رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

این آیکن کار نمی کنه؟

gnc4xnp0ibo91szk2r.png

ممکنه پیج کامل لود نشده باشه، بعضی موقع ها که بازنمیشه، من Contacts (آیکن دوم) رو میزنم، بعد مسنجر رو انتخاب می کنم، باز می کنه.

کلا این آیکون تو صفحه م نمیاد

لینک به دیدگاه
کلا این آیکون تو صفحه م نمیاد

قبلا میومد دیگه درسته؟ چون یاهو گفته ممکنه حالت Basic باشه میلتون:

Important: If you don't see the Messenger icon mail-p_lnavmsgr_all_02.png at the top left, you're in Yahoo Basic Mail, which doesn't support Messenger. See our help article about
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
to fix this.

فایرفاکس استفاده می کردین، درسته؟ یه بار با CTRL + F5 صفحه میل رو رفرش کنین، شاید درست بشه. ممکنه هم هست مشکل از add-onsی چیزی باشه.

لینک به دیدگاه
قبلا میومد دیگه درسته؟ چون یاهو گفته ممکنه حالت Basic باشه میلتون:

Important: If you don't see the Messenger icon mail-p_lnavmsgr_all_02.png at the top left, you're in Yahoo Basic Mail, which doesn't support Messenger. See our help article about
to fix this.

فایرفاکس استفاده می کردین، درسته؟ یه بار با CTRL + F5 صفحه میل رو رفرش کنین، شاید درست بشه. ممکنه هم هست مشکل از add-onsی چیزی باشه.

آره قبلا میومد

البته یه مدتی کلا تو همون صفحه ی مکالمات viwe conversation رو میزدم و میومد دیگه

اما الان هرچی میزنم همش ارور میده

آره با فایرفاکس بازش میکردم اما الان دیگه با کروم بازش میکنم

مرسی

لینک به دیدگاه
آره قبلا میومد

البته یه مدتی کلا تو همون صفحه ی مکالمات viwe conversation رو میزدم و میومد دیگه

اما الان هرچی میزنم همش ارور میده

آره با فایرفاکس بازش میکردم اما الان دیگه با کروم بازش میکنم

مرسی

چه اروری میده؟

لینک به دیدگاه
چه اروری میده؟

میگه در حال پردازشه بعدا سعی کنید

منتهی حتی وقتی سرعتم هم خوب هست باز هم همینو میگه :|

الان صفحه میلم باز شد منتهی نمیدونم از کدوم قسمت میتونم مکالمات رو ببینم :|

لینک به دیدگاه
میگه در حال پردازشه بعدا سعی کنید

منتهی حتی وقتی سرعتم هم خوب هست باز هم همینو میگه :|

الان صفحه میلم باز شد منتهی نمیدونم از کدوم قسمت میتونم مکالمات رو ببینم :|

این چیزایی که گفتم رو امتحان کردین؟ توی کروم هم این مشکل رو دارین، آیکن مسنجر رو نمیاره؟

لینک به دیدگاه
این چیزایی که گفتم رو امتحان کردین؟ توی کروم هم این مشکل رو دارین، آیکن مسنجر رو نمیاره؟

الان با کروم آیکونش رو آورد

اگر بخوام،میتونم چت کنم منتهی من میخوام مکالمه های قبلم رو ببینم که نمیدونم الان باید برم کدوم قسمتش

یادمه قبلا یه کانورسیشن هیستوری داشت الان نمیدونم باید برم کجا :|

لینک به دیدگاه
الان با کروم آیکونش رو آورد

اگر بخوام،میتونم چت کنم منتهی من میخوام مکالمه های قبلم رو ببینم که نمیدونم الان باید برم کدوم قسمتش

یادمه قبلا یه کانورسیشن هیستوری داشت الان نمیدونم باید برم کجا :|

خب مسنجر رو باز کنین، روی اسم شخص مورد نظر کلیک کنین، صفحه چت با اون شخص رو میاره، یه چنین عنوانی توش داره: Show Recent Conversations ، بازش کنین، خط اولش باید این باشه: Show Full History، از اینجا می تونین به تمام مکالمات قبلیتون با اون شخص دسترسی داشته باشین.

d5ktlfvea67bmmysve2v.png

لینک به دیدگاه
خب مسنجر رو باز کنین، روی اسم شخص مورد نظر کلیک کنین، صفحه چت با اون شخص رو میاره، یه چنین عنوانی توش داره: Show Recent Conversations ، بازش کنین، خط اولش باید این باشه: Show Full History، از اینجا می تونین به تمام مکالمات قبلیتون با اون شخص دسترسی داشته باشین.

d5ktlfvea67bmmysve2v.png

eee

پیدا شد :)

مرسی خیلی :)

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان من به لبتابم وین 8.1 زدم و درایورهاشو نداشت و از سایتش دان کردم حالا مشکلات خیلی زیادی دارم مثلا تو همین موزیلا خود به خود گیر میکنه به این صورت که صفحه ثابت میمونه ولی نشونی از هنگی نیست!! و نمیشه کاری کرد و یا تو برنامه فوتوشاپ وقتی عکسی اضافه میکنم تا کار کنم روش چیزی نشون نمیده!!! تو برنامه کتیا و سالید ورک هم مشکل دارم فک کنم کارت گرافیکش نصب نشده درسته؟؟؟

میشه راه حلی نشونم بدین ؟؟ از کجا گیرش بیارم برنامشو؟؟؟ مدل کارت گرافیکم nvidia 630m هستش لبتابمم ایسوز آ53

از کجا میشه فهمید که نصب شده یا نه؟؟؟

لطفن با نقل و قول جواب بدین تا بدونم جواب دادین موچکرم

لینک به دیدگاه
با سلام

دوستان من به لبتابم وین 8.1 زدم و درایورهاشو نداشت و از سایتش دان کردم حالا مشکلات خیلی زیادی دارم مثلا تو همین موزیلا خود به خود گیر میکنه به این صورت که صفحه ثابت میمونه ولی نشونی از هنگی نیست!! و نمیشه کاری کرد و یا تو برنامه فوتوشاپ وقتی عکسی اضافه میکنم تا کار کنم روش چیزی نشون نمیده!!! تو برنامه کتیا و سالید ورک هم مشکل دارم فک کنم کارت گرافیکش نصب نشده درسته؟؟؟

میشه راه حلی نشونم بدین ؟؟ از کجا گیرش بیارم برنامشو؟؟؟ مدل کارت گرافیکم nvidia 630m هستش لبتابمم ایسوز آ53

از کجا میشه فهمید که نصب شده یا نه؟؟؟

لطفن با نقل و قول جواب بدین تا بدونم جواب دادین موچکرم

درود

نصب کتیا 21 رو ویندوز 8.1 در حاله هایی از ابهامه. البته نصب میشه ولی خیلی پروسه طولانی داره ! سالید ورکس نصب میشه 2014

ی سری نرم افزارهای دستیاری هست. تحت عناوین مختلف ارائه شدن. مث درایور پک. این دی وی دی رو پیدا کن و اجرا کن. تمام سخت افزارهای سیستمت رو در حالت نبودن، نزدیکترین هاش رو ب روز می کنه.

گرافیک های لپتاپ ها معمولا انبورد و کاری داره ک سویچ می شه بینشون. تو دیوایس منیجر بری باید هر دو رو شناخته باشه.

لینک به دیدگاه

سلام من بعد از روشن کردن سیستم و زدن پسورد اکانتم باز نشد و این پیغام رو بهم داد

the user profile service failed the logon

user profile cannot be loaded

میگه logon شکست خورده از کار افتاده دقیقا نمیدونم

این مشکلش چیه؟ در ضمن من ویندوزم7 هستش و نکته دیگه اینکه رو سیستم 2تا اکانت هستش و اون یکی اکانت مشکلی نداره و میشه وارد اکانت شد فقط این اکانت اینجوری شده و وارد نمیشه

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه
سلام من بعد از روشن کردن سیستم و زدن پسورد اکانتم باز نشد و این پیغام رو بهم داد

the user profile service failed the logon

user profile cannot be loaded

میگه logon شکست خورده از کار افتاده دقیقا نمیدونم

این مشکلش چیه؟ در ضمن من ویندوزم7 هستش و نکته دیگه اینکه رو سیستم 2تا اکانت هستش و اون یکی اکانت مشکلی نداره و میشه وارد اکانت شد فقط این اکانت اینجوری شده و وارد نمیشه

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام

توی این لینک ماکروسافت گفته چجوری میشه این error رو رفع کرد:

[h=1]

[/h]

این ویدئو رو هم از یوتوب دانلود کردم، همون مراحل ماکروسافت رو توضیح میده، فقط وارد safe mode شده، تو لینک بالا گفته نیاز هست که وارد اکانت administrator بشین، یعنی حتما نمی خواد از safe mode اقدام کنین:

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسا ن عزیز:ws3:

میگم من چند دفعه یه بار که لبتابم روشن میکنم با یه صفحه مشکی روبرو میشم که حکم روشن نشده رو داره بعد که با خاموش روشن کردن مجدد درست میشه

خواستم بدونم مشکل ویندوزمه؟ یا مشکل جای دیگست:ws52:

مرسی:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام الان میخواستم پست بفرستم یهویی نوار ابزار رفته !!!!!!!!!!!!!!!!! منظورم اینه مثلا موقع پاسخ دادن یا پست فرستادن یه سری امکانت مثل فونت و رنگو و..... هست الان اون نیست فقط کادر خالی هست!!!!!!!!!!!!!!!!!! چکار کنم؟؟؟؟ یه بارم خارج شدم اومدم درست نشد

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسا ن عزیز:ws3:

میگم من چند دفعه یه بار که لبتابم روشن میکنم با یه صفحه مشکی روبرو میشم که حکم روشن نشده رو داره بعد که با خاموش روشن کردن مجدد درست میشه

خواستم بدونم مشکل ویندوزمه؟ یا مشکل جای دیگست:ws52:

مرسی:ws37:

سلام

یعنی هیچ نوشته یا آرمی نمیاد؟

لینک به دیدگاه
سلام الان میخواستم پست بفرستم یهویی نوار ابزار رفته !!!!!!!!!!!!!!!!! منظورم اینه مثلا موقع پاسخ دادن یا پست فرستادن یه سری امکانت مثل فونت و رنگو و..... هست الان اون نیست فقط کادر خالی هست!!!!!!!!!!!!!!!!!! چکار کنم؟؟؟؟ یه بارم خارج شدم اومدم درست نشد

سلام

یه عکس ازش میذاری؟

لینک به دیدگاه
درست شد خودش:w58::w58::w58:

ببین اینجوری بود

اون شکلک یا استیکر ها هم میزدی وارد کادر نمیشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

احتمالا درست لود نشده بود، برای فایرفاکس یه کنترل + F5 احتمالا مشکل رو حل می کرد (توی این حالت یه بار کامل صفحه رو از اول لود می کنه).:a030:

لینک به دیدگاه
احتمالا درست لود نشده بود، برای فایرفاکس یه کنترل + F5 احتمالا مشکل رو حل می کرد (توی این حالت یه بار کامل صفحه رو از اول لود می کنه).:a030:

ممنون :hapydancsmil:تجربه شدواسه بعد :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...