدن لپ تاپ انقد f8 میزنم بعد صفحه ای ایجاد میشه که یادم نیست دقیق چیو میزنم که صفحه میاد انتی ویروس کلا حذف می کنم بعد دوباره بکارام ادامه میدم ولی بدون انتی ویروس لپ تاپم الان مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری بنطرتون؟یا باید ویندوزش رو دوباره عوض کنم؟

لینک به دیدگاه
انتی ویروس نود 32 که نصب می کنم بعد ریستارت صفحه بالا نمیاد؟ایرادش چیه؟

وقتی باز شدن لپ تاپ انقد f8 میزنم بعد صفحه ای ایجاد میشه که یادم نیست دقیق چیو میزنم که صفحه میاد انتی ویروس کلا حذف می کنم بعد دوباره بکارام ادامه میدم ولی بدون انتی ویروس لپ تاپم الان مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری بنطرتون؟یا باید ویندوزش رو دوباره عوض کنم؟

شاید فایل آنتی ویروس مشکل داشته باشه، از یه نرم افزار یا فایل دیگه استفاده کن شاید مشکلش حل بشه.:a030:

لینک به دیدگاه

خوب حالا مشکل لپ تاپ از چیه؟:a030:

یعنی ازنرم افزار وسخت افزار نمیتونه باشه؟

:ws37:

آخه فایل انتی ویروسی که نصب می کنم مشکل نداره چون تو لپ تاپ دیگه کار می کنه بدون مشکل؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

کامپیوتر من همین طور الکی هنگ میکنه به طوری که نه موس کار میکنه و نه کیبرد ....فرقی هم نمیکنه از زمان شروع ممکنه این هنگ کردن اتفاق بیفته تا نیم ساعت بعد کار کردن با کامپیوتر

حقیقتش ویندوز 7 رو مججد نصب کردم ولی درست نشد

احتمال دادم از رم باشه ولی ظاهرا از زم نیست

مشخصاتش: پنتیوم با سی پی یوی 3 فول..2 گیگ رم...کارت گرافیک 1 گیگ و...250 گیگ هم هارد...البته قبلا این کانفیگور به مدت ده ساله داره کار میکنه

موندم دیگه چکار کنم؟

لینک به دیدگاه
خوب حالا مشکل لپ تاپ از چیه؟:a030:

یعنی ازنرم افزار وسخت افزار نمیتونه باشه؟

:ws37:

آخه فایل انتی ویروسی که نصب می کنم مشکل نداره چون تو لپ تاپ دیگه کار می کنه بدون مشکل؟؟؟

خب عوض کردن آنتی ویروس راحت تر هست:ws3:

ممکنه مثلا با این ویندوز یه مشکلی داشته باشه، ولی با یه آنتی ویروس دیگه این مشکل پیش نیاد.

لینک به دیدگاه
سلام:a030:

بچه ها باهیچ روشی نمیشه وردی که ورژن بالاس رو با ورژن پایین باز کرد؟:whistle:

سلام

دو تا راه داره

يكي اينكه با فرمت doc سيو كنيد

دوم اينكه pdf كنيد

لینک به دیدگاه

کامپیوتر من همین طور الکی هنگ میکنه به طوری که نه موس کار میکنه و نه کیبرد ....فرقی هم نمیکنه از زمان شروع ممکنه این هنگ کردن اتفاق بیفته تا نیم ساعت بعد کار کردن با کامپیوتر

مشخصاتش: پنتیوم با سی پی یوی 3 فول..2 گیگ رم...کارت گرافیک 1 گیگ و...250 گیگ هم هارد...البته قبلا این کانفیگور به مدت ده ساله داره کار میکنه

موندم دیگه چکار کنم؟

ما به این فروم کلی امید بستیم و مطمئنم دوستان و اساتید گرامی میتونن مشکل ما رو حل کنند

بنظر شما چکار باید کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام

سوال من در مورد لینوکس هست

اما کامپیوتری

من رو سیستمم CAELinux

از نوع Ubuntu 2013 نصب کردم

بایستی به اینترنت وصل بشم و طبق روش های متداول بایستی ابتدا از وای فای کانکت بشم و بعد از اون با ساخت یه وی پی ان به نت متصل بشم

توی ویندوز میدونم چیکار کنم اما لینوکس نیازمند یاری سبزتان هستم:hanghead:

لینک به دیدگاه
ما به این فروم کلی امید بستیم و مطمئنم دوستان و اساتید گرامی میتونن مشکل ما رو حل کنند

بنظر شما چکار باید کرد؟

سلام

احتمال اینکه از رم باشه خیلی زیاد هست

اگه از خود رم نباشه احتمالا از پورت رم هست که یعنی ایراد از پورت رم روی مادربورد ممکنه باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

وقتی با یکی از نرم افزارهای آفییس مثلا پاورپوینت کار میکنیم هر از چند گاهی خودش ذخیره میشه

میخواستم بپرسم کجا ذخیره میشن؟:th_scratchhead:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

وقتی با یکی از نرم افزارهای آفییس مثلا پاورپوینت کار میکنیم هر از چند گاهی خودش ذخیره میشه

میخواستم بپرسم کجا ذخیره میشن؟:th_scratchhead:

سلام

از توی خود Options خود نرم افزار، بخش Save می تونین آدرسش رو پیدا کنین. این واسه ورد هست:

5ffp9csjoo8bu9wpy8q4.png

لینک به دیدگاه

بازم سلام

یه سوال داشتم البته فک کنم ساده است ولی من حل نشد برام

اگه بخوایم تو همین سایت یه عکس بذاریم تو قسمت بحث و سوال جواب تاپیک ها؛ مثل جوابی که imman داده چه جوری میشه؟

عکس تو کامپیوتر باشه از نت نباشه؟

لینک به دیدگاه

و راستی من نمیتونم مواردی که به عنوان "جهت اطلاع شما " تو کنترل پنلم هست بخونم، البته امروز اینجوری شد

یه ارور میده: database error

چیکار باید بکنم؟:ws52:

لینک به دیدگاه
بازم سلام

یه سوال داشتم البته فک کنم ساده است ولی من حل نشد برام

اگه بخوایم تو همین سایت یه عکس بذاریم تو قسمت بحث و سوال جواب تاپیک ها؛ مثل جوابی که imman داده چه جوری میشه؟

عکس تو کامپیوتر باشه از نت نباشه؟

سلام

اینجا اموزش داده شده:

[h=3]آموزش: چگونه در مطالب عکس بذارم؟[/h]:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

بنده مشغول نوشتن پایان نامه ام

هدینگ و مولتی لول لیست و ... همه رو اوکی کردم

تنها مشکلی که هست اینه که وقتی با caption شماره عکس میخوام بذارم شماره مربوط به فصل تمام عکس ها رو 0 میذاره! مثلا عکس 5ام فصل 1 رو مینویسه 0-5. یا عکس هفتم فصل دوم رو مینویسه 0-7

مثل عکس زیر

9rr889rtuhuvc8sxm8c.jpg

توی خود caption که هستم شماره رو درست نشون میده ولی وقتی ok میکنم که توی متن ثبت بشه این مشکل به وجود میاد

ممنون میشم راهنمایی کنین:ws37:

لینک به دیدگاه

موندم دیگه چکار کنم؟

دوست عزیز سلام بر شما اگه میشه یه عکس از دمای قطعات بگیر بذار تا ببینیم چی میشه!../

لینک به دیدگاه
سلام

احتمال اینکه از رم باشه خیلی زیاد هست

اگه از خود رم نباشه احتمالا از پورت رم هست که یعنی ایراد از پورت رم روی مادربورد ممکنه باشه

سلام

ممنون دوست عزیز، خودم هم احتمال دادم از رم باشه بخاطر همین رم کامپیوتر خودم رو با رم کامپیوتر محل کار که هر دوشون DDR II 800 بودن عوض کردم و با رم محل کار هم همین مشکل بود...رم خودم رو بردم محل کار مشکلی نبود...لذا مطمئن شدم که مشکل از رم نیست

دوست عزیز سلام بر شما اگه میشه یه عکس از دمای قطعات بگیر بذار تا ببینیم چی میشه!../

سلام بر شما

اتفاقا میخواستم همین کار رو بکنم..ممنون که یادآوری کردید- همونطور که ملاحظه میفرمائید ایراد از دمای جریان هوا ست که احتمالا فن سی پی یو باشه

q3g70knvlgfk7o92ed2d.jpg

(البته با سه نرم افزار HD Tune Pro, SiSoftware Sandra , AIDA64 کار کردم هر سه رو نصب کردم ولی بنظرم نرم افزار آخر بهتر بود هر چند با اون دو نرم افزار دیگه نتونستم بخوبی کار کنم)

حالا چه کار باید کرد؟

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون دوست عزیز، خودم هم احتمال دادم از رم باشه بخاطر همین رم کامپیوتر خودم رو با رم کامپیوتر محل کار که هر دوشون DDR II 800 بودن عوض کردم و با رم محل کار هم همین مشکل بود...رم خودم رو بردم محل کار مشکلی نبود...لذا مطمئن شدم که مشکل از رم نیست

سلام بر شما

اتفاقا میخواستم همین کار رو بکنم..ممنون که یادآوری کردید- همونطور که ملاحظه میفرمائید ایراد از دمای جریان هوا ست که احتمالا فن سی پی یو باشه

q3g70knvlgfk7o92ed2d.jpg

(البته با سه نرم افزار HD Tune Pro, SiSoftware Sandra , AIDA64 کار کردم هر سه رو نصب کردم ولی بنظرم نرم افزار آخر بهتر بود هر چند با اون دو نرم افزار دیگه نتونستم بخوبی کار کنم)

حالا چه کار باید کرد؟

منظورم پورت رم روی مادربوردتون بود

نه خود رم

با توجه به این اسکرین شاتی هم که گذاشتین میشه گفت میتونه به خاطر فن سی پی یو و یا چسب سی پی یو هم باشه:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...