رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

یعنی هنوز نتونستین فایل ها رو ببینین؟؟؟:w58:

چرا با روش مشا تونستم:w16:

:icon_gol:

من امتحانش کردم. مشکلی نداره.

احتمالا جایی رو اشتباه انجام میدید. فایل رو اول اکسترکت کنید و فایل داخلش یعنی hilo.bat رو منتقل کنید به فلش و اجرا کنید. اصولا باید کار کنه :a030:

فابل اجرا شد ولی پوشه های پنهان شده رو نشون ندادhanghead.gif بعدا دوباره امتحان خواهم کرد...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستای عزیز

بچه ها وقتی یه فایل داریم که بصورت hideن نشون داده میشه و کلا باز نمیشه چطوری باید به داخلش دسترسی پیدا کنیم؟

یک گوشی هست که این مشکل براش پیدا شده و اصلا نمیشه به سیستم وصلش کرد..

راهکار لطفا ؟

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستای عزیز

بچه ها وقتی یه فایل داریم که بصورت hideن نشون داده میشه و کلا باز نمیشه چطوری باید به داخلش دسترسی پیدا کنیم؟

راهکار لطفا ؟

میشه بیشتر توضیح بدی ؟ :whistle:

هیدن شدن فایل یه بحثه، وصل نشدن گوشی به کامپیوتر یه بحث دیگه :ws52:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستای عزیز

راهکار لطفا ؟

اگه برا کامپیوتر بود و اسم فایل رو بلد بودین، میتونین از پنجره ی Run استفاده کنین

اما خب قاعدتا موبایل فرق داره

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان یه سوال داشتم

امروز رفته بودم یه مودم وایرلس بگیرم م م

حالا یه سوال داشتم خدمتتون

فرق 4 پرت با تک پرته توی چیه

بعد برای من که یه pc و دو تا لب تاب و شاید یه گوشی بخوام وصل بشم یه port بهتره یا چهار port ؟؟

بعد برای یه ساختمان دو طبقه اسکلت فلزی میخوام جواب میده >؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

دیشب یه ویدئویی دانلود کردم پسودنش exe بودم منم خیره سری کردم نیومدم پسوندشو عوض کنم open with زدم با kmplayer باز بشه حالا تمام برنامه هام با kmplayer باز میشن مثلا میزنم فایرفاکس رو با kmplayerبازم میکنه.چیکارش کنم درست بش:sad0:

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

دیشب یه ویدئویی دانلود کردم پسودنش exe بودم منم خیره سری کردم نیومدم پسوندشو عوض کنم open with زدم با kmplayer باز بشه حالا تمام برنامه هام با kmplayer باز میشن مثلا میزنم فایرفاکس رو با kmplayerبازم میکنه.چیکارش کنم درست بش

لینک به دیدگاه
سلام به همگی

دیشب یه ویدئویی دانلود کردم پسودنش exe بودم منم خیره سری کردم نیومدم پسوندشو عوض کنم open with زدم با kmplayer باز بشه حالا تمام برنامه هام با kmplayer باز میشن مثلا میزنم فایرفاکس رو با kmplayerبازم میکنه.چیکارش کنم درست بش

ویدئو با پسوند exe؟؟؟؟

من تا حالا نشنیدم!

عباس جان کار خودته:ws3:

لینک به دیدگاه

بعد برای من که یه pc و دو تا لب تاب و شاید یه گوشی بخوام وصل بشم یه port بهتره یا چهار port ؟؟

همانطور كه از اسمش پيداست. مودم 4 پورت داراي 4 تا پورت LAN (شبكه) هست + وايرلس

در انتخاب تعداد پورت مودم چند تا پارامتر رو بايد در نظر بگيري .

1. آينده نگري و اينكه در آينده چه تعداد دستگاه با ورودي LAN خواهي داشت ( امروزه كليه لپ تاپ ها داراي LAN و Wifi هستند و در مورد آنها اين مسئله فرقي نمي كند ولي در مورد PC چنانچه بخواهيد به شبكه و اينترنت وصل بشيد شايد اتصال از طريق LAN به صرفه تر باشه!)

2. ما به التفاوت قيمت 1 و 4 پورت

3. چنانچه مودم قابليت روتر رو هم داشته باشه . مي تونيد باهاش شبكه محلي هم راه بندازيد.( حتي با يك سوئيچ اضافي گسترش هم بديد)

در مورد ساختمان فلزي دو طبقه بالطبع جواب ميده. ( شايد همسايه بغلي رو هم هكذا! ) من خودم الان با يك مودم 4 پورته و ساختمان فلزي استفاده مي كنم!

لینک به دیدگاه

مودم های دارای چند پورت به راحتی می توانند شبکه را به اشتراک بگذارند. و در واقع به عنوان یک هاب عمل کنند

همچنین

سرعت انتقال دیتا زمانی اهمیت داره که بخواین چنتا ( حداقل ۲ تا ) کامپیوتر یا هر وسیله الکترونیکی که قابلیت WiFi داشته باشه رو به مودم متصل کنید . در این شرایط سرعت انتقال دیتا اهمیت پیدا می کنه و هر چی این سرعت بیشتر باشه دستگاه های متصل به مودم هم سریع تر به اطلاعات دسترسی پیدا می کنن.

همچنین اگه ساختمونتون موبایل خوب آنتن میده، اینترنت وایرلس هم خوبه

لینک به دیدگاه
سلام به همگی

چنانچه فرمت (extension) يه فايل ( بر فرض اشتباه) .exe باشه. ويندوز اونو به عنوان فايل اجرايي ميشناسه و تا جايي كه من ميدونم نميشه براي فايل هاي اجرايي از طريق open with برنامه خاصي اختصاص داد! يعني اصلا معني نداره

مطمئن هستين كه فايل آلوده به ويروس نبوده؟

لینک به دیدگاه
مودم های دارای چند پورت به راحتی می توانند شبکه را به اشتراک بگذارند. و در واقع به عنوان یک هاب عمل کنند

همچنین

سرعت انتقال دیتا زمانی اهمیت داره که بخواین چنتا ( حداقل ۲ تا ) کامپیوتر یا هر وسیله الکترونیکی که قابلیت WiFi داشته باشه رو به مودم متصل کنید . در این شرایط سرعت انتقال دیتا اهمیت پیدا می کنه و هر چی این سرعت بیشتر باشه دستگاه های متصل به مودم هم سریع تر به اطلاعات دسترسی پیدا می کنن.

همچنین اگه ساختمونتون موبایل خوب آنتن میده، اینترنت وایرلس هم خوبه

خیلی مممنون

یه سوال سرعت انقال رو با چه عنوانی نوشته

چه سرعتی باشه خوبه

چون احتمال زیاد لب تاب و گوشی با WIFA وصل میشه

و فقط یه PC موجوده :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
همانطور كه از اسمش پيداست. مودم 4 پورت داراي 4 تا پورت LAN (شبكه) هست + وايرلس

در انتخاب تعداد پورت مودم چند تا پارامتر رو بايد در نظر بگيري .

1. آينده نگري و اينكه در آينده چه تعداد دستگاه با ورودي LAN خواهي داشت ( امروزه كليه لپ تاپ ها داراي LAN و Wifi هستند و در مورد آنها اين مسئله فرقي نمي كند ولي در مورد PC چنانچه بخواهيد به شبكه و اينترنت وصل بشيد شايد اتصال از طريق LAN به صرفه تر باشه!)

2. ما به التفاوت قيمت 1 و 4 پورت

3. چنانچه مودم قابليت روتر رو هم داشته باشه . مي تونيد باهاش شبكه محلي هم راه بندازيد.( حتي با يك سوئيچ اضافي گسترش هم بديد)

در مورد ساختمان فلزي دو طبقه بالطبع جواب ميده. ( شايد همسايه بغلي رو هم هكذا! ) من خودم الان با يك مودم 4 پورته و ساختمان فلزي استفاده مي كنم!

الان تک پورت تی پی لینک 75

تک پرت دی لینک 75

4 پورت دی لینک 95

چهار پورت تی پی لینک 85

من خودم قصد دارم DLINK بخرم چون مومد خودم الان DLINK هستش و اقعا ازش راضی ام:w16:

لینک به دیدگاه
چنانچه فرمت (extension) يه فايل ( بر فرض اشتباه) .exe باشه. ويندوز اونو به عنوان فايل اجرايي ميشناسه و تا جايي كه من ميدونم نميشه براي فايل هاي اجرايي از طريق open with برنامه خاصي اختصاص داد! يعني اصلا معني نداره

مطمئن هستين كه فايل آلوده به ويروس نبوده؟

من یه بار به اشتباه برنامه winrarرو توkm player باز کردم اینجوری شد یعنی هر فایلی باز میکنم مستقیم میره تو کا ام پلیر دیگه هیچ برنامه ایی رو مستقیم نمیشه رفت توش.......فایل هایexeهم دیگه اجرا نمشه:ws52:

لینک به دیدگاه
خیلی مممنون

یه سوال سرعت انقال رو با چه عنوانی نوشته

چه سرعتی باشه خوبه

چون احتمال زیاد لب تاب و گوشی با WIFA وصل میشه

و فقط یه PC موجوده :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خب اینکه مشخصه هرچی سرعت بیشتر باشه بهتره

اما اینکه کجا مینویسن دقیق نمیدونم:ws52:

اینو ببینین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
الان تک پورت تی پی لینک 75

تک پرت دی لینک 75

4 پورت دی لینک 95

چهار پورت تی پی لینک 85

من خودم قصد دارم DLINK بخرم چون مومد خودم الان DLINK هستش و اقعا ازش راضی ام:w16:

Dlink اصل كه بعيد مي دونم تو بازار گير بياد. ولي بهتر از Tplink هست.

ارزش داره كه به خاطر 4 پورت 20 تومن بيشتر خرج كني. ( در واقع با خريد يه دستگاه سه دستگاه مودم+روتر+سوئيچ ميگيري)

لینک به دیدگاه
من یه بار به اشتباه برنامه winrarرو توkm player باز کردم اینجوری شد یعنی هر فایلی باز میکنم مستقیم میره تو کا ام پلیر دیگه هیچ برنامه ایی رو مستقیم نمیشه رفت توش.......فایل هایexeهم دیگه اجرا نمشه:ws52:

احتمالا ویروسی شدی:sad0:

لینک به دیدگاه

اگه تو سیستمت یه یوزر دیگه داری برو تو اون و این یوزری که این مشکل پیش اومده رو پاک کن

واسه من هم این جوری شده بود.../

لینک به دیدگاه

ظاهرا برنامه پیش فرض باز کردن فایل های exe رو گذاشتی روی kmplayer :ws3:

kmplayer رو uninstall کن. بعد یه ری استارت کن ببین چی میشه. اگه جواب نداد ویندوز رو restore کن به قبل از این قضیه.

احتمالا ویندوزت عمر خودشو کرده. وقت کردی عوضش کن :w02:

لینک به دیدگاه
ویدئو با پسوند exe؟؟؟؟

من تا حالا نشنیدم!

عباس جان کار خودته:ws3:

:ws3:

ویدئو که با پسوند exe منم ندیدم علی آقا. ولی گمون کنم یه فایل فشرده sfx بوده یا از این برنامه هایی بوده که فیلم رو به صورت نرم افزار در آوردن.

بعید میدونم کسی تو اینترنت پسوند یه فیلم رو بزاره exe بعد بزارتش واسه دانلود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...